FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 21:49   

Kidou Senkan Nadesico, jak na komedie/parodie to całkiem sporo postaci drugoplanowych tam ginie. Poza tym całkiem przyjemnie się to oglądało.

Wracając do Mouretsu Pirates, to po tym anime naszła mnie ochota na pewien starszy ale warty obejrzenia jeszcze raz klasyk, w podobnych klimatach, czyli Outlaw Star.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yunnie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2012, 19:20   

Beelzebub W życiu nie widziałam wspanialszej komedii. Naprawdę podziwiam twórców. Generalnie bardzo ciekawy motyw przewodni z dzieckiem demona. Miło się ogląda, taka lekka i przezabawna odskocznia od poważniejszych tematów. Nie radzę pić/jeść w trakcie oglądania.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2012, 20:31   

Mawaru Penguindrum, cztery odcinki za mną i kurcze naprawdę fajna seria z ciekawymi, zakręconymi postaciami. W sumie powinienem napisać z bardzo ciekawymi postaciami ;p. Bo ktoś może nam się tam wydawać "bialy", a gdy poznamy go bliżej, okazuje się inaczej. No i jeszcze te pingwiny, jak one mnie rozwalają... Co prawda zboczone trochę, ale to taki szczegół.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2012, 20:52   

Cowboy Bebop 1-3 - fajnie, aczkolwiek rewelacji na razie nie mam. Trochę zawiodłam się, że te epy były epizodyczne, mam cichą nadzieję, że potem będzie jeden ciąg fabularny. Ale nic to, mogę to oglądać dla samego Spike'a, który z miejsca podbił moje serducho. I Eina. Tylko trochę dziwnie mi się ogląda i słucha Fay, bo kiedy mówi, mam przed oczami Linę...

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-07-2012, 23:04   

Silla napisał/a:
Trochę zawiodłam się, że te epy były epizodyczne, mam cichą nadzieję, że potem będzie jeden ciąg fabularny.
Nie będzie. I dobrze, bo wtedy Cowboy Bebop byłby nudny. A nie jest. Jest idealny.

Część odcinków, zwłaszcza ostatnie, łączy się ze sobą w pewnym sensie, ale jeśli masz nadzieję na prawdziwą ciągłość, to może lepiej sobie daruj dalszy seans.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2012, 23:42   

Mardock Scrumble 2 - RAW. Na razie trudno mi to głębiej ocenić, bez dialogów jest ciężko. Jednak widzę tu nową jakość w japońskim anime. No więc mamy taką sytuację: "Ja i mój homoseksualny delfin". NOWA JAKOŚĆ!!!1111 Dodam tylko, że nie chodzi tu o główną bohaterkę, która nadal ma romans z zmiennokształtną myszą (to stara jakość).
A tak na serio, to anime wygląda całkiem nieźle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2012, 23:42   

Nie no, aż tak źle nie jest, żebym miała porzucać oglądanie. Nastawiałam się po prostu na ciągłą fabułę, trudno się mówi.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-07-2012, 01:04   

vries, I WŁAŚNIE ZASPOILEROWAŁEŚ NAJLEPSZĄ CZĘŚĆ :] Czyli szczur żyje i bardzo dobrze. Jeżeli mnie pamięć nie myli za jakieś 2 miesiące powinny być duby (i trzecia część w kinach Japonii), ale napisy już jakieś są.

Astral Ocean w tym tygodniu nie dołożył cegiełki, przynajmniej składność wizualna nie była tak spektakularna i nostalgiczna jak ostatnio. Prawdopodobnie cały sens odcinka ukrył się w słowach, których nie do końca zrozumiał ja.

Podobnie Moyashimony, jest spowolnienie fabularne, :[ Chociaż jedno wydarzenie jest dosyć mocne, ale bez echa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2012, 07:29   

kokodin napisał/a:
vries, I WŁAŚNIE ZASPOILEROWAŁEŚ NAJLEPSZĄ CZĘŚĆ :] Czyli szczur żyje i bardzo dobrze. Jeżeli mnie pamięć nie myli za jakieś 2 miesiące powinny być duby (i trzecia część w kinach Japonii), ale napisy już jakieś są.

Mysza była w związku już w poprzedniej części i w sumie jakoś nie pomyślałem, że może to tak zostać odebrane (kurcze, mogłem pisać w czasie przeszłym). Ale i tak większym szokiem był delfin...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-07-2012, 09:11   

Natsuyuki Rendezvous - 4

Chociaż Hazuki był absolutnie uroczy i zabawny w tym odcinku, przez większość czasu nie mogłam się wczuć w nastrój, bo rozpraszał mnie kapelusz Rokki. Ja przepraszam bardzo, ale co to był za koszyk? O_o


Spoiler: pokaż / ukryj
Aaa-aa-a, no i masz babo placek, Hazuki się urżnął (gorąco go dopingowałam, żeby trafił w drzwi wejściowe, ale i tak mu nie wyszło... xD) i w końcu pożyczył ciało duchowi. Mam złe przeczucie, że Shimao łatwo go teraz nie odda, zbyt duża była jego radość z tego, że znowu może czuć, płakać i rozmawiać z Rokką.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2012, 20:41   

Sword Art Online
No proszę. Idea strasznie głupia, z której zrobiono z niej całkiem strawne anime.
Chyba główną siłą tytułu jest to, że nie skupia się na walkach (oszczędzając przy tym na niepotrzebnych wydatków na pimpowanie scen walki), a bardziej na odwzorowaniu sytuacji w jakiej znalazły się postacie.
Nie powiem jednak, że seria wydaje się niebywale pędzić (ot czarne koty to nie cały odcinek). Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o głównym bohaterze bo na razie tylko wiemy, że taki dosyć aspołeczny.

