FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Zima 2012/2013
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-12-2012, 19:27   

http://www.nekomagic.com/?cat=9 <- rozpiska Neko Magic. Tym samym tradycyjnie czas na ostateczną aktualizację oczekiwań:

Na pewno:
Maoyu Maou Yuusha - Ekonomia! Evil overlordka! Disgaea skrzyżowana z Spice&Wolf! A przynajmniej na to liczę ;-)
Minami-ke Tadaima - jeśli tylko zdążę nadrobić poprzednie sezony. Jeśli nie, to zostanie na potem ;-)
Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next - kontynuacja.

Do sprawdzenia:
Yama no Susume - zamierzam spróbować ze względu na góry. Najwyżej będę potem pluł jadem i pisał o idiotyzmach.
Mangirl! - mam nadzieję na pełno sezonową Kuromi-chan.
Cuticle Detective Inaba - tradycyjnie sprawdzam serie detektywistyczne, tutaj jednak zapowiada się szybki drop.
Love Live!: School Idol Project - bo na serio ciekawi mnie co Sunrise z tego zrobi.
Bakumatsu Gijinden Roman - no zobaczymy, lubię ten typ postaci, ale na razie ciężko cokolwiek powiedzieć o samej serii.
Senyuu - komedia fantasy.
Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru sou desu yo? - zobaczę kawałek. Bohater sprawia pozytywne (badassowate) wrażenie jak na właściciela haremu.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-12-2012, 20:43   

Progeusz napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=Fm2iBs762vc

ANIME ROKU

Lepsza zapowiedź tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=vWTBLqfau-k

Wygląda spoko.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-12-2012, 18:02   

Ja jak zwykle mam skromną listę:
Maoyu Maou Yuusha - przyznaję, że oczekuję tego tytułu najbardziej. Bo ekonomia i walka "dobra ze złem". A poza tym jestem ciekawa jak to się rozwinie biorąc pod uwagę, że PVki pokazują, że Bohater był częścią drużyny, która chyba będzie zmuszona szukać zastępczego paladyna. XD
Senyuu - zapowiada się na uroczą komedię, nawet jeśli krótką.

I dołączone dosłownie w ostatnim momencie Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru sou desu yo? Przyznaję, że serię totalnie przegapiłam w zalewie moe i dopiero Daer zalinkował mi PVkę, która totalnie mnie kupiła. Nie dość, że główny bohater wygląda kompetentnie to towarzyszące mu panie zdają się nie być gorsze. Innymi słowy zapowiada się trójka socjopatycznych esperów, których wrobiono w ratowanie świata i cierpiąca bunny girl. Wygląda jak mój typ.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2012, 21:02   

JJ napisał/a:
Progeusz napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=Fm2iBs762vc

ANIME ROKU

Lepsza zapowiedź tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=vWTBLqfau-k

Wygląda spoko.


Czyli sądząc po ekipie odpowiedzialnej za to anime to będzie K-ON! v. 321, tylko że zamiast zespołu muzycznego licealistki będą prowadzić sklep z mochi.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Progeusz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2012, 22:34   

Warto jeszcze zwrócić uwagę na dwie kwestie. W Tamako pojawi się trójkąt romantyczny, choć imo romans nie będzie miał wielkiego znaczenia. Wystąpią też postaci męskie, więc nie ma mowy o powtórce z K-ON! Przyznam jednak, że liczę na podobny klimat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2012, 22:49   

Dodam do listy ciekawych tytułów do sprawdzenia Inferno Cop. Zacznijmy od tego, że wychodzi we wtorek, wiec nie trzeba będzie długo czekać. Najważniejszym aspektem jest jak zawsze ekipa produkcyjna, a tu mamy przede wszystkim ludzi Gainaxu odpowiedzialnych za Gurren Lagann i Panty & Stocking with Garterbelt. Ten drugi tytuł mnie nie zachwycił i zaliczył dropa, ale pierwszy i tak daje to pewne nadzieje. PV-ka niby jest, ale nie pokazuje niczego, więc nawet nie wklejam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-12-2012, 14:30   

Cytat:

Dodam do listy ciekawych tytułów do sprawdzenia Inferno Cop.

