FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2009, 23:43   

Mialam obejrzeć cos z komedii, ale przez fansuby musiałam ruszyć Viper's Creed'a.
1-4 ep
Się albo starzeje, albo dawno nic nie oglądałam, bo choć anime jest cholernie przewidywalne i sztampowe, to ja to dalej ogladam oO
Postacie rownież wybitnie polubiłam.
Wykonanie trzyma się kupy, choc chyba pod koniec pierwszego odcinka zamarłam na widok wykonania jednego ujecia miasta...
No nic, trza oglądać dalej >.>

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vader
Gość
PostWysłany: 27-06-2009, 10:16   

Slayers ep. 5
Wiem, że to pewnie wstyd dla fana M&A zabierać się za to tak późno, kiedy na poważnie interesuje się tym od 3 lat :P
Mam do czynienia z wersją angielską, więc nie mogę usłyszeć Megumi Hayashibary...

Hakushaku to Yousei ep. 3
Seria mnie trochę zainteresowała i nie zanosi się na to, żebym ją opuścił przed końcem (choćby dla głosu Hikaru Midorikawy).

Genshiken 1 seria - complete.
Bez wątpienia, jedno z moich ulubionych anime. Doskonale ukazana perspektywa życia otaku, ich hobby, relacje z innymi ludźmi (odcinek z Madarame i Saki w jednym pokoju bezcenny).
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-06-2009, 11:37   

Sea Story 1 - anime o dwóch syrenkach, Urynie i Margarynie (jedna loli, druga z przesłaaaaaniem), charakteryzujące się nade wszystko brzydką kreską. W połowie odcinka podziękowałem za tą przyjemność. Na drzewo.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-06-2009, 18:22   

Być obejrzeć czwarty odcinek Higurashi no Naku Koro ni Rei. W sumie wychodzi to na odcinek moralizatorski i całkowite zakończenie przygód w pewnej japońskiej wiosce. Ale nie jeszcze jeden odcinek przede mną. Znowu strasznie dużo gadania jak na 30 minut aż mi się przejadło.
Gdyby umieścili tę pętlę w pierwotnej serii tv nie było by to wcale takie inne od całości, po prostu czuć by było że to już koniec. Całość wieje spokojem stabilizacją i właśnie moralnym przekazem pod postacią cukierków. Aż nie mogę się doczekać na ostatni odcinek bo wręcz trudno mi dokleić w myślach jakąś kontynuację a tu z góry wiem że będzie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2009, 19:34   

Grisznak napisał/a:
Sea Story 1 - anime o dwóch syrenkach, Urynie i Margarynie (jedna loli, druga z przesłaaaaaniem), charakteryzujące się nade wszystko brzydką kreską. W połowie odcinka podziękowałem za tą przyjemność. Na drzewo.


Natomiast ja wprost przeciwnie - chętnie obejrzę do końca. Kreska mi się podoba chociaż pastelowe i "płaskie" tła mogą denerwować. Natomiast animacja w openingu jest przecudna, w szczególności kolory. Projekty postaci też mi się podobały, podobne do Gurren Laganna.

Sam pierwszy odcinek bardzo interesujący nie był, humor też lichy, natomiast klimacik seria ma i za to ją już trochę polubiłem - przypomina mi jakoś Princess Tutu, nie wiem, takie odczucie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mug
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-06-2009, 12:47   

Code Geass. O choć mnie nie zachwyca, to uznałam, że skoro jest taką "legendą", to wypada obejrzeć.
Powrót do góry
mareczek65
Gość
PostWysłany: 28-06-2009, 18:13   

Fajny temat i wysoki poziom użytkowników:

Napisze co oglądałem wczoraj i dzisiaj

Shinkyoku Soukai Polyphonica Crimson S ep12-całe anime bardzo dobre,bardzo schematyczne,ale za to bardzo wciągające.Wsumie nie mam zastrzeżeń do anime,bo dobrze się bawiłem ,a ostatni episod nie wywołał umnie myśli w stylu"szkoda,że już koniec.Chyba mam depresje".Tego nie było,ot takie anime jak wiele innych i główna bohaterka mi się bardzo podobałą(jak i poboczni w sumie).

Saint Seiya The Lost_Canvas OVA ep01-już nie pamiętam co się działo w starej wersji tv ,a więc sam nie wiem czy to ramake czy jakiś dalszy ciąg,czy wogóle nowa historia na podstawie anime.Sam epek nie był zły,to musi dopiero się rozkręcić.

Hanasakeru Seishonen ep12-EEEE tam ,ja wolę,żeby kajika nie była z tym nadętem księżulkiem.Najbardziej by mi się podobało wtedy,kiedy kajika by oficjalnie wybrała chinola.

