FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 23:41   

Cytat:
Nic takiego nie zrobil.


Zrobił. Spamuje jak głupi, z pełną świadomością tego co robi. Na innych forach za to jest ban jak nic.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 23:44   

Jeszcze nie. Zacząłeś kasować posty maszynowo bo to on je napisał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 23:46   

Zacząłem kasować posty bo były bez sensu i związku z tematem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 23:49   

Sprowokowałeś go. Zapomniałeś o czymś takim, że na przykład na początek należy go upomnieć. A potem leciałeś, kasując na przykład jego protesty na to, ze moderacja za bardzo się rządzi - w tym przypadku w pełni uzasadnione.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 23:58   

Ale chamsko napisane. Poza tym UPOMNIAŁEM GO - gdy uzasadniałem kasowanie postów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 00:13   

OK, mamy bana-prowizorkę. Jutro będziemy mieli odpowiedź na pytanie co dalej z trollem, oraz wakat na stanowisku moda:P. Jacyś chętni do przejęcia funkcji? IKa? Mai-chan?

Oto moja ostatnia wola:

Nawet jeśli za ostro postąpiłem(co NIE miało miejsca) to spamowanie nie jest sposobem dyskusji z moderacją. Jeśli tego nie rozumie to jego problem. Nie ma sensu mu tłumaczyć, że źle robi, jeśli to do niego nie dociera. Należy go po prostu wyizolować.

Dlatego wnoszę, o pernamentnego bana dla niego_^_.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2005, 00:55   

Ten facet robi z igły widły i jest zwolennikiem teorii spiskowych :P. A zaczęło się od opieprzenia go na komentarzach... :P. Albo ban na ostudzenie albo potrzymać go jeszcze i jak nie przestanie to ban na ostudzenie... cośw ten deseń :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2005, 08:25   

No dobra, tylko jak ja mam o czymkolwiek, do ciężkiej anielki, decydować, skoro nie ma żadnej ewidencji? Rozumiem, że nikomu nie przyszło do głowy, żeby te posty zamiast kasować, przenieść tutaj albo do testowego? Skąd ja mam teraz wiedzieć, na ile Ysen miał rację, a na ile to, co pisała Serika, jest słuszne? Nie da rady, nie jestem w stanie wydać żadnego osądu sytuacji, skoro nie mam pojęcia, jak ta sytuacja dokładnie wyglądała.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-05-2005, 08:35   

Wiesz, wszystkie te posty widział chyab tylko Ysen, bo kasował je w takim tempie, że jakby ich (nie wiem, czy wszystkich) nie wklejał w BH, to pewnie bym nie zauważyła, że jakieś były.

Matties pod koniec rzeczywiście przesadził i w tej chwili nie wiem, czy odbanowanie go to dobry pomysł, ale na początku to były jednozdaniówki owszem, dość idiotyczne, ale moim zdaniem równie nieszkodliwe. Dopóki się je ignorowało, był spokój.

Chcesz loga?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-05-2005, 10:42   

Ysen - pozbyłeś się większości dowodów... Trudno tu coś zrobić.

Proponuje rozwiązanie z www.dnd.pl - dajemy ostrzeżenia. Gdy wyczerpie mu się limit, to dostanie tygodniowego Bana. Po powrocie jeśli sprowokuje choć jednego Osta jest usuwany permanentnie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 10:51   

Cytat:
Matties pod koniec rzeczywiście przesadził i w tej chwili nie wiem, czy odbanowanie go to dobry pomysł, ale na początku to były jednozdaniówki owszem, dość idiotyczne, ale moim zdaniem równie nieszkodliwe. Dopóki się je ignorowało, był spokój.

Już to mówiłem wielokrotnie. Powtórzę:

- to nie były normalne jednozdaniówki,ale jawne zaczepki; do tematu o zjeździe wpisał się tylko po to, by wytknąć literówkę Redowi, a było to ZANIM wyciąłem choćby jednego jego posta; od tego się zaczęło, więc Serika proszę cię, nie przekręcaj faktów, bo to jest nieuleczalny przypadek i tyle, a nie biedny użytkownik, który grzeszy wyłącznie niewyparzobną gębą.
- posty tego typu idą pod nóż nieważne kto je napisze; więc co, mam robić wyjątek akurat dla Mattiesa? Smarkacza, którzy gdzieś w drugim swoim poscie pokazał, że będziemy mieli z nmim ciężką przeprawę?
- w życiu widziałem kilka trolli i wiem, po czym trolla poznać; po pierwsze do trolla całkowicie i totalnie nie dociera co się mówi; po drugie troll SAM pierwszy wspomina, że zaraz dostanie bana; po trzecie troll ma wrodzoną niechęć do modów; Matties wykazał WSZYSTKIE te cechy, do tego jeszcze poczucie humoru pięciolatka i skłonność do przedstawiania własnej wersji wydarzeń.
Cytat:

Ysen - pozbyłeś się większości dowodów... Trudno tu coś zrobić.


