FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Lato 2007 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2007, 23:58   

Crofesima napisał/a:
http://www.velvet-uw.com/
Projekty postaci są genialne. Na bank obejrzę przynajmniej pierwsze 3 odcinki

*zerka z zainteresowaniem, na jej twarzy pojawia się radosny uśmiech*
oj, może być fajne. ^^ wśród projektów postaci już mam swojego faworyta. Ciekawe, czy moja intuicja mnie nie zawiedzie. ;P Chyba też to obejrzę. :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-06-2007, 11:34   

Cytat:
http://www.velvet-uw.com/
Projekty postaci są genialne. Na bank obejrzę przynajmniej pierwsze 3 odcinki (najprawdopodobniej całą serię. Niełatwo mnie zniechęcić).


Zapowiada się interesująco, na pewno rzucę na to okiem, poza tym zdecydowanie Mononoke i Shigurui - nareszcie samuraje, cieszę się jak małe dziecko...
Zombie Loan - mam mieszane uczucia, ale może obejrzę kilka odcinków, oczywiście kiedy nadrobię wszystkie zaległości, a nazbierało się tego trochę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2007, 17:55   

Znów trochę nie na temat... ale doszłam do wniosku, że zakładanie nowego tematu dla jednego news'a jest raczej bezsensowne. Ale news jest istotny.


Second Haruhi Season to be Announced
Posters on the Japanese 2ch board report that the August issue (officially on sale July 10) of Japan's Newtype magazine revealed the second season of The Melancholy of Haruhi Suzumiya. The reported coverage of the magazine indicates that the science fiction comedy anime's continuation will be announced on July 7 (07/07/07). Source: Ultimatum


Tak właśnie nam mówi strona główna Anime News Network.
CIESZĘ SIĘ.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2007, 18:38   

Crofesima napisał/a:
Second Haruhi Season to be Announced
Posters on the Japanese 2ch board report that the August issue (officially on sale July 10) of Japan's Newtype magazine revealed the second season of The Melancholy of Haruhi Suzumiya. The reported coverage of the magazine indicates that the science fiction comedy anime's continuation will be announced on July 7 (07/07/07). Source: Ultimatum

Tak właśnie nam mówi strona główna Anime News Network.
CIESZĘ SIĘ.


Cieszę się razem z tobą Crofesima :-), ciekawe czy puszczą na jesieni w każdy razie słyszałam że seria Clannad została odsunięta i pozostał tylko film, więc Haruhi chyba mogłaby zająć miejsce :) ale nie wiem czy to jest oficjalnie potwierdzona wiadomość. Wie ktoś coś więcej na ten temat?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2007, 21:14   

Kenko Zenrakei Suieibu Umisho - anime o nagich laskach, które w przerwach w prezentowaniu wdzięków pływają. Awesome!

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2007, 13:48   

Więc...

Zombie-Loan -> fajne :D
Mushi Uta -> przyjemna kreska, ŚLICZNA muzyka i ciekawy motyw (owaaady xD)
Sky Girls -> Eee... Nie, dziekuję. :P
CODE-E -> matko kochana, ona nigdy dziewczęcej mutacji nie przeszła? =P Okropnie mnie odrzuciło, bo cały odcinek był nudny. >D
School Days -> Drama... ładna kreska i kolorystyka, ale nie dla mnie. xP
Higurashi no Naku koro ni Kai -> to co zawsze. ;)

Umisho -> wolę się nawet tego nie tykać. xD
Potemayo -> jak wyżej :P

Sayonara Zetsubou-Sensei -> kreseczka miła dla oka (baaardzo prosta) i ciekawie wygląda. ^^


Tak spytam...
O "Velvet Underworld" nie ma żadnych informacji na Anime News Network? Oo'
Zapowiada się świetnie, patrząc na postaci, które tam występują (emo? gothic? kya!).



Usunięto obrazki.
Forum to NIE jest imageshack, czy Photobucket. Grafiki tej wielkości sie podlinkowuje, a nie wkleja.

