FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-05-2005, 12:44   

Ysen -> jak to mowi najbardziej liberalny wiz u mnie na mudzie, "nalezy dac mu szanse"..... nie zeby ten wiz nie byl tez takim co to nim trolle podloge wycieraja, podczas gdy mnie tylko nie lubia.

natomiast moze sie powtarzam, ale sugeruje ten temat tez skonczyc - kolejny taki co to kazdy zostanie przy swoim. i obie strony swoje racje maja.

ja tylko powiem, ze przenoszenie postow na testowy zamiast ciecia ma sens - poniewaz nie wiesz czy ktos inny wlasnie nie konczy w tym poscie 2-stronicowego edit-a.
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 13:26   

Chętnie dam mu szansę. Pod warunkiem, że to będzie jego ostatnia szansa. Taka, po której albo jest poprawa, albo jest egzekucja.

Cytat:
ja tylko powiem, ze przenoszenie postow na testowy zamiast ciecia ma sens


Owszem ma - jako materiał dowodowy. Tylko nie na Testowe a na Tajne, żeby winny myślał, iż poleciało.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-05-2005, 13:35   

ja tam jestem milosnikiczka szybkich egzekucji :D natomiast niektorzy (jak to Serika) miekkie serce maja i ww. trolli chca reedukowac - niech probuja, moze im sie nawet uda.

natomiast NO WAY - tajne nie sluzy zasmiecaniu przez trolli. Z testowego sobie pojdzie, a przy okazji reszta uzytkownikow tez bedzie mogla zobaczyc co to za trollik (co skutecznie zwykle zmniejsza zarzuty o autokracje)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 13:53   

Racja, niech więc będzie Testowe(chyba, żeby zrobić osobne forum tylko dla takich materiałów dowodowych, dostępne albo tylko dla modów, albo dla ogółu jako muzeum osobliwości;P).

Natomiast co do egzekucji to Serika jest niestety praworządna dobra, przez co wszędzie widzi dobro i ludzką/trollową krzywdę;).

EDIT = swoją drogą aż mnie kusi, żeby jakoś to wykorzystać;>:

Trolle Górskie, Trolle Rzeczne, Trolle Chaosu.

Bo ja wiem, karne awatary alboco:P?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2005, 14:52   

Karne awatary będą zachęcały do ich kolekcjonowania. Moim zdaniem moderator powinien w trakcie "egzekucji" tracić poczucie humoru i włączać "złego glinę". Czyli ja bym wolała w ostrzeżeniu nie za "bycie trollem" tylko "Za naruszanie pkt ... i ... Konstytucji oraz nie reagowanie na upomnienia moderacji". Może mniej efektowne, ale dla innych użytkowników będzie lepiej wyglądało. Bo tak to naprawdę trochę wyszło, jakbyś się na niego wkurzył.

Uwaga o dyskusjach na poziomie przedszkolnym była do Mattiasa, nie do Ysena ;)

Ponadto: rozumiem, że tu zaszedł wyjątek. Niemniej trzymałabym się tego, że jeden moderator=1 ostrzeżenie, albo przynajmniej 1 ostrzeżenie dziennie. Wyjątek jest wtedy, kiedy trzeba szybko jakiegoś pacana zablokować, tak jak tutaj. Ale docelowo ja jutro dwa z tych ostów wywalę i zobaczymy, co będzie.

Kolega Mattias naprawdę chyba koniecznie chce sprawdzić, kiedy zostanie zbanowany i na ile. Trzeba w miarę możności traktować go poważnie, no i patrzeć, co robi. Jeśli zaczyna szaleć, to trudno, wytępić.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 15:25   

Cytat:
Ponadto: rozumiem, że tu zaszedł wyjątek.


Oczywiście. Ja w ogóle nie miałem zamiaru dawać osta, ale to była jedyna dostępna mi metoda zablokowania go do czasu przybycia posiłków;). Ta sytuacja zresztą wykazała, że same osty są kiepską bronią i nie bardzo działają, no chyba, że ktoś wie, że po uzbieraniu kompletu go zablokuje.

