FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Twój system operacyjny ^^

Jaki masz system?
Windows XP
31%
 31%  [ 29 ]
Windows Vista
14%
 14%  [ 13 ]
Windows 7
31%
 31%  [ 29 ]
Windows (inny)
1%
 1%  [ 1 ]
Linux (Debian i pochodne)
12%
 12%  [ 11 ]
Linux (Red Hat i pochodne)
2%
 2%  [ 2 ]
Linux (SUSE i pochodne)
0%
 0%  [ 0 ]
Linux (Mandriva i pochodne)
1%
 1%  [ 1 ]
Linux (inny)
2%
 2%  [ 2 ]
Mac OS X
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-03-2010, 20:01   

Cytat:
Ja od dziś zostałam (nie?)szczęśliwą posiadaczką Windows 7, do tej pory XP u mnie było więc co druga rzecz sprawia, że mam ochotę wywalić nawet całego kompa, ale to pewno tymczasowe ehhh

Będzie krótko i spamowo - wait what?!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-03-2010, 20:03   

Wnioskuję, że Avalii ciężko się przyzwyczaić do Vistowego interfejsu. Fakt, na początku człowiek się gubi, ale szybko przechodzi.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 20:05   

Vistowy interfejs jest ładny i przyjemny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-03-2010, 21:26   

Nie no nic nie mam do Vistowego interfejsu, po prostu tyle lat na XP, trochę czasu potrzeba aby się przyzwyczaić. Pewno na razie trochę krzywo na to patrzę dla tego, że zmiana systemu wynikła jakoś dziwnie z popsucia kompa (ja muszę iść do tego serwisu dowiedzieć się co mój tata z tym kompem zrobił) a co gorsza utraceniem wszystkich danych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 23:04   

Zmiana przyzwyczajeń zawsze trochę trwa. Sam z początku krzywo patrzyłem na moją vistę, ale teraz nie wróciłbym do starego xp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VioletMeh Płeć:Kobieta
Problematyczne dziecię.


Dołączyła: 25 Mar 2010
Skąd: Otwórz szafę...
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 16:46   

Zaznaczyłam że mam Vistę, ale w sumie mam 2 komputery, i na drugim mam XP... i dochodzę do wniosku, że jest on lepszy oO
Ale że tamten komputer za głośno chodzi, i za długo się włącza to używam tego z Vistą xD

_________________
Nazywaj mnie jak chcesz - i tak zareaguję tylko na "Shishuu".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 17:12   

VioletMeh napisał/a:
Zaznaczyłam że mam Vistę, ale w sumie mam 2 komputery, i na drugim mam XP... i dochodzę do wniosku, że jest on lepszy oO


Bo XP JEST lepszy.:)
Od Visty z pewnością, a wielu twierdzi także, że od Win7 też. Sam korzystam z "Siódemki" (XP po prostu mi się znudził) i chociaż jestem z niej bardzo zadowolony to wydaje mi się że od XP lepsza jest jedynie ze względu na pasek zadań... no i ogólnie wygląd.

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-03-2010, 17:36   

Jako użytkownik pierwszej generacji netbooka mam dość ograniczony wybór. Bawiłem się windą 2k, windą 98 (SE), siódemką, mutacjami XP'ka. Wniosek jest prosty - o ile Windows 7 nawet na procesorze poniżej jednego giga i jednogigowym ramie jakoś chodzi, komfortowo nie da się go używać do czegokolwiek poza oglądaniem ładnego paska. Po prostu sprzęt nie domaga. Na mocnym desktopie oczywiście siedem jest dobrym wyborem.
Dalej, idąc od czasów starożytnych - windows 98 SE okazuje się diablo zabawnym systemem w dzisiejszych czasach. Istnieje grupa entuzjastów przerabiających drivery nowych urządzeń by zechciały współpracować z dziadkiem współczesnych systemów Microsoftu - i to się nawet sprawdza. Mój Asus eee 900 jest w pełni kompatybilny, nawet upierdliwe WiFi, które sprawia niespodzianki w nowszych Okienkach działał bez grymasów. NIestety, nic nie da sie poradzić na wygląd, i pojawia sie kwestia oprogramowania - sam system może i działa, takoż przeglądarki - i w zasadzie nic więcej.
Windows 2000 wydawał mi się idealnym rozwiązaniem do netbooka, z racji stosunkowo małych wymagań, kompatybilności, etc. Używałem, póki nie odkryłem iż można okroić XP'ka pod własne potrzeby.

