FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-03-2009, 22:24   

Właśnie obejrzałem Byousoku 5 cm. Jedyne słowo jakie przychodzi na myśl aby to określić to "piękne". Grafika to cudo w pełnym tego słowa znaczeniu, wzruszająca historia również spełniła moje wybredne oczekiwania. Polecam z całego serca wszystkim którzy lubią dramaty i lubią rozmyślać.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2009, 22:46   

Gekijouban Kara no Kyoukai: Dai Isshou - Fukan Fuukei
czyli MOV 1 ;]

generalnie o serii dowiedzialem sie z AMV - musze przyznac ze przyjemnie się ogląda, mimo iż dzwięk wydobywanego noża z pochwy przypomina raczej wydobywanie jakiegoś miecza Półtoraręcznego xD a gdy porusza nim w powietrzu to słychać jakby tarła o metal .... no cuż ...
oczy głównej bohaterki są też momentami "puste" - chociaż to chyba akurat efekt zamierzony ...
Graficznie całość świetnie się prezentuje, nie mozna powiedzieć złego słowa ;)
Wstępnie polecam - ciekaw jestem fabuły w 2-5odc ;] szykuje sie ciekawa noc ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-03-2009, 15:54   

Outlaw Star odcinek 1. Zapowiada się bardzo, bardzo smakowicie, właśnie czegoś takiego szukałem! Pierwsze skojarzenia przywodzą na myśl Cowboya Bebopa, Trigun i Gurren Lagann. Nie wygląda mi to na serię, która po pierwszym odcinku diametralnie zmieni oblicze, więc chyba mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, że mi się spodoba i że bardzo lubię takie serie :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-03-2009, 16:00   

Gamer2002 napisał/a:
Melancholy of Haruhi Suzumiya ep 8

To anime jest niesamowite a końcówka epa genialna. Genialna z powodu smaczków związanych z grą Ace Attorney

Ja też mam dla ciebie NAJŚWIEŻSZE informacje: królowa Bona umarła!

Wracając do tematu.
Aaaaa, gundamy 21... wizja Lenina ...errm, pardon, Aeolii Schenberga... *___* (patrz post Ysena i mój w odnośnym topiku)

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2009, 16:27   

Kara no Kyoukai : mov 2,3,4,5 ;]
Świetna seria ;]
5 mov (bagatela 2-u godzinny ;] ) - troche sie w nim pogubiłem ... ;)
czekam na następne filmy ;)

Kemonodzume

chymmm .. kreska specyficzna ale bardzo dobrze komponuje się z całością ... LoveStory z mutantami .. ;) dość brutalne i krwawe .. pod koniec strasznie dziwaczne ale ogólnie seria trzyma sie kupy ;)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-03-2009, 16:30   

Czyżby na Tanuku był obowiązek oglądania najnowszych relasów?

Aż boję się napisać, że oglądam Glass Mask 1984. Kreska trochę kojarzy mi się ze starym dobrym Scooby Doo, a bohaterka nie wiedzieć czemu z niejaką Anielą Kowalik. Muzyka nie rani uszu, a fakt, że po latach zrobiono remake dobrze o serii świadczy. Zobaczymy, czy dorówna mandze.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-03-2009, 21:30   

Ja bezczeszczę obecnie Ghost hunt oglądając go w dubingowej wersji. Dobiłem do ep17 i ciągle mi mało.
Seria jak seria mieszane uczucia oprócz kunsztu i dziwnego magnetyzmu produkcji j. c. shaft jest tam rodzaj akcji których szczerze nie uwielbiam, czyli młodociani genialni detektywi i mozolne mielenie zagadek (jak ja tego nie znoszę) . Jedna z najlepszych części tego anime to ścieżka dźwiękowa i to że bohaterowie ... zmieniają ubrania. Poza tym charaktery wydają się ciągle gdzieś dryfować ścierając się ze sobą dzięki czemu ci genialni detektywi wydają się być bardziej prawdziwi niż gadający kalkulator jak to było w spiral.
Dubbing jest po prostu "nie adv filmsowy" a całe wykonanie angielskiej wersji wizualne i dobór aktorów pełny profesjonalizm. Mam teraz wrażenie że wszystko co wyszło spod ręki adv to kompletna amatorszczyzna na jedno kopyto z użyciem czwórki lektorów. No ale jak raz na dwadzieścia tytułów widzi się napisy końcowe które wyglądają w jakiś sensowny sposób i nie są identyczne jak w poprzednich 19 seriach to rzeczywiście wrażenie jest pozytywne. Napisy wprowadzające "september day 4" itd oraz tytuły odcinków są napisane po "naszemu" zamiast "podpisane po naszemu" . Nawet tylko dla zobaczenia tych detali warto zobaczyć angielską wersję.
Poza tym zamontowałem sobie do kompa więcej głośników i uwierzcie zwykłe stereo już mi nie wystarcza. :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2009, 21:38   

Spectacular Spider-man sezon 1 - Wow. Dawno się tak nie wciągnąłem w żadna serię. Jedyną wadą są designy postaci. Niektóre są po prostu brzydkie. Cała reszta na plus. Świetny kawałek w czołówce. Bardzo dynamiczne sceny pojedynków i animacja stojąca na bardzo wysokim poziomie. I to PRZEZ CAŁY SEZON, a nie pierwsze 3 odcinki i ewentualnie walkę z ostatecznym bossem. Całe animu ze swoim recyklingiem ujęć i rozmazanymi tłami może się schować pod tym względem. Historie nawiązują głównie do filmów i uwspółcześnionej serii "Ultimate Spider-man". Nie wychodzą poza standardowe potyczki Pająka z super łotrami, szkolnymi chuliganami, pracą dla Jonaha J. Jamesona w Daily Bugle i zdążaniem na czas do domu, żeby ciocia May się nie martwiła. Oczywiście cały harem szalejacy mniej lub bardziej za Peterem też się przewija w tle (Spider-man jest protoplastą wszelkich haremów, lol). Seria naprawdę dobrze operuje klasycznymi konceptami z serii, jest wiele drobnych smaczków dostrzegalnych dla wieloletnich miłośników Spider-mana, ale i nowicjusze nie powinni czuć się obco. Świetnie się bawiłem oglądając pierwsze 13 odcinków. Czas na sezon drugi, a potem nową serię Transformers Animated :)

