FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-11-2008, 17:54   

tak jak zacząłem tak i skończyłem teraz wrażenia:

1 GANTZ - rozczarowanie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Początkowo wydawał się interesujący. Dużo się działo i sam temat wydawał się być ciekawy. Niestety chcąc pokazać "wady społeczeństwa" twórcy poszli za daleko. W rezultacie ludzie robili dużo lub nie robili nic, taka banda kretynów patrząca na swoją egzekucje. Moim zdaniem powinni chociaż uciekać, mniej "myśleć" i dużo więcej robić. Wydawać by się mogło że zależało im na tym żeby przeżyć, ich działania bardziej wskazywały na to że wszyscy przyszli na jakieś przedstawienie. Ale żeby 3 razy pod rząd?


2 Kyouran Kazoku Nikki - genialne i zwariowane
Spoiler: pokaż / ukryj
Człekokształtna kotka demon która dodatkowo nazywa się bogiem spada pewnemu kolesiowi na głowę i pac. Jak tylko się przedstawia zostaje wmanewrowany w małżeństwo i adopcję piątki potencjalnych przyczyn armagedonu. Zabawa w zgraną rodzinkę zaczyna się na dobre ale co może wyjść z dzieci typu lew, broń biologiczna , meduza czy odważnego transwestyty? Żeby tego było mało mamusia się nudzi lub gotuje co generuje całą masę katastrof. W rezultacie cała rodzinka 3 krotnie ratuje ludzkość przed zniknięciem z powierzchni ziemi.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2008, 18:40   

Arslan Senki 1 - po jednym (mimo, że godzinnym i z tylko sześciu) odcinku ciężko coś więcej powiedzieć, ale zapowiada się ciekawie. Przyznam, że zachęciło mnie do tego nazwisko Yoshikiego Tanaki i chyba się nie zawiodę. Fabuła od razu ruszyła do przodu, a główny bohater mimo, że nie zachwyca, to przynajmniej jest w miarę normalny jak na następcę tronu. Dobry odcinek. Może nie wspaniały, ale dobry. Mam nadzieję, że poziom utrzyma się do końca.

Akane-iro ni Somaru Saka 7 - to oglądam już chyba tylko ze względu na posunięty do pewnego stopnia masochizm. Nie ma to jak wrzucić
Spoiler: pokaż / ukryj
catgirls, meido, stroje kąpielowe, pseudo-szalonych-naukowców, pilota mecha i wielką sztuczną ośmiornicę
do jednego odcinka. == A bohaterowie dalej są sztampowi i schematyczni aż do bólu.

Candy Boy 4 - Tak, poangstowali twórcy nieco. Oby nie na dłużej, bo to nie byłoby fajne - szczególnie przy całościowym czasie tej serii. I dalej nie wiem po co wrzucona została Sakuya. Nie mam pojęcia. Ona żadnej roli w fabule nie ma. Żadnej. I w dodatku denerwuje. W sumie krótkość i brak emo angstu (niestety to drugie już nie) chyba jest tutaj jednym z większych atutów.

Grisznak napisał/a:
Nie wiem, ile jeszcze odcinków ma to liczyć, ale mam nadzieję, że jak najmniej

Wszystkich razem siedem + ten co był wcześniej. Przynajmniej tak twierdzą ANN i angielska wikipedia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2008, 19:11   

Problem jest taki, że nie wiem, czy liczyć Candy Boy ex (to nie jest ten pierwszy tylko środkowy, z reminiscencją przybycia sióstr do Tokio). Osobnej recenzji tego epka pisać mi się nie chce, a jeśli okaże się, że nie był liczony do serii, to trzeba będzie go wtedy osobno zrecenzować, tak jak to było z pierwszym. No nic, zobaczymy. W każdym razie mam nadzieję, że kolejne odcinki będę weselsze.
Cytat:
I dalej nie wiem po co wrzucona została Sakuya. Nie mam pojęcia. Ona żadnej roli w fabule nie ma. Żadnej. I w dodatku denerwuje

W normalnych haremówkach postacie jej rodzaju pełnią rolę rozśmieszacza. Tutaj niby też, ale brak reszty haremu sprawia, że oczekiwałoby się po niej roli fabularnej. Tymczasem, wyjąwszy jej (szczeniacką, bądź co bądź) miłość do Kanade, żadnej innej roli nie ma.