Aktualnie używam Wingrozy na bazie home. Mam sidebara z siódemki, pikne skórki, przezroczystość, cztery pulpity znane z linuksa, i kupę innych bajerów.

Stara zasada - zrób to sam, a będzie dobrze, ponownie się sprawdziła.

Rozpisałem się, a miałem polemikę krótką z psotą wyżej zrobić. Sigh ^^"
Powrót do góry
N!xau Płeć:Mężczyzna
wieczny wędrowiec


Dołączył: 04 Maj 2008
Skąd: Biesy i Czady
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2010, 11:41   

Ja już od 5 lat mam Windowsa XP i nie zamierzam go zmieniać. Lekki, wydajny i szybki system bez zbędnych wodotrysków. Wszystkie gry i programy uruchamiają się poprawnie i jest git^^
A słonia Vistę ani 7 nie zamierzam instalować, no może w przyszłości jak już wyjdą do 7 ServicePacki.

_________________
"Mina tabibito nari"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
BoginiMarzeń Płeć:Kobieta
Marzycielka

Dołączyła: 23 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2010, 12:37   

Mam Winowsa XP, a na laptopie posiadam Najnowszego Windowsa :P

_________________
www.nasze-marzenia.eu Forum marzycieli
Wejdź i się zarejestruj ;) Warto ;) To jedyne takie forum w sieci :) Na forum wystartował nabór na moderatora, więc zapraszam bardziej gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4087488
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2010, 12:56   

Na stacjonarnym mam XP, ale ponoć za niedługo ma przestać być uaktualniany (tak mam oryginał), na laptopie mam 7 i powiem, że o niebo lepsza od Visty (którą miałam standardowo zainstalowaną), czas startu systemu jest krótki, mniej miejsca pożera i mniej przeciąża komputer. Czy chciałabym wrócić do XP? Nie, uważam że Windows 7 może spokojnie zastąpić XP, ponieważ oprócz wizualnych usprawnień działa tak samo jak XP.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2010, 17:27   

Używam Kubuntu, i bardzo miło mi się z niego korzysta. :) Mam też Windowsa XP i Vistę, z których korzystam tylko jak coś na Kubuntu nie da się uruchomić (głównie niektóre gry).

_________________
"(...) And when men become free then mankind will be free.
May you be free of The Curse of Greyface.
May the Goddess put twinkles in your eyes.
May you have the knowledge of a sage,
and the wisdom of a child. Hail Eris."

- Principia Discordia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-07-2010, 21:31   

Ja się przesiadłam na Siódemkę... Jestem miło zaskoczona, bo działa nawet na moim stacjonarnym rzęchu, który nie spełnia oficjalnych wymagań systemowych. Jedyne co mnie lekko irytuje to fakt, że oryginalny numer seryjny naklejony na świeżo kupionym laptopie nie chce współdziałać po reinstalce i masz tu zagwozdke, babo. Wizualnie bardzo sympatyczny system, już się przestawiłam (a trzeba przyznać, że XP był długo no 1 u mnie), całkiem szybko działa. Pierwsze wrażenie z systemem jednak było fatalne, bo był fabrycznie wgrany wprost od Asusa z miliardem dodatków i się ciął. Dopiero teraz na czysto śmiga jak powinien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lorhan Płeć:Mężczyzna
Mistrz Spamu


Dołączył: 31 Lip 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2010, 18:10   

Windows XP SP2 i jak na razie nie zamierzam się przesiadać na coś nowszego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2010, 12:47   

Od kilku dni jestem posiadaczką nowego laptopa, a wraz w nim Windy 7. Nie zagłębiałam się jeszcze dokładnie w funkcje siódemki (do tej pory pracowałam tylko na XP), ale na pewno na plus trzeba zaliczyć wygląd wizualny, w tym nowe możliwości paska zadań (koniec z milionem otwartych okienek!), oraz szybkość pracy systemu. Bardzo podoba mi się też najnowsza wersja Windows Media Player. I to że system sam znajduje dostępne sieci bezprzewodowe i się z nimi łączy, co nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych sterowników. Poza tym wszystkie programy, które do tej pory zainstalowałam, działają bez zastrzeżeń.

Co na minus? Brak możliwości pracy w wielu językach w wersji Home Premium - klawiaturę mam ustawioną na język polski (mam też polską lokalizację i strefę czasową), ale jako display language mam już angielski, i w rezultacie część systemu mam po polsku, a część po angielsku. Dziwnie to wygląda. No, ale mimo wszystko chyba nie wróciłabym już do leciwego XP.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group