FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Lord87 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2012
Skąd: Chełmno
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 23:59   

So_Dakki, z tego arcu który obecnie skończyłaś czyli SS jest zdecydowanie najlepszą częścią z całej serii:) Później już będzie tylko gorzej ;P
Takie moje skromne zdanie xD

Ja obecnie oglądam sobie film Redline w jakości 1080p.Ekstaza dla wszystkich zmysłów :)A resztę moich obecnie oglądanych serii znajdziecie na moim MALu jakby ktoś chciał zerknąć ;)

_________________
http://myanimelist.net/profile/Lord87
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
35145009
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-03-2012, 00:43   

Ostatni Nasiek
Kupa wspomnień i wizyta w zapuszczonej willi. Kurcze, jakoś tam było za czysto. Bardzo nostalgiczne zakończenie serii. Mało tego było , zarządzam aby sezony Naśka były po 26 odcinków :P i najlepiej 2 sezony w roku :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 02:28   

ZnT
Mimo nadziei, nie mogli zabić głównego bohatera, a szkoda. Zaskoczeniem było, że nie wskrzesili pewnej osoby. Ogólnie nie ma ogląda się całkiem przyjemnie, ot tak nieco powyżej średniej.

SnS
Było ciekawiej niż ZnT, ale wciąż epizody strasznie się dłużyły. Podobało mi się zakończenie, a historia była całkiem innowacyjna. Można się do wielu motywów działania Shany przyczepić, ale w gruncie jakoś to nawet sprawnie wytłumaczyli. Good ending gdzie trudno jednoznacznie określić kto był tym złym a kto dobrym. Cenie to.
Poza tym podejrzewam, że jeśli bym obejrzał tą serie jednym ciągiem, moja ocena była by nieco lepsza. Czekanie tygodnia by dowiedzieć się, że akcja ruszyła się o centymetr, nie jest miłym wrażeniem.

Last Exile FFF, czyli Fam Fail Fluently
Największy zawód sezonu...
Dziur w fabule więcej niż ma ser szwajcarski.

Spoiler: pokaż / ukryj
Co Alvis robiła na pierwszej lini frontu?
Co stało się Clausowi niby?


Serio, zamiast tych durnych recapów mógł być kawał dobrej histori. Wątek historii Fan może?
Spoiler: pokaż / ukryj
Widać ktoś musiał wytnąć pośpiesznie całą historie, w której Claus najwyraźniej stracił nogi, wogóle cały jego udział w tym anime! Albo nie do końca pomyślano czy mieli by się pojawić czy nie...
a Stan Alvis w stosunku do poprzedniej serii, wcale się nie zmienił XD


Another
Dzieki bogom za to cudo! Dobrze się ogląda, jest dreszczyk i jeśli człowiek zdołał oprzeć się spoilerom w komentarzach było bardzo ciekawie. Jak dla mnie Anime sezonu, zaraz za Mirai Nikki

Danshi Koukousei no Nichijou
Heh, świetna komedia. Bosko się ubawiłem, a powiem szczerzę że byłem z początku mocno sceptyczny. Nic nie przebije dziewczyny od literatury ^^ .

Nisemonogatari
Słabiej niż bakemono, ofc głębia (w każdym tego słowa znaczeniu) którą Shaft nam zaprezentował jest nieco przegięta, ale czego to by w anime nie pokażą.
Zakres fabuły słaby, ale nadrabia bogatymi postaciami i celnymi przemyśleniami.

Gintama się skończyła? Bleach jeszcze ma chyba dziś last ep. LoL ile tasiemców, w końcu kończą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2012, 06:00   

vries napisał/a:
Gintama end - ciekawe dlaczego zdjęli. Czy to kłopoty z polityką, w które anime się przez przypadek wpakowało, czy też brak materiałów lub niska oglądalność? Co by to nie było, idę się ciąć do kącika.

O, to to naprawdę był ostatni odcinek? Widziałem połowę i co prawda postacie mówiły tam o końcu, ale jako że na animecalendar nie było o tym informacji, myślałem, że sobie żartują...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 08:31   

Lord87 napisał/a:
So_Dakki, z tego arcu który obecnie skończyłaś czyli SS jest zdecydowanie najlepszą częścią z całej serii:) Później już będzie tylko gorzej ;P
Takie moje skromne zdanie xD

Tego się właśnie obawiałam ;P Ale póki co wymagająca nie jestem, wystarczy, że będzie chociaż trochę lepiej, niż w przypadku Baunto ;)

Bleach 70-75
Nadal uważam, że to mocny spadek formy.
Spoiler: pokaż / ukryj
Dobrze, że chociaż bliźniaki zginęli, zawsze to o dwóch nudziarzy mniej :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 12:13   

Cepelia napisał/a:
Another - ostatni odc, czyli rzecz o wyborze najlepszych możliwych warunków na rozmowy telefoniczne. Uśmiałam się.

XD
Nie ma co, najlepsza komedia sezonu xD
Zachowania postaci w tym anime są wręcz absurdalne - i to od samego początku.

