FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 15:35   

Jinrui wa Suitai Shimashita 9 - odcinek o społeczeństwie i jego rozwoju. Społeczeństwie skrzatów. Skrzaty dostały więcej czasu antenowego niż zwykle przez co mój kawaiimeter pokazał wartość powyżej 9000 i dostał orgazmu. Całość wyjątkowo zamyka się w jednym epizodzie.

Muv Luv odcinek chyba też 9 - OMG! Ile im to zajęło? 7 odcinków o niczym? W każdym razie obcy wracają. Nie śpieszyli się. Obawiam się, że to jednak serii nie uratuje.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 16:21   

Ayashi no Ceres 6-17 - nie wierzę, że to piszę, ale zaczęło to to mi się podobać. Nadal jest strasznie głupie, ale jak się przywyknie, to idzie jakoś przełknąć. I Tooya już nie jest taki wkurzający, mógłby tylko wykrzesać z siebie chociaż trochę energii, bo jak na razie, to zdechła ryba jest bardziej energiczna. Za to Ayi nie trawię i uważam ją za głupią s*kę. Jak ją
Spoiler: pokaż / ukryj
Tooya niby zapomniał, to od razu wystartowała do Yuuhiego, żeby się pocieszyć.
A właśnie, Yuuhi - jak na razie jedyna sensowna postać. Powoli zbliżam się ku końcowi i po raz pierwszy w życiu mam nadzieję, że uśmiercą głównego bohatera...

Po 19 epie - ja rozumiem, że Aya mogła się nie skapnąć, w końcu młode to to, że Tooya mógł się nie połapać, ale żeby LEKARZ się NIE OGARNĄŁ, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Aya jest w ciąży?
O jeżu, litości.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Wilkomir32 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2012, 13:37   

11 Eyes (odcinek 1) - jestem świeżo po zapoznaniu się z anime i przyznam szczerze, źe moje uczucia są mocno mieszane. Z jednej strony mamy tajemniczą i naprawdę ciekawie nakreśloną historię, którą aż chce się poznawać (osobiście nie lubię, kiedy wszystko jest podawane na tacy), z drugiej - nie rozumiem i nigdy chyba nie zrozumiem, jaki związek z opowiadaną historią mają symbole religijne (krzyże, pentargamy, aureole), bo z tego, co widzę, nie posiadają żadnej (nie mam pojęcia, skąd u wielu ludzi przekonanie, że ciepnięty wszędzie gdzie się da krzyż podkreśla tajemniczość i wszechogarniający mrok produkcji).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2012, 14:21   

Natsume Yuujinchou po raz drugi. To jest Piękne. Takie ciepłe i pozytywne. Podoba mi się jeszcze bardziej ( o ile to możliwe) niż za pierwszym razem. Napisałabym więcej ale idę oglądam kolejny odcinek ;).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-08-2012, 14:31   

Monika, a później zoku, san, shi, czy tak w kółko pierwszy sezon? :P Musiałem zapytać.

Maji de Otaku na English! Ribbon-chan: Eigo de Tatakau Mahou Shoujo Parodia programu do nauki angielskiego dla Japończyków ze zboczeniem na punkcie Mahou Shojou.
Nie jestem pewien czy widziałem 3 czy 4 odcinki, ale w zupełności wysiadłem psychicznie. Ten serial jest bardzo męczący i chyba sobie podaruje, albo nie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2012, 14:40   

[quote="kokodin"]Monika, a później zoku, san, shi, czy tak w kółko pierwszy sezon? :P Musiałem zapytać.

Obecnie 1 epizod Shi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-08-2012, 21:21   

Muszę przyznać ,ze nawet Gintama potrafi mnie zaskoczyć :P opening z 183 epizodu jest zwyczajnie boski. nie mogę tego jakoś zrozumieć, dlaczego cała seria nie jest tak narysowana, budżet by im zmalał :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2012, 21:57   

kokodin napisał/a:
Muszę przyznać ,ze nawet Gintama potrafi mnie zaskoczyć :P opening z 183 epizodu jest zwyczajnie boski.


