FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-10-2011, 01:09   

No w końcu skoro tytuł jest Hen Zemi co w którymś odcinku rozwinęli do Hentai Seminary oznacza to że:
1. Tytuł jest borderline hentajem
2. Adresowany jest do starszych osób, które już się z tego będą śmiać.
Ale po ovce zapowiadało się znacznie ciekawiej, zwłaszcza opening.

Dobra a ja powracam z ciemnej strony edukacji o genezie ludzkości.
dowiedziano się że :

Spoiler: pokaż / ukryj
Człowiek - mieszaniec dwóch skłóconych ras kosmitów, kobietopodobnych oraz robotopodobnych w płynie. Księżyc był kiedyś teraformowany i w pełni zamieszkiwalny. Pas asteroid w układzie słonecznym jest dziełem awarii działa kosmitów. A mężczyzna jest nieudaną formą życia :]

Oczywiście całą tą wiedzę pobrano z dwóch pierwszych Gall Force

Generalnie to to przypomina Batelstar Galactica, chociaż stada dziewczyn , najlepiej czujących się w samych majtkach lub nago (i to w kosmosie) jakoś do mnie nie przemawiają.
I teraz pojawia się pytanie: Czy kolejne części wytłumaczą, skąd się biorą dzieci? (bo jak widać ocalali bohaterowie z pierwszego filmu jakoś sobie poradzili)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-10-2011, 18:50   

Un-Go 2

Heh. Znowu mało wciągająca zagadka. Tym razem o zabójstwie pewnej pani i dlaczego związany był z tym pewien zespół. Niby w miarę niespotykane te motywy, ale tak mdło to przedstawiają, że aż odechciewa się oglądać, zwłaszcza jeśli drugi odcinek fundują ten sam schemat... i tak pewnie do końca będzie. Wszyscy byli drewniani dzisiaj. A szkoda...

Guilty Crown 2

Postrzelali, powybuchali i poznali nowego psychopatycznego blond wroga. A: i jeśli góra nie przyjdzie do Mahometa, to Mahomet wybiera się do rzeczonego wzniesienia, czyli epizod szkolny czas zacząć.
Spoiler: pokaż / ukryj
Czy Shuu jest na tyle głupi, iż myśli, że Przedsiębiorca Pogrzebowy tak łatwo da mu odejść? Jasssne. Chłopak nie podejmuje współpracy, ale już następnego dnia(?) w jego klasie zjawia się Inori.
Słowem nuda i czekamy na sensowniejszy rozwój wydarzeń.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-10-2011, 00:23   

Macross Frontier kinówka numer dwa.




......


Damn you, Kawamori.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2011, 01:09   

A ja widziałem, Battlestar Galactica, Terminatora i odrobinę Armitage III w jednej serii filmów/ovek. Gall Force jest zupełnie czymś innym niż myślałem. Nie dość, że w oprawie oldschoolowego sf przemielono motywy genezy ludzkości, jak i armagedonu, typowego popędu człowieka do samozniszczenia i innych takich pierdołek. To dodatkowo Jeden android dopilnował by genetycznie bliskie kopie pierwotnych bohaterów po x set latach znowu grały pierwsze role. W sumie New Era miała kopie wydarzeń i postaci z pierwszego filmu i tylko cel podróży był inny, przygody podobne. Już dawno twierdziłem, że człowiek to najgłupsza małpa we wszechświecie i całe Gall force generalnie to potwierdza. Pozostał jeszcze ostatni fragment układanki. Który niestety już będzie bez kiepskiego dubbingu :] Zobaczymy ile można popsuć po latach :P

Jeszcze tylko megazone i ad police i będzie można brać się za scrumble wars (i cały uniwers z głowy)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fanimator Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 13:09   

Fate/Zero odcinek 3

Szczerze żałuję że pierwsza seria nie została zrobiona tak dobrze od strony technicznej. Bo kreska, muzyka, ogólnie klimat jest super. Tylko trochę czuję się dziwnie, bo można powiedzieć że czytam książke której znam zakończenie <.<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-10-2011, 15:38   

Cytat:

Szczerze żałuję że pierwsza seria nie została zrobiona tak dobrze od strony technicznej. Bo kreska, muzyka, ogólnie klimat jest super. Tylko trochę czuję się dziwnie, bo można powiedzieć że czytam książke której znam zakończenie <.<

Oj możesz mi wierzyć - nawet wiedząc co dzieje się na początku Fate/Stay Night daleko do pełnej świadomości jak dokładnie skończy się Zero... Urobochi się postarał :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 16:16   

Bakuman s2 3
Fukuda Team's episode is awesome episode.
Dobrze że inni autorzy już wracają (choć Nizuma i tamten leniwy geniusz już byli w pierwszym). Podobało mi się jak Mashiro przypomniał Fukudzie że sprawa dotyczy członka jego drużyny i generalnie całe przejęcie się swymi rywalami.

