FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2011, 19:02   

IS7
WTF?!?!
Aż się dziwię, że dużo wcześniej nie zakazali pierwszolatkom takich treningów (ewentualnie powinni postawić przeciw nim trzecią klasą i dać skopać tyłki pierwszakom i pokazać, że nic nie umieją).
Aż się dziwię, że dziewczyna nie wyleciała z hukiem ze szkoły, za spowodowanie zagrożenia dla zdrowia i życia innych uczniów.
Aż się dziwię, że przebierali się w pokoju skoro mają wydzieloną łazienkę.

Niemcy nie pokazały swojego skilla, tylko wyższość niemieckiej myśli technicznej nad innymi myślami techniczmi. Zupełnie nie jestem pod wrażeniem.

Seria powala WTF-ami ale da się jakoś oglądać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2011, 21:56   

Cytat:
Aż się dziwię, że dużo wcześniej nie zakazali pierwszolatkom takich treningów

Nie mieli wcześniej uczennicy z Wermachtu? ;p

Cytat:
(ewentualnie powinni postawić przeciw nim trzecią klasą i dać skopać tyłki pierwszakom i pokazać, że nic nie umieją).

Eee, zrobili to za pomocą zielonowłosej nauczycielki ;p

Cytat:
Aż się dziwię, że przebierali się w pokoju skoro mają wydzieloną łazienkę.

Sam o tym pomyślałem, just roll with it ;p

Cytat:
Aż się dziwię, że dziewczyna nie wyleciała z hukiem ze szkoły, za spowodowanie zagrożenia dla zdrowia i życia innych uczniów.

Alternatywa to odesłać ją do Wermachtu a dobra szkoła przecież ma przystosować dzieci do życia w społeczeństwie =P. A jeżeli chcemy dać show kredyt zaufania - ma chronione plecy przez niemiecką kompanię.

Cytat:
Niemcy nie pokazały swojego skilla, tylko wyższość niemieckiej myśli technicznej nad innymi myślami techniczmi. Zupełnie nie jestem pod wrażeniem.

Skilla ma, przynajmniej w tym znaczeniu że jest szkolona w śmiercionośnych metodach walki i ma więcej skilla niż Anglia i Chiny które widać było że nie znają zalet pracy zespołowej. Anglia podczas walki tylko raz pomyślała o tym że nie walczy z Niemcami sama przy wystrzale rakiety gdy uwaga nie była na niej skupiona. To zaś jak Niemcy działają w teamie zobaczymy w następnym odcinku.
Osobiście uważam że skill wśród haremu jest taki: Francja > Niemcy >= Główny (który jak wiadomo będzie robił za lidera swego harem forces pewnie wyprzedzi Niemcy, ale wciąż ma braki szkolenia) > Chiny = Anglia. Za mało info by stwierdzić o tsundere ale o z spoilerów czytałem że

Spoiler: pokaż / ukryj
Ma dostać 4gen mecha ale mieć najgorszy skill
.

EDIT: a zapomniałem po co zajrzałem w temat :P

Star Driver 20
Backstory Heada i cyklopa, trochę o historii Cruxu, a poza tym ktoś miał całkiem cwany plan w fashions disasters. BTW, zauważyliście że w tym odcinku zabrakło stale występującego sympatycznego futrzaka jakby twórcy nie chcieli żebyśmy akurat o nim myśleli i nie wyciągnęli paru wniosków?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-02-2011, 02:05   

Ojamajo Doremi Dokkan do epizodu 41
No cóż, z braku subków leci się bez. To już 50 odcinków od kiedy ich zabrakło, mimo to nadal świetnie się ogląda. Tak w praktyce powinienem napisać, że to jest odcinek 190 całej serii (przynajmniej wątku głównego) Ale jest to już ostatni sezon i to czuć. Wątki powolutku się zamykają, z ekrany śmiech miesza się z nostalgią . Stawiane są ważne pytania i bohaterowie wyraźnie dorośleją. Nawet młodziutka Hana zaczyna żyć własnym życiem. Na 10 odcinków przed końcem jeszcze nie czuć grozy ostatniego pędu róży, natomiast wszystkie wiedźmy przeżywaj poważne życiowe problemy. "Co dalej?" Po wielu zwariowanych przygodach, muszą wreszcie wybrać swoją własną drogę w życiu. Mimo tego diametralnego obrotu klimatu, seria nie traci atrakcyjności. Miejscami nawet znacznie poprawiona zostaje kreska i muzyka. Ale koniec już nosem czuć. I tylko co się teraz wydarzy? Rozpad Doremitachi, zagłada świata magii, trudne decyzje by nie zostać wiedźmą a może zupełnie co innego.

