FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 521, 522, 523 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 03-02-2017, 16:47   

Najzabawniejsze jest w tym wszystkim iż porównując materiał źródłowy, Granblue jest dużo lepszą grą. Tak, to typowa bezpłatna mikrodziura płatności, ale i fabuła jest fajna <pokrywa się z anime, ale i wyglada lepiej, i opowiedziana tak jakoś> i wizualnie jest ślicznie, a muzyka by Uematsu to taka wisienka na torcie. Chain Chronicle growy jest mocno taki sobie w powyższych aspektach. I zgadzam się Tren, bondage Bahamut był bardziej. Czekamy na Rage of? >D

ps Chain Chronicle ma plusa za cudowną animację mordoklepania z perspektywy pierwszej osoby. To ciężko zrobić dobrze, a tu takie zaskoczenie.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-02-2017, 21:06   

Pffff, to z tego co mówisz Smoku to to jest uroczy dowód na to, że to czy wyjdzie dobra adaptacja wcale nie jest aż tak zależne od materiału źródłowego jak mogłoby się wydawać. :D

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-02-2017, 10:52   

Oglądnąłem sobie piąty epizod wywiadów z potwornymi dziewuszkami i zasunęło mi się pytanie patrząc na zapowiedź kolejnego odcinka
Czy gruba czarna obroża z krzyżykiem na szyi Himari kryje pierwsze ślady zębów Hikari?

Epizod poświęcony Yuki był przewidywalny do pewnego stopnia, chociaż miał też swoje zaskakujące momenty, jak zakończenie i zachowanie Hikari po szkole . Nauczyciel coraz bardziej przypomina mi negatyw Onizuki , chociaż parę rzeczy ma wspólnych.

pytanie drugie
Co takiego jest w lodzie Yuki aby badanie go przez naukowców można było nazwać molestowaniem ?

Ale patrzydło nadal dobre.

edit**************************************
L.W.A. epizod 5 RAW
Czy to na prawdę było takie głupie?
czekam do napisów inaczej nie uwierzę

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-02-2017, 19:49   

Tales of Zestiria 16-17 - wcześniej ucieszyłem się z powodu możliwego powrotu do obsady Alishy, ale zamiast tego dostałem 2 odcinki poświęcone Rose (i nie zanosi się, żeby to był koniec)... Przynajmniej to, w jaki sposób przedstawiany jest Sorey, podoba mi się. Zwykle jeśli w anime widzimy idealistycznych pacyfistów, to są oni głupcami, hipokrytami albo słabeuszami. Główny bohater Zestirii na szczęście wymyka się z tych schematów (nawet jeśli czasem bywa dość naiwny).

Demi-chan (...) 05 - miło było popatrzeć, jak Yuki nawiązuje bardziej przyjazne stosunki z pozostałymi demisami, a nawet otwiera się na inne osoby. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że pod koniec odcinka nauczyciel zaczyna flirtować z kolejną nieletnią. Po co?
kokodin napisał/a:
Co takiego jest w lodzie Yuki aby badanie go przez naukowców można było nazwać molestowaniem ?

Jak mniemam, wyobraziła sobie, że osoba, którą spotyka prawie codziennie, zbiera wydzieliny z jej ciała z sobie znanych powodów. Pewnie gdyby takimi badaniami miał się zająć jakiś bardziej anonimowy lekarz albo naukowiec, nie miałaby takich problemów.

