FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Lato 2007 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2007, 07:31   

Bo słowo ciałem się stało!!!!!
http://zip.2chan.net/7/src/1184664367158.jpg - Yatta! Yatta! Yatta!!!!
Przejdź na dół
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2007, 08:47   

co to :P ??

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-07-2007, 08:59   

Jak można nie wiedzieć? Czwarty sezon Maria Sama Ga Miteru!!!!
Powrót do góry
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2007, 12:48   

hehe widać można :] zawsze omijałem ten tytuł :p
po obejrzeniu Chrono Crusade powiedziałem "DOŚĆ" anime z elementami chrześcijańskimi XDxDxD
ps-(dużo tam tego jest w tym anime ?? :P może sie skusze na serie :])

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 00:57   

Hmmm ja bym powiedział, że za wielkiego znaczenia elementy chrześcijańskie tu nie mają, ale seria jest raczej specyficzna i nie do każdego trafia:p Do tego szanse są dużo większe jeśli się jest osobą płci żeńskiej:p Proponuję obejrzeć z 3 pierwsze odcinki i się zastanowić, czy Ci pasuje.
Btw. Na cholerę robić tyle krótkich sezonów, jak można zrobić mniej, ale dłuższych?:p ( niech zgadnę, że jest to związane z tym jak historia wygląda w mandze? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2007, 08:12   

Mi tam to pasuje, wolę krótką serię niż przedzieranie się przez 30 - 40 odcinków.
Akurat nie w mandze ale w książce. Manga jest wtórna względem książki. A książka ciągle powstaje i autorce nie śpieszy się aby skończyć (robi się z tego powoli taka "Saga o Ludziach Lodu").
Manga idzie zaś swoim torem, o ile pierwszy tomik odnosił się do poczatku, drugi tomik to historia Rei i Yoshino, trzeci - Sei i Shiori, tak w czwartym mamy Suguru i Rosę Caninę czyli Shizukę i historię jej oraz Shimako.
Co do nowej serii - niewykluczone, że spotkają się Sei i Noriko, zbliżymy się do rozstania Yumi i Sachiko, wyjaśni się ostatecznie kto zostanie petite soeur Yumi (i błagam, niech to nie będzie ta $%^& Touko). Prawdopodobnie kluczowymi postaciami będą Yumi, Yoshino i Shimako. Można także przypuszczać, że skończy się odejściem ze szkoły Yumi, ale bardziej prawdopodobne, że ten wątek zostanie rozwinięty w piątej serii, gdyż najpierw musi się skończyć seria książkowa.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 08:23   

Cytat:
wyjaśni się ostatecznie kto zostanie petite soeur Yumi (i błagam, niech to nie będzie ta $%^& Touko)

Nie mów Grisznak, że wolałbyś Kanako...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2007, 08:29   

A wiesz, że chyba tak...fajnie by było, gdyby to Yumi wychowała ją na coś takiego jak Sachiko. Bo Touko zajmuje pierwsze miejsce w moim rankingu nielubianych postaci z Marimite.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-07-2007, 15:02   

Higurashi no Naku Koro ni Kai - na początku dali coś, czego brakowało mi w 1 serii, czyli epilog ostatniej historii. Szkoda, że kolejne odcinki nie trzymają tego poziomu grafiki, ale chyba jest i tak lepiej niż poprzednio.

Shigurai - klimatem przypomina dużo bardziej starsze filmy typu Chanbara, niż obecne samurajskie anime (jak np. Bakumatsu). Trudno mi jeszcze stwierdzić, czy ten klimat mi odpowiada, bo początek głownie buduje napięcie przed przyszłą konfrontacją.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-07-2007, 17:25   

