FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Ile tego widzieliście?

Ile tytułów anime oglądaliście?
250+
13%
 13%  [ 26 ]
między 100 a 249
31%
 31%  [ 62 ]
50 do 99
22%
 22%  [ 44 ]
25 do 49
18%
 18%  [ 36 ]
10 do 24
12%
 12%  [ 25 ]
5 do 9
3%
 3%  [ 7 ]
5 lub mniej
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 200
Wszystkich Głosów: 200

Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-02-2006, 11:26   Ile tego widzieliście?

Czyli kolejny temat - spamerka, na dodatek z ankietom... Tym razem jednak mający jakiś sens. Pozwoli mi lepiej wyobrazić sobie Przeciętnego Fana Mangi...

Ile serii anime oglądaliście? Pochwalcie się tym!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-02-2006, 12:17   

Napewno ponad setkę... w tanuku oceniam tylko to co widziałem w całości, a on mówi że 115 >.< a są jeszcze rzeczy niekompletne/niezrecenzowane...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 12:30   

Serii? /me wylicza: 'Haibane Renmei", NGE, "GITS: Stand alone complex", "Cresf of the Stars", "Hellsing", "Gilgamesh", "Last Exile"... "Wolf's Rain" widziałem we fragmentach, więc nie wiem, czy się liczy. Jeśli tak, to będzie jakieś 8... Z pełnometrażówkami (GITS, GITS Innocence, Appleseed, Mononoke Hime, Spirited Away), byłoby 13... + jedno OAV (Animatrix), to razem 14... Mało jakoś :/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-02-2006, 12:46   

Za mało. Zdecydowanie za mało >3
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 13:26   

Około 200 jak sądzę... Na pewno jeszcze nie 250. Pytanie tylko, po co ja to oglądam, skoro z komentarzy do moich recenzji jasno wynika, że nic z tego, co widzę, nie rozumiem, a nawet jeśli przypadkiem rozumiem, to i tak mi się żadne anime nie podoba.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 14:22   

Zegarmistrz napisał/a:
Ile serii anime oglądaliście?

Wprowadziłeś pewną nieścisłość Zeg, Pytanie brzmi "Ile tytułów anime oglądaliście?" a wpierwszym poście ile serii. Tytułów widziałem napewno podand 100, trudno powiedzieć czy daleko jestem od 250, starciłem rachubę. Natomiast samych serii, musiał bym się nieźle namęczyć żeby to policzyć ^.^ ale raczej mniej niż 100.

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 15:28   

Tak lekką ręką wychodzi gdzieś koło 60, jeżeli chodzi o to, co jest w bazie Tanuki.pl. Jeżeli dodamy do tego starocie, które swojego czasu ogladało się w przedszkolu, to pewnie i tak nie przekroczę 80. W sumie wynik taki sobie. Ból jest taki, że połowy z tych rzeczy nie pamiętam. Z chęcią bym sobie przypomniała.

.........Mam nadzieję, że ten temat nie powstał po to, żeby określić granicę, po ilu obejrzanych anime można się nazywać prawdziwym fanem?.......O_o

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 16:57   

Jeszcze inaczej rzecz się komplikuje, bo np. Slayersów czy DB to były po trzy serie, chociaż od biedy można to uznać za jedną całość. No, ale podsumowując, to u mnie tytułów będzie 8, a serii - 12 ^_^. Reszty, nawet jak jakieś były, sobie nie przypominam, tak samo nie wliczam tych, z których widziałem kawałek, albo nad którymi właśnie pracuję.

Szkoda, ze nie wliczamy tutaj przeczytanych komiksów - liczba by podskoczyłą o jakieś 3, zawsze coś XD. Eee, taki ze mnie fan jak z koziej.... ekhm, no.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-02-2006, 20:10   

A bo ja wiem ile? Dużo. Nigdy nie liczyłem tytułów które oglądałem. Na pewno zbyt dużo by mieć jakiekolwiek złudzenia co do anime jako całości.

Cytat:
Mam nadzieję, że ten temat nie powstał po to, żeby określić granicę, po ilu obejrzanych anime można się nazywać prawdziwym fanem?.......O_o


Raczej by określić, jaki wpływ ma ilość obejrzanych anime na percepcję co poniektórych "kontrowersyjnych" tytułów, jak Elfen Lied czy Full Metal Alchemist.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-02-2006, 20:39   

Cytat:
Raczej by określić, jaki wpływ ma ilość obejrzanych anime na percepcję co poniektórych "kontrowersyjnych" tytułów, jak Elfen Lied czy Full Metal Alchemist.


Nie. Żeby dowiedzieć się dlaczego niektórzy uznają Onegai Teacher za najlepszą serie, jaka istnieje.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2006, 21:46   

Ja mam ze 30 tytułów albo ciut więcej w rok, miesiąc i tydzień czasu od kąd obejrzałem pierwszą serię. Myśle, że stwierdzenia typu: "Najlepszą serią jest..." są trochę bezsensu - przypuszczam, że tylko wytawni Otaku oglądali wszystkie serie jakiekolwiek istniały i im pewnie też było by trudno to powiedzieć. Mi ciężko było by się zdecydować na tak dalece idący krok by wybrać jedną z tych 30 co oglądałem. Wiadomo strzeliłem parę dziesiątek na Tanukach, ale wybrać najlepszą serie - nie, chyba nie da rady. Z innego punkt widzenia nie wiem też czemu się burzycie na fakt, że komuś bardzo podoba się Onegai Teacher - mi się podoba bardzo no i co z tego, że komuś podoba się jeszcze bardziej, komuś innemu może sie podobać Elven Lied, a komuś innemu na przykład kurna Samuraj Champaloo, a dla kogoś innego jakiś hentai będzie prawdziwą Mekką - ich wola. Są ludzie, którzy zachwycają się Madonną, są tacy co mogli by pełzać przed Venus z Milo. Myślę, że jak ktoś obejrzał nie wiem 100 czy choćby i te 200 serii nie powinien się burzyć, że komuś innemu podoba się najbardziej jedna rzecz, choćby i z tych 5, które obejrzał, a poza tym to każdy z nas jakoś zaczynał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 08-02-2006, 21:50   

Tanuk twierdzi, że około 60, będzie tego trochę więcej, bo się widziało kilka tworków niezrecenzowanych jak dotąd, a i nie wszystko chyba oceniłam...

Szczerze mówiąc - aż dziw. Nigdy nie myślałam, że tego tak dużo będzie...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-02-2006, 21:58   

Azag napisał/a:
"Najlepszą serią jest..." są trochę bezsensu - przypuszczam, że tylko wytawni Otaku oglądali wszystkie serie jakiekolwiek istniały i im pewnie też było by trudno to powiedzieć


Nie widzieli... Wystarczy policzyć ile tego jest na ANN pod literką A... Nie starczy życia, żeby to wszystko obejrzeć.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 12:47   

Taa.... można się przerazić... Tego było PONAD 100!!!
Co prawda policzyłam też serie których nie widziałam w całości... ale to nadal parę zarwanych nocek pod rząd!

Swoja drogą ciekawe kto zaliczył ponad 250...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2006, 12:57   

Ja do tej pory widziałem 9 filmów i 13 serii (2 w trakcie męczenia-raczej nie dam rady ich przeżuc, jedna pozyskiwana). Wynik, nie jest chyba najgorszy, biorąc pod uwage, że siedze w tym, od mniej niż pół roku... (Nie liczyłem tego co oglądałem w dzieciństwie, bo trudno by mi było określic dokładną ilośc)... Chyba daleko mi do "prawdziwego" otaku:)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group