FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
  S.K. REAKTYWACJA !!!!!!!!!!!!!
Wersja do druku
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2003, 20:28   

K: Cześć Rurokesusu <do Crofesimy> Potrafisz się zmieniać w smoka?
Crof: Oczywiście ale jest tu na to za mało miejsca
K: ... To gorzej...
Crof: Może podlecimy Lewitacją?
K: No nie wiem... Można spróbować...
<Jak postanowiły tak uczyniły. W pewnym momencie pnącza zaczęły się wić w ich kierunku. Crofesima ostrzem torowała drogę.
Wleciały do wielkiego pomieszczenia. Naokoło wznosiły się potężne filary z ozdobnymi żłobieniami...>
Ruro: Ukryta komnata.
K: Coraz mniej mi się to podoba...
<Mimo że było bardzo sucho, nad podłogą unosiła się gęsta mgła. Poruszała się.>
K: Nie ma przeciągu ani wiatru...
Crof: To duchy... jeszcze się nie zmaterializowały...

C.D.N.

_________________
Dawno mnie tu nie było.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2003, 23:55   

No<kopie...kopie..kopie...i dokopać się nie może :P,trafia na jakiś duuuuuuuzy głaz> ^$^%$^)_*(!@# !! To już chyba 100-tny raz...ech <bierze rurkę,lejek i przytyka do głazu,ściany zabezpiecza> *wdeeeeeeeeeeeeech* NYAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAA!!!!!!!!!!! <skała się rozłupuje,a sciany jakimś cudem sie nie zawalają> *ekhu,ekhu* moje gardło ,Where am I? <rozgląda się po dużej komnacie,jakieś pnącze oplata się wokół jej kostki> What da hell is going on here? //Ha ,nie ma jak szpan!^^...tylko że tu nie ma nikogo _-_''// <pnącze unosi ją do góry i trzeeeeeeeesie> AaAaAaAaAaAa! !@#$%^ !! co znowu,n.yo! <nagle pnacze niewiadomo czemu puszcza ją> UGH! Kto to zrobił? =.= <zauważa roślinkę> O.o Diabelska Liana tutaj? <chwila ciszy.....> heeeeep,czyli jestem blisko domq ^^,któregos z moich kochanych piekiełek *^^* <ściiiiiiiiiiiiisk roślinkę,która bynajmniej odwzajemnia ten uscisk> moje kochane ,a teraz pokaż mamusi-sklerotyczce drogę do domu <zauważa Croff i Kacię> Heeeeeey ^^,tuuuuuuuutaj!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 15:55   

K: Eee... ten... zabłądziłyśmy ^^`
No: To dobrze, że na was trafiłam <pnącze kiwa się za jej plecami>
Crof: Masz coś z tym wspólnego? <wzrokiem omiata komnatę. Mgła zaczęła nabierać kształtów>
No: Być może... ^.-
K: Trzeba by tu sprowadzić egzorcystę. Mogę się tym zająć.
NO: No co ty... Przeganiać takie miłe towarzystwo?
Crof, K: ...

_________________
Dawno mnie tu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 16:04   

Główka z dziury-eee..cześć dziewczyny ^^" Możecie powiedzieć co tu się dzieje? ^^...<zeskakuje do reszty> Jakaś nowa wyprawa? *__*

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-09-2003, 17:29   

No właśnie, lepiej nie róbmy z tej komnaty części tuneli Noire!!! Chcemy chyba mieć jakąś rozrywkę, ne?

<Croff spokojnie przechodzi się po komnacie... wyczuwała gdzieś przejście, mimo że nie było go widać. Poszła na północ i lekko dotknęła ściany... w tem spory kawałek muru pomarszczył się jak woda po wrzuceniu kamyka...i po chwili dłoń dziewczyny przeniknęła na drugą stronę>
C.: hey, dziewczyby chyba coś znalazłam!
<po chwili wszystkie były już po drugiej stronie>
<stały na krawędzi przepaści. Na dole rozpościerała się jakaś kraina. W sumie nie różniła się od innych - jakieś wioski, miasteczka i lasy. Daleko od jednej z wiosek, na rozległej łące pojawiła się cała masa czarnych kropek. Smoczyca wyostrzyła wzrok...>
C.: hey, popatrzcie tam! <wskazała palcem> coś mnie w tym niepokoi...
Ruro: jak ty chcesz się tam dostać?!
C.: nie doceniasz mnie...
<Croff skoczyła w przepaść... w jej połowie rozpostarła skrzydła. Błysnął jasny blask i po chwili w powietrze wzbił się ogromny, Srebrny Smok>
C.: to co? Lecimy?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 21:24   

Ruro: Pewnie!
K: Wow
<weszły na grzbiet Crofesimy>
K: Rany... jak tu wysoko...
Crof: Nie rób w gacie tylko się trzymaj.
<KACIA nieco bojaźliwie (niecodziennie leci się na smoku) chwyciła się za ramię Rurokesusu>
Ruro: Ty się faktycznie boisz...
K: No comments...
<wzniosły się wysoko>

_________________
Dawno mnie tu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 21:44   

R-Croff..tylko nas nie upuść...okejka? ^^"
Croff-Spoko wodza ^^ Chyba niepowiesz, że też sie boisz?
R-Nie...tylko...ten tego...Na razie niemoge urzywać magii ^^"
K&C-Ooooo...
R-O patrzcie!!! To coś czarnego na tej łące to chyba...Czarne konio-zabawki!!!!