Pierwszy odcinek już jest, zapowiada się arcydzieło na miarę twórców TTGL.

Spoiler: pokaż / ukryj

A tak serio, to tylko flashowe shorty które Imaishi robi dla jaj w przerwie na kawę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2012, 15:02   

Niestety prawda. Nawet ja bym był w stanie coś takiego nakręcić. Inferno Cop dropped.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-12-2012, 19:41   

A ja po szczegółowej i logicznie umotywowanej analizie postanowiłem na początek sprawdzić Sasami-san@Ganbaranai - bo podoba mi się tytuł.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-12-2012, 22:03   

Tren napisał/a:
Ja jak zwykle mam skromną listę:
Maoyu Maou Yuusha - przyznaję, że oczekuję tego tytułu najbardziej. Bo ekonomia i walka "dobra ze złem". A poza tym jestem ciekawa jak to się rozwinie biorąc pod uwagę, że PVki pokazują, że Bohater był częścią drużyny, która chyba będzie zmuszona szukać zastępczego paladyna. XD
Senyuu - zapowiada się na uroczą komedię, nawet jeśli krótką.

I dołączone dosłownie w ostatnim momencie Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru sou desu yo? Przyznaję, że serię totalnie przegapiłam w zalewie moe i dopiero Daer zalinkował mi PVkę, która totalnie mnie kupiła. Nie dość, że główny bohater wygląda kompetentnie to towarzyszące mu panie zdają się nie być gorsze. Innymi słowy zapowiada się trójka socjopatycznych esperów, których wrobiono w ratowanie świata i cierpiąca bunny girl. Wygląda jak mój typ.


Prawie to samo, tylko chyba daruję sobie Senyuu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-01-2013, 20:51   

Czas na przegląd nowości (przy czym odpuszczę sobie pisanie o kontynuacjach, bo kto się wciągnął, i tak będzie oglądał):
Obiecujące
Maoyuu Maou Yuusha - rozmowa między główną parą z pierwszego odcinka jest trochę wymuszona (główny bohater zjeżdża ze swą inteligencją poniżej poziomu przeciętnego widza, żeby można było poszczególne kwestie tłumaczyć jak krowie na rowie), ale poza tym początek mnie zainteresował - nie tylko ze względu na http://i.imgur.com/0ZWOJ.gif i http://i.imgur.com/mbiT8.gif. Miło zobaczyć trochę szersze spojrzenie na świat niż "wojna to samo zło i trzeba ją zakończyć za wszelką cenę".

Love Live! School Idol Project - przyznam, że zaskoczyło mnie, na ile podobał mi się pierwszy odcinek, bo tematyką idolek się szczególnie nie interesuję (od Idolm@stera i Natsuiro Kiseki szybko odpadłem, a do AKB0048 jakoś nie mogę się przemóc). Ogólnie seria ma budżet, jpop nie rani uszu, lecz kupiły mnie głównie charaktery bohaterek, które dostarczyły mi więcej okazji do śmiechu niż spora część konkurencyjnych serii z tego sezonu nastawionych wyłącznie na bawienie widza. Zobaczymy, jak będzie dalej, bo sądząc po openingu, obsada się znacznie rozrośnie.

AMNESIA - przynajmniej raz poziom niedorobienia głównej bohaterki wyjętej z gry otome wynika z fabuły (podobno ze względu na tytułową amnezję w gracz poszczególnymi wyborami tworzy prawie od podstaw charakter protagonistki). Początek jest całkiem intrygujący i z klimatu wybija odrobinę tylko postać latającego duszka Oriona (ciekawe, czy to tylko personifikacja tutorialu, czy też ma większe znaczenie dla fabuły).

