FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2008, 20:30   

Dembol napisał/a:
Cromartie High School - Dawno się tak nie uśmiałem. (...)

A ja dawno się tak nie nudziłem podczas oglądania, wymiękłem przy 7 epie. Czegoś równie głupiego i denerwującego jeszcze nie oglądałem. Po 7 odcinkach poczułem, że 700 mln szarych komórek mi zdechło, po 100 mln/odcinek ;). Zdecydowanie odradzam oglądanie (pomimo niezłych recenzji seria jest tak niedorzeczna, że szkoda tracić na nią czas). Myślałem, że coś takiego będzie w sam raz jako przerywnik w maratonie Star Trek-a jaki sobie urządziłem - myliłem się.
Z takich zwariowanych komedii szkolnych podobał mi się jedynie Ping Pong Club. Jeszcze niedawno próbowałem się zabrać za Azumangę, ale też szybko odpadłem.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2008, 21:12   

Vampire Knight Guilty ~ 02 - takie samo wrażenie jak po obejrzeniu poprzedniego odcinka - niby jest dobrze, akcja posuwa się do przodu całkiem zgrabnie... ale... mogliby ograniczyć troche EMO power... wtedy oglądałoby się to lepiej... głównie zrażają mnie te nieskończenie długie rozterki Yuki. No ale skoro twórcy zdecydowali się na ekranizację, to nie ma się czemu dziwić... Chociaż co do samej ekranizacji też mam wątpliwości (po tym zakończeniu 1szego sezonu), ale kto wie - może twórcy czymś nas jeszcze zaskoczą.

Ef - A tale of melodies ~ 02 - póki co można powiedzieć tylko jedno - cudo ;) Zagłębiamy się w dramaty/historie pobocznych postaci z pierwszego sezonu, które teraz "przejeły pałeczkę". Myślę że "melodies" przebije pierwszy sezon. Jak to mówią: kto nie wierzy, niech zmierzy. Mogę tylko zachęcić do oglądania... albo raczej powiedzieć - nie oglądajcie dopóki nie wyjdzie całość (oczekiwanie tydzień na następny ep - bezcenne... ;/ ).

Mouryou no Hako ~ 01 - zgadzam się z JJ, obok Chaos; HEAD ta seria zapowiada się najlepiej z jesiennych nowości. Szczerze - ściągnąłem odcinek nie sprawdzając uprzednio gatunku - głównie obrazek mnie zaciekawił - i nie zawiodłem się. Po pierwszych parunastu minutach wydawało mi się, że to będzie jakiś bardzo dramatycznie dramatyczny romans...

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, pomimo tej sceny z głową dziewczyny w boxie :)

nic bardziej mylnego - kryminał :) W dodatku wygląda naprawdę obiecująco. Dobre zakończenie pierwszego odcinka - czekam z niecierpliwością na suby do drugiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2008, 21:16   

Nodame Cantabile: Paris-Hen 2

Czas posłuchać trochę muzyki klasycznej ^_^

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak można było łatwo przewidzieć, Chiaki wygrał międzynarodowy konkurs dyrygentów. No i niedługo pewnie spotka się z Vierą-sensejem, który dowiedział się o jego występie (e tam, ja chcę Milicha T_T ).

Z wątków komediowych podobała mi się scena, w której Nodame pyta Chiaki'ego, jaką bieliznę woli :P I pociąg pełen Otaku też był niezły.

Bardzo mnie boli, że do końca serii zostało tylko 9 odcinków...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-10-2008, 19:18   

Jigoku Shoujo: Mitsuganae ep 01 co tu mówić początek genialny.
Spoiler: pokaż / ukryj
Kilka scen do tytułu odcinka i już takie dreszcze ... Po prostu trzyma poziom zobaczymy jak będzie dalej. Ai chyba lubi ciągać dusze niewinnych ludzi do piekła. A jej strona wcale się nie zmieniła, chociaż widać już że microsoft ma coś do tego bo widać że na monitorze była vista ale to dla bardziej wtajemniczonych
naczekałem się na napisy ale czekanie było warte tego.

dla wypchania łikenda oglądałem jeszcze coś do śmiechu Panyo Panyo Di Gi Charat i kolejny raz Azumanga :P (jakoś tym razem dubbing bardziej gryzie w uszy ciekawe dlaczego. monica rial+hilary haag?)