A ja dzisiaj widziałam promo Velvet Underworld. I cóż mogę rzec?... Jestem troszeczkę zawiedziona. Spodziewałam się czegoś innego.
Nadal zachwycam się projektami postaci. Ale poza nimi (a może właśnie przez nie?) reszta wypada dosyć słabo. Tła wyglądają conajmniej... biednie. Oczywiście nie zawsze, ale wystarczająco często, abym odczuła... dziwną pustkę. Należy jednak pamiętać, że jest to tylko trailer. Serial może wyglądać lepiej. A zresztą zapewne jestem taka krytyczna z tego względu, że od zawsze kochałam się we wszelkiego typu detalach... hm, kto wie.
Jedna jeszcze rzecz wpadła mi w oko (i zabolała...) - krew. Jest jej dość dużo. I wygląda sztucznie. Bardzo sztucznie.
W każdym razie swojego postanowienia co do zabrania się za tą serię absolutnie nie zmieniam, chociaż szczerze wątpię, że zdoła ona pobić Darker than Black.
Przynajmniej muzyka w trailerze jest znośna (ponoć piosenka śpiewana jest przez Koyasu Takehito), a główny bohater ma fajne tatuaże.
(A ANN nadal jest ślepe i głuche i o serii nic nie wie. Hmpf.)

Już jutro (a raczej dla Japończyków 'już dzisiaj') wychodzi pierwszy odcinek Baccano!. Coś czuję, że ta seria mi się mocno spodoba. Ostatnio miałam szansę zobaczyć MAD zrobiony z ilustracji do tej serii. Zauważyłam, że w tym anime będzie mnóstwo bohaterów! (zresztą wystarczy spojrzeć na dział 'Characters' na głównej stronie oraz na 40 wypisanych już seiyuu na ANN...). Lubię dużą ilość postaci. A screeny z pierwszego odcinka wyglądają całkiem obiecująco. Zacieram już łapki.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 19:47   

Punkt 2. konstytucji.
IKa


Też się napaliłem. :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 20:10   

Punkt 2. konstytucji.
IKa



W sumie chyba spróbuję tego anime...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2007, 14:59   

Czekam cały czas na subowane Mononoke - pewnie jeszcze trochę to potrwa.

Poza tym jestem po trzech odcinkach Doujin Work i pewnie będę kontynuować, ale generalnie jestem mocno rozczarowana. Tak, kolejna żywiołowa komedia, tak, one teraz są modne... Ale z takiego tematu można wyciągnąć coś więcej poza powtarzanym w różnych wariantach gagiem "ktoś coś opowiada, a komuś innemu się to bardzo nieprzystojnie kojarzy". Znaczy, chodzi o to, że równie dobrze bohaterka mogłaby być początkującą ogrodniczką i hodować melony i ogórki, identyczne skojarzenia można by powciskać... Na razie jako satyryczne spojrzenie "na japońskie zaplecze doujinshi" rozczarowuje, a jako komedia nie wnosi niczego specjalnie odświeżającego... Poza tym boli geneza - czteroodcinkowe "paski" komiksowe. Azumanga była dostatecznie "odrealniona", żeby brak informacji o bohaterkach nie przeszkadzał, tutaj brakuje jakiegoś backgroundu - ot, rzuca się kilka śmisznych scenek i odcinek gotów.

Za to Zombie Loan ma zadatki na serię, którą z jakichś przyczyn bezinteresownie polubiłam. Zobaczy się, co dalej, na razie położyłam łapkę na prawach do recenzji.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-08-2007, 19:38   

Avellana napisał/a:
Za to Zombie Loan ma zadatki na serię, którą z jakichś przyczyn bezinteresownie polubiłam. Zobaczy się, co dalej, na razie położyłam łapkę na prawach do recenzji.
Po obejrzeniu 1-5 stwierdzam że Zombie Loan to bardzo udana wariacja na temat Ghost Hunt. Ba, bezczelnie z GH zrzyna! Ale co z tego - jest niezłe! Kreska mi się nieco mniej podoba, i całość jest przesunięta na razie bardziej ku makabrycznej komedii, ale nie szkodzi - ogląda się przyjemnie.

SALVA SŁYSZYSZ?! xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2007, 21:32   

wiem ze to nie na lato ale patrzcie !!!

http://pl.youtube.com/watch?v=9M5F2Yr0NEw
http://pl.youtube.com/watch?v=jHahq1G4n6M

banzai !!
Rebuild of evangelion !!! (ekstaza) yea yea yea!

czasami gdy trace sens... teraz go znalazlem... moją własna droge sens mego istnienia (czekanie na kazdy film) 1 ma byc we wrzesniu a drugi tez niedlugo

3 i 4 maja wyjsc razem w nastepnym roku !!!

1,2,3 to seria NGE +EoE
4 bedzie zakonczeniem :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group