Swoją drogą byłem ostatnio na dość ciekawym wykładzie, który dobitnie przekonał mnie, że związki takie, jak ten przedstawiony w Candy Boyu są całkowicie nierealistyczne z czysto biologicznego punktu widzenia. Mam nadzieję, że ktoś o tym w Japonii przeczyta i więcej yuritwincestów w anime ani mangach nie uświadczymy. Gdyby nie ten nieszczęsny wątek, ta seria nawet nie byłaby taka zła.
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2008, 19:24   

Xamd 15 - tym razem jest dużo spokojniej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nakiami traci swojego kayaka, by ratować chłopca będącego xamdem (ma pecha dziewczyna). Tym czasem Akiyuki widzi takie czarne cuś. Haru zaś (tatatatam!) za lekceważenie rozkazów zostaje zamknięta w ciupie. Dobrze jej tak. Życie to nie jest romatyczna opowiastka. Reguł trzeba przestrzegać (szczególnie, że jedno ostrzeżenie już dostała). Wojskowi robią na mnie dobre wrażenie. Są bezwzględni i dwulicowi. Sketeczni, można by powiedzieć. No i jest jeszcze Ryuzo, który też coś szykuje.


Astro Fighter Sunred do 6- anime się rozkręca. Co możemy zobaczyć? Potwory pomagają w przeprowadzce Redowi i jego dziewczynie. Modliszka z chin ze słomianym zapałem (której marzeniem jest panowanie nad światem). Przepisy kulinarne składające się z 3 składników. I Usakotsu! Pluszowego króliczka z okiem niczym Kano z MK.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2008, 20:16   

Tales of the Abyss 4-8

Pod względem fabularnym jest coraz lepiej... ale postaci Luke’a już chyba nie da się uratować. Z odcinka na odcinek jest coraz gorzej (to ja jestem tu szefem, macie mnie słuchać, bla bla bla...). A teraz jeszcze nasz hero od siedmiu boleści złapał emo-angsta.

Odcinek ósmy - jak do tej pory najlepszy. A działo się, działo, i to sporo.

Spoiler: pokaż / ukryj
Naiwny i głupiutki Luke daje się zwieść podstępowi zuego mistrzunia Vana. No bo Luke zapragnął stać się bohaterem, ratując miasto Akzeriuth swoim hyper-rezonansem. W rezultacie całe Akzeriuth znika z powierzchni ziemi (a raczej nieba, bo jak się okazało, czerwonowłosy rozwalił filar, który podtrzymywał miasto w powietrzu).

Pod koniec odcinka Asch nie wytrzymał i wygarnia Luke’owi całą prawdę o tym, że to on, Asch, jest prawdziwym Lukiem fon Fabre, a pan rozpieszczony bachor tylko jego marnym klonem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lis 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2008, 21:04   

A ja właśnie skończyłem Elfen Lied . Wgniotło mnie w fotel , dosłownie i w przenośni . Chore , brutalne , krwawe , ale mimo wszystko nie żałuję iż je obejrzałem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6404012
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-11-2008, 21:14   

Kuroshitsuji 6
Sebas-chan w wersji uroczo-morderczej (i na tle księżyca w pełni). "Przestań, błagaaaaaaam!!!" "Nie, nie chcę ^^" Cudne. Twarzyczka wnerwiającego shinigami została zmasakrowana, yay. Nie podoba mi się yaoi w jego wydaniu, zdecydowanie mi się nie podoba. I dostaliśmy, chociaż na krótko, nowego bisza. W okularkach, uroczo złośliwego. Mrymry.
Scena w kościele, z tymi płatkami, czerwoną suknią i wskoczeniem na katafalk była jednakowoż przesadzona. Cóż. Taka już natura tego anime, że musi być goth, niestety.