Tamako Market - obawiałem się, że pomimo jakości KyoAni seria może okazać się zbyt nudna. Pierwszy odcinek częściowo rozwiewa moje wątpliwości. Główna bohaterka ma trochę bardziej rozwiniętą osobowość w porównaniu do konkurencyjnych moeblobów, a gadające ptaszysko zapewnia pewien powiew świeżości w formule cute girls doing cute things (póki co właściwie w obsadzie jest więcej nie-dziewczęcych postaci).

Kotoura-San - pierwsza połowa pokazuje dramat małej telepatki, od której po kolei prawie wszyscy się odwracają. Podejrzewam, że trzeba być Japończykiem, by w pełni zrozumieć zachowania poszczególnych postaci.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie wyobrażam sobie, by zachodni rodzic w imię dążenia do przeciętności porzucił takie dziecko jak mała Kotoura... skoro można by ją zmienić w idealną maszynkę do zarabiania pieniędzy - od programów telewizyjnych, poprzez hazard, aż do usług dla policji i służb wywiadowczych
Pewnie jednak przemawia przeze mnie moje czyste serce i wiara w ludzi. Cóż, tak naprawdę bohaterka w większym stopniu zapracowała na swe kłopoty natręctwem prawdomówności (ktoś powinien ją uświadomić, że hipokryzja i trzymanie gęby na kłódkę w pewnych sytuacjach pozwala łatwiej przetrwać w społeczeństwie) niż zdolnością do czytania w myślach.

Miejsce w pierwszej grupie odcinek zapewnia sobie jednak dzięki drugiej połowie, w której bohaterka spotyka wyjątkowo pozytywnego idiotę potrafiącego się wykazać większą dozą zdrowego rozsądku niż reszta wcześniej spotkanych postaci (a obrazki z jego wyobraźni to kompletny wtf). Ta część potrafiła rozbawić i rozczulić. Wszystko wskazuje, że ten trend ma szansę się utrzymać.

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru sou desu yo?
+ połączenie różnych gier w fantastycznym świecie z supermocami grupki bohaterów ma pewien potencjał (zobaczymy, w jaki sposób będą naginać zasady)
+/- główny męski bohater jest chyba odrobinę zbyt przepakowany
- pod względem budżetu (tudzież jego wykorzystania) seria wypada nieszczególnie w porównaniu z konkurencją

Czyściec
D.C. III ~Da Capo III~
+ nie trzeba się przekopywać przez charakterystyczną dla haremówek nudną część okrucho-życiową, bo już początek wprowadza wątek magiczny
+ bohater póki co wydaje się w miarę sensowny. Potrafi się odciąć w rozmowie i nie reaguje jak diabeł polany wodą święconą, gdy dziewczyna zaczyna z nim flirtować
+/- boing - pod względem animacji piersi ta seria chyba stara się konkurować z Senran Kagurą
+/- anime z mocno wymęczonej franczyzy, a i tak wygląda lepiej niż Little Busters! (choć to akurat nie jest szczególnym wyczynem)
- zamiast po kolei poznawać kolejne dziewczęta harem jest już na starcie w pełni ukształtowany
- magnetyzm BTJT działa również na facetów

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun - póki co ani Hakkenden, ani Tohou. Są supermoce, wykonanie w miarę porządne, a skoro akcja przenosi się w nowe miejsce (dzięki czemu z obsady wylatuje potencjalnie irytujący dzieciak), seria ma szansę się rozkręcić. Poza tym trudno powiedzieć coś więcej.

THE UNLIMITED – Hyoubu Kyousuke - tytułowy bohater nie ma oporów przy robieniu totalnej demolki (co liczy się mu na plus), ale trochę za bardzo stara się ociekać jedwabistością w każdej scenie. Dodatkowo nie musi wykazywać się kreatywnością w walce, bo startuje z poziomu przepaka, a ma jeszcze bardziej odjechany tryb Unlimited. Bardziej ciekawy wydaje się drugi z bohaterów (nawet jeśli sprawia wrażenie nieślubnego dziecka Toumy z To aru majutsu... i Suzaku z Code Geass). Dam szansę paru odcinkom, by móc się pośmiać przy kolejnych keikaku doori.

