FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 529, 530, 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-07-2017, 07:18   

To powiedz mi dlaczego wyglądało to jak wymuszenie poparcia tezy , że wszystkie osoby które lubią tą serię są idiotami z poważną chorobą psychiczną? W sensie że ja jestem jedną z nich. Myślałem, że na forach nie powinno się ludzi umyślnie obrażać. Uczestników czy też innych grup ludzi. Nie pamiętam żebym ja robił sobie wycieczki po ludziach którym LWA się nie podoba bo są tacy czy inni.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-07-2017, 09:02   

Bierzesz internet za bardzo do siebie z jego wszystkimi wyolbrzymieniami. O idiotach nikt nie pisał, przynajmniej ja nie zauważyłem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2017, 15:32   

kokodin napisał/a:
To powiedz mi dlaczego wyglądało to jak wymuszenie poparcia tezy , że wszystkie osoby które lubią tą serię są idiotami z poważną chorobą psychiczną?

Po pierwsze, napisałem ironicznie o "syndromie sztokholmskim" bez kierowania tego w stronę konkretnej osoby. W formie wyraźnego żartu.

Po drugie, nie nazwałem nikogo "idiotą" ani nie sugerowałem, że cierpi na "poważną chorobę psychiczną".

Po trzecie, tzn. "syndrom sztokholmski" nie jest chorobą psychiczną, nie jest poprawnym określeniem naukowym (jego istnienie jest w ogóle mocno kwestionowane) i obecnie jest używany w mowie potocznej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kasztan
Gość
PostWysłany: 07-07-2017, 16:56   

dajcie mu spokój bo sobie pójdzie i już tu całkiem martwo będzie
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-07-2017, 09:08   

Należy do samotni złośliwych trolli, nic mu nie będzie. Chłopaki nie płaczą.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2017, 16:57   

Silver Spoon 2 sezon

Krótko i na temat?
Bardzo was proszę.
Druga część przygód Hachikena i jego kolegów z liceum rolniczego. Choć w sumie słowo "przygód" to lekkie nadużycie. Seria to przede wszystkim edukacja rolnicza z dodatkiem romansu Hachi - Mikage i równie pozytywnego dodatku o przyjaźni między uczniami liceum Ezono. To ostatnie jest najlepsze.:)
Mamy nadal tych samych bohaterów, trochę czasu antenowego dostają rodzice Hachiego, a związek jego i Aki nabiera rumieńców.
No i Marobrwisty. Wredne bydle.;)
No i op i end, świetna sprawa. Poszukajcie sobie na yt.
Ocena 8/10, świetna rozrywka.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-07-2017, 16:28   

A ja przejrzałem charta, i ciemność widzę, ciemność... Tak na razie.

New Game!!
Dwa wykrzykniki, czyli sezon dwa reklamy dla przyszłych pracowników firm produkujących rozrywkę interaktywną... czyli powrót do studia produkcji gier z czysto żeńską obsadą. Obejrzę choćby ze względu na komediowy aspekt takiego purenonsensowego settingu.

Knight's & Magic 1-2
(Pisownia tytułu oryginalna)
O ja cię.... znowu isekai, tyle że tym razem via reinkarnacja. Setting quasi-średniowieczny z technologią opartą o magię. MC: programista, reinkarnowany jako drobniutki, śliczniutki shota którego wszystkie napotkane panny traktują jako przytulankę. Leet C# skills jako przepustka do świata zaawansowanej magii. Nieco niezamierzona komedia, ze względu na stoicką neutralność obściskiwanego protaga okazującego zainteresowanie głównie, gdy w polu widzenia pojawiają się jego ukochane "wielkie roboty". Budżet raczej niski, ale nie tragicznie niski - niedługo pewnie okaże się, czy napchane akcją dwa pierwsze epy pochłonęły go w całości...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-07-2017, 20:32   

Kizumonogatari I-III - najbardziej podobał mi się środkowy odcinek. W pierwszym wydarzenia i decyzje głównego bohatera były dla mnie zbyt naciągane. Z kolei ostatni to frustracja w czystej formie (pewnie do grona osób, które będą jednakowo nieszczęśliwe z powodu "rozwiązania" problemu należy doliczyć widzów), również z powodu rozwleczonej i nie prowadzącej do niczego sceny w składziku szkolnym. Tak poza tym wiadomo teraz, że to
Spoiler: pokaż / ukryj
wszystko wina Hanekawy. Akurat w tym jednym przypadku mogła opanować pokusę wtrącania się.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 16-07-2017, 10:56   

wa-totem napisał/a:
A ja przejrzałem charta, i ciemność widzę, ciemność... Tak na razie.


Knight's & Magic 1-2
(Pisownia tytułu oryginalna)
O ja cię.... znowu isekai, tyle że tym razem via reinkarnacja. Setting quasi-średniowieczny z technologią opartą o magię. MC: programista, reinkarnowany jako drobniutki, śliczniutki shota którego wszystkie napotkane panny traktują jako przytulankę. Leet C# skills jako przepustka do świata zaawansowanej magii. Nieco niezamierzona komedia, ze względu na stoicką neutralność obściskiwanego protaga okazującego zainteresowanie głównie, gdy w polu widzenia pojawiają się jego ukochane "wielkie roboty". Budżet raczej niski, ale nie tragicznie niski - niedługo pewnie okaże się, czy napchane akcją dwa pierwsze epy pochłonęły go w całości...

