FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-02-2009, 20:04   

Prayers - dno i trzy metry mułu, a do tego zbiorowy gwałt ze szczególnym okrucieństwem na Bachu. Fabuła, jaka fabuła?! Bezsensowna rzeźnia z założeniami tak głupimi, że wszystkie macki opadają. Emo bohater i autystyczna dziewczynka w rodzaju Stellar, i pojedynki na jazgot... Nie chcę wiedzieć co twórcy brali pisząc scenariusz. Koszmar, omijać szerokim łukiem! (a w recenzji sobie popluję jadem)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2009, 20:23   

Macademi Wasshoi! obejrzałem nie powiem z zaciekawieniem ale spowodowało u mnie awersje da anime ogólnie czyli chwilowa przerwa z szukaniem nowych zostaje kilka "na bieżąco" na które to nie mogę się doczekać.
Co mnie odrzuciło? A no to że to było bez sensu w sposób kompletnie bezpodstawny. Opowieść chwiała się pomiędzy komedią absurdów i japońską mitologią a komedią romantyczną z dramatycznym zakończeniem. Szczerze mówiąc nie poszli w żadnym z tych kierunków do końca i zmarnowali moje nadzieje.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2009, 20:31   

Wzielam sie w koncu za anime z polki: znane, lubiane i robione pod masy...
Shingetsutan Tsukihime
Jak na razie 2 ep i pauzuje...
Koles musi robić za
Spoiler: pokaż / ukryj
ochroniarza tej blondyny, bo ja pociachał "nieświadomie" a ta teraz jest baaaardzo osłabiona

czyli jednym słowem, polowanie na wampiry czas zacząć... ale beze mnie, przynajmniej na razie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-02-2009, 20:51   

Issina, jeżeli Ci się nie podoba po 2 epku to odradzam, mi wrażenia z początku pozostały do końca. Dooglądałem tylko ze względu na to, że nienawidzę zostawiać zaczętych serii... Chociaż może trochę przesadzam, aż taka męczarnia to nie była.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2009, 23:33   

Vodh, ja tez najczesciej koncze zaczete serie (taki juz moj fetysz ;] )
Ale nic nie pobije meczarni jak przy Soul Takerze.
Nudne to było jak falki z olejem, odmozdzacz totalny, ale czego nie robi się, by cieszyć oczy taka grafika ^^

a powracając do tematu...
Kontynuować będę dalej Shingetsutan Tsukihime, ale dodatkowo wrzucę jeszcze DearS'a
Widziałam juz pierwszy ep, nie wymagam nic nadzwyczajnego po ecchi.
Ta nauczycielka (angielskiego o ile się nie myle xD ) wymiata! (az nie wierze, ze tak napisalam >.< )

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2009, 23:39   

Zoku Natsume 6

Nyanko-sensei! Uwielbiam tego żarłocznego kota! Jego pomysł z wróbelkami był przeuroczo-zabójczy *^^* Albo ta jego radość na myśl o tym, że Księga Przyjaciół wkrótce będzie jego... i plum do jeziora XD Coraz bardziej kusi mnie, żeby zastąpić komplecik z Horo na Madarę w jakiejś kjutaśnej pozie, np. podczas snu.

Sam wątek jest dość ciekawy, zwłaszcza

Spoiler: pokaż / ukryj
nagłe zniknięcie Natsume, a raczej jego porwanie przez tego zuego youkai.

Chcęęę już następny odcinek...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-02-2009, 23:52   

Mnie powalił na łopatki i nie pozwolił się podnieść ani na moment 34 odcinek Hayate no Gotoku. Była parodia Geassa. Konkretnie - parodia Lulusia. TAK, zatrudnili na ten jeden odcinek Juna Fukuyamę. 'nuff said.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 00:36   

MS: IGLOO 2 ep2 - po oddziale piechoty przyszła pora na czołgistów. Nie dostaniemy rudego 102, ale supermobilny czołg z podwójnym działkiem ala mamut z C&C. A w czołgu dostaniemy trochę świrniętego dowódcę batalionu. Jak zawsze kupa patosu i polowanie na Zaku (tym razem mamy jednego ładnie zmodowanego). Ogólnie nice. Ogólnie bardzo mi się podoba przerobienie starego dobrego Gundama na anime wojenne. W kolejnym odcinku prawdziwy klasyk - Guntank!