Dziwne, to przestaje być dziecinne :]... ukojenie i nostalgia a po nich może zdarzyć się wszystko.

edit....................................
Swoją drogą doszli do dziwnego kompromisu graficznego. Śledząc serię odcinek po odcinku praktycznie tego nie widać. Poza zmianą ubranek w trzecim sezonie niby nic się nie zmieniło. Mimo to Pop urosła o głowę przez te 4 lata, same wiedźmy główne też nie pozostały okrągłymi naleśnikami. Porównanie graficzne może nawet pokazać, że Pop jest teraz wielkości dawnej Doremi.

Tak seria znacznie się zmieniła.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-02-2011, 12:55   

Karel napisał/a:
616 napisał/a:
vries napisał/a:
Gaogaigar 1-5 - scheeeemat... mamy złego robota, dobry robot go niszczy. Jedyną dobrą rzeczą na razie w tym anime jest design mechów. Naprawdę kupa porządnej roboty.


Pierwsza połowa (plus-minus) serii niestety taka jest, ale buduje pod drugą, która nadrabia za nią, zapewniam cię.

Ale przecież już w pierwszej połowie są nieziemskie pokłady awesome.

Spoiler: pokaż / ukryj
Z "HIKARI NI NARE!!!" na czele.


No się wie, ale w drugiej też inne elementy fabularne rozkwitają.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-02-2011, 17:18   

Mazinkaiser SKL 01 - sensu w tym zbyt dużo nie ma, a jeśli jest, to głęboko ukryty (twórcy nie starali się za bardzo przybliżać widzom tło wydarzeń), ale przynajmniej mechy się efektownie tłuką. W zależności od tego, który z tandemu pilotów aktualnie pilotuje Kaisera, jego przeciwnicy są szatkowani albo dwuręcznym mieczem, albo dwoma spluwami. Poza tym dwójka (anty)bohaterów ma fajne nastawienie do swej misji - Walczymy, bo chcemy. "Słuszna sprawa" to dla nas puste słowa.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 22:13   

@fm
Myśl o tym jak o Rambo czy innym filmie akcji z Arnoldem. Takie pierdółki jak skąd co jest nikogo nie obchodzą, liczy się tylko to by Mazinkaiser pilotowany przez syna Violence Jacka i klona Szatana rozwal wszystko na swej drodze ;D

SRWOGIN 20

Taki sobie odcinek, Arado-centryczny znowu za dużo gadania i flashbacków podczas walk, choć nie było tak źle z tym jak w odcinku z SRXem. Kyosuke nadal robi za Big Bossa, choć ma mało czasu antenowego. W sumie IMO mogliby wcisnąć nieco więcej w ten odcinek, ale dobra, następny powinien być epicki.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 22:46   

Gamer2002 napisał/a:
SRWOGIN 20

Taki sobie odcinek, Arado-centryczny znowu za dużo gadania i flashbacków podczas walk, choć nie było tak źle z tym jak w odcinku z SRXem. Kyosuke nadal robi za Big Bossa, choć ma mało czasu antenowego. W sumie IMO mogliby wcisnąć nieco więcej w ten odcinek, ale dobra, następny powinien być epicki.

Czy ja wiem. To anime o mechach i mechy są tu najważniejsze. Innymi słowy trzeba było pokazać atak łączony i użycie kleszczyków na w miarę rozsądnych oponentach.

Gaogaigar do 25 - akcja trochę się rozkręca. Z główny mech coraz częściej dostaje po tyłku i ma coraz więcej mechów pobocznych do pomocy. Tyle że fajny design mechów poszedł się kochać. Autorom skończyły się pomysły najwyraźniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-02-2011, 23:13   

Korean Zombie Desk Car 7
Teoria strun i super strun w szkole średniej? No ładnie : D
A nie, to Haruna tak tłumaczy matematykę : D Normalnie jak mój wykładowca, tylko ładniejsza.

A, że kuń? Jaki jest, każdy widzi.

No ta, Masou Zombie znalazł sobie Ninja żonę wampirzycę. Echch... Living a dream...
O, ale jaki prezent! Super bryle!

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2011, 02:14   

Level E 1-3 - *kwik*, *spełz na ziemię*, *kwik*... jutro spróbuję o coś konstruktywnego ten post zedytować, ale... kwik, takiego trolla to jeszcze nie widziałem. A kapitanowi to tylko współczuć - też bym chciał go zabić. XD Ale seria świetna... dawno się tak nie uśmiałem. *kwik once again*

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-02-2011, 02:16   

Yay! Zabiłam Morga i spełzłam go z kanapy!

