FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-04-2010, 15:04   

Moja podróż po świecie Kirby niestety nieszczęśliwie zakończyła się na odcinku nr 68.
Ostatnich 30 parę odcinków niestety jest w tej chwili nie do odnalezienia. Co najdziwniejsze w moim legalnym sklepie wysyłkowym nie można nawet kupić Kirby, mimo pełnej dubingizacji za oceanem. A finał zapowiadał się całkiem interesująco ;(
No cóż , może jeszcze kiedyś uda się do tego powrócić.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 16:14   

Bleach ep265, sayonara fillery!
Jeśli pisałem, że fillery z Muramasą były najgłupszym co widziałem w Bleachu, to przepraszam, poprawiam się, kolejne 10 odcinków czyli Sword Fiend Arc było jeszcze głupsze. Szkoda słów to komentować, próbowało być śmieszne a było żałosne, próbowało pokazać interesujące walki a nudziło na śmierć. 1/10, na szczęście koniec tego syfu.

K-ON!! ep01
no tak, godna kontynuacja poprzednika, ciastka, herbatka, głupia Yui i oczekiwanie na ending, który jako jedyny nie zawodzi. Opening niestety jest gorszy muzycznie od tego z pierwszej serii, nie mogę niemal tego słuchać. Sądziłem też, że nasze moe dziewuszki skomponowały jakiś nowy utwór, ale nic z tego, w koło i w koło Fuwa Fuwa Time. Jak nic się nie ruszy w kolejnych 2-3 odcinkach to rzucę, szkoda czasu na to.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 16:35   

piotrekplay napisał/a:
oczekiwanie na ending, który jako jedyny nie zawodzi



Nieodmiennie zaskakuje mnie fakt, że ludzie nawet po całej pierwszej serii mogą od K-ONa oczekiwać... czegoś. Bo przepraszam, ale czego Ty się spodziewałeś po tym odcinku, że Cię to co w środku zawiodło?

A poza tym nie zgadzam się co do openingu. Według mnie jest lepszy niż ten z pierwszej serii, zarówno graficznie jak i muzycznie. Ale w tym przypadku to już kwestia gustu więc nawracać na siłę nie zamierzam próbować ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 16:43   

Vodh napisał/a:

Nieodmiennie zaskakuje mnie fakt, że ludzie nawet po całej pierwszej serii mogą od K-ONa oczekiwać... czegoś. Bo przepraszam, ale czego Ty się spodziewałeś po tym odcinku, że Cię to co w środku zawiodło?

Czegokolwiek mającego dążenie do celu jaki sobie dziewczynki wyznaczyły. Mogłyby zacząć komponować coś nowego, w sposób rozsądny szukać nowych członków. Głupi byłem, że czegoś oczekiwałem (a miałem prawo, w końcu główne bohaterki to już ostatni rok szkoły, 2 lata przepiły i przejadły, więc wypadłoby coś zacząć robić).
Vodh napisał/a:
zarówno graficznie

A to to na pewno, od pierwszej do ostatniej minuty kasa przeznaczona na grafikę wylewa się na monitor. Co do utworu to fakt, kwestia gustu, więc kłócić się nie będę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vaderous Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: Katowice
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 16:49   

Aktualnie to Eve no Jikan i Shigurui polecam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9240802
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2010, 17:58   

Paweł napisał/a:
(a miałem prawo, w końcu główne bohaterki to już ostatni rok szkoły, 2 lata przepiły i przejadły, więc wypadłoby coś zacząć robić)

Kwestia tego, że na rozwój i zachowanie postaci w anime większy wpływ mają realia z naszego świata, czyli $ i fani, a mniej te z przedstawionego. Skoro oryginał sprzedał się jak się sprzedał, głupotą byłoby cokolwiek zmieniać.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 19:17   

K-ON!!

Jak K-ON. Prawie. Zaskoczyła mnie Yui grająca na gitarze, to chyba ostatnie czego się po niej spodziewałam. Ale podobało mi się. Reszta bez zmian.
I z jednej strony się cieszę - bo czeka mnie parę miłych odmóżdżających odcinków, ale z drugiej strony poczułam pewien niedosyt O_o. Zdruzgotało mnie to : P. W końcu "Nie oczekuj niczego" powinno być hasłem reklamowym tej serii.
A wszystko przez OAV, która mi się spodobała, która była koncertowa, miała fajny klimat i coś się w niej działo. Ech.