Toradora! 8
Na dzień dobry dostaliśmy w pysk Minorin. Ugh. Za co, za co?! Giń, kobieto!
Ale ogólnie odcinek bardzo uroczy. Relacje między Taigą a Ryuujim są coraz bardziej urocze. A końcówka, od momentu wepchnięcia Ami do basenu (yay!) zdecydowanie mi się podobała. Kawaii ^^

Ghost Hunt 1-13
Chwalono mi, chwalono, nawet przysłano, to się w końcu wzięłam.
Opening - dziiiiiiiwny. Nawet baaaaaaaardzo.
Ogólnie w GH chodzi o to, jaki rodzaj strasznych historii człowiek lubi. Na przykład odcinki 1-3 nie przypadły mi do gustu. No bo to nawet nie była historia o duchach w końcu. Tak samo odcinki 7-10. Długie to było. I ciągnęło się jak flaki z olejem, a ja już w połowie 8 odcinka wiedziałam, kto jest winowajcą.
Spoiler: pokaż / ukryj
Motyw z szaloną nauczycielką zdecydowanie nie należy do moich ulubionych.

Z kolei odcinki 4-6, chociaż schemat nie należał do najoryginalniejszych, bardzo mi się spodobały. Uwielbiam motyw lalki i duchów dzieci ^_^
Chociaż w anime zaczęłam się wczuwać dopiero przy odcinku 11. Milutki przerywnik. Aaaaależ się zdenerwowałam, no co za dziad z tego faceta! Ale było śmiesznie. Motyw przewodni - pory (Duch: "Postanowiłam zakończyć moje życie w tym miejscu pełnym moich pięknych wspomnień!" Eas: "Zatłukłaś się na śmierć porem?"). W każdym bądź razie kolejne nieudane próby samobójstwa były zabawne, no a potem to bęc, jeb, zgon i gest zwycięstwa na zdjęciu pogrzebowym XD Niby nie powinno być śmieszne... ale było ^^'
Dzisiejszy seans GH postanowiłam zakończyć klimatycznie, jako że zbliżają się święta, a więc na dwuodcinkowej opowieści bożonarodzeniowej. Dobiła mnie ona ;___; To było taaaaakie smuuuuutneeeeee... Biedny dzieciak. Jak mi go szkoda.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jakkolwiek widok Lina w roli ojca, z Mai na barana, był bezcenny XD


Eas bardzo przeprasza Salvę za pomyłkę ^^'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 23-11-2008, 10:15   

A nikt nie ogląda anime o wdzięcznej nazwie "ChäoS;HEAd" ? Ukazuje się aktualnie, i wyszło 7 z 12 odcinków. Jest to połączenie (na moje oko) Higurashi, NHK oraz Interlude. Może szczególnie ambitne to nie jest, ale naprawdę wciąga. Skończyłem właśnie odcinek siódmy i jestem mile zaskoczony.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-11-2008, 11:55   

Gundam da! (00 sezon drugi odcinek 8)

Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej!


Spoiler: pokaż / ukryj
-Najpierw Tieria ma halucynacje...
-Potem Feldt ma doła z powodu Marie, ale w końcu jej przechodzi.
-I tak Tieria w babskich ciuchach pobił wszystko! Ach ten taniec był (ze Wstążeczkiem!)...całkiem dobrze zrobiony (płynna animacja).
-Setsuna przebrany za... szofera, na tym samym przyjęciu co Tieria spotyka Louise i... wydało się, że jest od Celestialów... Ale nie wiadomo czy Louise to usłyszała, gdyż miała wtedy swój sławetny atak, przy którym potrzebne są jeszcze bardziej sławetne tabletki.
-Kiedy Tieria i Setsuna już uciekali na ich drodze stanął (no nie do końca, bo w powietrzu... zawisł(??)) Ali Al i się zacznie... walka?


Nie no, Tieria rządzi! Robi się coraz zabawniej!! XD

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 23-11-2008, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-11-2008, 12:16   

Waga Yuku wa Hoshi no Taikai - bardzo dobry film o bitwie pod Legnicą. Podobało mi się szczególnie wykorzytanie
Spoiler: pokaż / ukryj
elementów atmosferycznych.
Ogólnie trzyma poziom LoGH, tylko, że ciężko traktować go jako niezależną całość.