Pierwsze anime, które wygoniło mnie z nory od pół roku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-07-2012, 21:11   

NiBl napisał/a:
Sword Art Online
No proszę. Idea strasznie głupia, z której zrobiono z niej całkiem strawne anime.
Chyba główną siłą tytułu jest to, że nie skupia się na walkach (oszczędzając przy tym na niepotrzebnych wydatków na pimpowanie scen walki), a bardziej na odwzorowaniu sytuacji w jakiej znalazły się postacie.
Nie powiem jednak, że seria wydaje się niebywale pędzić (ot czarne koty to nie cały odcinek). Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o głównym bohaterze bo na razie tylko wiemy, że taki dosyć aspołeczny.

Pierwsze anime, które wygoniło mnie z nory od pół roku...

Bo aktualnie ekranizowane są side-stories. W okolicach szóstego, siódmego epa walki zrobią się epickie, chociaż raczej krótkie. Siłą serii nie jest mordobicie*, na szczęście.


*Jeśli doczekamy się dalszych łuków, sprawa będzie nieco inaczej się prezentować thou

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 23:47   

Mardock Scramble The Second Combustion - tym razem z napisami. Ech... jest chyba lepiej niż w pierwszej części. Oprawa graficzna stoi na naprawdę wysokim poziomie i nie ma już tylu brzydkich scen z samochodami w CG. Muzyka dobrze komponuje się z obrazem. Nie ma fabularnych fajerwerków i czasem nawet wydaje mi się, że autorzy przesadzają ze sferą fantastyki. Czy to źle? I tak i nie. Osobiście nie lubię, gdy zbytnio odstaje się od sfery rzeczywistości. Z drugiej strony trzeba mieć dobre wytłumaczenie dla aspektów fabularnych i magia, czy też techniczna magia, dobrze tu pasuje gdy jest dozowana w odpowiednich ilościach. Zawsze jest to jakaś koncepcja cyberpunka. Zostaje mimo wszystko troszkę pytań na temat mechaniki świata i pewnie to się nie spodoba (ja akurat lubię takie niedopowiedzenia).
Bohaterowie dostają swoje pięć minut i na pewno daje lepszy ich obraz, choć główna bohaterka wciąż trochę irytuje.
Wszystko wskazuje na to, że podział filmów jest mocno sztuczny i ma na celu tylko napchać kasę na kosztowną produkcję. Do tego czasu wstrzymam się z oceną.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2012, 14:52   

SAO - 4
Jest już zdecydowanie lepiej niż w poprzednim odcinku - nie miałem wrażenia, że gonią z materiałem. Poza tym, WRESZCIE mamy posmak tego jak Kirito potrafi walczyć (nie mogę się doczekać
Spoiler: pokaż / ukryj
wallrun'a z Liz
. XD Silica jako imouto wypadła nieźle, piknie tyz było dzięki tym wszystkim kwiatom. Quality episode.

Dog Days' - 4
Moje serce nie wytrzymuje tych dawek moe. Kłótnia między Noir (która zyskała bardzo w tym odcinku) a Eclair o względy bohatera Zlewa była komiczna, podobnie jak i cała historia z nocną rozmową. Strasznie żałuje, że ta seria ma tylko 13 odcinków. No i mam nadzieję, że jeśli Zlew się z kimś zejdzie, to będzie to eklerka :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-07-2012, 15:51   

Altramertes napisał/a:
Silica jako imouto wypadła nieźle, piknie tyz było dzięki tym wszystkim kwiatom.

Te małpy..... o_O"
Ale generalnie, tak, SAO 4 wypadło bardzo dobrze. Zwraca uwagę odwrócenie kto do kogo w gości szedł, i zmniejszenie liczby napastników, troszeczkę też przeszkadzała leniwa animacja, ale i tak efekt końcowy był świetny.

W przypadku poprzedniego i Sachi, widać było że zabrakło czasu - dostaliśmy Argo, ale za to zabrakło trochę grindu, pokazania jak Kirito szykował się na walkę i ile go ona kosztowała. Ale za to Hayami Saori była doskonałym wyborem na Sachi, więc wiele można im wybaczyć. Rezygnację z całego znaczenia wyboru tej konkretnej piosenki też, engrish byłby nie do zniesienia nawet w wykonaniu Saorin.

Altramertes napisał/a:
Dog Days' - 4
Moje serce nie wytrzymuje tych dawek moe.

Że tak powiem... można zacytować pewien board:
Noir appreciation thread? Noir appreciation thread.
Choć tutaj raczej epizode niż thread :3

Miłość, Wybory i Czekolada
Pffff... to podręcznik dla domorosłych polityków... z wprowadzeniem w świat ningen-kankei, rozgrywek międzypartyjnych i korumpowania publiki włącznie. ROFL.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 367 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 366, 367, 368 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group