FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
  Darker Than BLACK
Wersja do druku
mug
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2009, 20:28   

Hm, hm...
Trochę się zdziwiłam, ale już dzisiaj w Japonii wszedł 11 odcinek. Czyżby ostatnie odcinki zostaną wcześniej wyemitowane? ]:>

O matko, dopiero teraz zauważyłam JAK grafika kuleje. Spójrzcie na Mao.
Przejdź na dół
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 20:48   

Jej. oO

Ale nawet jeśli to będą ostatnie odcinki, mają być jeszcze 4 specjalne.
Przykładowy zwiastun: Klik!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-12-2009, 17:49   

Kfiiik, 11 była zabójcza.

Pani Szpieg-niezależny pojawia się we wdzianku prosto z "SOS Galactic Patrol"... no, prawie - tam były dwuczęściowe wdzianka, tu równie stylowy kombinezonik a la SciFi z lat 50tych.

I jeśli TO jest nową wersją Yin, to... podrosło jej się XD

Wszystko wskazuje na to, że DtB II jest niemal równie epickim TRAINWRECKiem w odniesieniu do DtB, jak R2 było do Code Geass. Oh LOL... tylko patrzeć jak zza jakiegoś rogu wyskoczy Spinzaku, albo Chuck Norris, i sprzeda roundhouse kick...

I tylko szkoda Suou, bo ona jednak nie z tej bajki jest. To naprawdę urocza postać, tylko tu jakoś nie pasuje...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-12-2009, 11:18   

Wdzianko cycatej pani Szpieg było straszne.

Jak również scena z panem kontraktorem fascynującym się nóżkami Suou i gadającym o włosach na tychże. Aha, no to wiemy już, że ten pan lubi małych chłopców... Współczuję Misaki, jedyny normalny facet wykitował w pierwszym sezonie.

Tym razem Suou zdradza więcej objawów zainteresowania Heiem. Nie wiem, co myśleć o tekście "to już nie jest ta Yin, którą znaliśmy" - wyobraziłem sobie zakończenie z niekanonicznym pairingiem, mniej więcej w ten deseń:

*retrospekcja*
- Hei, bla-bla-bla, stanę się czymś innym, niż jestem teraz, bla-bla-bla, czy będziesz w stanie mnie zabić?
- Tak, bla-bla-bla, bo cię kocham...
*teraźniejszość*
*Hei próbuje załatwić Yin, nie idzie mu*
*zjawia się Suou, razem spuszczają Yin łomot, Yin kona sobie w ramionach Heia*
- Yin.
- Hei.
- Yin.
- Hei.
- Yin, kochałem cię.
- Hei, w sumie ja też... *zgon*
*Hei z Suou żyje długo i szczęśliwie*


Słowem - "zabijam ją z miłości, bo zmieniła się w coś", a potem, skoro już rozstrzygnęliśmy sprawy z przeszłości, można się zabrać za rudą ruską loli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-12-2009, 17:36   

A mnie właśnie, przy okazji powtórki 11 odcinka, naszła taka dziwna hipoteza w kontekście przepowiedni z dokumentu Mitaka...

Izanami, to faktycznie - jak wszyscy sądzą - Yin.

Izanagi to... Hei. A "ciąża" u której końca ma się znaleźć Izanami przy spotkaniu Izanagi, to proces zmian, które zachodzą w Yin pod wpływem bramy... a o których zainicjowanie/wywołanie obwinia się Hei.

Zaś nieszczęście i katastrofa przepowiedziane na powtórne spotkanie, wynika z faktu że nikt - z Heiem włącznie - nie wie, o co chodzi, a ignorancja, jak zawsze, niesie ze sobą prawdopodobieństwo nieszczęścia - tu, zabójstwa Yin przez durnego, nic nie rozumiejącego Hei'a.

Suou w całym koncepcie ma rolę nauczyciela który ma pomóc Heiowi zrozumieć biedną, niezrozumianą i uniwersalnie demonizowaną Yin. I ewentualnie, rolę kozicy ofiarnej którą posądzą o bycie Izanagi, i będą próbowali ukatrupić XD

Kfik?

Czy jak się sprawdzi, dostanę lizaka?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-12-2009, 17:54   

wa-totem napisał/a:
Czy jak się sprawdzi, dostanę lizaka?
Nie xD

Totem, nie podejrzewaj twórców Sweeter than PINK o tak skomplikowane umysły, które mogłyby wyprodukować taki pomysł. Pewnie pójdą po najmniejszej linii oporu, czyli że Izanagi to Shion, bo jak się Yin z nim spotka, to faktycznie może być zabawnie: Yin będzie kontraktorów zabijać, a Shion przywracać do życia, a więc - padłeś, powstań, padłeś, powstań, padłeś, powstań... I tak się będą bawić w Windowsa, aż ktoś się w końcu nie wnerwi i ich nie odstrzeli.