Chyba najlepszy, bo różnica jakości w porównaniu do poprzednich z pewnością wydaje się duża i
Spoiler: pokaż / ukryj
następnych niestety też.


Cowboy Bebop do piątego epizodu.
W końcu po mniej więcej roku od pierwszego odcinka postanowiłem brnąć dalej i o dziwo powoli zaczynam rozumieć owe ochy i achy nad tą serią.

Persona 4 special
Poziom poprzedniczki, ni lepiej, nie gorzej, może tylko dosłowne wyartykułowanie na końcu serii "morału" bardziej idiotyczne niż zwykle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2012, 01:42   

Mnie się wcale nie wydaje że jakość jest różna, ona po prostu jest różna :P

Kocham ten opening. chociaż poprzedni ending był jednym z moich dwóch ulubionych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2012, 15:07   

Rewatch Rozenek.

Shinku taka master race Kuudere.

Za to Jun total tsundere, przynajmniej w pierwszym odcinku.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2012, 20:08   

The Disappearance of Haruhi Suzumiya Hardcorowo z english dubem .
Spoiler: pokaż / ukryj
Nie wiem jak cały film wysłać na youtube ale wychodzi na to że sie da
A co się będę , nawet bez znajomości dodatkowych dwóch rozdziałów, film jest całkiem zgrabny. wychodzi jednak na to, że zapomniałem co właściwie było w serialu. Niemniej jednak Yuki show był całkiem fajny, Kyon show też był masakryczny natomiast przedstawienie zaginionej dosyć przewidywalne, mimo tych kudłów na głowie.
Generalnie na plus, ale taka długość pozwalała by liczyć na więcej. Przez 6 i pół odcinka z całą pewnością było by więcej krótkich mocno upakowanych opowiastek (wyłączając przewrócona ósemkę). W sumie wpadłem na film przypadkowo i nawet nie miałem kiedy go za bardzo oglądać ale co tam. Było warto, wszystkie stresy z pracy uszły. Teraz mam obsuwę w postaci 7 półek do sali fizycznej do pomalowania, ale i tak bym na jutro nie zdążył "wyschnać" farby. Na poniedziałek jest to wykonalne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wilkomir32 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 29 Sie 2012
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2012, 11:22   

Afro Samurai - jedna z moich ulubionych serii, mogłabym oglądać ją bez końca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-09-2012, 14:30   

Moyashimon 3-9
Well, początek składający się z niezbyt ciekawej i przewidywalnej zagadki podziemnego składziku był jednak słaby. Chyba dopiero wyprawa do Francji sprawiła, że seria wróciła do formy. Ten pojazd którym przemierzali bezdroża Francji. I epickie miny, gdy w końcu znaleźli Hanekawę. :D I fakt, że człowiekowi w 9 odcinku zaczyna być autentycznie żal faceta.

Była to w sumie ostatnia zaległość jaką miałam z wyjazdu, więc teraz postanowiłam nieco przeczyścić listę serii porzuconych. Na tapetę poszło....

Pandora Hearts 16
Nostalgia! Jedna z rzeczy, którą specjalnie porzuciłam, by kiedyś obejrzeć z nieco zmienioną perspektywą.
I od razu trafiłam na odcinek z wielką przemową Jacka. Kwik! Oglądało się ją cokolwiek ciekawie teraz, gdy człowiek może sobie uzupełnić wszystkie niedopowiedzenia.... "I kiedyś opowiem ci wszystko. O mnie, o Alice i o Glenie...." Oj taaaaak, opowiesz. Już jak pierwszy raz czytałam tę scenę to było widać, jak pięknie Jack manipuluje tłumem, ale teraz można to docenić jeszcze bardziej.

I te wspaniałe czasy, gdy Vincent był zuym i mhrocznym knujem-skurczybykiem z zadatkami na głównego antagonistę.

17
Czyli Vincent ukrywa dowody zbrodni. I mamy trochę informacji o przeszłości Breaka.

I wyprawa do szkoły! To piękne nieporozumienie, gdy Ada rumieni się patrząc na Gilberta, jak i kwestia kapelusza. Pffff.

