FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-06-2008, 19:19   

Kyuik odpisał ^^
Cytat:
Od: Kyuik
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 19:17
Temat: Re: Fragmenty recenzji Cytuj wiadomość
Umieściłam juz na stronie linki do odpowiednich podstron Tanuki, mogłam pomyśleć o tym wcześniej - głupia jestem^^". Link do tanuki był juz od początku ale na stronie głównej folderu z Anime czyli tam gdzie nik nie zagląda^^". Przepraszam za kłopot, mam nadzieje, ze te linki to wynagrodzą:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2008, 14:56   

Dobra, to nie korespondencja (może zmienić nazwę tematu na Sprawy użytkowników, albo co?), ale gdzieś chciałam dać: berserkocentryczny użyszkodnik de99ial to redaktor odpowiedzialny za dział Neuroshima na Wrotach Wyobraźni. Jakby co, ogryzać z umiarem i politycznie ;)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2008, 12:22   

W kwestii Reda-Mortimerna: proponuję nie szczypać się i posty flamerskie, w szczególności te ze Słonej Zupy wykrzaczać po prostu w diabły. Nawet bez wydzielania do spamu, bo szkoda czasu na ładowanie stron.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2008, 15:26   

Na Forum zarejestrował się niejaki "czołgi" - http://forum.tanuki.pl/profiles/2592.htm
Jest to szef strony Animebrat, który zapewne przyszedł tu, aby indywidualnie namawiać recenzentów do udostępnienia recenzji (wolno mu, niestety). Tak że trzeba tolerować, chyba że zrobi się nachalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-07-2008, 15:39   

Ale w momencie, kiedy do któregokolwiek moderatora zgłosi się recenzent, że sobie "nie życzy", to ja mu wstawię osta.
Dwa, NIE zapytał się NIKOGO z Administracji Forum (czytaj Avellana i Crack), czy może ten proceder uprawiać. A przede wszystkim to z właścicielem powinien się porozumieć, bo w innym przypadku to jest chamstwo i bezczelność.

Z rzeczy ciekawszych, zalągł im się Lunar, który już im wytyka błędy w recenzji EL. :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-07-2008, 19:20   

Buahahahahaha...
A ja tak w ramach ciekawostki nieco offtopikowej: dostałam na GG następującą wiadomość.

6494400 14:02:03
Siema , zlookaj Animebrat.pl :D, i jak możesz pomóż w rozwijaniu :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-07-2008, 20:27   

Też to dostałem. Po krótkiej rozmowie doszło jeszcze:
Cytat:
mam nadzieje ze sie zarejestrujesz :D , oczywiscie wiem ze nie moge dzialac z tanuki , bo posiadam linki itp. ale np. osobiscie bys mogl pomagac :>

Po odesłaniu na drzewo dopisał
Cytat:
spoko ;D ale mam nadzieje ze sie zarejestrujesz :D oczywiscie na ten nick jaki masz na tanuki wtedy bede mial jakis autorytet :D
z czego jak znajdziesz czas zlookac to i tamto :D ;]

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-07-2008, 21:55   

Cytat:
16:09 Czesc , zlookaj Animebrat.pl :D, i jak możesz pomóż w rozwijaniu :D

takoż... LOL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-07-2008, 17:35   

LOL, tu takoż...
"zlookaj"?

Czy chodziło o "Słoneczko >> Ignoruj"? XD

oops, banned >:D

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-07-2008, 19:49   

Cytat:
5560523
19:20 Witam.

5560523
19:20 Z tej strony Arioch, z forum.

19:20 Chciałbym prosić o sprecyzowanie tego fragmentu:

19:21 "Proszę nie sugerować komukolwiek czegokolwiek. Jeszcze jedna tego typu zagrywka, a temat zamknę."

19:21 O jaką "zagrywkę" chodzi, i do sugerowania czego się pani odnosi?

19:23 Myślę też, że zmknięcie tematu jest doskonałym pomysłem.

19:25 Ostatecznie, jedynym użytkownikiem wciąż zainteresowanym kontynuacją dyskusji jest wyraźnie Deggial, a jego merytoryczne argumenty najwidoczniej uległy już wyczerpaniu.

