FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
  Wasza ulubiona i najmniej lubiana postać
Wersja do druku
Moonlight Płeć:Kobieta
Ultra Innocent Uke

Dołączyła: 17 Mar 2003
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 06:07   Wasza ulubiona i najmniej lubiana postać

Hej! Jestem nowa na tym forum (taka mała, biedna, zagubiona dziewczynka ;)) i interesuje mnie pewna rzecz. Którą postać ze "Slayersów" lubicie najbardziej, a której najbardziej nie lubicie? I dlaczego?
Bo ja najbardziej lubię Xellosa - za jego uroczy uśmiech, no i Zela - jego czar działa nie tylko na Amelię, he, he, he ;-)
Nie lubię natomiast Sylphiel, a dlaczego? Jakaś taka nijaka jest, po prostu bez wyraźnego charakteru, prawie jej nie widać ;)
A wy co sądzicie na ten temat???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 06:55   

Najlepszy jest Xellos (za jego "Sore wa himitsu desu" ;) )
A najgorsza postać to... hmmm... ja takiej nie mam :)

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
natalya_msh Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Lut 2003
Skąd: z domu w moim mieście :)
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 16:14   

Właściwie ja lubię prawie wszystkie postacie... no, może trochę sentymentu mam do Xellosa (strasznie mi kogoś przypomina swoimi tajemnicami i uśmieszkiem przylepionym do twarzy:) i Zela... takie bidne naburmuszone skamieniałątko (Bogowie, co to za wyraz??). Nie lubię Sylphiel, dziewczyna bezpłciowa jakaś jest (nie to co Lina i Amelia- one mają baaardzo widoczne charakterki- Lina najbardziej, ofkoz), a to, że jest zakochana mnie nie przekonuje co do jej zachowania. Żeby tak się dać facetowi omotać!!! Tfu!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3320283
Hell_Cross

Dołączył: 29 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 16:22   

nie bede orginalna lubie najbardziej xelloska ^^ za jego sleeepka *^.^* i ogulnie za caloksztalt naghe za orginalnosc smiech i umiejetnosc dogryzenia Linie(co niechybnie konczy sie fajabalem ale czasami techniki typu plaska deska czy podzeranie jedzenia z taleza liny sa skuteczne w 100%) pozatym lubie wszystkich bohaterow (fajna jest ta laska z rozowymi wlosami i katana ale nie wiem jak ma na imie bo jest tylko w powiesciach rpg)a takze Sylphiel (to bardzo ciekawa postac( potezna czarodziejka i mimo wszystko potrafi walczyc a takze wyciaga calkiem trafne i baaardzo przydatne wnioski(patrz bless blade) ni wiem czego od niej chcecie moze z tym gourry -sama przesadza ale Lina wcale nie jest lepsza(chociazby ostatnie odcinki next) lubie tesh Line z oav i movie jedynej postaci ktorej nie lubie to lina z koncowki serii next i z premium (ogulnie wole line z oav i kinowek niz z serii tv) jesli chodzi o gourriego to czesto zachowuje sie jak miaka z fy (miaka tamahome miaka!!! tamahome!!!) (lina gourry lina gourry....)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Mar 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 17:59   

Taaaa to prawda. Wszystkie postacie mają to COŚ. Mi najbardziej przypadła do gustu Amelia. Gdy ogłądałem anime to czegoś mi brakowało, a tu jakby zleciała z nieba :) (ok z drzewa) i od razu milej się ogłądało. I standardowo Xellos zajmuje u mnie ważne miejsce - ludzie uwielbiają tajemniczość. A z postaci występujących w anime, najmniej podobają mi się ci - pół ludzie, pół ryby (czy jak je tam zwą). AMEN

_________________
Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 20:23   

Ulubiona postać? Hmmmm. Xellos(klasycznie), Gorry (hehehe), Valgaav (najciekawsza postać w serji)

Nie lubie wszelkiego rodzaju ludzi-ryb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 20:39   

U mnie też Amelia króluje - pierwsza "bohaterka", która jest większą niezdarą ode mnie :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 20:51   

MrsAmelia jest większą niezdarą od każdego na świecie... ;) A pozaty nie oceniajmy się tak nisko...

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 20:56   

Niezdara hehehe....tez bym chcial byc taka niezdara co jest w stanie rzucic kilka Ra Tiltow po sobie ^^" A to ze nie wychodza jej fikolki...no coz w koncu magowie nie gimnastykuja sie zbytnio :P. Jak dla mnie dosyc ciekawa postacia jest Zel...u niego widzimy rownowage w niemal wszystkim - mocy, emocjach, powadze i smiesznych sytuacjach :).

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 22:01   

Ulubiona postać? Cóż...nie będę tutaj zbytnio orginalny... Xelloss The Trickster Priest ^-^ Co do najmniej lubianej to...hmm...eee...kogo by tu? :wink: Vrumugen. Jakiś taki nudnawy i mało wyrazisty. Taka zapchajdziura do Zangulusa :wink: No i ludzie-ryby. Zawsze jak na nie patrzę to mam nieodparte wrażenie, że scenarzystom zabrakło pomysłów :x

PS. Jakoś nikt jeszcze nie wspomniał, by wśród lubianych postaci znajdowała się Lina. Czyżby nikt jej nie lubił? :twisted: Oj... Nie będzie zadowolona ^^"

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 22:07   

Hmm w moim wypadku mam swoje powody aby Liny tu nie wymienic co nie znaczy ze nie doceniam jej jako postaci ciekawej i wrecz koniecznej do istnienia serii :P.