Gdybym to brał na serio to tak 3/10
Jako lekka parodia 6/10 :)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "


Ostatnio zmieniony przez Chemik dnia 27-03-2012, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 15:22   

vries napisał/a:
Gintama end - ciekawe dlaczego zdjęli. Czy to kłopoty z polityką, w które anime się przez przypadek wpakowało, czy też brak materiałów lub niska oglądalność? Co by to nie było, idę się ciąć do kącika.

Obejrzyj 51 (252) odcinek. Wiele zostało tam wyjaśnione, w telegraficznym skrócie nie jest to definitywny koniec, ale długa przerwa, by między anime i mangą była przynajmniej 100-200 rozdziałowa (czyli mniej więcej 50-100 odcinkowa) przepaść (na razie jest niecałe 20 rozdziałów co starczyłoby na max 10 odcinków). Slot po Gintamie zajmie anime Gon (to ta nudna manga z dinozaurem gdzie praktycznie nie ma tekstu), a jego emisja potrwa rok więc hiatus potrwa przynajmniej właśnie tyle. Moim zdaniem bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie fillerów. A jeśli komuś brakuje Gintamy to zachęcam do czytania mangi. Aktualnie trwa najlepszy arc w historii shounenów, przebijający nawet niedawny zryw Togashiego w Hunter x Hunterze (arc z elekcją i Zoldyckami), przebijający Kintama-arc (jego przedsmak widzieliśmy w 251 i 252 odc. Gintamy) i wszystkie pozostałe, że o innych shounenach nie wspomnę.

Tutaj nie bardzo jest z kim rozmawiać nt. Gintamy więc zachęcam do odwiedzenia Yorozuya Soul (ang. forum i strona) lub forum senpuu (polskie forum z działem Gintamy).

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-03-2012, 15:55   

Góral napisał/a:
. Slot po Gintamie zajmie anime Gon (to ta nudna manga z dinozaurem gdzie praktycznie nie ma tekstu), a jego emisja potrwa rok więc hiatus potrwa przynajmniej właśnie tyle.

Przestań. Bo przyjdzie Gon i na zeżre.
Manga, nudna? To genialny podręcznik przyrody jest!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 17:16   

Góral napisał/a:
A jeśli komuś brakuje Gintamy to zachęcam do czytania mangi.

Wolę anime w tym przypadku.

Góral napisał/a:
Obejrzyj 51 (252) odcinek. Wiele zostało tam wyjaśnione, w telegraficznym skrócie nie jest to definitywny koniec, ale długa przerwa, by między anime i mangą była przynajmniej 100-200 rozdziałowa (czyli mniej więcej 50-100 odcinkowa) przepaść (na razie jest niecałe 20 rozdziałów co starczyłoby na max 10 odcinków).

Osobiście też mam taką nadzieje, ale nie jestem tego taki pewien. TV Tokyo wycięło 2 odcinki z ramówki przez kontrowersje polityczne. Mogli się wkurzyć i zażądać ukręcenia głowy anime z końcem sezonu. Poza tym ta końcówka była bardziej poważna niż poprzednia.

Danshi Koukousei no Nichijou - druga dobra komedia się kończy. Damn... idę się ciąć dalej.
(ocena 8/10)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 18:53   

Smk napisał/a:

Przestań. Bo przyjdzie Gon i na zeżre.
Manga, nudna? To genialny podręcznik przyrody jest!

Parę lat temu przeczytałem parę(naście) rozdziałów skuszony pochlebnymi recenzjami, ale szybko się znudziłem. Ciekaw jestem ile osób wytrzyma oglądanie 50 odcinków tego samego...

@vries
Manga wiele rzeczy robi lepiej niż anime (skrót myślowy) i szczególnie w tym sezonie parę historii lepiej wypadło w papierowej wersji (np. Scandal-arc, ten ze skacowanym Ginem). Jeśli jednak masz awersję do mangi (w każdym rozdziale jest masa tekstu do czytania, 3 razy tyle co w Bleachu) no to rzeczywiście przyjdzie ci długo czekać na ponowne zetknięcie z dziełem Sorachiego.

vries napisał/a:
Osobiście też mam taką nadzieje, ale nie jestem tego taki pewien. TV Tokyo wycięło 2 odcinki z ramówki przez kontrowersje polityczne.

Z tego co kojarzę tylko jeden wycięto (232), ale i tak po emisji na TV Tokyo (a na CR ciągle można oglądać). No i zrobili to sami twórcy Gintamy, podobno żadnych nacisków (ze strony polityków) nie było, to pracownicy TV Tokyo byli nadgorliwi. Ale z powodu jednego takiego incydentu nie skasowano by anime. W Gintamie bez większego echa przechodziły znacznie bardziej kontrowersyjne sceny, a w ostatnim (252) odcinku to już w ogóle pojechali po bandzie. Stąd jestem pewien, że Sorachi nie ściemniał pisząc, że wrócą mniej więcej w momencie gdy producentowi odrosną włosy :].