Sea Story ep01-napoczątku myślałem,że to będzie typowa japońska komedia,ale później leciało w kierunku obyczaju,póxniej dramatu,a jeszcze później jakiegoś dark fantasy?anyway,będę to oglądać i według mnie dobre bgm.

Eden of the East ep 01-06-no ciekawa historia,ciekawe postacie,bardzo dobra grafika dzisiaj mam zamiar dokończyć serię.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-06-2009, 20:37   

Cytat:
Saint Seiya The Lost_Canvas OVA ep01-już nie pamiętam co się działo w starej wersji tv ,a więc sam nie wiem czy to ramake czy jakiś dalszy ciąg,czy wogóle nowa historia na podstawie anime.Sam epek nie był zły,to musi dopiero się rozkręcić.

To jest prequel, rozgrywający się 200 lat przed wydarzeniami z wyświetlanego u nas anime. Zupełnie nowi bohaterowie i inna historia, nawiązująca w pewnym sensie do OAVki o Hadesie. Ze starych postaci pojawia się jak na razie tylko Waga Doko (ale w swojej młodej postaci).
Powrót do góry
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 29-06-2009, 18:23   

Touka Gettan obejrzałam w całości j jestem mówiąc delikatnie zła. A to wszystko przez zakończenie, które za wiele mi nie wyjaśniło.
Spoiler: pokaż / ukryj
Generalnie kompletnie nie rozumiem całego przesłania Touka Gettan. Faktycznie serie należałoby obejrzeć od tyłu i chyba wtedy wydarzenia układałyby się w miarę sensowną calość. Oczywiście jeśli sensowną całość może mieć taka fabuła jak ta. I w tym momencie zacznie się lawina moich pytań..

Do końca nie potrafiłam zrozumieć jak płynie fabuła. Występują tu jakieś demony, niby normalna szkoła i jakieś boginie, tu nagle pojawia się plaża. A na samym początku pojawił się wątek z naszych czasów. Dlaczego to wszystko jest takie anormalne? Jak to poukładać by nie mieć w głowie chaosu? Po co w ogóle istniały te boginie?? Zrozumiałam jedynie tyle, iż przejmowały one ciała osób, które miały problemy by chyba powstrzymać swój ból. Na koniec dokonały jakiegoś oczyszczenia - aż faktycznie tak źle było na świecie, że trzeba było go oczyścić? I w tym momencie fabuła dochodzi do naszych czasów i Momoka ponownie spotyka się z Touką? Dobrze to zinterpretowałam? Co nie zmienia faktu, że nie mam pomysłu na zinterpretowanie: czemu to Touka był na koniec w kobiecym ciele. I miał w sobie potężny miecz, którego przeznaczenie też tak średnio na jeża zrozumiałam..

Osobny akapit poświęce na Yumiko. Denerwująca pisarka, która podobała mi się tylko wtedy, kiedy przejmowała nad nią kontrolę Juna. Właściwie czemu nasze boginie wtrącały się w ten cały świat? Jeśli dobrze zrozumiałam, to Yumiko ze związku ze swoim bratem miała córkę, którą straciła. W wyniku niezłego zamieszania śmierć też poniósł ojciec jej dziecka. No niezły dramat przeżyła w życiu, gdyby tylko zachowywała się normalnie..

Ah i często wspominany był moment, kiedy Touka z dawnych czasów wpadł w szał i wymordował sporą ilość ludzi. Były to zaręczyny jakieś ważnej persony, która w swoich ramionach trzymała Momoko podobą postać. O to tak gniewała się Juna?? Że Touka spowodował coś takiego i przez użycie miecza musiał zginąć?

Jedno na pewno się nie zmieniło - muzyka jest prześliczna. Nawet jeśli średnio łapałam fabułę, to można było po prostu się w nią słuchać. Zapomniałabym dodać, że wiele odcinków było moim zdaniem troszkę bzdurnych. To ważne kadry były mocno pomieszane i pokazane w dość małej ilości. Za to kompletnie mało wnoszące do fabuły, a'la horrowate motywy - trwały nieznośnie cały odcinek. I po co?

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2009, 18:59   

Macross Frontier skończone. Seria była niezwykle wciągająca i pozostawiła pewien niedosyt, który sprawia, że ma się ochotę na więcej.

Te walki! Ta grafika! Ta muzyka! Wszystkie te elementy doskonale się uzupełniały, tworząc niesamowity klimat. Chociaż największe brawa należą się za muzykę, w której idzie się zakochać – to ona nadawała walkom największy smaczek.

Seria miała ciekawych i zróżnicowanych bohaterów, których od razu polubiłam – zwłaszcza Sheryl za jej pewność siebie i poczucie humoru. Nawet Ranka dała się lubić, chociaż jak na mój gust była nieco zbyt dziecinna.

