FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2008, 14:03   

A ja tymczasem słucham album "InterZein - Little Bad Robot" pana Nerious'a - powinno przypaść do gustu fanom Vangelisa i Kraftwerk :)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2008, 23:29   

Sm00k wyszukał drugiego OSTa z Macrossa Frontiera i się zakochałam...
Szczególnie w Northern Cross i kompilacji piosenek spiewanych przez seiyuu Sheryl i Ranki - a takze Highschool Life...a w zasadzie caly OST to jeden wielki win ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-10-2008, 17:25   

Genesis "Selling England by the Pound" - czyli bez dwóch zdań opus magnum zespołu. Całość otwiera delikatny "Dance with moonlit Knight" ze stopniowym włączaniem się kolejnych instrumentów, który znajduje ujście w niemal purpurowym wyścigu perkusji, sekcji rytmicznej i gitary. Potem mamy pierwszy genesisowy przebój "I know what I like" z kosmiczną kosiarką na starcie i dość wesołym, frywolnym tekstem. Do tego jeszcze przepiękny Firth of Fifth z chopinowskim wstępem Tonyego Banksa i majestetyczną partią wokalną i piękną solówką w środku. Co jeszcze? Długi, dziesięciominutowy Battle of Epping Forest (na youtube rozbity na dwie połowy, tu jest druga będący dowcipną trawestacją pojedynku gangsterów opisanego językiem pieśni rycerskich. Jeszcze tylko debiut wokalny Phila Colinsa, czyli Aisle of Plenty, interludium "After the Ordeal" balladowe, rozwijające się powoli i stopniowo Cinema Show (znowu dwie części - druga i wieńcząca całość miniatura, będąca zarazem klamrą - Aisle of Plenty
Powrót do góry
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2008, 20:05   

Męczę ost'a z Macrossa. Podoba mi się piosenka "Anata no oto" pomimo tego "dokun, dokun" podczas oglądania anime mnie irytowało, teraz to chyba mój ulubiony utwór zaraz za "What about my star".
Oprócz tego Imogen Heap, czy Frou Frou jak kto woli. Dorzucam amv z moim ulubionym "must be dreaming".
http://pl.youtube.com/watch?v=c6kRltpjb78
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-10-2008, 21:05   

Macross F OST2 oczywiście.
Same piosenki wyrwane z kontekstu są takie sobie, moża tymi bez wokali.
Natomiast dla kogoś, kto obejrzał anime i włączy muzykę z obrazem...jak to Totem w innym wątku napisał, fap mode on >3
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 00:04   

Ostatni dający się słuchać album Jean-Michel Jarre'a, czyli "Geometry of Love". Elektronika z elementami jazzu, całkiem fajna rzecz :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-10-2008, 15:30   

U mnie gra sobie właśnie niesamowicie szatański Johny Cash. Bardzo lubię faceta, zwłaszcza takie kawałki jak Hey Porter czy General Lee ale i ballady typu Hurt i oczywiście nieśmiertelne Ring of Fire czy I walk the line Jest w tej muzyce takie prosty, pierwotny "power" i jakaś szczerość. Country słucham raczej wybiórczo (Contry Family, Kenny Rodgers, Tammy Wynette et consortes), sporo w tej muzyce wiochy (jak zresztą w każdej innej) ale Casha autentycznie uwielbiam.
Powrót do góry
Amnezjusz Płeć:Mężczyzna
Pan Patafian


Dołączył: 04 Lis 2007
Skąd: Leszno/polter
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2008, 15:49   

"Skull&Bones" Cypress Hill, przepozytywna podwójna płytka z hip-hopowymi klasykami jak i core-owymi wymiataczami! :-) Prócz tego delektuję się świetną płytą Erica Bibba "Spirit I Am", doskonałym akustycznym bluesem i jak na razie jednym z moich kandydatów na płytkę roku :)

_________________
Moim zdaniem... cement jest o wiele... bardziej interesujący... niż to się ludziom wydaje. - RJ Patafian.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9086435
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2008, 19:26   

A teraz u mnie leci soundtrack z filmu "Rain Man". Nie ma to, jak odszukanie jakiegoś albumu po latach... :)

Iko Iko :-D


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 16-10-2008, 18:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2008, 21:37   

U mnie klasyki metalu:

Iron Maiden (self titled), oraz Judas Priest (Painkiller). Dla fanów tej muzyki pozycje obowiązkowe :)

_________________
... With finesse comes vision
With practice comes experience
With control comes agility
With power... comes inviolability ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-10-2008, 11:12   

Kate Bush "You're the one" kto wie, czy nie jedna z najpiękniejszych ballad, jakie kiedykolwiek powstały, na pewno zaś jedna z najbardziej poruszających. Na organach Garry Broker (Procol Harum), na gitarze Jeff Beck, zaś Kate za mikrofonem. Powstała rzecz niezwykłej urody, podczas której mrówki chodzą po plecach. Kate ma swoim głosie coś takiego, co sprawia, że wierzy się temu, co śpiewa - nie jest tylko piosenkarką odśpiewującą swój tekst, ale tą, której dotyczą słowa piosenki, tutaj - kobietą rozdartą między dwójką mężczyzn. Finałowe "sugar... honey..." przy przejmujących dźwiękach solówki gitary i majestatycznych organach to już maestria dostępna nielicznym. Sztuka najwyższych lotów.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-10-2008, 12:58   

Odkryłem fajny zespół - Skillet. Szczególnie polecam piosenki ,,Whispers in a dark'' i ,,Forsaken''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2008, 13:26   

A ja tymczasem słucham sobie albumu "Brown Album" zespołu Orbital. "Halcyon + on + on" rządzi :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2008, 20:33   

Ostatnio strasznie dużo słucham i oglądam, zakończenie Dream Boys 2007
http://pl.youtube.com/watch?v=dP5KgDzNjfE
Po za tym SuJu "U", "Rokugo" i "Wonder boys*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iluga Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2008, 12:45   

Fajny temacik tez sie włacze :P
Aktualnie slucham Linkin Park "Meteora" (od tego sie zaczeło :p) teraz poszukuje w necie ich piosenek o ktorych malo jest wiadomo np. Valentine Day lub Hands Held High całkiem ciekawa odmiana ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group