Poza tym DVD sprzedają się świetnie (np. w ostatnim tygodniu najnowsza płytka była na pierwszym miejscu rankingu Oricon), manga tak samo, a ratingi anime też były zawsze wysokie więc w najgorszym wypadku Gintama wróci, ale w ocenzurowanej formie.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 22:06   

Another


I mamy koniec, szczerze mówiąc przestałem to oglądać jakoś koło siódmego czy ósmego epka, jednak skoro jest całość to postanowiłem dokończyć. Huh miejscami poziom kiczu serwowany nam przez twórców sięgał tak wysoko, że jedyną moja reakcją był wybuch gromkiego śmiechu, sam pomysł na intrygę był niezły, ale niestety wyszło jak zwykle. Cóż, poprzedni sezon zafundował nam naprawdę niezłą komedię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2012, 22:40   

Góral, mam nadzieję, że masz rację nt powrotu Gintamy.

Brave 10 - ostatni odcinek. Wieje nudą. Jelonki lub daniele (nie znam się) uciekają z lasu. Ale to było do przewidzenia, że jedenastemu odcinkowi końcówka nie dorówna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aino Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2012
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2012, 23:06   

Oglądam właśnie Clannad: After Story i... nie mam z kim podzielić się moją frustracją, więc napiszę tu z nadzieją, że ktoś mi odpisze, o. Jestem obecnie po siedemnastym odcinku.


Spoiler: pokaż / ukryj
Tak, After Story jest poruszające bardziej niż pierwsza seria - jest tu więcej wzruszających historii. Denerwuje mnie jednak parę rzeczy - postacie w ogóle się nie zmieniają! Mija ile? Siedem, osiem lat odkąd poznaliśmy głównego bohatera, a on cały czas wygląda tak samo (prócz lekkich worów pod oczami, jak zdążyłam zauważyć). Czy ja po prostu nie zauważyłam?
Tomoya o śmierć Nagisy obwinia Ushio, ale żeby nie widywać się z córką przez pięć lat? I w ogóle ta jej śmierć... Przecież oni dobrze wiedzieli, co się stanie, a wydawało się, że nie odgrywa to w ich życiu jakiejś wielkiej roli. Nie mówiąc już o tym, że sam fakt, iż Nagisa jest w ciąży bardzo mnie zdziwił - tych dwoje normalnie wstydziło się nawet złapać za ręce, o pocałunku mowy nie było. No i Ushio - czy ona w ogóle wie, kim jest dla niej Tomoya? Tamten tak po prostu przychodzi sobie do jej domu i zabiera ją na wycieczkę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2012, 23:34   

Się skusiłem, żeby obejrzeć specjala Hayate no Gotoku (pełnej nazwy nie podam, bo jest zbyt długa).
Kawał mangi przeczytałem do przodu... Ale nie kojarzę... Według linii czasoprzestrzennej, to powinno być ponad rok od ostatniego odcinka drugiej serii... Która skończyła się na początku roku szkolnego, później były wakacje, ale nie te które są w tym specjalu bo nie było jeszcze Ruki, tej zielonowłosej gościary, a główną atrakcją było pojawienie się A-tan (całkiem, całkiem motyw, który popychał główną linię fabularną do przodu).
Swoja drogą ta seria zawsze miała problemy z linią czasu i już jakieś 3-4 lata minęły, a oni nadal są w liceum...

Babka z morskimi włosami, z początku skojarzyła mi się z gościem z którym Nagi miała bić się na dojuinshiny (nie doczytałem do momentu "bitwy" więc nie wiem jak się potoczyło, a nuż okazał się babką i byłbym na dobrej drodze).
Z ciekawostek napiszę, że babka, która śpiewała na początku (Ruka), też ma swoje miejsce w mandze (jest kobiecym odpowiednikiem Hayate).

Hmm... Nic spektakularnego. Wszystko pięknie i w ogóle, ale nic nie wyszło. Najwięcej zabawnych momentów było właśnie z tą nową postacią.
- Zbyt dużo jabuszek
- nawiązania to Suzumyi Haruhi (i pewnie inne których nie znam)
- Hayate jak zwykle Ratuje Nagi
- Izumi jak zwykle ratuje przydupasów
- Hina nietypowo, bo ratuje swoją haremetkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-03-2012, 01:01   

Another do końca

Po pierwsze:
"MATKO ALE CHŁAM!"
Tyle w kwestii opinii.
Po drugie: Another bardzo celnie (w chwili szczerości czy też może słabości ^^) point'uje się samo: "Gimnazjaliści nie powinni wygadywać głupot i zabijać się nawzajem"
Bo ani to zabawne, ani ciekawe.
Po trzecie: Choć anime jest głupsze niż Benny Hill to oglądało się całkiem gładko i sprawnie (bo na określenie "przyjemnie" się nie zdobędę), co należy uznać za jego jedyną zaletę.

PS: Jak następnym razem zacznę coś oglądać, bo się ludiom podoba i o tym gadają to poproszę o żyrandol na głowę.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 346 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 345, 346, 347 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group