Horizon 1-2 na oficjalnych subach
Nie miałem czasu by za to wcześniej się zabrać a jeszcze czeka mnie trzeci odcinek ;P
Oficjalne napisy sensowniej wyjaśniły mi co zacz z tym całym powtarzaniem historii (w przyszłości osiągniemy stan boskości ale wszystko schrzanimy i gdy znowu staniemy się ludźmi na Ziemi wpadniemy na pomysł by powtórzyć historię, która doprowadziła nas do boskości, tylko że oczywiście znowu wszystko schrzanimy ;P) a drugi odcinek wyjaśnił to dalej i pokazał kto tu jest potencjalnym głównym złym. Oczywiście to Prezydent Papież by Japonia mogła być jednocześnie ciemiężona przez dwa zachodnie tytuły ;P
Na razie czekam na odcinek 3 ale wygląda na to że te pierwsze 3-4 odcinki mają być komedią + świato-tworzeniem. Problem polega na tym, że twórcy zbytnio przesadzili z zakręceniem światem.
Odcinek drugi miał też skupienie na jednej postaci i ukazał o co jej chodzi i biega dość szczegółowo, ale mam nadzieję, że jest ona rzeczywiście istotna, bo trochę tych postaci na pojedyncze odcinki mają ;P
W sumie MC jak nieco poważnieje brzmi nieco Lelouchowato.

O wrażeniach z odcinków Gundam AGE będę dalej pisał w temacie serii jeżeli kogoś to interesuje :P.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-10-2011, 21:14   

Horizon - bogowie, jakie to randomowe. Za to ma poringi, inkuby i wiedźmy na miotłach. I'm sold.

Guilty Crown - na razie nie widzę wielu punktów wspólnych z GC, jak mi net sugeruje. Główny bohater taki sobie, główna bohaterka taka sobie. Za to ciuszek głównej bohaterki mniam, a lokalne bisze zapowiadają się na radosną bandę skurczybyków. Może być ciekawie. Plus fajny świat przedstawiony, przemyślane mechy, póki co ciekawy ruch oporu i uroczy pomniejszy boss. I moc MC która ma okazję być czystym mordem na otoczeniu. Jak tego nie skopią, oczywiście.


Persona
- poprzedniej ekranizacji nie tykałem, wciąż szukam czasu na przejście gry. Po pierwszym odcinku wiem iż będę oglądał. Also, Igor.

Wspomniany wyżej Macross Frontier Wings of Goodbye - hype w moim wypadku zrobił swoje - dosłownie wyskakiwałem z butów wczoraj. Na nieszczęście, twórcy popełnili jeden, jedyny błąd. Film jest świetny, nowa historia, nowa animacja, stara animacja nie rzuca się w oczy, nowe piosenki, mało quality, macki, zajebistość i samczość pewnych osobników. I tak do ostatnich, ostatnich minut filmu. Ba, napisów nawet.

Spoiler: pokaż / ukryj
Po czym następuje czysty rage fanów któregokolwiek z shipów - film nie rozwiązuje żadnego romansu - ani głównych pairingów, ani pobocznych, nic! Na bogów! Za co?!?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 21:34   

Cytat:
Persona - poprzedniej ekranizacji nie tykałem, wciąż szukam czasu na przejście gry. Po pierwszym odcinku wiem iż będę oglądał. Also, Igor.

Poprzednią ekranizację (tzn. Persona: Trinity Soul) możesz śmiało oglądać, jej związek z grą jest szczątkowy. Podobnie rzecz się ma z Shin Megami Tensei: Tokyo Revelation.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 21-10-2011, 22:11   

Nodame Cantabile Finale
Wreszcie skończyłam! Z pewnymi przerwami, ale jednak. Jaka miła symptyczna seria z parą dziwaków... Taka naprawde dziwna ta seria, a jednocześnie taka AWWWWW. I muzyka klasyczna. Mrrrrr. Te zawijasy na końcu były takie eee (ymmm Egipt, tak?), ale inne były naprawde fajne, np. żałuje że tak bardzo organiczyli wymianę zdań między
psorem Auclairem a Stressmanem.