18
Czyli jak zrobić epickich rozmiarów foreshadowing.

Poza tym uroki zaginięcia na 10 lat: jejku! Ile nowych tomów mojej ulubionej serii! XD Na miejscu Oza pewnie miałabym podobną reakcję. Ten czysty fanboizm. I ta radość ze znalezienia duszy, która też lubi tą serię. XD A potem cała dyskusja jakby żywcem wyjęta z fandomu włącznie z "jak to nie lubisz tej postaci?!" i "jak mogłeś mnie zaspoilerować?!"

Cytat odcinka: "Spoiling stories is an unforgivable sin in this world."

To, że cytat pada po
Spoiler: pokaż / ukryj
olbrzymim foreshadowingu
tylko dodaje mu uroku.

I otoczony Gilbert. XD So many fandom nods.

Poza tym długa dyskusja o idiotyźmie poświęcenia siebie dla dobra innych. Pffff.


A tak na marginesie: Break, proszę nie nazywaj Vincenta szczurem z taką pogardą w głosie, bo mi za każdym razem przed oczami staje Kayneth....

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2012, 19:31   

Saint Saya Omega 21- wiedziałem, zę to musiało nastąpić. Dostajemy Świętego Z Kaczkowym Hełmem. Ma on za zadanie dodać otuchy i przetestować Kouge. Ugh... jak ja go nie cierpię... Wolę nawet słuchać jak Andromeda wrzeszczy "Nebula Chain!". Cóż... w kolejnym odcinku dostajemy ninja, więc będzie kijowo. Mam nadzieję, że w 23-cim dostaniemy Ikkiego. Ikkiz da best! Potwierdzają to moje ostatnio widziane OVA z pobytu świętych w piekle.

A jeśli mowa o piekle...
Hells - można powiedzieć tylko jedno: Co ja pacze!? Jaki jest tytuł najbardziej podobny do tego anime? Apocalypse Zero. Ale ty nie ma cycków, penisów i innego zboczeństwa. Za to jest ten sam idiotyzm i patetyzm powiązane razem w coś co tylko teoretycznie ma sens. Fabuła - nasza główna bohaterka umiera w drodze do szkoły i zostaje przetransferowana do liceum w piekle. Tam rozgrywa się wielka walka z motywem biblijnym w tle (wszyscy wiemy jak Japończycy potrafią to skopać). Ale mamy tu wszystkie shounenowe motywy oprawione w dość artystyczną (patrz prostą i w sumie tym razem marną) grafikę. Innymi słowy dostaniemy przyjaźń, miłość i rywalizację. I mnóstwo wiary w siebie. Ba! W pewnym momencie bohaterowie walczą poprzez wiarę w siebie (jak idiotycznie by to nie brzmiało).
Ocena: 6/10 - w zasadzie może być, ale to nie jest to.

Kyousogiga 1- cóż spodziewałem się, ze będzie gorzej. Było ok. Było za to zbyt krótko.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-09-2012, 21:23   

Dzisiaj tylko Poyo Poyo (które przemówiło w myślach, ach ten biedny weterynarz) Odcinek 34 był fajny, o kwiatkach. I w dodatku Poyo przemówił w myślach jak prawdziwy facet
Spoiler: pokaż / ukryj
"O to ten co mi wbijał strzykawkę w tyłek, ratunku!"
.

Poza tym nadrobiłem 2 ostatnie odcinki Dog Daysów. I o dziwo były silnie połączone w jedną całość przez jeden cmok. Koci bożek też fajny. Ale transformacje w dorosłego bardziej kojarzą mi się z magical girls i programem Ciuchcia niż z młodym herosem. W każdym razie w braku wątku głównego, znowu zaczęła się wojna rekreacyjna trzech sił. Natomiast małe rude i wyjątkowo poczciwe stworzonko, pokazało dzisiaj swoją wścibską naturę aż zielonemu tsundere poszło w ogon aż coś strzeliło :P. Ciągle zastanawia mnie czy zwyczajne zakończą wakacje i odstawią wycieczkę do domów, czy będą jakieś dramy z wymazywaniem pamięci jak poprzednio, może lepsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 371 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 370, 371, 372 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group