19:26 Natomiast nie mam nic przeciwko, by podjął ten sam temat na Indie Explosion, zgodnie z moją propozycją.

19:26 Zdecydowanie odciążyłoby to moderację Tanuki.


No i?
Bo tak się składa, że pisawszy to miałam na myśli KAŻDEGO z panów, udzielających się w dyskusji. Każdego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-07-2008, 00:38   

Pokłosie dzisiejszej korespondencji z achim
Cytat:
Od: blitzshuster
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 20:15
Temat: ale za co poleciał ten ostatni post, z za słonej zupy?!? Cytuj wiadomość
to już chyba przesada, no i kto go usunał to powiadomię znajomych haków...

(nie no joke z tymi hackerami, no nie;)

Cytat:
Od: IKa
Do: blitzshuster
Wysłany: Wczoraj o 20:44
Temat: Re: ale za co poleciał ten ostatni post, z za słonej zupy?!?
Witam,

Post z tematu "Bo zupa była za słona" został usunięty na podstawie punktu 9 i 10 Konstytucji Forum, a pośrednio także punktu 5 (cytowany fragment zawierał wulgaryzm). Post nie dotyczył tematu i został zakwalifikowany przez Moderację Forum jako spam.

Z tematu o Elfen Lied zostaje także usunięty post o religii, z Twoją odpowiedzią dla cesarza vedry, napisany po bardzo wyraźnej uwadze moderacyjnej.

IKa

Cytat:
Od: blitzshuster
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 22:54
Temat: Re: ale za co poleciał ten ostatni post, z za słonej zupy?!? Cytuj wiadomość
Wg mnie sztucznie zawężasz temat. To się raczej nie powiedzie... Regulamin regulaminem, ale jeśli jest oparty na nie-autentycznych relacjach będzie wywijał właśnie takie numery...
Cytat:
Od: blitzshuster
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:15
Temat: z tym, że za Elfen Lied np. nie mam pretensji, wystarczy, że Cytuj wiadomość
ktoś to przeczytał...

(i weż tu pojmij klawierkę;)
Cytat:
Od: blitzshuster
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:30
Temat: Re: ale za co poleciał ten ostatni post, z za słonej zupy?!? Cytuj wiadomość
Natomiast co do mojej odpowiedzi wobec wyżalu zbłąkanego Ghula, miało to pewne intencje, których wszak najwyraźniej nie pojmujesz...
Cytat:
Od: blitzshuster
Do: IKa
Wysłany: Wczoraj o 23:34
Temat: być może;) Cytuj wiadomość
?;)


kyhy...
ciekawe jak będzie moja skrzynka wyglądała po powrocie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-07-2008, 17:24   

Rozumiem, że większość jest na wyjezdnym ale tego nie można nie napisać:
Cytat:
Od: Mortimern
Do: Mara
Wysłany: Dzisiaj o 16:20
Temat: przekaż reszcie modów
podpusciłem troche blitzshustera podzczas prywatnych rozmów i o lie sprytnie nie sciemnia to prawdziwy sekciaż filozoficznie pomieszany scientolog z krisznita wiec zabardzo nie powiem jaki. Ale wiedze na temat pewnych doktryn New Age ma wiec sugeruje na niego bardziej uważa niz na takiego pyskatego prostego trola jak ja.

PS to całkiem przyjacieski post całkowicie poza moja upierdliwa zabawa na forum w zbieranie ostów
Zobacz profil autora

Chciał, żeby przekazać...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2008, 18:13   

Mara, również dostałem tego posta. Cóż, nie należę do osób, które bawią takie rzeczy - doprasza się ostrzeżenia, dostanie je, będzie spokój na miesiąc. Achiever też zresztą dostanie, bo mimo że uprzejmie prosiłem, kontynuuje dyskusję.

Przy okazji - świetna robota :)

EDIT: dopiero teraz zauważyłem, że Totem załatwił sprawę, czwartego mu nie dam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-07-2008, 20:26   

hmm

forum ma coś zrąbane, dzielenie wątków przestało działać zupełnie...

cóż.

Wpadłem, zbanowałem jednego durnia za kontynuowanie, drugiemu wlepiłem osta za to samo, można zwalać na mnie.