MC jest typowym 30+ nerdem z /m/ rzuconym w idealny dla niego setting, czego się spodziewałeś? Haremu? Proszę.
Jak szedł ten mem, Disregard Females, Acquire Mecha?
Cieszy że tfurcy zaczynają się na poważnie sztampą isekai bawić. Czekamy na oavkę Goblin Slayera.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-07-2017, 13:00   

Smk napisał/a:
Czekamy na oavkę Goblin Slayera.

FEELS

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-07-2017, 12:53   

Smk napisał/a:
czego się spodziewałeś? Haremu?
Nie, niczego się nie spodziewałem - obejrzałem bo tag mecha. Isekai stanowiło element nastawiający nieufnie, ale teraz po 4 odcinkach wygląda, że komedia daje się oglądać.

Smk napisał/a:
Czekamy na oavkę Goblin Slayera.
Ooo, tak.
I niestety, poza kontynuacjami, to w tym sezonie wiele więcej nie widzę...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2017, 18:59   

Tsurezure Children 4
Bezpieczny seks w anime! I zaaprobowany przez rodzicielów. To anime nie przestaje mnie zaskakiwać. Nie dość, że dający się oglądać romans to jeszcze promujący dobre wzorce.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2017, 21:56   

Shin Cutie Honey - czyli seria ova z poczatku lat 90-tych. Czy jest dobre? Są cycki, więc tak. A tak na serio to ma to parę wad.
Seria mocno jedzie na stereotypach lat 80-tych. Czyli wszędzie ruchawka, zniszczenie i pożoga. Świat pogrążony w chaosie i zbrodni. Do tego paskudne stroje z okresu. I to nie tylko ciuchy ale i kostiumy villanów. Humor mógłby być lepszy. Pierwszy opening mógłby mieć fajniejszą animację. Drugi opening mógłby mieć fajniejszą muzykę (nie zangielszczoną).
Tyle wad. Poza tym jest fajna akcja. Jest trochę humoru. Sporo nawiązań do pozostałych dzieł Nagaia. Animacyjnie drugi opening jest super. Pierwszy za to stare dobre "Cutie Honey". Rozbierane transformacje chyba się nawet nie powtarzają.
Nie ma sensownego zakończenia, ale to mi jakoś nie przeszkadza.
Dobra rzecz: 7/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2017, 20:04   

Danmachi: Sword Oratoria

Czyli powrót do Orario albo drugi sezon.
Tym razem Bellowi dostała się rola drugoplanowa, a na pierwszy plan wysunęła się Ains i urocza elfka, Lefiya Viridis. Czyli, tak, yuri.:)
Od pierwszego do ostatniego odcinka mamy teatr pod tytułem: "Kocham pannę Ains! A czy Ona kocha mnie?"
Lefiya, skarbie, jest tylko jeden problem...
Ains Wallenstein jest hetero.
To widać, Księżniczka reaguje na inne kobiety słabo albo wcale. Wyrazy współczucia dla Lefiyi i Loki. Za to na Bella reaguje jak najbardziej bez większego wysiłku z jego strony.
Trochę szkoda Lefiyi, ale niestety Ains to wojowniczka. W walce jest wyjątkowo przytomna, w życiu zdaje się marzyć o niebieskich migdałach. Nie wiem jak ona może nie widzieć uczucia w tych pięknych niebieskich oczach Viridis, ale tak to właśnie wygląda.
Oprócz Pierwszej Pary mamy do czynienia z innymi członkami Familii Loki. I, trzeba przyznać, że dostali swoją porcję czasu antenowego. Najwięcej uwagi poświęcono bliźniaczkom Tione i Tionie, ale czarodziejka Riviera czy Nizioł Finn;) też mają swoje pięć minut.
Co mi się nie podoba? Otóż znowu mamy do czynienia z udawanym orgazmem fabularnym. Przepraszam.:)
Praktycznie całe 12 odcinków to fanserwis i walka. Co prawda pojawia się kandydat na villana - Uranos, gdzieś tam poszczekuje tamerka wyjątkowo cięta na Ains, ale jakiekolwiek próby zawiązania składnej fabuły giną przedwczesną śmiercią. Finał to, jak poprzednio...

Spoiler: pokaż / ukryj
...kolejna walka z miotającym magią bossem...

...i nic poza tym. Przypuszczam, że trzeba czekać na trzeci sezon. To zaczyna boleć.
A skoro już jesteśmy przy fanserwisie, Lefiya jest dużo ładniejsza od Bella. I tym pozytywnym akcentem można zamknąć jakiekolwiek próby tworzenia fabuły. Trochę szkoda, ale przecież nie samym fanserwisem człowiek żyje.
Grafikę i muzykę niech oceni ktoś wprawniejszy w sztukach graficzno- muzycznych.
Za to op i end całkiem sympatyczne, zwłaszcza end. Lefiya w kucharskim fartuszku wygląda generalnie bardzo korzystnie.
Ocena 7/10 bo choć fabuły brak to sympatyczni bohaterowie dają radę.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 02-08-2017, 13:18   

Tren napisał/a:
Tsurezure Children 4
Bezpieczny seks w anime! I zaaprobowany przez rodzicielów. To anime nie przestaje mnie zaskakiwać. Nie dość, że dający się oglądać romans to jeszcze promujący dobre wzorce.


Formuła serii też pomaga w odbiorze - pomijana jest cała dhraaama, zostaje sama akcja i reaction faces >]
Duża ilość com w tym RomComie też pomaga..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 530 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 529, 530, 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group