Natomiast jeśli zamierzasz je usuwać to upewnij się, że ktoś będzie potem w pobliżu, żeby ugasić płomienie;P. Co prawda uważam, że jeśli nie teraz, to w przyszłości znowu się wścieknie i i tak go go trzeba będzie odstrzelić, póki co jednak dam mu szansę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2005, 15:35   

ja tylko nie wiem czy nei warto zmniejszyć maxymalnej liczby ostrzeżeń wymaganych na zablokowanie z 6 na np;4,bo bez przesady ale czasem 6 to może być za dużo i nie każdy może w tym momecie być, np przyjmijmy że jest 4 moderatorów i żadnego admina w pobliżu, i tyle zbanowanie jest niemożliwe a troll zaczyna wszystkich wnerwiać co powoduje utratę dobrych userów którzy są zdegustowani takim debilizmem...coprawda to nieco inny topic powinien być jak już ale nie chciało mi sie zakładać i nie miałem na to pomysłu to wpiołem tutaj...
a co do karanych avków to popieram Avellanę, to tylko zachęci i przybędzie od tego troli bo nie na kazdym forum jest coś takiego w końcu, to tutaj jest sens zostania trolem dla nowego avka...-wiem że to głupota ale trole w końcu genialne nie są...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-05-2005, 15:41   

Wiem, również zgadzam się z Ave. Następny powód do nielubienia trolli:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2005, 16:28   

Jak dla mnie nie banować. Znudzi mu się, i albo się nauczy, albo pójdzie w siną dal. Możliwe, że wyrośnie. Można mu dać do zrozumienia, że niezbyt nas jego kul-ziomalski szpan kręci. Mam wrażenie, że chłopak biedny po prostu poklasku szuka i się tak będzie popisywał, dopóki ktokolwiek reagować będzie w sposób inny niż zimna notka moderatorska typu "Proszę przeczytać artykuł taki a taki Konstytucji, dziękuję, podpis". Jak się zacznie pluć lub powie, że żartował - wywalić na niewidoczne. Jak jawnie będzie obrażał - też. Głupoty komentować tak, żeby mu się wstyd zrobiło, na łamanie zasad odpowiadać wyżej wspomnianą notką. Za nic nie wywyższać i nie wspominać o nim więcej, niż o innych użytkownikach. Trzeba dziecię nauczyć współżycia w społeczeństwie, nie polegającego na "ja i inni wokół mnie skaczą", ale na "my".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-05-2005, 17:03   

ka_tka napisał/a:
Jak dla mnie nie banować.

-__-
Ach, idealiści.
Jemu przecież zależy nawet na takich reakcjach, jak zimna notka moda.
On żywi się tym, że robi sobie wrogów. Gdyby jego posty znikały bez słowa komentarza, odechciałoby mu się szybciej.
Jedyna metoda to ostrzec najpierw via PM potem publicznie i systematycznie ciąć posty, bez żadnych wyjaśnień. A jak się będzie rzucał, to banować.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2005, 17:12   

A ja myślę, że jemu na dyskusjach zależy, tylko i wyłącznie. Takie bezosobowe i bezpłciowe ostrzeżenie szybko go znudzi. Ja tu widzę syndrom "Paczcie na mńe, dyskutójem i iestem mondry, mondrzejszy nirz moderatoży, ktuży posiwiencajom mi tyle czasó", nie "ja kce wroguf" XD

Chociaż równie dobrze zadziałać mogłoby wywalanie bez komentarza, jednak wypada zostawić notkę co i kiedy poleciało, oraz powołanie się na dany paragraf, żeby nie było, że jesteśmy nie fair.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-05-2005, 19:49   

Cytat:
A ja myślę, że jemu na dyskusjach zależy, tylko i wyłącznie.


Nieważne na czym mu zależy. Dostał szansę. Jeśli nic się nie nauczył - wyleci przy pierwszej okazji. Nie zgadzam się na żadne dalsze cackanie się z nim. Jak już mówiłem Serice - nie jesteśmy od tego, żeby nie prowokować czy czekać, aż się takiemu znudzi. Jesteśmy od tego, by takich typów unieszkodliwiać i zapewnić pozostałym największy możliwy komfort. Amen.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-05-2005, 13:09   

Ok, to co prawda pod ban nie podpada chyba, ale dotyczy Mattiesa vel Aliensa: jego podpis jest sprzeczny z konstytucją, bo podaje linka strony zamieszczającej odcinki Daimosa;>. Co w związku z tym?

BTW(jedynie w celach rozrywkowych;P) zamieszczam powód, dla którego zmieniam zdanie o bezużyteczności spamboxa:>.