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 21:50   

Eeee... Napiszę na ten temat coś jutro rano, bo spać mi się chce ^^
Iridium: trzeba nie bylo siedziec cala noc i caly dzien na kawie =="
RD: Nieee, to nie brak snu, to wynik fajek z herbaty ^^ Co się gapicie? O.o" nie mieliśmy zwykłych to skręciliśmy z herbatki XDDD. tylko ciiiii, ja wam nic nie mówiłam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 22:52   

No: O.o ,Croff to smok?
All:<Gleba!...w powietrzu> Nie wiedziałaś? -_-''
No:E no chyba jeszcze żyje,gdybym wiedziała to by sie dawno w grobie przewracała ^^
C:Dzięki za pocieszenie =.='
No:..chociaż..nigdy nie widziałam smoka który siałby tyle Chaosu *_*
K: A ta swoje _-_'''
No:<przygląda się czarnym kropką> Ruroke,to nie sa konio-zabawki ^^'''',to są Hellkitty's
R:Że what?O.o
No:Hellkitty to mały przebiegły demon,zazwyczaj przybiera formę dość słodkiego kociaka,nie chciałabys zobaczyć jego prawdziwej postaci ^^,mało istnieje tego cholerstwa,ok. 50 sztuk ,ale muszę się wam pochwalić,to moje małe cholerstwo,ja je stworzyłam ^_^ //taaak,zaraz zaczną mi bić brawo *^^*,powiedza że jestem najlepsza,achh ^^//
All:<cisza>.........aha
R:To nie konio-zabawki T_T
No:O.o //Oni nie znają ręki mistrza v.v// <przybiera swoją demoniczna formę i lewituje do jednego z Hellkitty's>Asciz,moja kochana *_*,przytul mamusię <ściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisk>

[P.S:Może jutro zamieszcze rysunek,bo ta !@#$%^& interia nie chce mi wgrac na server ==.==]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-09-2003, 23:05   

[jestem Srebrnym Smokiem tzw. "Zwiastunem Burzy" *ekhe* *ekhe* ]

C.: hmm... coś mi się nie podoba... <bacznie przygląda się Hallkitty'iemu (?). Wtem ten zaczyna wgryzać się w szyję Noire> KYAAA! <szybkim ruchem odtrąca Noire od koto-podobnej istoty i zaczyna się walka...>

PO WALCE

<gdzieś tam hen daleko widać uciekające potwory...>
C.: hmm... czy wy też poczułyście tę dziwną energię?
K & R.: niom. Jakby coś je przejęło. Jakaś nieznana nam moc...
N.: ja tam nic nie czułam... takie słudziusie futerko ^^
All: GLEBA
C.: może polecimy za nimi? Najpierw sprawdźmy nasze wyposażenie... hhmmm... aaaa! Gdzie mój wilk? <gwiżdże> <po 20 minutach pojawia się jej wilk, pegaz i feniks> Oki... tak więc mam owe fajtłapy <ze zrezygnowaniem macha ręką w ich stronę> oraz sztylecik. Posługuję się magią Czarną,troche Szamanistyczną oraz Srebrną (taka lodowa i ziemna ^^). Cholera, to tyle. Jak ktoś ma dwa miecze, to może mi pożyczyć? Troszeczkę uczyłam się u Candy'ego walki...
Hmmm.. to chyba wszystko. No i zmieniam się w smoka. Mogę przewozić :)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2003, 23:13   

No:<szok> ktoś przejął MOJE Hellkities? O_O , NIE DARUJĘ WRRR... <materializuje w łapkach dwa toporki(wiecie takie na przedłuzonym kiju jakie miał qmpel Zela w pierwszej części Slay'ów..noo,może troche inne ale zostawmy kwestie dekoracyjne ^^'> btw. choćta za mną tu sie łatow zgubić,peło asralnych równin w pobliżu..