Opening i ending - cóż, oba bardziej przypadły mi do gustu pod względem graficznym niż muzycznym, więc szału nie ma. I żadna z tych piosenek nie umywa się do endingu z 1. serii.
Jeśli miałabym wybierać - chyba bardziej spodobała mi się czołówka (chyba ze względu na 'nietypowość'). Ending był nudny, z gatunku nie zapadających w pamięć.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 23:08   

Kolejny raz ktoś cytuje nie moją wypowiedź, chyba musiałem podpaść... ;P

U mnie Ookiku - sezon 2, odc. 1.

Ach, jak ja tęskniłem za tym anime. To jest niemożliwe, że bohaterzy potrafią mnie aż tak bardzo rozbawić swoim zachowaniem - to jedne z najlepszych postaci z anime jakie znam. Co się uśmiałem to moje. Co prawda fabuła nie była mi obca, bo czytałem parę kolejnych rozdziałów mangi, ale z powodu braku następnych dałem sobie spokój. Całe szczęście - o wiele bardziej ich wolę w wersji animowanej, gdyż oryginałowi według mnie brakuje dynamizmu. Odcinek nie podniósł mi poziomu adrenaliny, natomiast humor i owszem. Podoba mi się opening - piosenka całkiem OK, w dodatku ładnie jest zrobiony. Ending natomiast marny - mojemu kochanemu Arigato do pięt nie do rasta, wykonanie zresztą też kiepściutkie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 07-04-2010, 23:36   

NANA całość
Mimo, że końcówki nie rozumiem, (Co się stało z Naną? Umarła, zniknęła?) to bardzo mi się podobało. Postacie realistyczne i zakończenie świetne, bo prawdziwe - takie jest życie - nie wszystko kończy się happy ende'em. Wybór Hachi jest dla mnie całkowicie zrozumiały.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ok, fajnie by było gdyby była z ukochanym (Nobu - bo zakładam, że jego kochała "bardziej"), ale to dziecko było dla niej najważniejsze i to Takumi mógł pomóc jej je utrzymać. Poza tym wierzę że jego tez kochała (może na trochę inny sposób). Zresztą nie dziwię się jej - on ma to coś:) mimo że potrafi być okropny.
I świetne openingi i endingi.
Dzięki Paweł za polecenie:).

Princess Tutu ep 2
No ścieżka dźwiękowa - umieram. Obejrzę choćby dla niej:D. Ten ich balet to momentami naciągany. I nie wiem co mam myślec o tańcu z mrówkojadem - to było...eee...dziwne? I nie przypuszczałam, że tu będą jakieś magic metamorphosis. Ale przyjemne, oglądam dalej.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 23:44   

Mononoke napisał/a:
Mimo, że końcówki nie rozumiem, (Co się stało z Naną? Umarła, zniknęła?) to bardzo mi się podobało.

Koniec anime nie jest równoznaczny z końcem historii. Manga wciąż jest wydawana (chociaż teraz ma bodajże przerwę) i sprawy faktycznie się pokomplikowały (a timeskip na koniec faktycznie był jednym z rozdziałów i pojawia się potem częściej).

Mononoke napisał/a:
Dzięki Paweł za polecenie:).

Do usług! Co do Princess Tutu - cóż, uroki magical girls. Anime szybko się rozkręci, więc jak teraz przypadło Ci do gustu to powinno być już tylko lepiej ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-04-2010, 01:44   

Working!! 01 - Zacząłem oglądać, bo słyszałem co nieco, a w liceum na biologii po zobaczeniu rozwielitki popłakałem się ze śmiechu i złapałem grubo ponad półgodzinną fazę. I Chryste... Rozwielitka... xDDDD A sama seria wydaje się fajna, będę oglądał dalej, zwłaszcza że praca w restauracji trochę przypomina to, czym sam się na pół etatu zajmuję ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 11:12   