Vividred Operation - pewnie nie należę do grupy docelowej serii, w której najpierw pokazywana jest w zbliżeniu pupa małoletnich bohaterek, a dopiero po pewnym czasie ich twarz. Tym niemniej Nanoha też miała zbędny fanserwis, a wyszła na prostą (jeśli zapomni się o istnieniu StrikerS). Niestety, początek póki co zapewnia masę niedorzeczności. Przykładowo:
Spoiler: pokaż / ukryj
- dziadek mając masę innych opcji postanawia skazać wnuczkę z traumą na walkę z kosmitami (czy czymś w tę mańkę)
- świadomość tegoż dziadka zostaje przeniesiona do pluszowej zabawki tylko po to, by magical girl miała maskotkę
- atak na nowy rodzaj generatora energii ma według dziadka (ta postać wytwarza chyba pole niedorzeczności) ma zniszczyć świat. Po cholerę budować coś tak niebezpiecznego?
Przed spadkiem do trzeciej grupy serię ratuje dość fajna końcówka.

Drop zone
Cuticle Tantei Inaba - póki co chyba najgorsze anime tego sezonu (poza paruminutówkami). Twórcy atakują widza nieustającą serią zupełnie przypadkowych, wymuszonych gagów. Wytrzymałem połowę odcinka i dałem sobie spokój.

Oreshura - kolejne anime o tytule na tyle długim, że każdy rozsądny człowiek posluguje się skrótem. Pierwszy odcinek to taki potwór Frankensteina złożony z motywów będących aktualnie na topie, przez co zawiązanie fabuły jest zbyt naciągane na mój gust. Dodatkowo jak bohater
Spoiler: pokaż / ukryj
zaczął tyradę na temat tego, jak majtki (tudzież ich brak) bohaterki mogą wpłynąć na losy świata,
szybko zjechał z poziomu "dorzecznego" na "whatever".

Bakumatsu Gijinden Roman - przygody Romka są zbyt przeciętne na mój gust. Jego dzienna nieudaczność mnie nudziła, natomiast nocne robinhoodzenie ma nieciekawą choreografię scen akcji i bardziej prowadzi do eskalacji problemu niż pomaga z jego rozwiązaniu.

Good Job Club - nie określiłbym tego mianem dobrej roboty. Ot, kolejna adaptacja 4-komy ze zbieraniną karykaturalnych, jednowymiarowych postaci (pewnie łatwiej bym to przeżył, gdyby jedyny chłopięcy bohater w wianuszku dziewcząt nie był takim popychadłem) i opierających się o to nieszczególnie zabawnych gagach. Za to po raz chyba po raz pierwszy w anime widziałem McDonald'sa z prawidlowym logiem zamiast WCDonaldsa czy innej podróbki (choć trochę nie wiem, po co, skoro grupka bohaterów i tak nie spędziła ani minuty poza swym klubem).

Sasami-san@Ganbaranai - oprawa graficzna okazała się całkiem zachęcająca (nawet jeśli wiadomo, że Shaft i tak to w którymś momencie schrzani i będzie nanosił poprawki w wersji dvd), ale fabuła typu NHK+incest+LSD+(podobno)japońska mitologia okazała się dla mnie zbyt męcząca. Tym niemniej seria pewnie znajdzie swoich amatorów.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!


Ostatnio zmieniony przez fm dnia 05-02-2013, 16:41, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-01-2013, 01:21   

Ja tyam jeszcze po świątecznej przerwie się nie pozbierałem i obecnie śledzę tylko 3(lub raczej 4+1, ale dwa wylecą pewnie) tytuły
Kompletnie świadomie
Minami-ke sezon czwarty
Przypomina trochę połączenie pierwszego (muzyka i klimat) oraz drugiego (kreska i proporcje postaci) Niemniej jednak po klapie trzeciego sezonu nie spodziewałem się tak dobrego czwartego, choć halowinowa ovka była niejako zwiastunem dobroci sezony nr4.
Od muzyki opka aż mi łezki stanęły, napisy końcowe już mniej nostalgiczne
Więc serial jak najbardziej do oglądania.