A poza tym - obejrzałam trzy pierwsze odcinki Level E jeszcze raz i po raz drugi umarłam ze śmiechu. To JEST dobre!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2011, 02:24   

Magical Doremi koniec seri 4
Opowieść o trzech, czterech, pięciu, sześciu a nawet siedmiu małych wiedźmach dotarła do definitywnego końca. Końca bardzo rozdartego emocjonalnie. Z jednej strony mamy koniec podstawówki z drugiej dylemat, zostać człowiekiem, czy stać się wiedźmą i opuścić świat ludzi. Do tego trzeba dodać rozpad drużyny z racji rozstaju dróg głównych bohaterek. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się innego zakończenia, to było zbyt spokojne i poważne, chociaż nie ukrywam, że dobre. Ale największym szokiem jest wątek królowej :] W mniejszym czy większym stopniu wszystkie wątki kończą się jednak pozytywnie, lub nawet szczęśliwie. Zaś ostatnie sceny pokazują, że magia nie była tak na prawdę Dorci potrzebna, wystarczyło troszki odwagi i dojrzałości. Nie sądziłem też, że tło serialu dla dzieci może się aż tak zmienić z biegiem czasu. Praktycznie wszystkie postaci wydoroślały, nie mówię jednak o wyglądzie, bo ten w drugim planie praktycznie nie uległ zmianie, lecz o stronie emocjonalnej, charakterach postaci. Nie byłem w stanie nawet wyobrazić sobie, że kiedykolwiek polubię postać Tamaki, a jednak. I to chyba jej postać przebyła najdłuższą drogę, od bogatego snoba do odpowiedzialnej przewodniczącej samorządu i w gruncie rzeczy troskliwej osoby.
Mimo, że miałem takie przeczucia, szokiem były dla mnie też słowa Dorci
Spoiler: pokaż / ukryj
"Rozważając wszystkie za i przeciw decydujemy by Nie zostać wiedźmami i pozostać ludźmi"
. Cieszy mnie natomiast jeszcze cały jeden odcinek po tych słowach. Kończący wątek Dorci, Hany i Majo Riki. Kończący też cały 200 odcinkowy serial. Chociaż jak już wspomniałem ja widział bym to troszki inaczej
Spoiler: pokaż / ukryj
Jak to było w poprzednich sezonach, wiedźmy powinny stracić dobrowolnie darowaną moc w walce z różą zła, wypędzoną z serca pradawnej królowej. W rezultacie wiedźmy powinny uwolnić moc zaklętą w sercach ludzi (aka jedyna magia potrafiąca bezkarnie leczyć) i nią właśnie ku podziwowi i zaskoczeniu świata magii , stoczyć ostatnią walkę zwycięsko. Wyczerpując swój potencjał ratując życie Hany, tracąc w ten sposób magiczne moce na zawsze. Oczywiście temu powinien towarzyszyć zupełnie nowy zestaw ciuchów i piosenka :].
Ale to zakończenie, które jest, nie jest również złe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2011, 11:22   

Zombie 7
Nie zawodzą. Ostatnia haremetka z openingu się pojawia.
Do tego są macki (i to przerażenie odkrycia płci głównego bohatera).
Ile świąt można włożyć w jeden odcinek haremówki. Haruna pokazuje, że dużo. Do tego jej wersja Świętego Mikołaja kosi wszystko.
Ciekawe po co te okularki. Czyżby Dai-sensei chciała, by użył ich na Harunie. Ciekawe czy użyje ich na Yuu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-02-2011, 14:26   

Ore no Imouto 12 True Route - Yay, prawdziwy happy end:
Spoiler: pokaż / ukryj
Kyousuke wkłada więcej wysiłku w kupowanie gier dla swojej siostry (pierwsze 10 minut jest dokładnie takie same jak w normalnej wersji odcinka), dzięki czemu ta wyjeżdża do USA i znika z jego życia.
Przy okazji dowiadujemy się też, o co chodziło Kuroneko z tym, że niedługo będzie nazywać bohatera inaczej niż "Onii-chan".

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2011, 14:47   

Morg napisał/a:
kwik, takiego trolla to jeszcze nie widziałem

Trollem jest wyjątkowym, chociaż znam jednego lepszego ;-) Innymi słowy, Hazama/Yūki Terumi z gry "BlazBlue: Continuum Shift". Możecie mi wierzyć, fakt, że ta gra to bijatyka ma wielką zaletę, bo co jego występ (gdy nim nie gramy) człowiek czuje niesamowitą wręcz ochotę, aby dać mu po twarzy...

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 22-02-2011, 15:06, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2011, 14:55   

@fm
Tak, szkoda, że chwilowo nie możemy cieszyć się jakością BR albo DVD.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 228 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group