Giant Killing 01
Obejrzałam pierwszy ep zaciekawiona promo-obrazkiem, bo do fanki serii sportowych mi daleko. Zawiązanie fabuły raczej proste - główny bohater wraca do byłej drużyny, by już jako trener pomóc ją poprowadzić. Zapowiada się, że zrobi to 'na swój sposób', toteż panowie od kopania piłki będą średnio zadowoleni i ciągle będą powtarzać: "O nie!", "Czy on zwariował?", " Nigdy mu się to nie uda!", a potem "Ten cholerny drań!", "Nie mogę w to uwierzyć", ale na koniec "Heh... nie doceniłem cię Tatsumi Takeshi". Bo jemu zawsze (no prawie, musi być też jakaś drama) będzie się udawać, a w ostatnim odcinku drużyna zdobędzie mistrzostwo świata i okolic.
Ewentualnie możliwe jest, że się mylę i seria będzie wyglądać zupełnie inaczej ; p.

Właściwie to chciałam pisać o grafice, a dokładniej o projektach postaci, które są tak brzydkie, że aż fascynujące. Główny bohater jeszcze jakoś wygląda, ale reszta jest tragiczna. To co może sprawdzało się na kartach mangi (przejrzałam parę stron), w anime wygląda co najmniej dziwnie. Rozumiem, że takie a nie inne projekty postaci były zamierzone, ale niestety graficznie seria zupełnie nie koresponduje z moim zmysłem estetyki ;p. Sama animacja też jest średnia.

Pojęcia nie mam czy będę to oglądać, mimo wszystko sama tematyka serii to dla mnie pewna odmiana, może więc Giant Killing wybroni się u mnie fabułą.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 13:52   

Ichiban Ushiro no Daimaou ep. 1 - głupie anime. Tak można w skrócie ująć ten tytuł. Na początku myślałem, że znów jakiś badziew pokroju ZnT, ale Ichiban Ushiro no Daimaou to już przegięcie. Takiej ilości fanserwisu jeszcze nie widziałem. Przeważnie daję szanse słabszym "produktom", ale ten jest nienormalny i już do tego nie wracam. Szkoda czasu. Jeszcze tyle cycków... gdyby umieli je narysować ;/ Całe anime w miarę ratuje Hiroshi, czy jak on tam miał.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.


Ostatnio zmieniony przez s3shir0 dnia 08-04-2010, 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2010, 14:00   

Cytat:
Takiego fanserwisu nie widziałem już dawno o ile w ogóle takowego nie widziałem


... Łot?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 14:13   

Senkou no Night Raid ep1 - tym razem z napisami. W sumie już napisałem, co było do napisania o tej serii w dziale wiosennym, ale... bohaterowie są jeszcze bardziej wkurzający, gdy rozumie się, co oni mówią.

Saikyou Bushou-den Sangoku Engi ep1 - tym, którym nic to nie mówi jest to nowa animowana ekranizacja Trzech Królestw, która miała wyjść jesienią. Cóż, seria ma masę wad. Po pierwsze widać, że jest stworzona jako dzieło półedukacyjne. Czyli zero krwi, sporo patetyzmu itd. Nie jest to nic złego, bo Trzy Królestwa to klasyk literatury azjatyckiej, którego warto znać (przynajmniej z anime). Aktorzy głosowi są marni. I prawdę powiedziawszy wolałbym gdyby było to emitowane po Chińsku. No i animacja jest dość marna. Ale projekty postaci są przyzwoite i tła są całkiem fajne. mam nadzieję, ze seria doczeka się tłumaczenia (poprzednia seria w tych klimatach niestety się nie doczekała. A była tam epicka scena, gdzie Lu Bu pokonuje żołnierza uciętą głową konia).

VOTOMS: Shining heresy 1 - nie jest to co prawda nowa seria OVA, ale starsza zrealizowana w latach 90-tych. Bardzo dobrze, że nie umarła śmiercią przez zapomnienie. Chirico nadal jest fajnym bohaterem. Sporo jest niezłej akcji podczas wszechobecnej wojny i mamy niezgorszą fabułę. Czyli VOTOMS pełną gębą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 154 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group