FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2012, 19:17   

A ja po pościłem nieco bo do prawdy nie mam pomysłu. Zabrałem się wiec za odświeżenie Last Exile w oczekiwaniu na (ehem) ten "nowy" kombinezon z Fam w środku.

Last Exile w wersji pierwszej nadal bije młodszego krewniaka na kolana, ścina mu głowę i kastruje by nie doczekał się potomstwa. Krajobrazy zostawmy w spokoju, bo to i projekty starych pojazdów pozostały w nowym równie ładne. Ale dynamika ruchu kamery, kompozycje batalistyczne (w nowym widziałem ten sam kadr w innych walkach ze 4 razy) nie do pobicia. Patrząc na Clausa w tym rupieciu myśli się, że Fam nie umie latać. Patrząc na gogle Tatiany w grand streamie, nie wierzy się, że pierwszych parę odcinków Fam i Gize latały bez okularów i podłogi. Patrząc na postawę załogi Silvarny, myśli się, że Tatiana niańczy dzieci. A miecza świetlnego w łapkach Dio będę wypatrywać, scyzoryk to jeszcze pamiętam. :]

Czy na tej planecie zawsze była wojna?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-01-2012, 01:01   

Another 3

Spoiler: pokaż / ukryj
ŚMIERC PRZEZ PARASOLKĘ
ANIME SEZONU.

PRZEZ
PARASOLKĘ

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-01-2012, 01:26   

Guilty Crown 14 - woot

Czemu pierwsze dwanaście odcinków tego anime trwało dwanaście odcinków, rrawr. Od połowy ta seria naprawdę zrobiła się dobra! Shoe przestaje działać na nerwy, więcej uwagi dostają Ayase i Tsugumi. Scenariusz dalej durny, ale przynajmniej z pomysłem (lol zróbmy z dzielnicy Tokio gigantyczną zgniatarkę O_O).

I Scarface, który jest trollem - dosłownie, na szkolnym forum :D Oraz próby zrobienia człowieka z Daryla i spairingowania go z Tsugumi (ten pomysł ewidentnie powstał na ostrej fazie - "hej, jakie dwie najbardziej niepasujące do siebie postaci możemy spiknąć?").

Ciekawe kiedy w końcu zabiją Hare.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-01-2012, 05:34   

Another 1-3. Bardziej stonowane Higurashi, pozbawione chibi sielanki i jak dotąd totalnej rzezi, ale buduje klimat bardzo konsekwentnie i na razie zapowiada się wyśmienicie ;3


Spoiler: pokaż / ukryj
Some will get it.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-01-2012, 13:28   

JJ napisał/a:
Guilty Crown 14 - woot

Czemu pierwsze dwanaście odcinków tego anime trwało dwanaście odcinków, rrawr. Od połowy ta seria naprawdę zrobiła się dobra! Shoe przestaje działać na nerwy, więcej uwagi dostają Ayase i Tsugumi. Scenariusz dalej durny, ale przynajmniej z pomysłem (lol zróbmy z dzielnicy Tokio gigantyczną zgniatarkę O_O).

I Scarface, który jest trollem - dosłownie, na szkolnym forum :D Oraz próby zrobienia człowieka z Daryla i spairingowania go z Tsugumi (ten pomysł ewidentnie powstał na ostrej fazie - "hej, jakie dwie najbardziej niepasujące do siebie postaci możemy spiknąć?").

Ciekawe kiedy w końcu zabiją Hare.


Patent ze zgniatarki buchnęli z Half Life 2. Trolling w pięknym wydaniu doceniają jak zwykle inne trolle, a wahania podciągnąłbym częściowo pod "brak miłości" w czynności czyszczenia.
A void Tsugumi jest absolutnie i stuprocentowo
Spoiler: pokaż / ukryj
generatorem doujinów wiadomej treści
.
Osobiście czekam na trudne decyzje związane z wartością poszczególnych uczniów bardziej niż ukatrupienie Hare. Będzie draaaamaaaaaa!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2012, 01:20   

Huuraa wreszcie usłyszałem gdzie ten Dio wydaje odgłos w ostatnim odcinku i rzeczywiście w obydwu wersjach jerzykowych go słychać. Last Exile jest warty powtarzania zawsze gdy sie go troche zapomni, bo jest na prawdę dobrze zrobiony. Fam nie jest i nigdy nie bedzie tak dobre. Nawet sceny finalowe z dzieciakami Mulana i Duni są świetne i te dwa vanshipy. Miodzio.
Mieczy świetlnych nie było, były natomiast morfujące sztylety ala obusieczny kastet.