Ao no Exorcist: Kyoto-cośtam 05 - fabuła nadal w niewielkim stopniu ruszyła do przodu, ale dzięki retrospekcjom można odpocząć od obsady w obecnym jej stanie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2017, 17:15   

Honey&Clover 1-14

Naprawdę miałem nadzieję na coś nieprzeciętnego rozpoczynając seans. Zawiodłem. Się.
Najgorsze, że nie wiem czemu ta seria zmęczyła mnie w połowie. Takie recenzje, seria, co tu dużo mówić, ustawiona przez recenzentów, na podium seriali obyczajowych. Na podium komedii obyczajowych.
Rozczarowanie.
Na pierwszym miejscu chyba postawiłbym Hagu-chan. Dziewiętnastolatka o posturze dziesięciolatki. Co gorsze, wszystko co nosi spodnie biega za nią z wywieszonym jęzorem. Niesmaczne. Pomyśleć, że początkowo polubiłem Hagu za niepiszczenie. Ale później, szkoda gadać. Dziecinna dziewiętnastka obiektem pożądania? Postoję.
Gdyby chociaż ci faceci traktowali ją po ojcowsku. To byłoby...bo ja wiem...urocze. A tak, szkoda gadać.
Do tego komediowe gagi jakieś takie nieprzekonujące. Super deformed? Jest. Może być, nic nadzwyczajnego.
Grafika? No comment.
Muzyka? Also.
Ocena? 6/10 bo może kiedyś jeszcze zmuszę się do obejrzenia. Ale chyba nie warto.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2017, 20:10   

Hibike! Euphonium 2nd season

Cud, miód i orzeszki! Kumiko, Reina i Asuka senpai!
Ta seria kontynuuje fabułę 1-ki. Tak jak wtedy mieliśmy krew, pot i łzy w drodze do mistrzostw Kansai, tak teraz mamy drogę do krajówki.
Tym razem mamy trochę inny muzyczny zwierzyniec. Tak jak w pierwszej części na pierwszym planie jest Reina (te oczy...) i Kumiko, ale pierwsze euphonium gra też Asuka - senpai (te oczy...). Do tego Yoroizuka-senpai, Aoi- chan (te oczy...to chyba nagminne), mniej Szafir i jej kontrabasu za to show kradnie Asuka i jej poczucie humoru. I wyznanie Kumiko, miłość platoniczna i niewinna jak aniołek.:)
Grafika nadal prześliczna, a muzyka to klasa wyższa. Niemal licealna.;)
Opening i ending bardzo sympatyczne, zwłaszcza ending.
Trochę więcej Takiego, dyrygent doczekał się poważnego wątku w fabule. I zgadnijcie kogo kocha Reina...
Reina i Taki! Zakochana para! Zakochana para...!
Przepraszam, robię się infantylny. To wszystko przez Reinę.
Ocena 9/10, kapitalna rozrywka.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-02-2017, 21:43   

Chain Chronicles 6
Weeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Że główny bohater
Spoiler: pokaż / ukryj
się zdemoni to podejrzewałam, bo foreshadowing kładli za grubo, żeby dobro tak łatwo zwyciężyło, ale że bezpośrednim powodem będzie zamordowanie najlepszego przyjaciela przez halucynacje to nie przewidziałam. 10/10 would despair again. Mowa księżniczki, przetykana transformacją też była ładna. Mam tylko żal, że w wersji demonicznej główny bohater kompletnie siebie nie przypomina, tylko jest randomowym mrocznym rycerzem. Miałam nadzieję, że będzie to taki przedesignowany mroczny Yuri z halucynacji. On miał taki fajny martwy wzrok. A nie, dali ma hełm który zasłania wszystko.


Drużyna tych dobrych musi się zebrać w sobie, bo antagoniści jednak mają zdecydowaną przewagę po tym odcinku.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-02-2017, 20:50   

Napiszę tylko tyle o szóstym odcinku Little Witch Academii
Fail.
to miało być magiczne anime o głupim mesjaszu a nie przygnębiające anime o swiecie rzeczywistym z odrobina magii.
Jeżeli to ma być antagonista serii........meh

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2017, 22:48   

Little Witch Academia episode 7 new hope (raw)
Z samego początku uderzyło mnie jedno, Akko jest inna. Kolejnym ciekawym elementem była chemia Urszulki i Akko. I o jejku Urszulka była tym razem asertywna a chwilami agresywna :]
Cały epizod ładnie nawiązuje do dwóch poprzednich jednocześnie będąc zdecydowanie lepszym.
Czekam na napisy, ale już wiem, że jest na co :]