Astro Senshi Sunred ep 14 - tym razem mamy kolejną grupę pragnącą zawładnąć światem. Oczywiście nie będzie to takie proste. Za to generał Vamp wkurza się na potwory, bo nie przyszły o czasie pomóc mu sprzątać Tajnej Siedziby Głównej (tm). Typowy Sunredowy humor. Do tego nowy opening z Firebird Form (nie różni się zbytnio, ale wolałem stary).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-02-2009, 13:28   

Czy ktoś mi powie o czym był 15-sty odcinek Michiko to Hatchin mimo że go obejrzałem odczytuje go jako jakiś zamiennik po dużej dziurę w fabule.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jest ładny słoneczny dzień, zaczyna padać deszcz jakiś dzieciak zakochuje się w Hanie a ona zachowuje się co najmniej dziwnie i jak nie ona (i tym razem wygląda jak prawdziwa dziewczyna). Kompletnie nic z tego nie wynika, co gorsza Michiko jest jakby jej nikt ostatnio nie porwał i ogólnie nie wiadomo co i jak (ripperzy pomylili odcinki?) Co tu się do diabła wyprawia?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 14:03   

kokodin napisał/a:
Czy ktoś mi powie o czym był 15-sty odcinek Michiko to Hatchin mimo że go obejrzałem odczytuje go jako jakiś zamiennik po dużej dziurę w fabule.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jest ładny słoneczny dzień, zaczyna padać deszcz jakiś dzieciak zakochuje się w Hanie a ona zachowuje się co najmniej dziwnie i jak nie ona (i tym razem wygląda jak prawdziwa dziewczyna). Kompletnie nic z tego nie wynika, co gorsza Michiko jest jakby jej nikt ostatnio nie porwał i ogólnie nie wiadomo co i jak (ripperzy pomylili odcinki?) Co tu się do diabła wyprawia?



Michiko to Hatchin od zawsze miało tendencję to urywania fabuły w najlepszym momencie i wplatania wydarzeń np. dotyczących innych osób. W tym przypadku jest podobnie, na początku myślałem, że po prostu pokazali jakieś wydarzenia, które miały miejsce wcześniej, specjalnie jednak sprawdziłem i ewidentnie: ostatni odcinek rozgrywał się 10 maja, ten rozgrywa się 13. Podejrzewam więc, że po prostu w następnym odcinku wrócą to akcji z odcinka 14, w końcu te daty po coś pokazują.

Swoją drogą odcinek 15 był całkiem przyzwoity, ciekawe rozwiązania graficzne, piękna muzyka i przyjemne emocje:


Spoiler: pokaż / ukryj
Hana w końcu zrozumiała trochę Michiko, wie już co znaczy w kimś się zakochać, ponadto widać jej nieporadność, po prostu nie wiedziała jak się zachować. Z drugiej strony Michiko zachowała się jak matka, przemilczała, przytuliła.

W całej historii chłopca urzekła mnie końcowa scena, kiedy kładł książkę przed drzwiami, wspominał o dziewczynie, która go uratowała, w końcu podziękował Hanie, dając do zrozumienia, że jak obiecywał - pamięta. Podobał mi się ten odcinek, chociaż wprowadził trochę zamieszania...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 17:30   

13-ty epizod Excel Saga - czyli czas na powtórkę.

Spoiler: pokaż / ukryj
Przy okazji dowiedziałem się (lepiej późno, niż wcale :) ), że Nabeshin - jedna z bardziej fazowych postaci serii, to reżyster tego anime... :3

A tłum Hyattek był uroczy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 11-02-2009, 22:40   

Hellsing odcinek 7 - wróciłam do oglądania Hellsinga i cóż mogę napisać...To nie jest seria wybitna, a nawet nie wiem czy dobra. Czas odegrał swoje i niestety grafika wygląda średnio, wręcz po tych kilku odcinkach męczy mnie jej niedoskonałość. Dałoby się to wytrzymać gdyby porywająca była sama fabuła. Ale niestety... Fabuła mnie kompletnie nie kręci, nie jest ani oryginalna czy pomysłowa. Trochę łubudu, trochę strzelanki, trochę dialogów (nie ma to jak obrażające się nawzajem wampiry) i znowu strzelanka lub walka z upiorami. Po prostu klimat Hellsinga mi nie podchodzi - a jakby tego było mało, komplentym rozczarowaniem są tutaj postacie żeńskie. Pani policjantka jest bardzo beznamiętną postacią, a główna pani Hellsing...Nie potrafię jej obiektywnie ocenić. Pewna siebie kobieta, ale jak widzę ją w tym zielonkawym stroju, który do niej nie pasuje i strasznie mnie śmieszy - tragikomedia!

