FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-11-2004, 23:13   

Pisze coś na kartce i podaje Arii.

- To świetny okulista, na pewno ci pomoże.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2004, 23:26   

hmm.. tak spoglądam na forum i zastanawiam sie gdzie sie rządze. Bo naprawde nie wiem, zbierając wszystko w kupe stwierdzilam że tylko komentuje i jak na mój gust, pozytywnie, szczerze, nawet kulturalnie.
To sie nazywa uprzedzenie Ysen.
ale nie jestem sama skoro się rządze i rozpycham wszystkich wokół moją pychą. Bo ty jesteś obok. Starasz sie wszystkich podpożądkować pod siebie. Jeżeli ci sie coś nie podoba, to zamiast odpuścić- siedzisz i uparcie próbujesz zniszczyć, a w przypadku mojego ATAKu jeszcze mi robisz przykrość.
cieszy cie to?

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-11-2004, 23:38   

Powiem tak - ciebie bawi swatanie ludzi na siłę. Mnie bawi przeszkadzanie w tym. Jedno i drugie jest tak samo przyjemne i tak samo dozwolone. Przyzwyczajaj się, bo to się nie zmieni.

A co do tego, że się rozpycham - to prawda, choć nie uważam, że staram się kogoś zdominować, po prostu zwracam uwagę, jak robi coś głupiego. Co do tego, że siedzę i próbuję zniszczyć - z doświadczenia wiem, że zachowywanie milczenia nie dla każdego jest zrozumiałym sygnałem, dlatego wolę wyrażać swoje zdanie bardziej łopatologicznie.

I niech będzie - źle się wyraziłem. Nie ty się rządzisz. Rządzą się pozostali z ATAK-u, a ty wszystkie ataki na ten bajzel bierzesz do siebie, jakbyś go sama robiła, co od dłuższego czasu nie jest prawdą. Ba, ostatnio nie robisz dla ATAK-u nic oprócz żarcia się ze mną i próby przekonania mnie, że robię źle. Inni jakoś nie biorą na poważnie tego, co ja robię i mówię, a w każdym razie nie przejmują się tym. Ty zachowujesz się, jakbym ci obrażał matkę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2004, 23:46   

a ty jakbym ci zabiła żone i trójkę dzieci.
nigdy nie popierałam przemocy i zmuszania w ATAKu, co można wyczytać z moich postów, jak ktoś czyta. na przymuszonych ślubach mnie zwykle nie było a jak byłam to wszystko i tak sie wymykało spod mojej kontroli (wtedy z Ralfem i Inai-źle wspominam).
pierwotnym załozeniem ATAKu i DALEJ ono takie jest, dobrać kogoś w pare. czy to ATAK robi że nagle sie wszyscy na nich rzucają? Pewnie tak, nikomu nie rozkazuje. nie RZĄDZE sie tu.
co do personelu ATAKu, wielokrotnie napominałam i tu i prywatnie na gg by wzieli to spokojnie i kulturalnie. czekam na efekty. a cała twoja złość na mnie spada

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Ysen
Gość
PostWysłany: 19-11-2004, 09:41   

Gadam widzę do ściany. Przeczytaj mój post od początku do konca, a nie tylko pierwsze i ostatnie słowa.

Ubzdurałaś sobie, że prowadzę krucjatę przeciwko tobie, gdy tymczasem jedyne co robię to droczę się z twoimi pomagierami. Wierz mi - jakbym swój cel widział w atakach na ciebie już dawno zrobiłbym coś takiego, że by mnie zbanowali. Uspokuj się i przestań brać tego wszystkiego na poważnie. Bo chyba mi nie powiesz, że ty na poważniebierzesz misję ATAK-u. Łączenie w pary ledwie znających się ludzi, na zasadzie "bo tylko oni som jeszcze wolni*________*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Jeśli tak, to żal mi ciebie.
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-11-2004, 09:48   

Wiecie cio? Wy do siebie pasujecie.