Chociaż, jak tak się zastanawiam... Totem, jak ci się ten twój pomysł (który z minuty na minutę wydaje mi się coraz prawdopodobniejszy) jednak sprawdzi, to dostaniesz tego lizaka... :D

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gaijin niezalogowana
Gość
PostWysłany: 20-12-2009, 18:54   

wa-totem napisał/a:
Izanagi to... Hei.


Ja juz od jakiegoś czasu odnoszę takie wrażenie.

A tak przy okazji czy ktoś mi może wyjaśnić, bo to najwyraźniej mi umknęło: czy, dlaczego i z którego fragmentu to wynika, że Hei chce zabić Yin?
Powrót do góry
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2009, 19:45   

11

HAHAHAHA! OMG! OMG! HAHAHA! Co to za wdzianko i pistolecik tej Pani-Szpieg? O Boże, atak marsjan? Powrót do klasycznych kiczowatych seriali ala Power Rangers i SF rodem z lat 50-siątych? No nie, to już jest masakra. Mogli dać wszystko, od Klasycznego ecchi stroju po zbroje wspomaganą, ale to jest naprawdę gruba przesada. Panowie twórcy po prostu kompletnie się zaćpali, albo mają takie długi, że robią anime by przyciągnąć widownie z kategorii wiekowej 7-8 lat. Przecież to było tragiczne. Czy po zrobieniu genialnego anime można tak nisko upaść i tak zaniżyć poziom? Tak się da? Nie specjalnie? I myśli się, że robi się coś fajnego? Niesamowite. Toż to zjawisko.

No tak, a po za tym. Pierwsza scena. Hei gotuje, i mamy słodkie wspólne gotowanie. Patrzcie, my mordercy i kontraktorzy to też fajne komediowe rodzinki. Potem Iron Man i gadka o włosach na nogach i branie Suou za chłopca. Jezuuu, przecież to jest parodia kompletna. Jakoś im ta walka Suou z Iron Manem wyszła. Ale powiedzie mi, państwo, jak on się porusza w tym kamiennym pancerzu. Tworzy sobie jednocześnie tłoki, serwomotory, przekładnie, silniki, zasilanie, siłowniki i całą mechanikę? No, chyba, że jest Heraklesem. No i jakim cudem strzał z karabinu przeciwpancernego o takim kalibrze nie przebił go na wylot z takiej odległości (i dlaczego ona nie odleciała ze złamanymi rękoma?)? Ah, ten Japoński kamień. Powinni z niego czołgi robić. No i wpadł, z cholera wie skąd, tatuś, poszli akurat do budynku gdzie był tatuś, a tatuś akurat był w budynku gdzie poszli po tatusia. No i wielki reunion". Przynajmniej po przebiciu tętnicy udowej się wykrwawił, a nie dostał power-upa.....W ogóle to anime mnie powala...Jedyne 3 dobre sceny: początek z Izanagi, walka z Iron Manem i końcóweczka Hei vs emo-girl. Porażka.

Dalej. Fabuła. Dobra. Izanagi spotka się z Izanami i będzie apokalipsa, koniec świata i w ogóle impreza. Omg......Powieś się reżyserze. Kończ waść, wstydu oszczędź.

I tak. CIA przypomniało sobie, że USA podupadło. Więc jak przystało na normalny, sensowny i najpotężniejszy wywiad świata....wpada 10 bojowymi śmigłowcami do Japonii. A od kiedy Japonia oszczędza na radarach to nikt nie zauważył paru śmigłowców. W końcu tyle ich lata. Parę w tą czy w tamtą.....

Klimat.....eee....przepraszam, pomyliłem anime.

I stawiam dychę, że całość anime skończy się haremowym happy endem, typu Hei + Misaki, Yin, Izanagi i Suou żyją w posiadłości, męcząc biednego Mao. A July będzie robił za maiden + bliźniaczki staną się dobre. I cosplay oczywiście. A emo-girl też zakocha się w Hei'u. Szpieg-Wojownik-Kosmosu też.

Wa-totem. Twoja teoria jest zbyt spójna i przemyślana. A nawet sensowna. Więc niemożliwe jest by to się wydarzyło.