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2003, 14:27   

RD: Hellkitty? Co to jest? To się da zjeść? To można wyproadzić na spacer? a w ogóle co ja robię tu?
All (chórem): U-u Co ty tutaj robiiiiiiiiiiiisz? Dwanaście ciężkich szczerozłotych...
RD: Nie no tego eee to wy potworki kombinujecie? A róbcie se, ja mam mojego ukochanego Iridium ^^ <głaszcze zmniejszonego do metra osiemdziesiąt smoczka> i moją ukochaną acz lekko nierozgarniętą Lacertę <głaszczę ładnego białego smoka> nyo ^^. A Hellkitty... Ale to cool brzmi... Jednakowoż...
<urywa i stwierdza że nudno><zmienia się>
Rd: Yaaaahrrrrrrrhhhhhhh.... Znowu mnie hrrrrrrrrr <autocenzura> gnida więziła bhhhhrrrrr ==" Ahr, ja się nie przedstawiłem/przedstawiłam hrr Nikt jestem =="
<okręca się jak w The Sims>
Mój bhhhhrrrrr ten growling mnie naprawdę hrrbr wykończyzwykły strój hrrrrrr
<różowa bluzka z hello kitty ==" i szare spodzienki XD>
Ya... hrrr... A w ogóle brrrh to jakas wyprawa? Mogę hrrrrrr popsuć coś? Zreszta po co ja sie <autocenzura> pytam ==" heeeeeehhhhhrrr <wypuszcza perfidnie zieloną (jak mój blog ^^") kulę w stronę pomnika w centrum Agitopolis> Yeeeaaa hr bhrrrhhr kheeehekhkhhhh....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-09-2003, 19:32   

(Ojoj, napisałam _naprawdę_długiego_posta_, po czym komp mi się zaciął, zanim zdążyłam go wysłać... Nie chce mi się teraz pisać tego na nowo, będzie w skróconej formie)

<Irian budzi się z dobrze zasłużonego snu (a co, nie co dzień utrzymuje się taką dużą iluzję ^_^), rozgląda się...>

- A gdzie wszyscy? Narthie, poszukaj ich, kochanie! Hmm... pamiętasz, jak wygląda Noire? Skocz do niej, na pewno jest w centrum wydarzeń.

<Po chwili nad polaną obok dużej srebrnej smoczycy pojawia się mała srebrna smoczyca ^_^. Zapamiętuje miejsce i wysyła wszystkim wiadomość "poczekajcie na Irian". Znika, żeby znów pojawić się na górze>

- Znalazłaś ich?

- Co, wyprawa? Heh, brzmi nieźle... OK, a dużo tam jest miejsca?

- Dobrze, w takim razie możesz się powiększyć! Guin, zostań i pilnuj miasta. Masz moje pozwolenie na wydrapanie oczy każdemu, kto będzie miał wrogie zamiary. <evil grin>

(a wierzcie mi, ona potrafi wyczuć takie rzeczy)

<I tak po chwili nad łąką szybuje drugi srebrny smok, z Irian na grzbiecie.>

- Nikt mnie nie obudził... <all: zapomniałam...> Ale nie pozbędziecie się mnie tak łatwo! Co prawda nie umiem walczyć, ale to maleństwo na którym lecę zieje ogniem i zawsze może wszystkich przenieść w bezpieczne miejsce. A ja tworzę iluzję, usypiam wrogów i umiem czytać w myślach... i jeszcze kilka innych rzeczy, do których się na razie nie przyznam ^_^ To gdzie lecimy?

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-09-2003, 21:03   

<Croff z niedowierzaniem zaczyna lekko pukać końcem ogona w głowę smoczka Irian>
C.: tyś prawdziwy? A z jakiego wymiaru? Ty gadasz?...
SS: ...
C.: ehehe.. wybacz ^^' tak dawno nie widziałam rodzinki (jakieś 330 lat O_o) że już jakieś schizy mi się narobiły. Lecimy?! A, tak, za tymi potworami. Chyba są zbyt zmęczone, żeby uciekać. Dogonimy je, ale trzymajmy stosowną odległość. Chyba nie chcemy tracić siły/Hellkiciaków, ne?
<zbliżyli sie wg planu Croff i po niespełna 20 minutach dolecieli do Ogromnego głazu... właściwie była to kwadratowa płyta, niezwykle gładka. Dalej na lewo zaczynała lekko pękać i robiła się chropowata...>
C.: no pijęknie! I co teraz?
IB.: patrzaj! Te czarne patałachy przeciskają się przez tamte szpary!!! O_o
K.: to była jakaś aluzja?... *groza*

<Wszyscy stali przed jedną z większych szczelin. Wszyscy z wyjątkiem KACI ^^>
C.: HALOOOO! KACIA?! I jak?! Jak coś cię zaatakuje to nie uciekaj w naszą stronę, bo zaatakują i nas (czy coś w tym stylu... text by Yuby)!
K.: Thanks...-.-'' tu jest miare w porzo tylko na początku jakoś tak ciasno. Ej... tu coś jest... jakie śłodko mięciutkie... gulp. Tototo to...to... AAAA!!!

CDN ...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2003, 15:05   

K: JAAAAAJJJX!!!! <wedle porad nie biegła w stronę grupki> t... tt... <podskoczyła za wysoko i nabiła sobie sporego guza> ... Ałła...
Crof: Co tam?! Wszystko gra?!
<Hellkitty rzuciły się na KACIĘ>
K: O w mordę O_o !!! Hmm... uh...< hellkitty zabrały szamoczącą się dziewczynę ze sobą>
Crof: Wkraczamy do akcjii !!!
<Noire, Rurokesusu i Irian Baratai na komędę wbiegły>
No: Za późno. Zwiały.
IB: Teraz mają już zakładnika...

C.D.N.

{sorx że tak długo nie pisałam ^^" }

_________________
Dawno mnie tu nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group