FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2012, 03:51   

Problem w tym, że ten gośc zupełnie obojętnie podchodzi do wszystkiego, co się naokoło dzieje. Nawet jeżeli do końca nie wierzy w historię trzeciej klasy, to i tak jego zachowanie jest dla mnie co najmniej śmieszne.
Jedyny kolega z klasy, który starał się cokolwiek mi wytłumaczyc dostał zawału serca i umarł na moich oczach? PFFfffft whatever. O właśnie, chyba skoczę do Mei. Mei sugeruje, że wszystkie śmierci są z mojej winy? E tam pfffft. Co z tego, że kiedy każda z nich miała miejsce byłem akurat tuż obok albo rozmawiałem przez telefon z ofiarą.
Nie wiem, czy to zły scenariusz, czy rzeczywiście MC ma byc takim zimnym draniem, którego nic nie rusza i w nic się emocjonalnie nie angażuje. Swoją drogą jeżeli rzeczywiście tak bardzo nie wierzy w tą historię, to nie przeszkadza mu, że wszyscy w szkole go totalnie ignorują? Ja na jego miejscu zaczęłabym wszystkim przewracac stoliki w czasie zajęc. Udawac koguta na biurku nauczyciela. Nie wiem, cokolwiek. Jego totalna obojętnośc mnie irytuje (co oczywiście nie tyczy się Mei). Wcale nie chcę, żeby to jakoś szczególnie przeżywał, o nie. Chcę, żeby miał CHARAKTER. Jak dla mnie w tym anime poza klimatem nie ma nic, postaci są dla mnie istotnym elementem jakiejkolwiek historii.

ALE! Są pewne rzeczy, które mogą odratowac to anime:
- jeżeli okaże się, że MC jest seryjnym mordercą i to on ich wszystkich zabija.

Oraz te, które tylko zaszkodzą i sprawią, że Another będzie dla mnie skończone:
- jeżeli okaże się, że 'dodatkowym uczniem' jest MC albo Mei. Błagam, nie.

fm napisał/a:
Już prędzej zastanwaiałbym się nad wyburzeniem całej klasy i nieprzyjmowaniem uczniów ponad wcześniejsze dwie, ale i na to mógłby się znaleźć jakiś paragraf 22.

Podejrzewam, że tam jest więcej klas niż trzy (powiedzmy 5), a jedna nie może pomieścic więcej niż 30 osób.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2012, 09:13   

Crofesima napisał/a:
Jak dla mnie w tym anime poza klimatem nie ma nic, postaci są dla mnie istotnym elementem jakiejkolwiek historii.

Mmmmm. Trafiłaś w sedno. Nie warto się czepiać braku scenariusza czy faktu, że postaci to moe lalki mające ładnie czy ciekawie ginąć, bo w tym anime chodzi tylko o klimat.

Another naprawdę jest K-ONem wśród horrorów. ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2012, 09:13   

Black Rock Shooter - 2

Co za debilizm.
Dam szansę jeszcze jednemu odcinkowi, ale jeśli natężenie psychopatycznej miłości i ogólnego emo będzie takie samo, to rzucę w diabły.


Brave 10 - 5

Co za debilizm.
Nawet Koyasu tego nie ratuje, bo ma wyjątkowo szablonową i drewnianą rolę.
/drop

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-02-2012, 10:46   

Guilty Crown 16 - czyli z poradnika "Jak zostać mrocznym badassem":

Krok 1: kup szalik
Krok 2: zapuść grzywkę na oczy
Krok 3: Gotowe!

Erm... Nie działa, Shoe.

Ale przynajmniej jest wesoło. A Mana najwyraźniej wciąż żyje w Inori. Ciekawe, czy jak wyjdzie to spojrzy na Shu, z rozczarowaniem stwierdzi "meh, too old" i pójdzie sobie szukać nowej shoty :D

BRS 2 - Mój komentarz do odcinka

Podejrzewam że to ta piosenka zainspirowała serię, a nie żadne vocaloidy. Mhroczne makaroniki mówią same za siebie, poza tym dialogi w BRS są wyraźnie inspirowane jej tekstem...

Rozwaliła mnie scena, w której Mato mówi Yomi że jest dziwna. W sumie ma rację, ale że stwierdza to chwilę po strzeleniu jej emocjonalnej przemowy o tym, że "nie jest ptaszkiem"... Lol. Poza tym jak w pierwszym odcinku - przeszarżowany emoangst, zwichnięta miłoźdź, lekki niedorozwój i ogólnie przyćpana atmosfera.

Śmiałem się bez przerwy. Jednak warto oglądać sceny z "normalnego" świata, komedia sezonu!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2012, 11:06   

Cytat:
Śmiałem się bez przerwy. Jednak warto oglądać sceny z "normalnego" świata, komedia sezonu!

Zdecydowanie, choć mi scenki z walk jak żywo przypominają animowane przerywniki z Latającego Cyrku Monty Pythona.
I rozwalili ciasteczkowego potwora, buuu!

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2012, 11:07   

JJ napisał/a:
Podejrzewam że to ta piosenka zainspirowała serię, a nie żadne vocaloidy.
No co ty?