Itazura na Kiss 1-2 - Boże, ale to beznadziejne. Dobrze, że dotarłem do 2 odcinka, bo przy 1 to wyglądało na klasę B, ale teraz już wątpliwości nie mam. Scenarzyści chyba byli pod wpływem jakichś środków halucynogennych. Tak nieudanej pary jeszcze nie widziałem. Ale tak, tego szukałem - przyjemności ograniczającej się do pokpiwania ze scenariusza.

<mały(?) offtop>
Grisznak napisał/a:
Problem jest taki, że nie wiem, czy liczyć Candy Boy ex (to nie jest ten pierwszy tylko środkowy, z reminiscencją przybycia sióstr do Tokio).


Z tego co ja widzę, to ANN chyba w ogóle nie uznaje istnienia eksa, a pierwsze ONA włącza do serii (i dalej im wychodzi sumarycznie siedem). Angielscy wikipedyści zaś rozgraniczyli to na dwie serie - pierwsze ONA i serię siedmioodcinkową + ex. Czyli razem dziewięć, a biorąc pod uwagę fakt, że jeden odcinek ANN ignoruje, to mamy różnicę jednego odcinka. Zdrowy rozsądek chyba jednak powinien wziąść górę, czyli pierwsze ONA i 8 odcinków serii, bo nawet nie wiem w jaki sposób możnaby napisać recenzję ex.

Grisznak napisał/a:
Mam nadzieję, że ktoś o tym w Japonii przeczyta i więcej yuritwincestów w anime ani mangach nie uświadczymy. Gdyby nie ten nieszczęsny wątek, ta seria nawet nie byłaby taka zła.


W sumie w pierwszych odcinkach istnienie twincestu można było radośnie ignorować... ale po ostatnich dwóch odcinkach podejrzewam, że twórcy zechcieli nadać "guembhiem", bo zaczęli wątek dużo mocniej eksponować...
</offtop>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2008, 12:41   

Norrc napisał/a:
A nikt nie ogląda anime o wdzięcznej nazwie "ChäoS;HEAd" ?

Ja oglądam. Jestem na bieżąco, ale jakoś nie mam weny do komentowania tego anime.

Toradora! 8 – pływacki trening Taigi był przeuroczy, zwłaszcza jej pływanie ‘’na sucho’’. Ale najbardziej rozwaliła mnie Taiga uzbrojona w koła ratunkowe i inny dmuchany sprzęt do pływania. No i jak dziewczyna chce, to potrafi dać mocnego kopa w wodzie. Ogólnie jest sympatycznie i zabawnie, tylko szkoda, że Ryuuji nie potrafi dostrzec prawdziwych uczuć dziewczyny względem niego...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-11-2008, 13:45   

Urufu napisał/a:
Ogólnie jest sympatycznie i zabawnie, tylko szkoda, że Ryuuji nie potrafi dostrzec prawdziwych uczuć dziewczyny względem niego...

Ona też nie potrafi u siebie dostrzec prawdziwych uczuć względem niego i z tego chyba bierze się cały problem.

A ontopic - Toradora 8 faktycznie bardzo sympatyczna, nie mogę się doczekać następnego odcinka.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-11-2008, 05:52   

