FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 197, 198, 199  Następny
  Czego w tej chwili słuchacie?
Wersja do druku
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 17:47   

Ja tam z racji wieku nie mam się czym chwalić. Ot, Seconds Out i Live na kompaktach, a na winylach Poległy baranek i Wind And Wuthering. Mi się osobiście We Can't Dance tak sobie podobało. Dwa kawałki były świetne (Driving The Last Spike i I Can Dance (z pamiętnym teledyskiem, w którym nabijali się z Jacksona i nie tylko)), dwa dobre (Dreaming While You Sleep i Fading Lights) a reszta to takie tam wypełniacze - jedne ciekawsze (Jesus He Knows Me), drugie mniej (Since I Love You). Dużo ciekawiej się prezentowała jedyna płyta z Ray'em Wilsonem, choć tam wyraźnie brakowało pałkowania Phila i dlatego nie jestem o niej w stanie mówić w samych superalatywach.
Dla mnie numer jeden w ich dyskografii to Nursery Crime, o!

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 17:58   

Od kilku lat tajniacko słucham Sum41. Punk-rock, czasem rock, czasem ballada się przewinie. Teksty nie są powalające, ale jeśli chodzi o wykonanie, jak dla mnie kapitalne. Chłopcy nie drą się cały czas do mikrofonu, jak to zwykle bywa w takich przypadkach. Weselsze kawałki - In too Deep, Fat Lip, które wystąpiło w American Pie ileśtam. Przeciętne - Open you Eyes, Still waiting, Pieces, Hell song. Aktualnie zadżumiam się We're all to blame oraz dwoma pierwszymi utworami. <3

J. Kaczmarski - A my nie chcemy - Piosenka nt., uwaga, pożaru. Pożaru w szpitalu psychiatrycznym w Górnej Grupie 31 października `8o, gdzie zginęło 55 osób. Szczególnie przypadło mi wykonanie ( wiolonczela, skrzypce, fortepian, miodzio ) tej piosenki przez Jacka Wójcickiego z 'Ostatniego Dzwonka'. Tak, byłam wychowywana na takich filmach ;p

Zaś 'Wana' The Back Hornu nie znudzi mi się chyba nigdy.. Podoba mi się zarówno tekst, gra instrumentów jak i głos. Nie niski, nie piskliwy, w sam raz. Co ciekawej to jedna z niewielu piosenek, przez które obejrzałam anime, mowa o Setsunie i jego nawróconej ferajnie z Gundamów OO. Nie uważam tego, jako piosenki z anime. Tak samo traktuję endingi Ali Projectu z CG.

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
Dragoness Płeć:Kobieta
Nie Własna


Dołączyła: 06 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2009, 07:40   

Metallica - All Nightmare Long - piosenka z ich najmowszej płyty. Cały kompakt jest inny od znanej częście zespołu, a to jedna z trzech piosenek, jakie mi się podobają.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2009, 17:42   

Obecnie kompilacja "The Best Of" zespołu Human League. Kolejny zespół synthpopowo-new romanticowy z lat 80-tych...
Human League - Don't You Want Me (]^___^[)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-07-2009, 18:06   

Sato Takeru z piosenką "Stay with me" i w sumie wszystkie inne piosenki tego pokaleczonego dziecka ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-07-2009, 14:03   

Forgotten Woods - Sjel av Natten" - bardzo "norweski", zimowy black metal, z charakterystycznym, wysokim (nawet jak na ten gatunek) wokalem, coś podobnego słyszałem później chyba tylko w Helheim (nie jestem zresztą pewien, czy w obu nie robił ten sam wokalista). Cóż, przy upałach panujących za oknem działa lepiej od klimatyzacji.
Powrót do góry
Grabarz Płeć:Mężczyzna
*Crossfire*


Dołączył: 30 Lip 2005
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-07-2009, 12:50   

Samael - Alliance

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2009, 21:05   

W tej chwili leci album "Dead Cities" The Future Sounds of London. Kawał dobrego ambientu :) . Przedtem poleciało "Lifeforms", też FSOL.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-07-2009, 21:34   

Stary dobry MC Hammer i jego U Can't Touch This.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 15:17   

Joy Division, Daft Punk, Jamiroquai, Blind Guardian, Rage Againt The Machine, Kult i Kazik - w całości
The Streets, The Cure, MGMT, Justice, Dezerter, Tilt, The Chemical Brothers, Armia- Niektóre utwory

_________________
Amazing Horse
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 20:42   

Więcej Faith No More, a jako dodatek pozostałe projekty z udziałem Mike'a Pattona (Tomahawk, Fantomas, Mr Bungle i kawałki z Johnem Zornem). Zastanawiam się czy nie wybrać się w te wakacje na jeszcze jeden koncert FnM.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 21:15   

Teraz zaś leci album "Full Moon Story" pana Kitaro ^_^.

Nie, nie ma to związku z pewną rocznicą... ;>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
jurek Płeć:Mężczyzna
Respect my authority!


Dołączył: 24 Cze 2009
Skąd: Soul Kitchen
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 21:20   

Dembol napisał/a:
Zastanawiam się czy nie wybrać się w te wakacje na jeszcze jeden koncert FnM.

Byłeś na Openerze?
Trzeba przyznać, że dali świetny występ. Show na światowym poziomie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-07-2009, 13:21   

A ja teraz słucham OSTów z Aquarian Age, autorstwa Yuki Kajiury. Jeżeli chodzi o soundtracki, to anime w większości prezentuje wyjątkowo denny poziom. Ale te autorstwa Yuki Kajiury stanowią jeden z niewielu wyjątków. Gdzie w tym wypadku to wyjątkowo chlubny wyjątek. Udało mi się ostatnio skompletować kompletną dyskografię tej artystki i nie wygląda na to, abym szybko się od niej oderwał ^^

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2009, 19:51   

Cytat:
Byłeś na Openerze?
Trzeba przyznać, że dali świetny występ. Show na światowym poziomie.

Mhm. Bosko było. Jedynie publika słabo znała teksty i jak mieli dośpiewać Midlife Crisis to niezbyt to wyszło, ale poza tym zabawa była przednia. Mimo 40 lat na karku i dobrych kilku lat przerwy są w świetnej formie. Do tego grali bardzo długo i to chyba jedyny zespół, który zagrał 2 bisy. Były szybsze kawałki, były wolniejsze, była interakcja z publiką, odrobina humoru, zagrali wszystkie największe hity i sporo mniej znanych kawałków.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 116 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group