Demi-chan epizod 07
Nie tego się spodziewałem po zapowiedzi z poprzedniego odcinka, bu hu hu
Odrobina budowy podwalin świata jednak serii nie zaszkodzi.
epizodzik niemniej ciekawy zawłaszcza pod katem pani nauczycielki :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2017, 00:27   

LWA 7 - Anime uczy nas, ze jak ktoś jest kretynem, to i samozaparcie i praca nad sobą nie pomoże. kurcze... selfinsertuję się z Akko. Dużo zapału, mało efektów. Tak, to ja. W każdym razie czasami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-02-2017, 02:13   

Ja bym to raczej określił jako przykład "na siłę nie wlezie do łba, nawet jeśli jesteś zdolny"
Akko jako dziecko z poza magicznego świata ma zwyczajnie złe wyobrażenie o tym jak magia ma działać. Nie może konkurować z kimś kto od małego wie jak to działa bo nauczył się pierwszych sztuczek podczas raczkowania.
Inaczej rzecz opisując Akko ma we łbie 16 bitowy system operacyjny do obsługi normalnego świata, który nie może zaadresować wszystkich zasobów sprzętowych. Natomiast cała magia jaką zna to tylko emulacja na bazie wiedzy podręcznikowej lub fanfików. Dlatego gdy nie myśli co i jak robi, odwala wielkie czary a gdy usiłuje, to nic z tego. Musi odinstalować to wszystko i zainstalować coś bardziej dopasowanego do swoich możliwości. Inaczej mówiąc zapomnieć wszystko co wie o magii i nauczyć się czarować.
Jedno trzeba jej przyznać
Spoiler: pokaż / ukryj
gadane z rybkami weszło jej do głowy szybko i bezmyślnie i chyba zostało

przynajmniej ja to tak tłumaczę, w przeciwnym wypadku moja teoria Akko=magiczny mesjasz leży

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-02-2017, 09:41   

IBO 44
Ok, lokalny Char jest manchildem a nasi, heh, bohaterowie mają przerąbane w nadchodzącym boju.
Znaczy, w końcu Gundamowo jest. Brak jednoznacznie jasnych moralnie postaci jest akurat plusem, brak sensownej fabuły i motywacji, już niekoniecznie. Ale mchy będą się tłukły, a wyglądać będzie chyba równie ładnie jak finał Frontiera.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2017, 10:06   

Nie no, fabuła jest, jak najbardziej - sprawa się zwyczajnie rypła, bo ktoś zamiast przyjąć najbardziej pesymistyczną wizję wydarzeń, przyjął tę najbardziej pomyślną i uznał, że tak będzie działać.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-02-2017, 23:19   

Wywiady z potwornymi dziewuchami epizod 8 był dosyć dziwny, z jednej strony poznaliśmy nieco Yuki i Sato sensei z drugiej ten cały wampirzy quiz. Ale w zasadzie ciekawy odcinek.
ps
Machi wie tak dużo, bo jej głowa leży bliżej książek.

L. W. A. Natomiast w ósmym epizodzie szykuje nam trans narkotyczny ze wskazaniem na przedawkowanie. Ja rozumiem, że jakiś potwór tygodnia był potrzebny, ja rozumiem że Sucy to potwór w sosie własnym, ale to coś było dosyć nieoczekiwane. Podobnie jak koniec odcinka.
Tego nie da się nawet złośliwie zaspoilerować bez opisywania całości.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-02-2017, 18:24   

Slova napisał/a:
Nie no, fabuła jest, jak najbardziej - sprawa się zwyczajnie rypła, bo ktoś zamiast przyjąć najbardziej pesymistyczną wizję wydarzeń, przyjął tę najbardziej pomyślną i uznał, że tak będzie działać.


You were saying?>]

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 522 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 521, 522, 523 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group