Bardzo >]

<Przygotowuje sie na impact.>
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-11-2004, 09:52   

W jakim sensie pasujemy? Przecież ja mówię po rosyjsku a ona po chińsku, zero zrozumienia. Z Xellas do siebie pasuję, bo ona przynajmniej rozumie co mówię.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-11-2004, 15:59   

Zupelnie jak malzenstwo z dwudziestoletnim stazem, hehe..
Powrót do góry
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2004, 18:02   

- Wiesz Ysen... - odezwał się niespodziewanie dochodzący zewsząd-i-znikąd głos. - On ma trochę racji. Nie słyszałeś nigdy, że przeciwieństwa się przyciągają? :]

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Kai Płeć:Mężczyzna
the abominable one


Dołączył: 02 Paź 2004
Skąd: Z najgłębszych zakamarków podświadomości
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2004, 18:36   

Na ziemi leżała karteczka:
"Ktoś znający się na Slayersach powinien znać to prawo. Nawet ktoś nowy - jak ja - dostrzega tu pewne prawidła."
Po autorze notki wciąż nie było śladu.

_________________

Zetrzyj uśmiech z twarzy...
Poddaj się uczuciu bezsilności...
Przestań walczyć...
Zrezygnuj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5826822
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-11-2004, 19:07   

Słyszałem, słyszałem, w dalszym ciągu jednak uważam, że choć nutka zrozumienia jest potrzebna-_-".

Cytat:
Zupelnie jak malzenstwo z dwudziestoletnim stazem, hehe..


Takie małżeństwo miało przynajmniej kiedyś okazję się poznać:>. Jeśli jednak brak zrozumienia miał miejsce od początku to raczej mało możliwe. Chyba, że z opowiadań innych

Rany, ale precedens, ATAK opanowany przez facetówXD. Żadnej napastującej i zmuszającej do ślubu(o dziwo rzadko kiedy ze sobą) kobity:>. Ma ktoś piwo:P?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ayako Płeć:Kobieta
The Jellyman


Dołączyła: 29 Sie 2004
Skąd: z szafy w pewnym zamku
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2004, 22:08   

fakt nutka zrozumienia jest potrzebna ale prawda tez jest ze przeciwienstwa sie przyciagaja. jak twierdzi moj korepetytor nacieranie sniegiem dziewczat jest wyrazem sympatii. zgodnie z ta zasada klótnia tez moze byc wyrazem sympatii.
czyz nie? :)

_________________
rany bo już mnie nosiło od tej mordki z serduszkami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4622351
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2004, 10:31   

Skoro tak, co co ma powiedziec osoba, ktora natarla sniegiem szanowne tyranskie moderatorki? I ma nadzieje to powtorzyc?
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-11-2004, 11:05   

"Szanowna tyrańska moderatorka" miała potem 39 stopni gorączki... Jeśli następnym razie spróbujesz, będę się bronić wszystkimi dostępnymi środkami :P

Ysen, Aria: Wy zdajecie sobie sprawę, że zaraz pół forum spróbuje Was wyswatać? Obawiam się, że to, że jesteście już hajtnięci, niewiele zmienia... Ale faktycznie moglibyście sobiedarować żarcie się _^_

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ayako Płeć:Kobieta
The Jellyman


Dołączyła: 29 Sie 2004
Skąd: z szafy w pewnym zamku
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2004, 13:19   

jesli chodzi o nacieranko to to jest bardzo bebe. Ciezko jest mi jednoznacznie stwierdzic co bym zrobila w takiej sytucaji( w koncu to ja jestem nacierana). Ale chyba bym powiedziala : jest mi tak przykro, wybacz mi(i zrobila slodka mordke). I zamiast bawic sie sniegiem dala kwiatka. Czy wy (faceci) nie mozecie zrozumiec ze nas to nie bawi !!! Wy moze macie ubaw ale ja po takiej ''zabawie'' mam goraczke zatkany noc i przez conajmniej tydzien umieram (najgorzej jak w tv juz leca same powtorki z poprzedniego dni :( .
Jednym slowem LACZE SIE Z TOBA W CIERPIENIU SERIKA.

Czas z tym skończyc MOWIMY NIE BRUTALNEMU ZWYCZAJOWI NACIERANIA SNIEGIEM .

KTO JETS ZE MNA?

A propo klotni jak powiedzial Pan Saotome w I tomie Ranmy 1/2 :,,Ona ma charakter, a to czyni narzeczona jeszcze piekniejsza''. Jak chca to sie kloccie. Szczerze mowiac jak tak sie na o patrzy z boczku to jest to calkiem smieszne. Za jakis czas bedziecie sie smiac z tego nieporozumienia(no prawie zawsze tak sie dzieje).

_________________
rany bo już mnie nosiło od tej mordki z serduszkami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4622351
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group