FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-01-2012, 22:08   

shugohakke, kontynuuj , chcę wiedzieć co było dalej :P

Skończyłem powtórkę Erin , to jest jednak bardzo w moim stylu, mimo że nie bardzo przepadam za gatunkiem. Uwielbiam sceny z finałowej bitwy, i cały proces wychowywania bestji, ale najbardziej podobają mi się oczy Lilan, jakie to mądre stworzonko.

Z Hibari-kun jestem na finiszu (30/35). Tytuł kompletnie pozbawiony sensu, ale przed Ranmą chyba nie było lepszego. Trochę brakuje mi tłumaczenia, ale mimo wszystko zamierzam to skończyć. Warto dowiedzieć się ,ze jednak nic nie rozumiem :P

Ideon trochę się rozkręcił, ale w okolicach 17-stego odcinka, powinno dziać się trochę więcej. Ta stała zabawa w kotka i myszkę, oraz kompletna bezmyślność obydwu stron konfliktu są wręcz durne. Szczerze mówiąc znudziłem się już tym wątkiem, dobrze, że są jeszcze inne. Inteligencja inżynierów też pozostawia wiele do życzenia. Pojazdy są niemalże niszczone, oni je naprawiają, faszerują swoją bronią, ale nadal nie wiedzą jak to działa, mimo, że ich technologia jest o dziwo prawie identyczna. Nadal twierdzę, że stary zardzewiały i niezniszczalny robot, był by ciekawszy.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-01-2012, 22:51   

Skończyłem już wczoraj, ale musiałem się nad całością zastanowić (chociaż poprzeżywać jest chyba odpowiedniejszym określeniem). Refleksje wrzucę w dziale alfabetycznym ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-01-2012, 22:37   

Area no Kishi 2

Hm. Ja się poważnie zaczęłam zastanawiać, czy na pewno chcę to dalej oglądać. Manga robi się po "szokującym początku" zwyczajnie nudna i momentami po prostu głupia. Ale twórcy anime mają talent, trzeba im to przyznać... Żeby z dramatycznej sceny zrobić jeszcze tragiczniejszą... Już bardziej wymuszone to być nie mogło.
Spoiler: pokaż / ukryj
W mandze przynajmniej obaj wpadli pod ciężarówkę, bo kierowca zasnął, a oni jechali po drodze. Tu samochód wtargnął na chodnik i starszy brat rzucił się, by własnym ciałem zasłonić młodszego.
O, matko =_=''.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-01-2012, 00:20   

Kill Me Baby epizod 2 Był dokładnie identycznie głupi jak poprzedni, mniej widowiskowy ale za to miał fajną małolatkę. Tym razem Soiya pokazała swoją stronę fajtłapy w pełnej okazałości. Poza tym bez rewolucji, nadal nie pokazali czwartej postaci z czołówki. (która nadal jest pięknie nieharmonijna) a ending po prostu wymiata, fajne ćwiczenia nie?

Hibari Kun koniec
Białe krokodylki boją się różowego pola siłowego :P Poza tym miały swoje pięć minut (prawie 20) Najstraszniejszą rzeczą jest coś w stylu pikli z cebulek? Wymiękłem jak zobaczyłem jakie głupie moce może mieć człowiek w babskich ciuszkach. Chociaż moment z bodyswapem był niezły. Nic sobie z tego nie robiąc chłopczyca po prostu zaczęła się ubierać :] "możesz mnie zapiąć?" To to nawet ja zrozumiałem.

A u Ideona zostało 15 odcinków. Na wszelki wypadek przekartkowałem sobie rechapa i poszedłem dalej. Jejku jakie te ludzie zadziorna, niezależnie od narodowości. Kiedy oni wpadną na to, że baterią Ideona jest ten niemowlak?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-01-2012, 00:30   

Solty Rei 1 Jakoś tak postanowiłem obejrzeć to anime... Sam nie wiem czemu ^^
Mocno tu Gonzowo, ale przede wszystkim z rozrzewnieniem przypomniał mi się pierwszy Ghotic.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-01-2012, 02:17   

kokodin napisał/a:
nadal nie pokazali czwartej postaci z czołówki

Jeśli mówisz o tej chińskiej "martial arts girl" to jej nie pokażą raczej - ona miała kilka króciutkich strony w mandze, w których się dowiedziała, że była we wstępnym projekcie jako konkurentka Fate... (to znaczy Sonyi), ale wszystkie jej cechy przeszły na Hayate (znaczy się, na Yasunę, chciałem powiedzieć). Chociaż pod nią chyba Kugumiya ma podkładać... kto wie. Albo to zmyłka dla zatrudnienia Kugumiyi do kilku zdań :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-01-2012, 13:02   

Symphogear 2
Raz, denerwująca, sieczkowata muzyka. Tak, już wiem, że opening i endingi będę tu przewijał. Dwa, mogliby się bardziej postarać z przeciwnikami, chyba że koncepcja anime jest taka, że Noise będą robić za mięso armatnie i tło do zaprzyjaźniania się obu bohaterek.

Thermea Romae 2
Nie do końca to kupuję, ale mimo wszystko fajnie jest obejrzeć coś innego niż reszta. Mimo wszystko, sama konstrukcja sprawia, że mam wrażenie obcowania z nieinteraktywnym VN.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2012, 16:18   

Był Beelzebub, był Exile, było Kotatsu Neko.