Kill Me Baby epizod posta acta
To albo spowszedniało, albo ja jestem zmęczony. Jakoś tak mordowania Yasuny mniej? Brak przywitania w nowym języku? Eetam ja się tak nie bawię.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 28-01-2012, 12:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mith Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2012, 04:39   

Z obecnego sezonu oczywiście Nisemonogatari oraz Ano Natsu de Matteru, a poza tym zacząłem (dzisiaj) Higashi no Eden. Zastanawiam się też, czy nie ruszyć Another, ale poczekam do połówki sezonu, żeby się jakaś opinia wyklarowała... Zresztą, sesja jest, czasu nie ma ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2012, 12:06   

Fam fa fa Fam! odcinek 14 albo nawet 15 jak ktoś inaczej liczy Last Exile Fam Fatale.
Jak zwykle najciekawsze sceny były poza odcinkami. W zeszłym odcinku Exile poleciał by zgładzić drugiego Exila a w tym było już po sprawie. Grrryyy zuy bzz hh eh. *#$%@#$!!!
Poza tym rozpoczyna się moja najbardziej znienawidzona forma intrygi dworskiej. Co prawda jest to bunt zmuszonych do walki idealistów przeciwko szalonemu liderowi, ale musieli zniszczyć posłusznie dwie cywilizacje cudzym Exilem, aby do tego dojść.
Tak czy siak to jest kiepska bajka osadzona w uniwersie Last Exila i mimo że postaci się zgadzają, to też nie do końca.
A złe właśnie wymyśliły atak na Sofię i jak teraz nie będzie Clausa i Lavie to ja będę do nich strzelać :P Albo zostawię to zadanie Mulanowi i Duni

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2012, 20:37   

Nisemonogatari 4 - ghmm... dwie rzeczy. Pierwsza, która rzuca się w oczy to imechange Hanekawy. Wizerunek mola książkowego został totalnie zniszczony. I w zasadzie lepiej jej z nowym wizerunkiem. Druga sprawa... cóż, jeśli jesteś pedofilem, ten odcinek będzie ci się bardzo podobał i pewnie kupisz DVD lub BD licząc na brak cenzury.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak jest, Shinobu przemówiła ludzkim głosem. Mamy więc kolejnego trolla. Lolicony będą się cieszyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-01-2012, 22:17   

Symphogear 4:
- Nowy wróg, do tego potrafi rozpoznać główną bohaterkę
- Kanade była psychiczna i to w Ryoma Nagare approves stylu.
- Krew, krew wszędzie
- Tsubasa


Spoiler: pokaż / ukryj
krwawi obficie z oczu i ust


I want my mummy.
- Akuma Cosplay

Ogólnie, dobry odcinek, nie było nawet cute girls doing cute things.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-01-2012, 22:33   

Rinne no Lagrange 3 ep.

Uwielbiam to anime, główna bohaterka jest cudowna i mam nadzieję, że jej nie schrzanią. Poza tym rozkminy mrocznego emo fioletowego bizona był absolutnie urocze. Dawno się tak dużo nie śmiałam. Ta seria od pierwszych minut miała wielki potencjał jak dla mnie. Taka lubialna Haruhi jest niesamowita. Ciekawa jestem co zrobią teraz, kiedy na chwilę się sytuacja uspokoiła.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2012, 14:16   

Moretsu Pirates 4
Ten odcinek sponsorują dwie linie dialogu:
"A pro got detected by highschool girl" <- nigdy nie wolno ignorować potęgi schoolgirlsów w anime!
oraz
"Pirate ships are listed in the phone book?" <- po prostu cudne :D

"It just happens you might become a pirate captain." <- pani przewodnicząca musi dostać pracę na Bentenmaru, gdy główna bohaterka zostanie już kapitanem. Po prostu musi, to za fajna postać aby mogło być inaczej :D

Ta seria po prostu wymiata i jeśli utrzyma ten poziom, ma u mnie chlubne miejsce obok Tylora i Nadesico :D

Dog Days - komplet
Ta seria jest... dziwna. Autentycznie ciepła seria o wojnie zamienionej w wydarzenie kulturalno-sportowe w świecie alternatywnym (zamieszkałym przez catgirlsy, doggirlsy, catboyów i dogboyów...) oraz na serio ciekawe postacie.
Na główny plus zaliczyłbym badass dogboya generała, pod którego głos podkłada Norio Wakamoto ze swoim klasycznym przeciąganiem zgłosek... wrażenie jest niesamowicie wręcz zabawne. Poza tym oczywiście badass wersja Horo z mieczem :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-01-2012, 16:06   