Ghost Hunt 14-25
Dlaczeeeeeego to się kończy w takim miejscu? No urwali tak nagle... A przecież tyle pytań zostało. Dlaczego Naru i Lin zareagowali tak dziwnie trochę, gdy Mai po raz pierwszy nazwała Naru "Naru"? O co chodzi ze snami Mai? No i z tym pojawiającym się w nich uśmiechającym się Naru? Okej, może to wszystko jest napisane w książce, ale ja jej nie mam, tak się jakoś dziwnie składa. Ale ogólnie anime mi się podobało, ale trochę powoli się rozkręca i ma niedociągnięcia.
Odnośnie odcinków, to w historii 14-17 byłam tak zła, że ja na miejscu Naru i reszty
Spoiler: pokaż / ukryj
pozwoliłabym temu nauczycielowi zginąć. Należało mu się. A ten widok pożeranych dusz przez to fioletowe paskudztwo, no i ten zarodek... Brr.
A tak w ogóle to strasznie podobało mi się przedstawienie tych dusz jako białych kuleczek światła. I jak wędrowały w górę. To wyglądało jak śnieg, tylko odwrotnie. No i strasznie polubiłam Yasuharę, bardzo sympatyczna postać, a yaoigenny moment mnie zabił XD
Odcinki 18-21 były doooobre. Lubię motyw z domem, który ma więcej pokoi, niż na to wygląda. Najlepsze było jednak coś, co wyglądało jak wychodek na środku pokoju XD W każdym bądź razie historia chyba najmocniejsza w całej serii, mnie się to podobało :)
Odcinki 22-25 były takie już jednak... Trochę się to znowu wszystko ciągnęło.
Spoiler: pokaż / ukryj
A z tymi zombiakami to już przesadzili. Tym niemniej strasznie podobały mi się tym razem sny Mai - najpierw ten o dwojgu kochanków, a potem w tej jaskini razem z Naru. Jeeee, jak się nie ma w rzeczywistości, to chociaż w snach jest jakiś rozwój wątku romantycznego. Niby fajnie, bo do serii nie pasują miłosne wzloty i upadki, ale mogliby to jednak troszeczkę rozwinąć, zwłaszcza że Mai jest taka urocza.


A tak poza tym, to gdyby nie Bou-san, to za każdym razem byłaby grób-kaplica. Baaaaardzo fajna postać, i jeszcze jak zawsze pocieszał i łapał (gdy upadała) Mai. Mai, daj sobie spokój z Naru i bierz się za Bou! ^^

Tak mnie jeszcze zastanawia, czy jest jakiś sens odprawiania egzorcyzmów przez Johna, skoro nikt w tym anime nie wierzył w chrześcijańskiego Boga? Niby wiem, że to anime i wszystko jest możliwe, a John został dodany, bo to jest jednak egzotyczne dla Japończyków, ale mimo wszystko zgrzytało mi to od samego początku.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-11-2008, 21:27   

Vampire Knight Guilty 8

Przyszedł czas na wyczekiwany obiadek... Matko, jakie to drewniane było! Ok, manga rewelacyjna nie jest, wypada średnio, ale... To co zrobili w anime... Toż to barbarzyństwo. Naprawdę, emocje postaci (nawet te najbardziej sztampowe) można lepiej wyłowić z papieru niż z anime! Coś strasznego, że tak można było zmarnować materiał. To naprawdę wyjątkowy paradoks, aby sceny podsycane traaaaagizmem i aaaangsteeem wypadały tak sztucznie i sucho. Bohaterowie są wyciśnięci jak cytryny. Wysuszeni na wiór... Osobowości i uczucia w nich żadne!. To okropne... Powtarzam się jak zdarta płyta, ale z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej i kardynalne błędy się powtarzają... Jak Studio Deen miało udane anime na swoim koncie, tak teraz coś im nie wychodzi...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-11-2008, 19:26   

Kuroshitsuji 7 - średniutkie, zwłaszcza że liczyłem na to co po wątku Kuby Rozpruwacza następuje w mandze (czyli księcia, jak dotąd moja ulubiona postać w Kuroshitsuji). A tutaj - filler. Niby fajnie, że powracają do tego klimatu "opowieści z dreszczykiem", który pojawił się w pierwszym odcinku (znowu miałem skojarzenia z E. A. Poe), ale jednak... Jakoś średnio się to prezentuje. Ale kto wie - może wątek się jeszcze rozwinie.

Chaos;head 7 - coraz mniej mi się to podoba... Istnieje realne zagrożenie, że jak w Higurashi Kai z klimatu psychozy zrobi się pseudonauka i supertajne organizacje. A tego zdecydowanie bym nie chciał, nie w serii, która zaczynała się tak dobrze. Mimo wszystko - jest dziwnie, a przecież chyba o tą dziwność chodzi w Chaos;head.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group