Cały ich spam, wobec niemożności wydzielenia, wywaliłem w cholerę.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2008, 00:23   

Przyszedł list od Norrca:
Cytat:
Witam,
Ika odesłała mnie do Ciebie z pewną kwestią. Mianowicie stworzyłem na forum temat, w którym oferowałem sprzedaż konta do World of Warcraft. Czy jeśli dopiszę poniższą notkę, to sprawa z prawnego punktu widzenia będzie wyglądała na legalną ?



"You are bidding on my time leveling for this account. Said account remains the property of Blizzard. You will not 'OWN' the account, for it belongs to Blizzard. The only thing you are bidding on is the time I have invested into the account. All characters, items, in-game currency, and anything else associated with this auction will remain the property of Blizzard. By bidding on, inquiring about, or viewing this auction you are stating that you are in NO way affiliated with Blizzard Entertainment or any associated entity. World of Warcraft is a trademark of Blizzard Entertainment. All characters, items, gold pieces, or other intellectual property in World of Warcraft are the sole property of Blizzard Entertainment. This auction is not for the ownership of their intellectual property but rather for the time spent working on these characters and acquiring items. Before bidding on my auction you must read and agree to Blizzard's EULA located at: http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html All title, ownership rights, and intellectual property rights in and to World of Warcraft are owned by Blizzard Entertainment and its licensors. This auction is not for said rights or intellectual property but is a compensation for time and effort invested personally outside the game. All items related in this auction will remain the sole property of Blizzard Entertainment. By viewing OR bidding on this account you assert that you are in no way affiliated or employed with Blizzard Entertainment. Disclaimer: By bidding on, inquiring about, or viewing this auction you are stating that you are in NO way affiliated with Blizzard Entertainment, ESA - Entertainment Software Association, or any associated entity. World of Warcraft is a trademark of Blizzard Entertainment. All characters, items, gold pieces, or other intellectual property in World of Warcraft are the sole property of Blizzard Entertainment. This auction is not for the ownership of their intellectual property but rather for the time spent working on this character and acquiring items. All references to 'the character' are indicative of my time spent on leveling the aforementioned character. All characters, items, in-game currency, and anything else associated with this auction will remain the property of Blizzard Entertainment."

Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam,
Norrc


Moja odpowiedź:
Cytat:
Niestety, ktoś kto to wymyślił, nie przeczytał dokładnie całej umowy. O ile w samej licencji użytkownika faktycznie nie ma zakazu sprzedaży, to jest on w zasadach użytkowania, które są również częścią umowy.

W pkt. 2 licencji użytkownika napisane jest:
Service and Terms of Use. As mentioned above, you must accept the Terms of Use in order to access the Service to play the Game. The Terms of Use agreement governs all aspects of game play. You may view the Terms of Use by visiting the following website: http://www.worldofwarcraft.com/legal/termsofuse.shtml. If you do not agree with the Terms of Use, then (a) you may not register for an Account to play the Game, and (b) you may call (800)757-7707 within thirty (30) days after the original purchase to arrange to return the Game and to request a full refund of the purchase price. Once you accept the License Agreement and the Terms of Use, you will no longer be eligible for a refund.

Z kolei w zasadach użytkowania stwierdzono:
Blizzard does not recognize the transfer of Accounts. You may not purchase, sell, gift or trade any Account, or offer to purchase, sell, gift or trade any Account, and any such attempt shall be null and void.

W świetle tego, co pisze powyżej, jest oczywiste, że sprzedaż konta jest zabroniona zgodnie z umową, którą zawarłeś z Blizzardem.

Ujmę to w ten sposób. Z pewnością nie jest naszą sprawą, że jeden z użytkowników Tanuki chce złamać umowę, którą z kimś zawarł. Jednak zezwolenie na zamieszczenie takiego ogłoszenia, byłoby już udzieleniem pomocy w takiej czynności. Z zasady staramy się unikać wszelkich sytuacji, w których serwis Tanuki.pl mogłoby zostać wmieszany problemy prawne pomiędzy użytkownikami, a osobami trzecimi, stąd dosyć rygorystyczna polityka w tym zakresie.

Z tego też względu, ogłoszenie pozostanie usunięte.

pozdrawiam - Teukros
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group