A więc po kolei:

Last Exile 2 epizod 13(12)
Wychodzi na to, że ruskie myślą i mówią po rusku, ale coś mnie to nie przekonuje. Fanserwis też ograniczyli do "sukienek kąpielowych". Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Gdyby poprzedni odcinek był pierwszym, a między tym a jeszcze poprzednim poprawiono by połączenia, seria była by zgrabniejsza. Było by przynajmniej wiadomo od początku o co chodzi. Mniejsza o to. W jednej Vespie mieści się strasznie dożo cześć. Chwilami myślałem że to będzie "wersja rozszerzona" ale nie zrobili coś jakby oryginalną vespę ale trochę bardziej odpicowana. Ale ja też zapytał bym o osłony przed wiatrem :] Okazuje się niewiadomym zbiegiem okoliczności, że wszyscy bohaterowie , dobrzy i źli byli na tym grand rejsie i to jest powodem rosyjskiej izolacji. Alvis dziecko kukurydzy :P Serio, były poprzednio miecze świetlne? Zaczyna powolutku docierać do mnie, ze to ma jeszcze jakiś sens, ale jeszcze wszystko mogą popsuć. Czekam (nie)cierpliwie.

Beelzebub body swap
Po zeszłotygodniowym specjału została już tylko czołówka. Wracamy do normalności, chociaż piosenka o puddingu do normalnych nie należy. Nie wiem czy bardziej ją nazwać erotykiem dla dzieci, czy kompletnie bezsensownym duperelem. Niemniej jedno echo butelki uderzyło najmocniej tam gdzie powinno. Mało nie zobaczyliśmy strip-Ogi a poza tym poznaliśmy moc niemowlaka. No i jak zwykle głupio się skończyło. Za tydzień historia różowej mocy:P (tego się boja białe krokodylki?)

Poyopoyo Kansatsu Nikki epizode 2
To był teezer-trailer trzeciego eizoda czy co? To jest stanowczo zbyt krótkie, ma niepotrzebnie, chociaż fajna, czołówkę i w dodatku w środku było dzisiaj głównie streszczenie poprzednich 3 minut, trwało 1 a po 1 minucie nowych scenek, dowiadujemy się, że dalsza część będzie o ... i tyle? za krotko, za mało, za rzadko. Ale nadal jest przepięknie narysowane.

A Ideon sieje trupami pod koniec, dwa odcinki zostały a ja się boje to ruszyć :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2012, 19:15   

Solty Rei 2
Klimat się poprawił i zdecydowanie osiąga swoistą gonzową nietypowość. Trochę steamu, trochę futura i odrobina kina gangsterskiego (czy może raczej detektywistycznego). W każdym razie zapowiada się ciekawie.

Tymczasem:
Katanagatari 1
Oh man. To jest ten typ opowieści które uwielbiam. Niezbyt szczegółowo, a jednocześnie bez kronikalizmu. Historia opowiadana w tak wspaniałej formie, że treść traci dla mnie prawie całe znaczenia (a i sama treść zapowiada się nie najgorzej). No i ta kreska...
Nie mówiąc już o 50 minutowych odcinkach, które sprawiają, że głupie uproszczenia czy skróty niemal nie występują.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2012, 19:15   

Grappler Baki - czyli wredny nastolatek robi siekę mafii, małpom i karatekom. Fabuła na początku jest minimalna i w zasadzie taka powinna być w wypadku serii o tłuczących się facetach. W drugiej serii fabuły nie ma. Mamy turniej i ludzie się piorą nawzajem. Później zostaje jeden odcinek wolny na nic nie wnoszącą historię ojca głównego bohatera. Tym samy raczej średnio. Ale bęę wyrozumiały z oceną, bo walki były nawet fajne (a o to w takich seriach chodzi).
5/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2012, 19:49   

shugohakke napisał/a:
Solty Rei 2
Klimat się poprawił i zdecydowanie osiąga swoistą gonzową nietypowość. Trochę steamu, trochę futura i odrobina kina gangsterskiego (czy może raczej detektywistycznego). W każdym razie zapowiada się ciekawie.


Mnie najbardziej podobały się odcinki 4, 11-12 i tak około 14-17 Bo później to już jest sieczka , którą ogląda się nie myśląc, który to odcinek (najlepiej jeden :P, w sensie że, na plus)

Zastanawiam się czy Ideon może się tak skończyć, czy jednak interesuje mnie film :P Jakieś opinie?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2012, 21:03   

kokodin napisał/a:
A Ideon sieje trupami pod koniec, dwa odcinki zostały a ja się boje to ruszyć :]


Jeszcze jest film, to w nim jest właściwe zakończenie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-01-2012, 21:11   

Rinne no Lagrange 2

Nadal jet dość standardowo, ale przyzwoicie. Seria dba, zdaje się, o niepotrzebne drobiazgi, zostawiając nieco w w tyle główny wątek. Ale może być. Tylko ten fanseeerwis, tym razem nieco mniej nachalny, ale po co?

I taka uwaga na marginesie: to się robi już nieco męczące, że całkiem spora oglądana przeze mnie aktualnie część anime ma aż tak duży wskaźnik feminizacji. Brak mi jakiegoś krwistego kawałka samca w głównej obsadzie. I nie musiałby to być potencjalny Jedyny dla bohaterki, ale jakiś wyrazisty męski osobnik... >_>

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2012, 21:45   

kokodin napisał/a:
Zastanawiam się czy Ideon może się tak skończyć, czy jednak interesuje mnie film :P Jakieś opinie?


Obejrzyj a wtedy będziesz wiedział.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2012, 21:49   

Cytat:
Zastanawiam się czy Ideon może się tak skończyć, czy jednak interesuje mnie film :P Jakieś opinie?

Seria dostała siekierą pod koniec, Be Invoked to zamierzane zakończenie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 321 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group