Jedyną rzeczą, do której muszę się przyczepić, jest nierozwiązany wątek trójkąta romantycznego. Mimo mojej ogromnej sympatii do obu dziewczyn wolałabym, żeby księżniczka Alto zdecydował się, którą niewiastę woli. W przypadku tej serii ów wątek wyjątkowo mi się spodobał i niestety takie otwarte zakończenie mnie nie satysfakcjonuje.

I teraz czekaj se człowieku do listopada na kinówkę. Bu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Furiaboy Płeć:Mężczyzna
Funk na ścianie!


Dołączył: 20 Kwi 2009
Skąd: Toruń
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 09:14   

Hatsukoi Limited Ep 12 (End)

nie wiem czy smiac sie czy jak... napisze tylko: run Forest, run!!! (mimo wszystko jednak glownie smiech - szkoda ze dowcip sytuacyjny niezamierzony)

_________________
Niektórzy mają schizy z winy LOVE...
A my? Jointy i płyty winylowe...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9617869
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 09:48   

Soul Eater ep do 51 - z cięzkim sercem zakończyłam tą serię, a wielka szkoda, bo wciągnęłam się na maxa. Duża dawka humoru, świetnie zarysowane postaci (zresztą jak w większości anime, miło, że jeszcze ktoś pamięta, że każdy człowiek jest inny ;P), ciekawa fabuła.

Spoiler: pokaż / ukryj
Końcówka to oczywiście filozoficzne wywody, jestem człowiekiem wolno-myślącym, więc zapewne, żeby w pełni pojąć "o co kaman?", musiałabym na tym trochę pokontemplować, albo po prostu obejrzeć jeszcze raz ;]. Oczywiście kolejny nieodłączny element to walki, Shinigami vs. Kishin - średniawka, bardziej skupiona na dialogu; Maka, Black Star, Kid vs. Kishin - całkiem nieźle, Black Star popisał się prędkością, Kid pokazał co potrafi jak na syna Shinigamiego przystało, natomiast punch Maki załatwił wszystko - cóż za ironia ;P

Podsumowując, żałuję, że to już koniec. Bardzo miło spędziłam czas przy SE i polecam go każdemu ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-06-2009, 15:17   

Higurashi no naku koro ni rei 4
Co to ma przepraszam być? Odcinek kompletnie przegadany, już mnie nużyło od tych dłuugich dialogów, a raczej monologów.
Spoiler: pokaż / ukryj
Rika ma sporo lat na koncie i nie rozumiem dlaczego musi prosić o radę jej znacznie młodszych kolegów, więc te wszystkie tłumaczenia Reny wydawały mi się nie na miejscu. I strasznie, ale to strasznie żałuję, że nie pokazali sceny zażynania matki, tego to już twórcom nie wybaczę. To jest Higurashi i ja domagam się obejrzenia nieco szaleństwa i brutalnego mordowania. Gdybym chciała obejrzeć dłuuugie monologi to bym sobie co innego włączyła. Generalnie seria rei wydaje mi się przegadana, o ile w drugim odcinku (pierwszego to nawet nie zaliczam) było to wskazane, to w czwartym o wiele za bardzo z tym przesadzili. W 3 aż tak dużo nie gadali, więc się nie czepiam. W zwiastunie 5 mam obawy, bo widzę Renę w jakichś słodkich pozach i chyba powtórka z 1 odcinka się szykuje. Choć mignęły mi dwa szaleńcze pozy, kto wie, może coś z tego będzie
.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 21:57   

Sea Story 1 - seria zapowiada się dość przeciętnie, na taką piąteczkę. Chociaż nie ma zbyt wielu anime o syrenkach, więc jest w tym pewna oryginalność.

Poza tym jestem po 12 odcinkach Gundama 00, który całkowicie mnie pochłonął, ale póki co powstrzymam się od jakiegoś szerszego komentarza :3 Ostatnio złapałam fazę na anime z gatunku mecha.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2009, 22:34   

Mouryou no Hako 1 - o co chodzi? o co chodzi? o co chodzi?

Spoiler: pokaż / ukryj
Najpierw pojawia się tajemniczy mężczyzna w pociągu, który postanawia wrócić do domu po śmierci babci, a na przeciw niego siedzi kolejny tajemniczy mężczyzna z jakąś głową w pudełku... o co chodzi? Następnie fabuła skupia się na historii dwóch przyjaciółek, pałających do siebie głęboką sympatią, z których jedna kąpie się w świetle księżyca, mówi coś o nocnym kocim życiu, i o tym, że w następnym wcieleniu jedna będzie drugą, a druga tą pierwszą (swoją drogą nigdy nie zastanawiałam się nad taką "możliwością" po śmierci... hm... interesująca teoria), a na koniec rzuca się pod pociąg... o co chodzi?

Ale jak to przystało na pierwsze epizody, same pytania, żadnych odpowiedzi ;P Kreska piękna, dosłownie jest pieszczotą dla mojego oka. Fabuła póki co tajemnicza.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 86 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group