Brave 10 - 4

Ok, pytanie podstawowe brzmi: czemu ja jeszcze to oglądałam? Bo nie lubię rzucać raz rozpoczętej serii? O, bogowie, ile można? Nie znam pierwowzoru, ale ten odcinek to praktycznie kalka poprzednich z nieco inną konfiguracją walczących. Pani od węży i ninja znowu zaatakowali, gdy zszokowani bohaterowie odkryli, że celem napastników jest klamra bezkręgowca. Wszyscy zachowują się tak samo: Saizou warczy, walczy i obrywa, rudy szaleniec dalej jest psychopatą, a strzelający jest bezużyteczny i cierpi z powodu ciężaru melonów wężowej, która siedzi na nim przez 3/4 walki, a Isanami się zawiesza i zszkowana powtarza "moja, klamra, moja klamra". I uwaga: odcinek ma kompozycję klamrową: na początku Date i na końcu Date, czyli 1-2 pana Koyasu z zapowiedzią następnego odcinka. I czy nie można po prostu zamieć bezkręgowca na worek ziemniaków spięty klamrą? Efekt byłby taki sam, bo wszyscy przechwycają ją z taką łatwością...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2012, 17:25   

Symphogear 4
Sinusoidalny odcinek. Zaczyna się ciekawie i do połowy jest tylko lepiej i lepiej.

Spoiler: pokaż / ukryj
Przez chwilkę nawet uwierzyłem, że scenarzyści mnie zaskoczą i Tsubasa dostanie szansę odejścia z honorem, bez kretyńskich scen (na które pewnie przyjdzie czas w 9-10 epie) w stylu "Hibiki, jednak cię lofciam i doceniam i w ogóle to wszyscy będą happy."

Ale cóż, pewne prawa anime są nie do pokonania i od połowy robiło się tylko nudniej, a stężenie przewidywanych i sztampowych monologów zaczęło boleć.
Jednak odcinek obronił się epickim endingiem i generalnie wygrał ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-01-2012, 18:17   

Enevi napisał/a:
Ok, pytanie podstawowe brzmi: czemu ja jeszcze to oglądałam?
Sama sobie na to pytanie odpowiedziałaś:
Evilek napisał/a:
czyli 1-2 pana Koyasu z zapowiedzią następnego odcinka.
Znaczy, well, to właściwie jedyny powód, dla którego ja to jeszcze oglądam xD

Evilek napisał/a:
I czy nie można po prostu zamieć bezkręgowca na worek ziemniaków spięty klamrą?
Bingo. Pomysł zachwycający w swej prostocie.


Kimi to Boku - całość

Zachęcona recenzją moshi, w której czarno na zielonym było napisane, że po kilku odcinkach anime się rozkręca, wróciłam do KtB i nie żałuję. Pomijając seanse "Natsume Yuujinchou Shi", dawno się tak nie uśmiałam oglądając anime. Główni bohaterowie to faktycznie niezwykle specyficzna grupka. Właściwie najchętniej wykopałabym z niej Chizuru, który działał mi na nerwy nawet bardziej niż Shun, ale Yuuki, Yuuta i Kaname byli boscy. Brawa dla twórców za obsadzenie tych właśnie seiyuu w rolach bliźniaków, oni całym sobą reprezentowali takie piękne "WHATEVER" (czy też, w przypadku Yuukiego, cykl: WHATEVER, czas powkurzać Kaname, WHATEVER), od razu skojarzyli mi się z Dasokiem. I Crofesimą (...gomen). Z Kaname był cudowny choleryk, nie dziwię się, że chłopcy uwielbiali go denerwować, sam się o to prosił, jego wybuchy złości były takie zabawne xD Strasznie spodobało mi się też przedstawienie wątków romantycznych, które w większości przypadków były zaledwie zalążkami czy sygnałami, że coś może się zdarzyć. Takie to urocze było i bezpretensjonalne, żadnych dramatów.

Dodatkowo Kimi to Boku okazało się być jednym z nielicznych przypadków, gdzie bardzo widoczny brak dużego budżetu nie był dla mnie problemem. Kreska ciut bidna była, faktycznie, ale akwarelkowe plansze w endingu były zwyczajnie prześliczne! A to, czego brakowało postaciom pod względem wyglądu, z łatwością i nadwyżką nadrabiali seiyuu.

Daaaaaaaajcie mi drugi sezon!

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 325 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group