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 20-10-2008, 06:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2008, 20:05   

Crest of the Stars Odcinki: 1 - 5

Epickie intro i walki kosmiczne. Kompletnie różna od ludzkiej filozofia życiowa Abhów. Czego więcej można chcieć od SF? "Crest of the Stars" RULEZ!

A teraz pora na minusy: bardzo rzadko narzekam na jakość dubbingu, ale w CotS niektóre głosy brzmiały jakby użyto do nich komputerowego syntezatora głosu. Trochę się to poprawiło w czasie bitwy kosmicznej, ale to chyba z powodu emocji w czasie oglądania ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Seval Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2008, 19:57   

Kidō Senshi Gandam 00 S2 1-2 - komedia z mechami w rolach głównych nie zawodzi, od początku drugiego sezonu serwując interesujące aranżacje i porywające dialogi ;-)
Spoiler: pokaż / ukryj
Gundam Exia w malowniczo postrzępionej pelerynie powalił mnie na kanapę na dobrych kilka minut...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2008, 21:04   

Kannagi ~ 03 - OMG! Gatunek "Sudden Girlfriend Appearance" nie przestaje mnie zadziwiać. Bogini przysparzająca tylu problemów. Żarty w trzecim odcinku mało mnie nie udławiły (wciąż mam ten głupi zwyczaj że jem coś podczas oglądania).

Spoiler: pokaż / ukryj
Moment w którym Tsugumi zaczęła się cieszyć z faktu iż wygrywa z Nagi pod "pewnym" względem był najlepszą sceną w całym odcinku. Unik Jin-a też niczego sobie.


Toradora! ~03 - Kolejne wcielenie pani Rie Kugimiya. Nic nowego, no może poza tym że główny bohater chodź stara się nie dawać sobą pomiatać (liczą się intencje nie skutki prawda?).

Akane-iro ni Somaru Saka ~ 03 - Rie Kugimiya część druga, trochę bardziej sympatyczna niż poprzednie, ale wciąż stosuje za dużo przemocy. Samo anime może się okazać niemałym hitem. Martwi mnie jedynie siostra bohatera
Spoiler: pokaż / ukryj
wciąż mam przed oczami Kaede z Shuffle!


To Aru Majutsu no Index ~ 02 - Zapowiada się nieźle, ujął mnie świat. ESP moce na porządku dziennym.... more, more :) No i tytułowa Index - takie "Sudden Girlfriend Appearance" są najlepsze :P

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2008, 15:59   

Cytat:
Mam to samo pytanie co Asthariel - Czemu tylko tyle?

Nie tylko ty... Szkoda, że trzy odcinki OAV mimo wprowadzenia całkiem ciekawej postaci nie miały już klimatu serii TV. Chcę drugi sezon...

A tymczasem:

Yozakura Quartet 03 - ooo...


Spoiler: pokaż / ukryj
ODRZUTOWY PIES-DEMON!!!


Wow. Tak absurdalnego "wzruszającego" motywu dawno nie widziałem (nie licząc Code Geass, oczywiście - tam były ich dziesiątki, ale to seria poza wszelką klasyfikacją). Mam nową motywacje, żeby jednak oglądać to do końca :D . Jest jeszcze jeden element wyróżniający Yozakura Quartet - postać, która pełni rolę Wujka Samo Zło wreszcie mogę naprawdę znielubić - za idiotyczny design wprawdzie, ale to zawsze coś

Poza tym zaczynam Spice and Wolf - bardzo fajne, ale przydała by się ciekawsza muzyka. Choć ending i tak jest wspaniały :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 08:45   

Dla odmiany po Jigoku Shoujo zabrałem się za Ai Yori Aoshi. 1 i 2 epizod :) .
Aoi jest kawaii.... i niebieska ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-10-2008, 12:42   

korsarz litości nie podawaj tytułów z j.c.shaft-a bo po prostu się rozpłynę i będę musiał papugować. Poza tym mówisz o odmianie a tu na pierwszy rzut oka widać "Ai" . :P Tu Ai i tam Ai więc gdzie tu odmiana :D

Ja ponownie oglądam ten fanatyczno-patriotyczny kosmiczny bełkot fanservice zwany Vandread ;D . Wygląda na to że znowu skończy się tak samo ale cóż Dicie i jej U F O po prostu nie można się oprzeć zwłaszcza w drugim odcinku.
Spoiler: pokaż / ukryj
kocie oczka ogonek małe ufa w źrenicach- cudne
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 13:00   

kokodin napisał/a:
Tu Ai i tam Ai więc gdzie tu odmiana :D

JS to horror, a AYA to romans? :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 19:39   

Skip Beat! 3 – odcinek w nieco poważniejszym klimacie. Mamy retrospekcje pewnych bolesnych wydarzeń z dzieciństwa Kyoko. Poza tym dziewczyna jeszcze bardziej zyskała w moich oczach, dzięki swojej silnej osobowości.

