FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 359, 360, 361 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2012, 15:51   

Tymczasem Hyouka dziewiąta.

Niesamowicie podoba mi się ta seria - począwszy od grafiki o poziomie której studia inne niż Kyoani mogą sobie pomarzyć, przez nieźle napisane dialogi i interakcje między postaciami aż do fabuły, fajnie pogrywającej sobie z klasyczną konwencją kryminału/zagadki. Pomysł na te ostatnie odcinki z filmem to też strzał w dziesiątkę. Plus, Chitanda jest moe.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 16:07   

Ja zaś ciągle jeszcze oglądam Saint Seiya Omega, właśnie wyskoczył odcinek 12. Końca nie widać, więc nie wykluczone, że nam się zrobi z tego co najmniej 26 odcinkowy serial, choć wizja tasiemca także nie jest wykluczona. Irytuje, że najpierw twórcy wyraźnie stwierdzają, że to nowa seria, bez związku ze starą, a teraz tłumaczą po kolei, co się wydarzyło między seriami. Shun jest nadal taką samą ciapą jak kiedyś. Ciekawe, czy jak się pojawi Hyoga, to znowu będzie nawijał o matce.
...ale i tak nic nie przebija bonusu dla narutardów, czyli rycerza-ninja o imieniu Haruto.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gradzik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 17:17   

Obejżałem ponownie Angel Beats! i mimo to, że pamiętałem co się działo w tym anime to i tak, szczególnie przy 10 i 13 odcinku łezka w oku się zakręciła. Arcydzieło!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mimesis
Gość
PostWysłany: 18-06-2012, 17:41   

Ja właśnie obejrzałam ostatni odcinek Nany :> I chciałabym kontynuację, choć, jak dla mnie - kolejne rozdziały mangi przypominają bardziej modę na sukces, jakoś zaciera się w nich realizm i naprawdę nie wiem, czy ew. druga seria anime byłaby tak dobra, jak to co właśnie obejrzałam. No, i pewnie drugiej części już nie będzie...
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 18:47   

Urawa napisał/a:
Shun jest nadal taką samą ciapą jak kiedyś.

I do tego jest monotematyczny ze swoim Nebula Chain.

Urawa napisał/a:
czyli rycerza-ninja o imieniu Haruto.

Świętego Ninja! (LOL!)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-06-2012, 15:19   

Princess Tutu 12
Reakcja Fakira na odkrycie tajemnicy Ahiru była absolutnie bezcenna. Zwłaszcza jak w panice przykleił się do ściany czerwony niczym burak. To było przepiękne. Zresztą kłótnia chwilę później też.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2012, 17:12   

Gnębię od ponad miesiąca Basiliska, ale średnio mi idzie przez sesję i w sumie średnio mnie wciągnęło. W międzyczasie machnę sobie ep Naruciaka i Fairy Tail, coby się odmóżdżyć totalnie.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-06-2012, 19:09   

E7AO epizod 10
Po dwutygodniowym odpoczynku znowu mamy dawkę wychylania się fabuły z za bełkotu ideologicznego. Kurcze po 10 odcinkach spodziewało by się zobaczyć tych złych , jakieś podstawy dla ciemnej strony. Tym czasem mamy rząd skaczących namiotów :P Trutha prawiącego ogólniki jak to nikt nie wie o co tu chodzi oraz kolejnego idiotycznego potwora, tym razem jego żołędzie atakowały ludzi (pomyliły z Nirvash?). To jest ładne, kolorowe, wybuchowe i w hd, ale FLCL ma dla mnie więcej sensu :P
W jedenastym odcinku będzie zboczony glut :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2012, 19:44   

Inuyasha do 75 epka. Anime bardzo fajne, wszystko mi się ( jak na razie ) w nim podoba.
Zwłaszcza elementy komediowe. Zaczęłam też drugi sezon Kimi to boku, ale nie mam kiedy oglądać gdyż od Inuyashy nie mogę się wprost oderwać.
A i gdzieś w tyle czeka na obejrzenie trzeci sezon Shakugan no Shana, a konkretnie ostatnich kilka odcinków, kto wie może za jakiś czas w końcu to coś skończę oglądać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-06-2012, 23:55   

Accel World 11
Szonenowość, poświęcenie, troszkę budżetowej animacji, drama! i fajna muzyka. Seria się wyrabia. To, albo lore świata mi podchodzi na tyle mocno iż na dociągnięcia nie zwracam uwagi.

ps
Jak Hime nie ma na nazwisko
Spoiler: pokaż / ukryj
Kirigaya
to zeżrę swój telefon. Ten większy.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-06-2012, 18:11   

Aquarion Evol 26 KONIEC

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o MIŁOŚĆ - duże, wytłuszczone, nie do przeoczenia. No właśnie... Tyle słowem puenty serii...
Ostatni odcinek był z serii "What the...?!", ale kilku rzeczy nawet końcówka nie była w stanie zmienić:
- główna bohaterka była całkowicie bezużyteczna, znaczy "coś tam, gdzieś tam niby było", ale panienka generalnie przez 26 odcinków nie zrobiła nic konstruktywnego.
- Amata działa na baterie mikonalkaliczne...
Ale żeby...
- Kagura tak łatwo się poddał i w tak natchniony sposób wyraził podziw dla "miłości" Amaty, to się bym nie spodziewała... Że też jeszcze ostatni odcinek może tak zniszczyć jego charakter...
No dobra... nie było to może żałosne, ale uproszczenia deusexmachiny przejęły pierwszy plan i tak pozostało do ostatniej sceny...
Powiedzmy sobie szczerze - początek obiecywał znacznie więcej...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-06-2012, 12:22   

Zombie Saten 11 oraz Ghost Yomi 12
czyli Sankarea i Tasogare Otome odpowiednio.

