FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
  Wiosna 2008 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-02-2008, 19:19   Wiosna 2008 - nowe serie i kontynuacje

Ponieważ już za kilka dni pierwsze wiosenne serie zapukają do naszych drzwi, zakładam odpowiedni temat. Przyznam, że tak jak w paru poprzednich porach roku mocno kręciłem nosem, że nie ma co oglądać, tak teraz odczuwam pewne podekscytowanie nadchodzącymi nowościami. Przede wszystkim zamiast kolejnych, niskobudżetowych haremówek dostajemy teraz pokaźną porcję s-f.

Podsumowania i oceny szans nowych serii
Daty emisji i odnośniki do stron www

A teraz moje typy.
Pewniaki:
Macross Frontier - pierwszy odcinek puszczony parę miesięcy temu wgniótł mnie w ziemię.
Code Geass - Lelouch of the Rebellion II - nad tym tytułem zbierają się pojedyncze czarne chmury (będzie puszczany w paśmie dziecięcym, czyli żegnajcie kolejne masakry Japończyków), ale jeśli fabuła i Zero pozostaną na tym samym poziomie, to i tak będzie przebój.
xxxHolic: Tsugi - kontynuacja udanej serii - panie z Clampa dostarczyły tak dużo materiału, że nie zapowiada się na odcinanie kuponów.

Wysoki poziom zainteresowania:
Real Drive, Library Wars, Himitsu - Top Secret - dystopiczna przyszłość x 3. Zwłaszcza ten pierwszy tytuł zapowiada się smakowicie, bo Production IG+Masamune Shirow (choć z drugiej strony może powstać kolejny Ghost Hound).

Jak czas pozwoli:
Druaga no Tou - The Aegis of Uruk - jeszcze nie nauczyłem się, że jak Japończycy robią fantasy, trzeba uciekać na najbliższe drzewo.
Bus Gamer - realistyczne projekty postaci i tematyka obracająca się wokół hazardu.
Crystal Blaze - seria detektywistyczna, nastawiona na dorosłego widza.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2008, 19:28   

Nie mogę się doczekać nowego Code Geass. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie trzeba tak długo czekać na ostatnie odcinki.

Reszty tytułów raczej nie będę dotykał.

Może jestem ślepy albo o czymś zapomniałem, ale gdzie jest Haruhi II?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-02-2008, 19:33   

Bus Gamer - manga przypadła mi do gustu (jak wszystko pani Minekury), a i trailer zapowiadał się ciekawie, więc zapewne znajdę na tę serię czas.

Amatsuki - a po to sięgnę bezwzględnie właśnie z racji mangi, która była raz, że ładnie narysowana i dwa, że ciekawie poprowadzona.

Code Geass II - całkiem niedawno skończyłam sezon pierwszy i chętnie zobaczę, co będzie dalej (choć przyznam, że pewna część głównych bohaterów mnie irytowała - zobaczę więc dla postaci pobocznych i dla samej fabuły).

Junjo Romantica - zapewnę sięgnę, choć manga średnio mi się podobała (czytałam lepsze dzieła tej autorki).

I również zapytuję - gdzie drugi sezon Haruhi?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 19:38   

Czekam na Code Geass i może wybiorę jeszcze jakąś inną serię...
Brakuje tylko w tym spisie Haruhi, a to seria, na którą najbardziej czekam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-02-2008, 19:46   

Na Moonphase nie ma podanej daty emisji kolejnej serii Haruhi (jak ktoś chce sprawdzić, to japoński tytuł - 涼宮ハルヒの憂鬱 新アニメーション). Zważywszy na to, że miała już być jesienią, to robi się z tego anime kolejny Duke Nukem Forever.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 20:37   

Kanokon - tak wiem, haremówka... oglądnę bo lubię :P
Kyouran Kazoku Nikki - nie wiem o co chodzi ale jest dziewczynka Nekomimi na okładce więc biorę :P
Special A - Komedia szkolna?? Romans?? Oglądamy!!
To-LOVE-Ru - manga mi się podoba więc anime pewnie też się spodoba

Ogólnie mniej jest serii na wiosnę które by mnie zainteresowały.. ale może i to dobrze.. ocenki się poprawią jakoś.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-02-2008, 20:45   