Całkowicie przypadkowo
Tamako Market
Kreska k=ona mnie skusiła. przyznaje się lubię ją, nawet w warszawskim metrze pierwsze co zobaczyłem na kommiksiarni to był właśnie plakat k-ona. Mniejsza o to, kreska swoją drogą, moeblobność też, ale to jest po prostu dobre, głupie i śmieszne A coś o co by tego nie podejrzewać , może nawet istnieć (fabuła, jakaś)
Mój typ sezonu numer 1 ex aequo z minami-ke

Co do Sasami-san@Ganbaranai byłem pewien, że to będzie moje. Myliłem się. Kreska ok, muzyka jakaś jest, ale szokowa terapia czekoladowa doprowadziła mnie do wniosku, że ta dziewczyna ma gorzej niż Haruhi, mimo z deka podobnego settingu, bo jej schizy nie szkodzą tylko Kyonowi. Plus ten Hikikomoryzm wymuszony dziwną przypadłością i jego objawy. Pomijam fakt, że trzy pomoce w zwalczaniu schizów, są z deka inne. Główny bohater to zboczony sprzedawca z teczką, dobór głosu chyba nie mógł by być lepszy na takie zombi idiotę.
Coś na kształt failas z ciekawością, co dalej.

Mangirl! jest kiepskie. Dwa odcinki nie przyniosły absolutnie nic nowego. Można by zaryzykować stwierdzenie, to czego nie lubiłem w k-onie tam jest, niestety nic poza tym plus jest krótkie i bez fabuły takie "dzisiaj w pracy robiłyśmy" (mimo, że nie wiemy jak)
Do śledzenia ale tylko z powodu długości

Jigoku Youchien , jak na prawie nieruchomą animację, to jest słabe do bólu Odcinek pierwszy był o zazdrości o przedszkolankiego. i w sumie można by opis skończyć na tym, bo niecałe dwie minuty paplana o niczym to chyba wszystko co zrobili, kadr zmienił się raptem ze 3 czy 4 razy. Do drugiego i drops pewnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-01-2013, 10:57   

fm napisał/a:
Niestety, początek póki co zapewnia masę niedorzeczności.

To nie niedorzeczności, to po prostu dowody, że dziadzio jest Szalonym Naukowcem z krwi i kości! Jak dla mnie powinni zrobić z niego final bossa serii.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
~Nanali~ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2013
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2013, 11:38   

Po zapowiedziach byłam załamana, po genialnym sezonie jesiennym, jest bardzo przeciętny sezon zimowy, ale coś dla siebie wygrzebałam i oglądam:

Amnesia - adaptacja visual novel, lubię romanse, a ten po 3 odcinkach wciąga coraz bardziej, dla tych, którzy są w stanie znieść jedną "ją" i stado bishouenów dookoła ;) czyli dla dziewcząt bardziej ^^

Hakkenden Tōhō Hakken Ibun - też całkiem fajnie to wygląda. Fabuła zdaje się mieć wiele ciekawych wątków, magia, walki klanów, a wszystko w końcówce XIX-ego wielku, jeśli się nie mylę, spoglądając na krajobraz miasta.

OreShura - komedia szkolna. On, one i dużo humoru. Urokliwe, ciepłe, zabawne.

Najgorszym anime, na jakie trafiłam, bo po zapowiedzi zdawało sie interesujące:

Cuticle Tantei Inaba - absurd i parodia w najgorszym, badziewnym wydaniu.

_________________


Ostatnio zmieniony przez ~Nanali~ dnia 26-01-2013, 12:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8210985
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2013, 12:02   

Bosh, nannali, pisanie kolorami to przywilej tej niewielkiej garstki starych jenotów, która już teraz i tak nie udziela się na forum i przez to ich upodobania nikomu nie przeszkadzają...

Zlituj się, niektórzy tutaj używają motywu z ciemnym tłem, Twój post jest wtedy zupełnie nieczytelny...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group