Na logu BH są w zasadzie wszystkie. Co do powrotu to on już zapowiedział, że i owszem zamierza prowokować i że przywrócenie go będzie naszym błędem. Taką PW wysłał Tilkowi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-05-2005, 11:07   

Wyciag?

- Oczywiście jasne jak słońce, jasne jak gwiazda polarna. :x
- Oczywiście. JASNE jak słońce !!!!!!!!!! Bylebym nie oślepł :x Przecież to WY tu rządzicie, nie ja. Grupa Trzymająca Władzę, zawsze musi postawić na swoim :x
- (to jest ten wydzielony)
Cytat:
Cytat:
IKa napisał/a:
Czy to jasne?

Czy możecie nie kasować mi posta ? Chciałem kulturalnie odpowiedzieć na w pełni mądre pytanie :x
Co za despotyczna władza moderatrów :x


- "wyrostku robaczkowy... coś tam" (do Xenipha po "strzeżcie się nadchodzi czarownica-spamownica..))
- znowu "wyrostku robaczkowy"
potem
Cytat:
Matties napisał/a:
Cytat:
Xeniph napisał/a:
Cytat:
Matties napisał/a:
Pożałujecie tego hhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee ......... jeszcze nie czasi chwila ale zobaczycie he hu hi


Strzeżcie się, czarownica-spamownica nadchodzi!



Stul pysk !!!!!!!!!!!!!!!!!!! I się ode mnie odpie * * * * !!!!!!!!!!

- w temacie o zjeździe jednozdaniówki, jak to on wyeźdża na Syberię i takie tam
i chyba cos jeszcze było...

aha, i wysłał dwa "uprzejme" PW do panów akurat widzialnych na forum :>

"Składzik" by sie jednakowyż przydał. :/


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 16-05-2005, 12:01, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-05-2005, 11:13   

Nie przekręcam faktów. Za to możliwe, że jestem stronnicza. Bo wkurzyło mnie to, ze w jednej chwili edytuję mu posta zwracając mu uwagę, a w drugiej ten post, razem z moim komentarzem, znika. Mam dziwne wrazenien, ze gdyby nie polecial, całej sprawy by nie było. Dalsze owszem, należało wykasować, ale o tego pierwszego naprawdę wystarczyło upomnieć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 12:12   

Cytat:
Mam dziwne wrazenien, ze gdyby nie polecial, całej sprawy by nie było.

Ja przepraszam, ale to my mamy się powstrzymywać czy użytkownicy? My mamy pozostawiać posty, które w temacie nie mają racji bytu, za to są jawną wycieczką osobistą, żeby przypadkiem nie sprowokować trolla? Wydaje mi się, że jednak nie po to tu jesteśmy.

Matties już nie raz wcześniej pisał nie na temat za to złośliwie, za co ty również go upominałaś. Wiedział więc, że źle robi, a mimo to robił to z premedytacją. Gdy usunąłem mu posta o literówce on natychmiast napisał kolejnego z chamską odzywką. Gdy i tego usunąłem a ty upomniałaś, on wyjechał że jedzie na Syberię a drugiego sam usunął. Było to po pierwsze spam, po drugie nieprawda, obliczona zapewne na bycie zabawnym, a więc również i ten wyciąłem, jednocześnie ostrzegająć, że kolejne będą leciały bez pisania uzasadnienia.

W międzyczasie rzucał się również na temacie aktualizacji. O ile pierwszy post, który podaje IKa by jeszcze uszedł, to już drugi był do wywalenia, a oba pojawiły się NA RAZ. Poleciały i mniej więcej wtedy poszło na ostre. To znaczy troll wpadł w berserk i zaczął siać spustoszenie, flame'y i spam, o bluzgach nie wspomijając. W końcu znudziło mi się cięcie jego wypocin, więc postanowiłem sprawdzić, czy da się walnąć trzy osty za jednym razem. Dało się i troll zamilkł.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 12:38   

Cytat:
Kłótnie na poziomie wczesnoszkolnym i argumenty "bo on mnie nie lubi" nie będą niestety brane pod uwagę.


Ave nie rozumiesz, to nie było starcie moje i Mattiesa. Jak już mówiłem, on mnie nie doprowadził do szewskiej pasji, wszystkie decyzje podjąłem spokojnie i na zimno. On zaś wcale nie wściekł się na mnie, a na wszystkich po równo. Szczekał głównie na Xenipha i
"prezesa", jak nazywa Cracka, jak również Grupę Trzymającą Władzę. Niewykluczone, że nawet nie kojarzy kto usunął wszystkie jego posty^^.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group