FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-11-2011, 18:08   

Otóż to Totem-sama, otóż to! Hmm, prawdę mówiąc nie mam pojęcia który to dokładnie był film. Byłam zniesmaczona po seansie i nawet na MAL nie wpisałam. Ooo, to trzeci w takim razie koniecznie muszę zobaczyć.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 20:41   

Poza tym Mirai Nikki 6- Yuno włamuje się naszemu bohaterowi do domu, by wysprzątać mu pokój i ugotować obiad. YEY!

Gintama 234 - ciąg dalszy radosnego zrzynki z Gundama i SW. Ba, bohaterowie mają nawet fajne uzasadnienie. Za Gintamą stoi Sunrise i za Gundamem stoi Sunrise, czyli nie będzie komu pozywać ;)
Trzeba przyznać, że jeden z lepszych epów. Ale w sumie trudno jest zepsuć odcinek, w którym mamy Katsurę, Eli i Sakamoto.
"Gunsum, ikimasu!" w wykonaniu Katsury rządzi!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-11-2011, 22:01   

I znowu mój wewnętrzny fangirl się przebudził i zażądał "yellow flower". Kurze, dlaczego ja zawsze płaczę ze szczęścia na pierwszym odcinku tego serialu i w dodatku ten pierwszy ending i jego żółty kwiatek. Yazawa-sensei proszę nie trzymaj mnie w takim stanie głodu.
Innymi słowy naszła mnie Nana i naszła mnie ostro. Dawno już tego nie oglądałem wiec głód jest ogromny. Jedyny tytuł tego gatunku jaki widziałem i ... kocham. Może to jest brudne, ciemne i paskudne, ale jest śmieszne żywe i cudownie fabularne. I jeszcze ta muzyka. Proszę was Japończycy, zróbcie mi niespodziankę i zróbcie podobnej klasy serial. Bo zostaje mi już tylko Natsume a to dopiero hen w przyszłym roku.

Czy to przypadkiem nie wyszło w Polsce na dvd? Bo nie mam gdzie wydać zbędnych pieniędzy :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 22:07   

Cytat:
Czy to przypadkiem nie wyszło w Polsce na dvd? Bo nie mam gdzie wydać zbędnych pieniędzy :P

Nie, nie wyszło. Jak chcesz, to resztki tego co wyszło na DVD w Polsce za niewielkie pieniądze możesz nabyć na www.yatta.pl

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-11-2011, 00:13   

No i Nane tam można kupić, sprowadzaną. Szkoda tylko, że gdybym kupował za granicą w sklepie wysyłkowym dokładnie to samo wydanie dostał bym za 1/3 tej ceny. Czy ktoś może się orientuje jakie jest cło za filmy na dvd?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2011, 01:10   

Cytat:
Czy ktoś może się orientuje jakie jest cło za filmy na dvd?

Ja za kosztującą bodaj 150 zł kinowkę .hacka z cdjapan zapłaciłem chyyyba 50 zł cła.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Clair deLune Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Lis 2011
Skąd: Lublyn
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 21:57   

Les Miserables : Shoujo Cosette, odcinek drugi i trzeci. Nie mogę przestać tego kojarzyć z Małą księżniczką!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 22:08   

Clair deLune napisał/a:
Les Miserables : Shoujo Cosette, odcinek drugi i trzeci. Nie mogę przestać tego kojarzyć z Małą księżniczką!

I bardzo słusznie. Jedno i drugie to wszak dzieło World Masterpiece Theatre.

Ja zaś obejrzałem aktorską wersję "Space Battelship Yamato". Fajne, wojenne sf, przyzwoicie wykonane, ale jednak ustępuje anime, bo zamiast III Rzeszy z Gamilas wrogami jest jakaś zbiorowa inteligencja. Nie ma stukasopodobnym bombowców, bitwy o Midway i całej masy tego typu motywów.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-11-2011, 23:57   

Odcinanie kuponów, ale to na końcu było śliczne. Ika Musume s2 epizod 06
Po dwóch tygodniach oczekiwania , wreszcie zobaczyłem ukochaną kałamarnicę.
Pierwsze co pokazali, to nic innego jak znęcanie się nad Goro, lub nawet nad widzami. Co prawda był też wątek zwiedzania miasta, ale to były tylko przebłyski. W tej części spaprali kreskę głównej bohaterki a nawet traktowali ją jak nieruchome tło.
Drugi kawałek to opowieść o facetach w czerni, czyli kolejne zboczenie sm Sanae. Nie wiem jak ona wpada na te pomysły. Ogólnie kawałek słaby i przewidywalny jak stado nietoperzy.
Trzecia bajeczka, jejku jakie to było cudowne. Mini Ika Musume big adventure. Oczywiście to był sen, ale czyj? :P Tak tak, też się tego nie spodziewałem, ale pewnie ma to związek z pierwszym fragmentem. Kiutne , śliczne , przecudowne, Banzai , Banzai! , BANZAI!!!. Czekam na sen Nagisy :P
Jak do tej pory było przynajmniej dwie historyjki na poziome zeszłego sezonu (szkoda że nie odcinki) Tego-tygodniowa Mini Ika i o tym jak się mówi po angielsku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 12:26   

vries napisał/a:

Gintama 234 - ciąg dalszy radosnego zrzynki z Gundama i SW. Ba, bohaterowie mają nawet fajne uzasadnienie. Za Gintamą stoi Sunrise i za Gundamem stoi Sunrise, czyli nie będzie komu pozywać ;)
Trzeba przyznać, że jeden z lepszych epów. Ale w sumie trudno jest zepsuć odcinek, w którym mamy Katsurę, Eli i Sakamoto.
"Gunsum, ikimasu!" w wykonaniu Katsury rządzi!