Za ktora postacia nie przepadam? Kazda z nich wnosi wiele do serii, ale jesli mialbym sie uprzec to Martina(bardzo przypomina mi pewna znajoma na mysl o ktorej mam sklonnosci mordercze :twisted: ) i Naga (mam jakas fobie na punkcie tego smiechu ^^"").

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-03-2003, 23:04   

Final, juz kiedys mowilam ze najlepiej sluchac smiechu Nagi non=stop po pol godzinki dziennie a szybko stanie sie muzyka dla Twoich uszu :D

A co do postaci to lubie kazda na swoj sposob, bo rzeczywiscie wszystkie maja to "cos"... Co nie zmienia faktu ze mam swojego faworyta (ale nie powiem kogo, bo to tajemnica ^ ^). Chyba z czystej przekory lubie Martinke, jest po prostu powalajaca i te jej klatwy! ;DDDDD
A najmniej... wszystkie znaki na niebach i ziemiach wskazuja na Gaava, bo jest PERFIDNYM, PASKUDNYM, SADYSTYCZNYM PSYCHOPATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >< (tak, wiem ze to zaden powod, ale nic na to nie poradze... ;P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
^Vicious^


Dołączył: 30 Sie 2002
Skąd: himitsu...
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2003, 23:15   

Coz, moimi faworytami sa Zel i Xelloss... malo oryginalnie... Lina jest strasznie ciekawa postacia i bez niej seria bylaby duzo duzo mniej ciekawa, ale jednak nieco ciezej ja polubic niz na przyklad Amelie, jak dla mnie oczywiscie. Znam wielu, ktorzy nie znosza Amelii, podczas gdy dla mnie jest ona najfajniejsza z zenskich postaci ^_*
Heh, co do Gaava, nie uwazam go za sadystycznego psychopate... moze nie wyglada na faceta, ktory ma po kolei w glowie, ale nie zapominajmy kim jest na prawde, wyglad tylko jak taki facio, a w rzeczywistosci, to jego natura, zeby byc zlym... poza tym, nie sadze ze chcial zabic Line i jej paczke z jakichs sklonnosci sadystycznych ^_^... jak sam mowil, stawka w grze z opiekunem bylo tez jego zycie, robil wiec po prostu to co musial zeby przezyc... Co do reszty bohaterow, lubie Gouriego... ale glownie w akcji, gorzej z mysleniem, wiadomo... Sylphiel rzeczywiscie jest nie za bardzo wyrazistym bohaterem... heh, taka postac nie nadawala by sie na glownego bohatera niewatpliwie... wiecej zdecydowania :p
Poza tym Martina nieco gra mi na nerwach, choc sa chwile, ze dzieki niej jakis odcinek staje sie smieszniejszy... ale mnie smieszyly glownie jej stosunki z ojcem... biedny facet...
Nikt nie wspomnial o Filii... no coz, jak dla mnie to nie wiele bardziej wyrazista bohaterka niz Sylphiel... moze bardziej oryginalna, ale jak dla mnie brak jej tego zdecydowania w dzialaniu, ktore cechuje najwazniejszych bohaterow nie tylko zreszta w Slayersach.
Łoł, ale sie spisalem... ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-03-2003, 01:27   

Dooobra, teraz piszemy wypracowanko... :twisted:

Ulubiona postać - Xellos, Xellos i jeszcze raz Xellos! Za złośliwość, inteligencję (wbrew pozorom :P) i za to, że, zwykle słodziutki, potrafi pokazać pazurki. Krótko mówiąc za całokształt... :wink:
Inna ulubiona postać? Filia! (jak oryginalnie... ^^"). Temperamencik prawie jak u Liny, a przy tym stanowi ciekawą mieszankę wyuczonego szufladkowania wszystkiego, na co trafi, z wrażliwością. I jest zupełnie nieprzewidywalna! ^___^ A już Xellos i Filia razem... <- oj, tu się ujawnia moja obsesja na punkcie fików... ^^"

Ach, i mam jeszcze słabość do Martinki! (chyba za tę klatwę... ^^).
Zela uwielbialam na początku, ale potem zrobił sie taki... jakby tu powiedzieć... nudny? ^^" Jest słodki, ale za mało dynamiczny!

W poza tym: protestuję przeciwko nazywaniu Gaava sadystycznym psychopatą!!! Bo nim nie jest! Przecież on się tylko bronił i miał do tego pełne prawo!
[a może się za dużo fikow naczytałam?... ^^" W ogóle istnieja takie, po których przeczytaniu można spojrzeć na niektóre postaci z zupełnie innej strony. Jeśli mowao Gaavie, odsyłam do "Shards of Chaos", gdzieś w okolicach stronki z Hamletem... A jak ktoś chce przekonać do Sylphiel, niech przeczyta cykl Slayers: Faces (trzecia część RZĄDZI!!! *_*) na fanfiction.net. Ups, czy to nie jest of-topic? ^^"]

Haaa... A teraz... Czy ja kogoś nie lubię? Rezo! Przykro mi, ale odrzuca mnie od tego faceta. Niby wielki, poważny mędrzec, a nie potrafił zrozumieć takiej fundamentalnej prawdy, ze nie wolno poswiecać wszystkiego, a zwlaszcza narazac innych, tylko po to, żeby mieć to, czego się pragnie...

Ach, i właśnie się okazało, że nie tylko ja mam alergię na ludzi-ryby!!! ^____^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2003, 07:03   

Coście sie przyczepili do tych rybo-ludzi ? ... ;) One sa fajne ;) A tak przy okazji czy w Slayersach pojawiają się orkowie ? I już se przypomniałem kogo nie lubię... smoków (ale z wyjątkami) takie jakieś "wszystko trza zrobil najlatwiej i najlepiej" (to je moje zdanie - prosze sie nie czepiać) już wole Mozoku...

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 13 Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group