IKa

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Revy Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2007, 02:45   

YAY! Zero no Tsukaima season 2 ^^ 1 ep juz wyswietlano w Japonii chyba 7h temu - teraz pozostaje tylko czekac az jakas grupa wypusci zsubowana wersje :) swoja droga nie wiem czemu tak lubie ta serie, jest do bolu prosta i nie wymagajaca od widza myslenia, a bohaterowie sa na mase stereotypowi :) Mimo tego te anime stoi u mnie na szczycie pozycji do ogladniecia ^^

ah, i jeszcze 2 ostatnie odcinki Code Geass, swoja droga ciekawe czemu tworcy zdecydowali sie wypuscic 2 ostatnie epy po kilku miesiecznej przerwie >_> Dziwne posuniecie. Ciekawe czy drugi sezon beda wyswietlac szybko, czy kaza nam czekac kolejne kilka (nascie) miesiecy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-07-2007, 11:41   

28.07 - istotna data. Wówczas wychodzą dwa ostatnie odcinki Code Geass. Czemu? Bo twórcy zamiast nich wyświetlili odcinki z recap'ami (tj. przypominające co zdarzyło się w poprzednich epizodach).
Swoją drogą było to bardzo dobre zagranie marketingowe. Ciekawam ile osób usiądzie przez telewizorami 28ego lipca...
Liczyłam na dużo lepszą jakość tych odcinków, ale 24 i 25 zostały zrobione razem z całą serią i mają po prostu jakość "dwóch ostatnich odcinków". Krótka zajawka promująca wygląda jednak dość zachęcająco...

Drugi sezon na jesień.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2007, 12:47   

Oshii Rion napisał/a:
Umisho -> wolę się nawet tego nie tykać. xD

No co ty. Kilka tysięcy anonimowych ściągaczy nie może się mylić (a to dopiero RAW). Pierwszy odcinek bez rewelacji, ale bardzo miło się ogląda.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2007, 22:50   

A czy ktoś wie, kiedy premiera "Baccano!"? A może już była? ;)
Nie bardzo się w tych tematach orientuję, a seria zapowiada się ciekawie.

I może jakieś info co do grup subujących?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-07-2007, 23:25   

Pierwszy odcinek dopiero 26.07 (klik!). Jeszcze sporo czasu.

Hm, czyżby Baccano! miało mieć jedynie 13 odcinków?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-07-2007, 11:27   

Moetan - it's too moe!! I magical girls! Unikać.
Sky Girls! - jest już pierwszy odcinek. I wbrew sugestiom zuego Totema może być całkiem do rzeczy.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-07-2007, 15:53   

Shigurui 1 with good subs - Niesłychany mroczny klimat. Tworzony przez narratora i przez muzykę. genialne łupanie w kowadło wraz mruczenie potęguje atmosferę. Sceny są nieraz makabryczne. Połączenie Ayakashi quality( bez duchów) z Basiliskiem(bez tajnych magicznych technik) i Bakumatsu(bez przeznaczenia), czyli zwykły samurajska opowieść w dobrej oprawie muzycznej i graficznej. Ten pierwszy odcinek Shigurui zrobiły na mnie wieksze wrazenie niż Bakuś. Bedzie hit na bank. Czekam z ogromną niecierpliwościa na następny.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-07-2007, 18:03   

Jak wyżej - Shigurui 01 - zapowiada się bardzo ciekawie, wspaniały klimat, piękna chociaż dosyć "niepokojąca" muzyka, graficznie zdecydowanie inne od tego co do tej pory oglądałam. Właściwie trudno powiedzieć coś o fabule po pierwszym odcinku, akcja skacze, wspomnienia bohaterów mieszają się z aktualnymi wydarzeniami, mangi nie czytałam więc nie wiem nawet kim są główni bohaterowie. Pierwszy odcinek zdecydowanie zaskakuje i przykuwa uwagę, pytanie czy ten poziom uda się utrzymać.

Na pewno nie jest to seria dla każdego, już po pierwszym odcinku spokojnie można powiedzieć że nie zabraknie dużych ilości krwi, efektownego masakrowania przeciwników itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 22:17   

Shigurui 01, rzeczywiście atmosfera niesamowita, począwszy od openingu, który składa się z serii plam i wzorów zgranych z muzyką. Co ciekawe takie sekwencje ujęć zsynchronizowanych z muzyką pojawiają się również w samym anime. Graficznie seria jest bardzo dopracowana, choć kreska trochę Gantzowa, nie do końca mi podchodzi. Na pewno wiele zyskuje dzięki cieniowaniu i stonowanej kolorystyce. Ładnie to wszystko wygląda w odcieniach szarości z jakimś pojedynczym barwnym akcentem - najczęściej jest to czerwień krwi.

Faktycznie trudno powiedzieć o co chodzi w tej serii po jednym odcinku. Dla mnie na pierwszy plan wysunęły się na razie dwie postacie, piękny samuraj z czerwonymi ustami i dziewczyna, która go nienawidzi... Co dalej, zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group