Never give up, Kyoko!

Scena z rzodkiewką była fajna, jednakże ‘’test reakcji’’ zrobił na mnie większe wrażenie. Naprawdę sposób, w jaki Kyoko wyraża emocje, zwłaszcza jej mimika, jest świetny.

Hakushaku to Yousei 2 – po pierwszym odcinku byłam pozytywnie zaskoczona, historia zapowiadała się całkiem ciekawie... Niestety było to tylko mylne pierwsze wrażenie.

Mhroczny lokaj z mhrocznym oczkiem. I dramatyczna historia Edgara i jego rodziny...

Podsumowując, cały odcinek był głupi. Ale mimo wszystko oglądam dalej.

Kannagi 3 – lekkie i przyjemne, można obejrzeć w wolnej chwili. Największym minusem jest postać głównego bohatera, który jest dość stereotypowy, ale dzięki obecności Nagi nie zwraca się na niego większej uwagi.

Pierwsza połowa 3 epka była nudnawa, ale potem nasza bogini rozkręciła trochę atmosferę w szkole Jina.

Mouryou no Hako 2 – tajemnicze morderstwa i CLAMPowy design postaci – czegoż chcieć więcej? Poza tym seria ma fajny, nastrojowy klimat.

Bardzo mnie ciekawi, co dokładnie wydarzyło się na stacji. No i ten przeskok w czasie w drugim odcinku - zwłaszcza końcówka była dość intrygująca, że po głowie chodzi mi tylko jedno pytanie - WTF?


Cytat:
Akane-iro ni Somaru Saka ~ 03 – (...) Samo anime może się okazać niemałym hitem.

IMO najnudniejsza seria jesiennego sezonu, z tych, które oglądam. Jedyne, co mnie trzyma przy Akane, to seiyuu bohaterów.

Co do 3 odcinka:

Spoiler: pokaż / ukryj
Stary, nawiedzony budynek szkolny – ile razy to już było? ==’
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 20:16   

Ai Yori Aoshi epizod 3

Spoiler: pokaż / ukryj
Biedny Kaoru, trudne dzieciństwo miał...
Wkrótce pojawia się jakaś przyzwoitka, która jest zdecydowanie przeciwna związkowi Aoi z biednym studentem, jakim jest teraz Kaoru... Aoi oczywiście ucieka... i gubi się w metrze ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 20:45   

Michiko to Hatchin 1 aaaaleee mi się to podoba. Anime super się zapowiada i wskoczyło na pierwsze miejsce w tym sezonie. Grafika inna, ciekawa, ładna. Oglądając miałam wrażenie, że bohaterowie wyciągną zaraz tequile spod stołu i urządzą "Desperado". Lubie takie klimaty. Do tego jazzowy, ciekawy opening.
W skrócie mamy tu dwie gł. bohaterki: starszą, która ma wyrazne problemy z prawem, i młodszej
Spoiler: pokaż / ukryj
która wiedzie ciężkie życie w przybranej rodzinie, robiąc za darmową gosposię i popychadło. Po pierwszym odcinku obie sprawiają wrażenie silnych babek z charakterem. Pierwsza zaraz po ucieczce z więzienia bezpardonowo obrabia bank. Druga mimo, że jest gnębiona przez "rodzeństwo", nie siedzi w koncie i nie ryczy, a wręcz przeciwnie- potrafi oddać.

Poza tym podobał mi się głos Michiko i księdza. Idę szukać kto to.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2008, 10:11   

Ai Yori Aoshi odcinek 4

Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawiła się matka Aoi. Uszanowała jej decyzję zostania żoną Kaoru. Za to przyzwoitka ich urządziła... Przeniosła wszystkie rzeczy Kaoru do letniej rezydencji Hanabishi (czy jak im tam było). I oczywiście Kaoru musiał sam wszystko posprzątać ^^; . Ale czego się nie robi dla miłości ^^. Okazało się, że dom ma już lokatora - wyrośniętego kota...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group