Ale jest coś dlaczego mimo wszystko warto zobaczyć Hellsinga - dla Alucarda! Na szczęście nie jest totalnym szpanerem jak Dante (a myślałam, że będzie jego pokroju postacią!). Jest niesamowity, świetnie wygląda (zwłaszcza w ujęciach, gdy nie ma okularów), jest tajemniczy i po prostu przystojny. W moim osobistym mniemaniu jest go zdecydowanie za mało w odcinkach!! Tylko ze względu na niego kontynuuje swoje oglądanie.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2009, 22:51   

Ja od razu dałem sobie spokój z tą wersją i obejrzałem Hellsing Ultimate. Właśnie tak powinna wyglądać wersja anime od początku! Jest o wiele bardziej wierna mandze, humor nie jest aż tak żenujący (zombie goniące Seras w jej śnie rządzą), a walki wyglądają o wiele lepiej niż w oryginale. Mówiąc inaczej - ekranizacja idealna poprawiająca błędy mangowego oryginału. Fani Hellsinga mogą oglądać w ciemno.
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-02-2009, 23:00   

Dotrwałam do końca czegoś tak wspaniałego jak Nazca. Niebywałe!

Naprawdę długo nie widziałam (prócz Prayers) czegoś tak głupiutkiego i kwikogennego. Seria ma już 11 lat, co nie zmienia faktu, że jest żałośnie naiwna. Mamy współczesną Japonię, która po raz kolejny stanie się areną walki o losy świata. Tym razem jeden licealista i jego nauczyciel kendo okazują się być reinkarnacjami inkaskich wojowników, z czego jeden z nich z niewiadomych przyczyn próbuje zniszczyć świat! Straszne. A ten drugi musi go powstrzymać. Oczywiście do pomocy budzą się po kolei kolejne dusze i jak się okazuje wszyscy się znają! xD A potem rozpoczynają ofensywę xD. Bo chcą zmienić świat! Chcą stworzyć nowy świat! Ile w tym dramatyzmu, ile patosu i ile głupoty i schematyczności xD. Przy okazji nieźle nagięto (przepraszam, złamano) historię Inków. Kwikałam, kiedy to wszystko oglądałam. Wszyscy mieli takie wspaniałe obcisłe kostiumiki, które uwydatniały pośladki xD. I taaakie wieeelkie pióra na głowach. Cud, że nie przeszkadzało im to w walce xD A jeden miał coś na kształt wodorostów. CUDNE to było po prostu :D

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-02-2009, 11:55   

Ooo, Soul Eater 44 w wersji RAW. W sumie mam mieszane uczucia - z jednej strony jest naprawdę ciekawie i dynamicznie, a z drugiej strony czuję rosnący niepokój z uwagi na to, że twórcy anime pchnęli już zupełnie na inny tor fabułę i to ich radosna twórczość względem mangi i mam ogromna nadzieje, ze nie skopią zamknięcia anime, bo zostało już tylko 7 odcinków.


Spoiler: pokaż / ukryj
Przemiana Chrony i próba nadania jej charakteru poprzez konfrontacje z tym, czym się boi najbardziej (czyli mamuśką Medusą ;)) całkiem całkiem do mnie przemawia. Na tyle, że śmiem póki co twierdzić, że pod tym kątem jest póki co lepiej przedstawiona niż w mandze. Ragnarokowi mam wrażenie nieco odjęli charakteru, na pewno by nie siedział cicho, gdyby Chrona przeciwstawiła się ot tak Medusie. Denerwuje mnie za to niemiłosiernie co zrobili z moim ukochanym Steinem! Już przetrawię ten romantyczny wątek jego z Marie, ale nie wybaczę, że sobie przy boku Medusy jest. Ale tu zaś - pojawia się Maka! Maka kontra doktorek może być ciekawa kontynuacja z samego początku mangi/anime, gdy wtedy też z nim walczyli choć bardziej sparringowo. Black Star jak to on, po trupkach byle dokopać "głównemu zuemu". Zaintrygowało mnie też wykorzystanie soul resonance Maki i Soula na początku odcinka, bo w mandze ciut inaczej jej zdolności się rozwijały, choć w równie interesujący sposób.

No i... potencjalne zakończenie. Pokonanie kishina? To by zamykało furtkę do kontynuacji na podstawie mangi. Czyli zapewne skopanie mu tyłka i wygonienie go od Arachne, by sie zaczył w kąciku. Trochę nie widzę, by teraz wprowadzili wątek gdy Medusa prowadzi dzieciaki z Shibusenu na zamek Arachne... Podejrzewam, że - o ile będzie - to dadza to w drugim sezonie. Z tym, że może trochę zgrzytać, gdy teraz tak podgrzali relacje miedzy Maka a Medusa. Hm... będzie ciekawie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group