[Nie 17:03] Aliens: Kyuu jest najgorszą moderatorką jaką spotkałem wrrrrrrrr
[Nie 17:14] Kyuu ^.^: cieszę się , że ktoś mnie tutaj zauważa... mój cel życiowy został osiągnięty :] Zostałam nazwana najgorszym modem....nie wiem czy się czieszyć czy płakać
[Nie 17:15] Kyuu ^.^: Aliens może jakieś tabletki na uspokojenie
[Nie 17:17] Aliens: Wal siena swój pusty łeb głupi modzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Nie 17:20] Kyuu ^.^: wybacz ale nie mam auta siena... mam zwykłego Cinkola xD Zresztą nie zmieszczę auta do mojej głowy... wymyśl coś innego xD o wiem... np. siana... to już brzmi logiczniej ... co do mojej głupoty i mojego pustego łba<hmmm> no wybacz byłam na badaniach ... wiesz jaki wynik - okazało sie że mam mózg - a to ci niespodzianka
[Nie 17:22] Kyuu ^.^: a zgadzamy się w jednej kwestii - jestem modem i co żal ci d***e ściska ??
[Nie 17:48] Robert: Ej no troche kultury ;!:
[Nie 18:02] Aliens: HWWD tyle powiem.
[Nie 18:05] Aliens: ha ha ha ha Kyuu nie ma mózgu , .... skąd to coś się tutaj wzięło
[Nie 18:20] Aliens: chrzaniona nadwładza admina i Kyuu, kiedyś wam sie to odbije podwójnie !!!!!!!!!! :X
[Nie 18:20] Aliens:
[Nie 18:47] Aliens: GŁUPIE DEBILE :X
[Nie 19:18] Kyuu ^.^: ooo Aliens próbuje być twórczy - nowa minka chłopcze naucz się czytać ze zrozumieniem *przyda ci się na egzaminie gimnazjalnym xD* byłam na badaniach - stwierdzono , że mózg posiadam - wiem suprise <loL> Chcę ci powiedzieć , że masz błąd ortograficzny ten skrót powinnien brzmiec - CHWWD - niezależnie od czego to ma oznaczać ... hmmm...skąd ja się tu wzięłam wiesz , że się też nad tym zastanawiałam jak miałam 10 lat - radzę ci zajrzeć do książki z biologii ... wtedy się dowiesz skąd
[Nie 19:20] Kyuu ^.^: biora sie dzieci ... hmm... nadwładza... sorki - Bogiem jeszcze nie jestem i na tą rolę mnie nie ciągnie... co mi odbijesz ?? Dasz mi bana - na gadu już mnie zablokowałeś *rozpaczam z tego powodu xP* głupie debile ? no cóz... czy to o nas mowa ?? a może masz rozdwojenie jaźni...bo jak narazie jedynym debilem jakiego widzę tutaj jesteś ty
[Nie 20:30] Richiter: Okej w pełni popieram
[Nie 20:41] Richiter: Fajną ma teraz rangę
[Nie 21:08] Robert: Aliens chyba sobie nagrabiłeś
[Pon 1:56] Olban: Aliens : grupa : banned - jak sie ciesze =]
[Pon 2:16] Olban: widze ze mnie 1 dzien nie ma i juz 11 userow doszlo i Aliens polecial *jaka szkoda - ironia*
[Pon 2:17] Olban: aha i mowie odrazu do panow ktorzy posiadaja wladze nad IP BAN ze skoro oni go odbanuja to odrazu ma bana zagwarantowanego odemnie =]
[Pon 2:19] Olban: POWOD : "Kyuu jest najgorszą moderatorką jaką spotkałem wrrrrrrrr" ; "Wal siena swój pusty łeb głupi modzie" - obraza moderatora - KOBIETY
[Pon 2:19] Olban: pozdrawiam

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 14:55   

Fantastyczne... Ja się chyba na to forum zapisze... (kolejne do kolekcji...)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 17:27   

Łomatko... *zjeżdża ze śmiechu*

A wiecie, ze pan Matties vel Aliens molestuje mnie ostatnio na GG? Chyba mu muszę kiedyś uświadomić, że jestem aspołeczna - -" Ale za to usłyszałam od niego, ze tamto forum jest gupie, ale nasze w porządku - chyba łatwo zmienia poglądy :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group