Spoiler: pokaż / ukryj
I do jasnej Anielki, jestem pewna że pod koniec 10 odcinka Chiaki postanawia, że odpowie "tak" Nodame na jej proszenie o rękę. I gdzie w następnym jest?! NIE MA. A przynajmniej nie ma słownie. Jest bardziej przez gesty... ale i tak tutaj coś mi zgrzyta. To nie tak powinno wyglądać. No.

Ale ogólnie seria jest prześwietna i taka ciepłaaaaaa~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-10-2011, 22:19   

Urawa napisał/a:
Cytat:
Persona - poprzedniej ekranizacji nie tykałem, wciąż szukam czasu na przejście gry. Po pierwszym odcinku wiem iż będę oglądał. Also, Igor.

Poprzednią ekranizację (tzn. Persona: Trinity Soul) możesz śmiało oglądać, jej związek z grą jest szczątkowy. Podobnie rzecz się ma z Shin Megami Tensei: Tokyo Revelation.


Przed, po, w trakcie grania?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2011, 23:03   

Last Exile Fam Fam - 2

To teraz można zgadywać, co twórcy mają na myśli... Ale przynajmniej się sporo dzieje i nie ma dłużyzn, choć niektóre pomysły są, no... bezsensowne.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak choćby improwizowana misja ratunkowa jednej księżniczki z drugą na pokładzie, tak aby w razie czego wróg miał obie... Nie no, młodszej udaje się uciec. Luskinia zaczyna gadać od rzeczy i wygląda na to, że Liliana jest kluczem do Exile jak to dawno temu zdarzyło się być Alice Hamilton, a Luskinia zna odpowiednie wierszyki i kontroluje Exile. Tak że zamiast zbombardowania stolicy Turan, wystarczy wysłać na miasto Exile, które rozniesie je w nicość. I główne trio ledwo się uratowało z baaardzo ztraumowaną księżniczką. Los Liliany pozostaje nieznany.
Ot tyle, za mało informacji, by przesądząc o jakości fabuły, ale nudzić się raczej nie będziemy.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-10-2011, 01:57   

Zobaczono ostatnią poważną część Gall Force, zostało tylko Ten Little.
Czczerze powiedziawszy te gwiezdne wojny z wątkiem alien vs predator i wojną o wojnę kompletnie nie komponuje się z resztą. Gdyby nie tytuł i parę siłowych nawiązań, tytuł byłby kompletnie oderwany. Kiepskie to było, głównie z powodu rewersji do cycastych bohaterek i cycastych dzieci. I właśnie Bohaterek , bo znowu wycięli tych zbędnych reproduktrów, którzy jak na złość jednak pojawiali się jako wadliwy towar (pytanie jak z dwóch x zrobić y) Crap i tyle :]
Ps. Roboty lubią ginąć w trzaskach prądu :P i ogólnie.

Poza tym w ramach kompletnej rozrywki leci znowu Shugo Chara. Ja na tym przesłodzonym tytule płaczę ze śmiechu, pomijając absurdalne smaczki w linii fabularnej i chronologicznej , to jest bardzo dobre anime. Serio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-10-2011, 03:27   

Smk napisał/a:
Persona - poprzedniej ekranizacji nie tykałem, wciąż szukam czasu na przejście gry.

Ale Trinity Soul nie jest chyba ekranizacją bezpośrednią żadnej określonej gry, tylko po prostu anime opartym na tym motywie co gry, o ile się nie mylę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2011, 14:07   

Keii napisał/a:
Smk napisał/a:
Persona - poprzedniej ekranizacji nie tykałem, wciąż szukam czasu na przejście gry.

Ale Trinity Soul nie jest chyba ekranizacją bezpośrednią żadnej określonej gry, tylko po prostu anime opartym na tym motywie co gry, o ile się nie mylę.

Pojawiają się niektóe postaci z trójki, ale fabuła to zupełnie inna para kaloszy, nie związana z grą. Sam miałem podobne obawy i wcześniej się upewniłem, bo w III i IV na pewno kiedyś zagram (to w zasadzie jedyne istotne elementy serii Persona/SMTi dostępne po angielsku, w które do tej pory nie grałem).

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 309 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 308, 309, 310 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group