Tak podejrzewałem, że niedobór haremówek może zmartwić niektóre osoby ;)

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 20:54   

fm napisał/a:
Tak podejrzewałem, że niedobór haremówek może zmartwić niektóre osoby ;)

Tak, tak tak... wiem wiem.... już bez zbędnych komentarzy :P
Chodź z drugiej strony masz racje... może jakimś s-f się zajmę... albo mecha... czas pokaże.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 28-02-2008, 21:55   

No cóż, nie będę oryginalna i również z niecierpliwoscia czekam na Code Geass... Zapewne rzuce okiem na Druaga no Tou - The Aegis of Uruk, Library Wars (brzmi całkiem ciekawie no i IG Productions), a koniecznie na xxxHolic: Tsugi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 23:25   

O, takiego tematu szukałam.

Na cóż czekam?

Amatsuki - to chyba przede wszystkim, dlatego, że właśnie doczytuję mangę i uważam, że jest niezła. Bohaterowie sympatyczni (takie krzyżówki innych równie fajnych postaci z mangi/anime. Kuchiha na pierwszy rzut oka wygląda i zachowuje się jak Kanda, a Toki Allen z D. Gray-Mana. To tak na przykład ;)), fabuła dobrze prowadzona - jak na razie. Ucieszyłam się, że już niedługo puszczą anime.

Vampire Knight - słyszałam wiele pochlebnych opinii o mandze, do której zamierzam sięgnąć. Zapowiada się ciekawie. I tematyka taka wpasowująca się w moje gusta. ;)

Junjo Romantica - bo po Yami no Matsuei czekam na dobrą serię shounen-ai, może tym razem się uda?

Library Wars - na próbę. Streszczenie jest doprawdy obiecujące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konkur Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 23:37   

U mnie numerem jeden na liscie jest Real Drive. Na pewno z ciekawosci sprawdze tez, w kolejnosci: Toshokan Sensou, Himitsu, Bus Gamer, Blassreiter. No i moze Crystal Blaze.
Bralbym tez pod uwage CG/xxxHolic, ale musze najpierw dokonczyc/rozpoczac sezon pierwszy ;-p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-02-2008, 19:51   

fm napisał/a:
Zważywszy na to, że miała już być jesienią,
Zaraz, zaraz.
Te kolejne terminy, to podawali fani.
To że ktoś na tym czy owym IRCowym kanale wrzaśnie ZOMG HARHUHI nic nie znaczy, a jedyne oficjalne ogłoszenie z KyoAni dotyczyło decyzji o tym że seria 2 wogóle powstanie. I od tego czasu była cisza...

Ja jako generalnie mecholubny, cierpiąc z racji przedwczesnego końca Gundam 00, tudzież wielbiciel Zielonej Wiedźmy Której Było Żal Pizzy, nie mogę się doczekać Code Geass II. Macross Frontier dopiero w wersji HDTV wgniótł mnie w fotel, to też będzie wysoko na liście.

Napewno zerknę też na Toshokan Sensou, i pewnie też xxxHOLiC II.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-02-2008, 20:00   

Na Code Geass czekam już od dawna i wprost nie moge usiedzieć z niecierpliwienia;D. Ale co to ja widze SpecialA i Vampire Knight? Obie mangi strasznie mi się podobały mam nadzieję, że nie zawiodę się na ich animowanej wersji.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2008, 21:37   

Z pozycji wiosennych na pewno będę śledzić:
Code Geass II i xxxHolic: Tsugi

Z reszty moje zainteresowanie wzbudziły:
Library Wars liczę na to że production IG się popisze i będzie coś dobrego.
Vampire Knight słyszałam że manga jest niezła więc rzucę okiem.

I to w sumie wszystko, na więcej czasu nie mam poza tym nadal jestem w trakcie oglądania Legend of the Galactic Heroes.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-03-2008, 18:08   

Na razie tylko Code Geass II. Mam nadzieję, ze Sunrise nie zawiedzie i przeskoczy wysoką poprzeczkę, jaką sobie wystawiło na koniec sezonu 1.
No i jeszcze nowe Yu-Gi-Oh! Wygląda dziwnie, ale jakoś to będzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group