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-03-2009, 20:17   

Przed chwilą skończyłam pierwszą serię Neo Angelique Abyss i przychodzi mi do głowy jedno słowo: NUDA! Ostatnie dwa odcinki, które teoretycznie powinny być najciekawsze, ledwo przetrwałam. Generalnie za dużo w całej serii długich dialogów o niczym, oprócz nich trochę nędznych pojedynków, a właściwie zbliżeń na twarze bizonów. Mimo że całość zakończono paskudnym cliffhangerem, nie wiem czy odważę się tknąć drugą serię... Nie powiem, było na czym oko zawiesić, ale reszta to porażka. Tak naprawdę żaden pan się nie wyróżnia, wszyscy mają skrajnie beznadziejne charaktery i są zapatrzenia w główną bohaterkę jak w obrazek. I ja nie rozumiem tego! Pannica jest beznadziejna, szczebiocze takim wstrętnym głosikiem, rumieni się, opatruje faceta, przepraszam, artefakt, który ją porwał... Taką to tylko ubrać w ładną sukienkę, postawić na podwyższeniu i pokazywać jak śliczny, ale bezużyteczny bibelot. Tzn. było kilka dialogów - kfiatków, ale takich naprawdę boskich, kiedy praktycznie spadłam z krzesła, był bizon pod prysznicem i taki w jeziorku (ale miał gacie), tylko to trochę za mało. Z tej serii można urocze amv, tapetki, avatarki robić, ale nic więcej. Dobrze, że chociaż krótkie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-03-2009, 12:19   

higurashi no naku koro ni ep8:
no i żałuję, że kiedyś porzuciłem to anime bo jest ono naprawdę dobre, wciąga, trzyma w napięciu jedynie te powtarzające się scenki życia szkolnego nieco przeszkadzają ale porównując do głównej akcji można o nich zapomnieć. Anime które mnie zaskoczyło, niezwykle zaskoczyło - nie mam żadnych skojarzeń co może wydarzyć się w następnym epie, groza, horror - na pewno będzie mi potrzebne coś lekkiego aby obejrzeć po tej serii, bo higurashi pozostawia w pamięci te dziwne odczucie z oglądania. No więc nadeszła pora aby zagłębić się w to anime dalej, bo wciąga niesamowicie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sickNess Płeć:Mężczyzna
Metal Militia


Dołączył: 15 Lut 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2009, 16:37   

One Outs, ep 20
Skupiał się głównie na Ideguchim (nawet był nieco FABOLOUS) i jego myśleniu. Toua jak zwykle wszystkich przechytrzył. Całość odcinka to jedno wielkie "Keikaku Doori". No i jedna z ostatnich scen:

Spoiler: pokaż / ukryj

_________________
Oh Lord, I must be crazy,
I'm settled down and I find nothing new...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2009, 21:42   

Higurashi no Naku Koro ni Rei 1 - yyyy....

No dobra, totem dosyć ironicznie opisał ten niespełna 30-minutowy twór, ale mimo wszystko nie spodziewałem się czegoś takiego.

Przede wszystkim nie widzę sensu powstania tego odcinka. Ero-psychoza zbudowana na podstawie pomysłu, który bardziej płytki już chyba być nie mógł. Tyle miesięcy czekania, żeby zobaczyć coś, co przypominało odcinek specjalny dla niewyżytych fanów, którzy przez dwie serie Higurashi czekali, żeby zobaczyć Keii'owe przyrodzenie. Ze wspomnianego osobnika zrobiono zniewieściałego bohatera z mózgiem między nogami, dziewczęta awansowały do rangi basenowych wywłok, a reszta postaci najwidoczniej cierpi na jakieś mózgowe schorzenia.

Szkoda, że nie wydali tego odcinka 1 kwietnia, może powstrzymałbym to zniesmaczenie, które teraz mi się po głowie pałęta.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-03-2009, 22:40   

Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho. Nie ma co, Makoto Shinkai nawet jak na standardy jego produkcji mocno tutaj liczył na inteligencje widza. No i zmusił mnie do zmiany w moim rankingu, Byousoku 5 cm jednak nie jest najlepszą pozycją tego reżysera. Choć może to zasługa dużo większej swobody interpretacyjnej którą tutaj miałem, dostałem obraz bardziej dla mnie osobisty przez to.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-03-2009, 14:32   

Jigoku Shoujo, wczoraj zacząłem, jak na razie niestety na minus. Grafika nie powala i w podczas obejrzanych pięciu odcinków działo się dokładnie to samo, w recenzji jest napisane że akcja zaczyna się od 8 odc. tak więc z czekam niecierpliwością. Na plus jak na razie postacie, nie mogę się odeprzeć urokowi tej piekielnej czwórki.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-03-2009, 22:08   

Pinguin Mesume Heart - czyli seria, której jedynym sensem jest parodia wszystkiego co sparodiować można. Wkrótce recenzja :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 60 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group