Swoją drogą - jak ty się mogłeś z tego śmiać? Ja oglądałam ten odcinek z poziomu głowy na biurku, bo cały czas <headdesk>'owałam. Wiem! Następny odcinek trzeba będzie obejrzeć wspólnie, najlepiej jeszcze z Crof, która będzie oglądać tylko kawałki z alternatywnego świata, a przy tych realnych będzie wychodzić do toalety, oraz Mono, bo ktoś będzie musiał mnie pocieszać przy tragicznym emoceniu się bohaterek w realnym świecie, a Crof będzie wtedy w kiblu.

Może wtedy będzie zabawnie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-02-2012, 14:21   

Crofesima napisał/a:
Swoją drogą jeżeli rzeczywiście tak bardzo nie wierzy w tą historię, to nie przeszkadza mu, że wszyscy w szkole go totalnie ignorują? Ja na jego miejscu zaczęłabym wszystkim przewracac stoliki w czasie zajęc. Udawac koguta na biurku nauczyciela. Nie wiem, cokolwiek.

Witamy w Japonii, gdzie znęcanie się nad osobą spoza grupy jest nie tylko typowe i zdaje się częste, ale sięga poziomów wykraczających zdaje się za to, co spotykamy na zachodzie.
No i nauczyciele by go wywalili ze szkoły z wilczym biletem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-02-2012, 15:53   

Tak, zapomniałam dopisac, że wcale a wcale nie wyolbrzymiałam.

Black Rock Shooter - 2
To... o czym jest to anime?
Nah, żartuję, teraz już wiem, bo mi Eaś wytłumaczyła.
Scena z pająkami w alternatywnym świecie mnie strasznie rozbawiła, na szczęście cała reszta była całkiem odjechana. W ~pewnym momencie~ trochę zaśmierdziało Madoką. Niezłe wejście Black Gold Saw. Reszta mnie wciąż nie obchodzi.

----
Uwaga, w tym poście stwierdzono duże stężenie sarkazmu.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2012, 18:31   

Another 5

Jakiś istotnych zmian czy nagłych zwrotów akcji w stosunku do poprzednich odcinków nie uświadczyłem + wyjaśnienie, które jest jedynie potwierdzeniem moich wcześniejszych przypuszczeń. Z tego co widzę liczba odcinków może nie wystarczyć na sensowne zakończenie jeśli obecne tempo się nie zmieni...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-02-2012, 21:09   

JJ napisał/a:
Guilty Crown 16 - czyli z poradnika "Jak zostać mrocznym badassem":

Krok 1: kup szalik
Krok 2: zapuść grzywkę na oczy
Krok 3: Gotowe!

Erm... Nie działa, Shoe.

Ale przynajmniej jest wesoło. A Mana najwyraźniej wciąż żyje w Inori. Ciekawe, czy jak wyjdzie to spojrzy na Shu, z rozczarowaniem stwierdzi "meh, too old" i pójdzie sobie szukać nowej shoty :D

O kfik. I mają nowe, gorsze, łatwiejsze w animacji tachikomy == Ale za to wkoło jest, indeed, wesoło. Ciekawe kto powstanie z martwych w następnym odcinku.

Amagami aktualne - nadal jest fajną komedią romantyczną. Nadal ogląda się z przyjemnością. I nie ma dramy. Czy emo. Miodzio normalnie i rodzynek w tym sezonie.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-02-2012, 21:27   

Last Exile Fam Fam, pseudo 16

Czyli retrospekcja pierwszej serii z odrobiną aktualnego materiału, który niby coś tam wyjaśnia, ale jednak mąci. Niby pokazali Clausa i Lavi, ale słowa Dio o tym, że obiecał im chronić Alvis sugerują, że albo są gdzieś indziej, bo coś tam, albo wydarzyło się coś, co całkowicie wykluczyło ich z walki jakiejkolwiek. I zakocykowany i śpiący Claus wygląda dość niemrawo. A Lavi była dziwnie narysowana.

Kolejny odcinek zmarnowany.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2012, 21:37   

To w takim razie muszę to zobaczyć i ponarzekać osobiście :P

Kill Me Baby epizod obecny był znowu beznadziejny, więc poczucie zmarnowanego czasu znowu jest bardzo przyjemne. :P ciekawe jak smakuje suchy lód :]

Poza tym oglądam sobie powtórki po latach. Crest Of the Stars do epizodu 3 jak na razie. Zobaczymy czy znowu odczuję pierwszy sezon jako ziewacz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-02-2012, 10:40   

Area no Kishi ep06
Mamy obrót sytuacji o 180*, czyli pierwszy mecz.
Ku mojemu zdziwieniu, nie ma supermocy, a całość jest zjadliwa. Odcinek minął nie wiadomo kiedy.
Od strony czysto technicznej, to pokazano prawidłowe ustawienie piłkarzy na boisku, angielską szkołę piłki nożnej i nawet w miarę poprawną technikę użytkową.
Chyba nie trzeba będzie ciąć się przy oglądaniu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-02-2012, 10:43   

Cytat:
I zakocykowany i śpiący Claus wygląda dość niemrawo


... Bardziej niemrawo niż normalnie?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-02-2012, 12:15   

...dobra, wysiadam. Do 6 odcinku wytrzymałem z Knight in the Area, zastanawiając się jaką jeszcze bzdurę tu zobaczę. Ale nawet moja masochistyczna ciekawość ma swoje limity, wysiadam. Niech Japończycy już nigdy więcej nie dotykają tematu piłki nożnej, mają w końcu swoje sporty na których się znają.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 330 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 329, 330, 331 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group