W 12 min. 40 s (około) w japońskiej wersji był BGM z Gundama. Specjalnie zassałem rawa żeby tego posłuchać (przy okazji zobaczyłem preview następnego odcinka, którego znów zabrakło w wersji CR). Nie rozumiem czemu Crunchyroll nie mógł dać właśnie tego podkładu muzycznego, widać musiałby dodatkowo płacić za prawa autorskie.

No i Furuya Tohru jako Elisabeth FTW!

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 20:15   

Cat soup - what it is I don't even

Edit: no dobra, dobra... ale sam przyznasz, że ta reakcja najlepiej odpowiada temu, co czułem. Memy i makra są popularne nie bez powodu. :)

A co do samej Kociej Zupy... parę pomysłów było naprawdę, jakby to powiedzieć... nieswoich (karmienie świnki, brrr).
Ogólnie dziwaczne, surrealistyczne i bahdzo niezrozumiałe. Bardziej czy mniej od Angel's Egg? Oto jest pytanie...

Z innych anime, Hoshizora e kakaru hashi dokończone. Ocena wyszła zaskakująco wysoko, bo 6/10, głównie za ostatni odcinek. Reszta jechała od 4 do 5, ruszyło dopiero w ostatnich odcinkach. Przynajmniej nie było prawie wcale (relatywnie do innych anime) "a może, a nie wiem, ślepak jestem" - tylko rzadko spotykany friendzoning z strony faceta.
Tak w ogóle, kiedy to ja ostatni raz widziałem anime, gdzie
Spoiler: pokaż / ukryj
wyznanie miłosne było przy tak dużej publiczności
?

_________________
Sanity is overrated.


Ostatnio zmieniony przez MaDeR Levap dnia 17-11-2011, 18:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-11-2011, 18:35   

Cytat:
Cat soup - what it is I don't even

Nic więcej?
Ja rozumiem, sam tym grzeszę, ale mimo wszystko to nie 4chan, przynajmniej starajmy się nie mówić makrami (yay, I translated "speaking in macros"! XD)

A ja oglądam BR-box Last Exile. Niby to upscale, ale to co było 3D chyba re-renderowano bo sceny bitew powietrznych wyglądają w HD zabójczo. Ba, nawet tradycyjne elementy jakoś nie rażą, jednak studio zrobiło dobry kawałek roboty - chociaż oczywiście i tak nowa seria Last Exile w porównaniu nokautuje porzedniczkę...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-11-2011, 20:44   

wa-totem napisał/a:
chociaż oczywiście i tak nowa seria Last Exile w porównaniu nokautuje porzedniczkę...

Ośmielę się nie zgodzić. Owszem modele 3d są bardziej rozbudowane i na cienkich liniach nie widać "schodków", ale moim zdaniem kreska wszystkiego poza 3d kuleje na 4 nogi. Twarze postaci są kompletnie niekonsekwentnie rysowane, zwłaszcza Fam. Nie zdziwił by mnie w którejś scenie widok czyjejś odrośniętej ręki, lub zasłoniętego drugiego oka :P
W pierwszym Exilu rysunki były sporo staranniejsze.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-11-2011, 15:45   

Last Exile Fam Fam 5-6

Ekhem... Nowe, kuchenne terytorium... Aha, czyli nawet na Sylviusie nie ma nikogo normalnego, kto by głupiej księżniczce po pysku dał? Sylvana była pod tym względem wiarygodniejsza... Fam może ma talent do latania, ale inteligencją też nie grzeszy...
Spoiler: pokaż / ukryj
Nawet zakładając, że tam nikogo nie było... Będąc otoczonym przez wroga praktycznie ze wszystkich stron, ta radośnie krzyczy "Milia!" do przebranej księżniczki po wygranym wyścigu... Po takiej akcji propagandowej z ulotkami chyba powinno się zachować więcej ostrożności, a w ogóle dawać o sobie znać, gdy już zgromadzi się nieco siły pod swoimi skrzydłami. Chyba że księżniczka planuje przeprowadzić się z nowymi poddanymi do kuchni na Sylviusie...
A słowa: "Jedna planeta, jedno państwo, jeden naród" w ustach tego bachora brzmią absurdalnie... Już naprawdę chyba wolę, żeby Fam okazała się zaginioną księżniczką czy coś...
Swoją drogą, ciekawe, czy rozwiążą zagadkę jej pochodzenia?...
Na razie jest ŹLE.

Gundam Unicorn 1-4

O mamo, to ma ładną grafikę, ale jakie toto głupie... Znaczy, no dobra nie jest tak tragicznie, ale te wszystkie teatralne wyznania przypominają mi niebezpiecznie Rean no Tsubasa. Jak długo oni się znają? Nie no dobra, to anime jest... Ale i tak. I ja nie wiem, jak oni wszyscy tolerują głównego bohatera, który rozumu nie ma...
Spoiler: pokaż / ukryj
Bo jakoś nie widzę możliwości takiego "odbijanego" od jednej strony konfliktu do drugiej bez jakichkolwiek konsekwencji. Chcemy Unicorna? Proste: łapiemy delikwenta, robimy pranie mózgu i puszczamy na smyczy do walki. Coś mi mówi, że w Czarnym Jednorożcu siedzi nie kto inny jak Marida, ale to chyba łatwo przewidzieć...
I co oni mają z tymi odcinkami wychodzącymi co pół roku? O_o

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2011, 16:34   

Cytat:
I co oni mają z tymi odcinkami wychodzącymi co pół roku? O_o

TAKA animacja zajmuje. Tym bardziej że chociażby sam Unicorn jest jedwabiście szczegółowy bo jego projekt powstał gdy nikt nie myślał że będzie w ogóle animowany.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 313 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group