Śmieszna sytuacja. Sankarea w te 11 odcinków doszła do pewnego miejsca w mandze które budzi ostry WTF, ale jednak jakąś kwestię zamyka. I teraz mocno mnie zastanawia, co z tym zrobią - chyba, że te odcinki co zostały do końca zapełnią fanserwisem i teaserami, bo nie widzę jak (i po co) mieliby otwierać następne kawałki historii, nawet jeśli już pokazali teaser o "następnych stadiach".

Za to TOxA wysforowała się zdrowo przed mangę - i chyba jest pierwszym przykładem, kiedy nie dość że zrobiono to elegancko, to całość wyszła naprawdę fajnie. Nic dziwnego - autor mangi współpracował. Ciekawe na ile odmienne będzie to co już obejrzeliśmy ale w mandze? Swoją drogą, jest zapowiedziany dodatkowy, 13 odcinek... byłoby miło gdyby było w nim coś więcej niż fanserwis...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kamiltrol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2012, 13:19   

Enevi napisał/a:
Aquarion Evol 26 KONIEC

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o MIŁOŚĆ - duże, wytłuszczone, nie do przeoczenia. No właśnie... Tyle słowem puenty serii...
Ostatni odcinek był z serii "What the...?!", ale kilku rzeczy nawet końcówka nie była w stanie zmienić:
- główna bohaterka była całkowicie bezużyteczna, znaczy "coś tam, gdzieś tam niby było", ale panienka generalnie przez 26 odcinków nie zrobiła nic konstruktywnego.
- Amata działa na baterie mikonalkaliczne...
Ale żeby...
- Kagura tak łatwo się poddał i w tak natchniony sposób wyraził podziw dla "miłości" Amaty, to się bym nie spodziewała... Że też jeszcze ostatni odcinek może tak zniszczyć jego charakter...
No dobra... nie było to może żałosne, ale uproszczenia deusexmachiny przejęły pierwszy plan i tak pozostało do ostatniej sceny...
Powiedzmy sobie szczerze - początek obiecywał znacznie więcej...


A ja się popłakałem ze śmiechu. Fakt, po początku serii oczekiwałem czegoś więcej, ale widać światem znów zawładnęły mechaniczne potwory, bez składu i ładu. Bo chyba nie o fabułę chodziło w tej serii, ale to taki odmóżdzacz, jest bo jest, niekoniecznie potrzebny, nienachalny, ale bawi... Ja się śmiałem co odcinek, ale finał to w pewnym momencie musiałem dać pauzę, bo rady nie dawałem... heh, ale humor mi polepszył:p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-06-2012, 14:51   

kamiltrol napisał/a:
A ja się popłakałem ze śmiechu. Fakt, po początku serii oczekiwałem czegoś więcej, ale widać światem znów zawładnęły mechaniczne potwory, bez składu i ładu. Bo chyba nie o fabułę chodziło w tej serii, ale to taki odmóżdzacz, jest bo jest, niekoniecznie potrzebny, nienachalny, ale bawi... Ja się śmiałem co odcinek, ale finał to w pewnym momencie musiałem dać pauzę, bo rady nie dawałem... heh, ale humor mi polepszył:p


Nie no, w ostatecznym rozrachunku wyszło z tego naprawdę znośne patrzydło, przy którym nie trzeba, a nawet nie wypada myśleć. Cały seans zaliczam do tych nawet udanych, głównie dzięki pierwszym 12-13 odcinkom. Po prostu pod koniec zrobiło się momentami nieznośnie poważnie. Absurd dawał radę do samego końca, prawie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kamiltrol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lis 2011
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2012, 16:22   

Enevi napisał/a:
kamiltrol napisał/a:
A ja się popłakałem ze śmiechu. Fakt, po początku serii oczekiwałem czegoś więcej, ale widać światem znów zawładnęły mechaniczne potwory, bez składu i ładu. Bo chyba nie o fabułę chodziło w tej serii, ale to taki odmóżdzacz, jest bo jest, niekoniecznie potrzebny, nienachalny, ale bawi... Ja się śmiałem co odcinek, ale finał to w pewnym momencie musiałem dać pauzę, bo rady nie dawałem... heh, ale humor mi polepszył:p


Nie no, w ostatecznym rozrachunku wyszło z tego naprawdę znośne patrzydło, przy którym nie trzeba, a nawet nie wypada myśleć. Cały seans zaliczam do tych nawet udanych, głównie dzięki pierwszym 12-13 odcinkom. Po prostu pod koniec zrobiło się momentami nieznośnie poważnie. Absurd dawał radę do samego końca, prawie.


dokładnie o to mi chodziło... Początek dobry, ale im dalej w las tym ciemniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 360 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 359, 360, 361 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group