Podsumowując. Po prostu żal przez duże Ż. I to nie o to chodzi, że anime bije po oczach głupotą i debilizmem. Bo wiele takich anime oglądaliśmy i wchodziły nam fajnie i dobrze się przy nich bawiliśmy. Bo tak miały wyglądać. Tu chodzi o to, jak nisko można upaść po zrobieniu tak znakomitego anime jak DTB. A ktoś by pomyślał, że wystarczy robić wszystko tak jak w pierwszym sezonie.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2009, 20:31   

Ja dopiero jestem na 8 odc, ale doprawdy świetne jest to anime!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-12-2009, 13:32   

Mitsurugi napisał/a:
A ktoś by pomyślał, że wystarczy robić wszystko tak jak w pierwszym sezonie.
But... BUT! We Must Have MOAR! MOAR Pink! Moar LOLIS! Moar = win? XD
Zupełnie jakby zwolnili reżysera z scenarzystą, a ich obowiązki powierzyli cierpiącemu na umysłową biegunkę hive-mindowi z /b/. Albo gorzej, z /l/ zanim moot je zamknął.

Mayissa napisał/a:
jestem na 8 odc, ale doprawdy świetne
Rozumiem, że oglądasz pierwszą serię? ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-12-2009, 00:32   

OOOOOOK. Byl sobie WTF, ktory pojawil sie na poczatku serii i tak sobie rosl, aby w ostatnim odcinku osiagnac rozmiar Mount Everest. Jeeezzuuuu. Co to bylo?

Ten odcinek byl jeszcze bardziej przekombinowany niz 25 pierwszej serii. Nagle pojawilo sie tyle nowych rzeczy i faktow, ze trudno od czegos konkretnego zaczac. I kolejne mgliste zakonczenie z cyklu: ''A moze tak, a moze nie? A moze jeszcze inaczej?''


Spoiler: pokaż / ukryj
1. Dwie Yin ... Ok, to w koncu, ktora Hei zabil i co to byl za usmiech?? I co to bylo za krotkowlose cos? Wygladalo jak meska wersja Yin...
2. Shion stworzyl nowy(?) swiat-kopie, gdzie spokojnie ''po smierci'' zyja sobie Suou i July.
3. Z Genmy nagle zrobili TEGO Zuego i chyba Magik zyje.
4. Co to za zakonczenie?? ''Wierze, ze on gdzies tam zyje'' I Hei niosacy nieprzytomna (martwa?) Yin. Czy oboje zrobili kaput? No dajce spokoj...


CO TO MIALO BYC?
Masa niedopowiedzen, dziura na dziurze i niesmak. A tak czekalam na kontynuacje. A niech to szlag!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2009, 02:16   

wa-totem, chyba tak, to jest pierwsza seria, teraz jestem w drugiej jej części. Czołówka się zmieniła i już mi się nie podoba, po prostu wokal nie w moim guście, a ending całkowicie do bani. Jestem na 19 odc, ale anime straciło coś ze swej mroczności. Za to odnalazłam swego sobowtóra! W 13 od koleżanka Kiko to jak ulał ja! Oplułam aż ekran ze śmiechu jak to zobaczyłam:)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2009, 10:24   

Jeśli jesteś na 19 odcinku, oglądasz pierwszą serię.
Druga będzie miała tylko 12 + 4 specjalne.
Więc nie możliwe, żebyś była na 19 drugiej serii.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2009, 10:26   

Enevi napisał/a:
Ten odcinek byl jeszcze bardziej przekombinowany niz 25 pierwszej serii. Nagle pojawilo sie tyle nowych rzeczy i faktow, ze trudno od czegos konkretnego zaczac. I kolejne mgliste zakonczenie z cyklu: ''A moze tak, a moze nie? A moze jeszcze inaczej?''

E tam, 25-ka pierwszej serii nie była znowu taka zła. Trochę niedopowiedzeń zostało, bo takie ewidentnie było założenie twórców. Tutaj było podobnie. Tyle, że wcześniej na scenarzystach wykonano eksperyment przeszczepu mózgu wiewiórki.
I prawdę powiedziawszy jak dla mnie cała ta seria mogłaby nie istnieć. Czułbym się bardziej komfortowo. A tak mam psychiczny niesmak, gdy myślę o DtB.
Co do ostatniego odcinka, to nie ma on najmniejszego sensu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-12-2009, 11:13   

Cytat:
Co do ostatniego odcinka, to nie ma on najmniejszego sensu.

Mylisz się...

Ja obstawiam, że spece od marketingu poszli o KROK DALEJ i pierwszy raz zafundowano nam serię, która nie ma sensu i nie daje się oglądać bez zakupienia płyt i obejrzenia umieszczonych na nich brakujących (a nie tam, "specjalnych") odcinków... i tyle.

Dostępne trailery "jedynki" mocno sugerują, że tam właśnie będzie "wstęp" do całej drugiej serii, czyli kulisy tego co zdarzyło się po końcu pierwszej, a przed początkiem drugiej serii. Stawiam truflowe czekoladki przeciw orzeszkom ziemnym, że w następnych będzie właściwe zakończenie, a ten odcinek to była taka pocięta reklama.

Pozostaje okazać odrobinę cierpliwości.

Tak, wiem, tonący brzytwy się chwyta. =="

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group