FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2009, 22:44   

A ja chcę, kontynuacje z L.L i C.C, tylko żeby było bliższe atmosferą do pierwszego sezonu, wybitny poziom absurdalności drugiej serii to nie moje klimaty.
GreenGreen napisał/a:
Chodzilo mi o to - http://liliy.net/blog/wp-content/uploads/2008/06/lelouch-kallen2.png
A czy ja komus cos narzucam? Nie, poprostu wszyscy uwzieli sie na milosc Leloucha i C.C, a ja chce dac dowod na to, ze Lelouch wolal Kallen od C.C, taki jest moj poglad i chcialem tylko to udowodnic ^^

A czy jedno z praw anime nie mówiło, że wylądowanie głównego bohatera na klatce piersiowej jednej z bohaterek oznacza, że są sobie przeznaczeni? :)
http://randomc.animeblogger.net/image/CODE%20GEASS/CODE%20GEASS%20-%2023%20-%20Large%2023.jpg
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 16:38   

Cieszę się :D Geass może jest płytki i naciągany, ale wciągający i emocjonujący.
Jako ze nie wierzę, że Lelouch przeżył, nie mam ochoty na jego zmartwychwstanie, ale z drugiej strony, chciałabym, żeby był to sequel. Suzaku jako główny bohater nie przeszkadzałby mi - jest mi obojętny, a CG ma wielu dobrze rozwiniętych bohaterów, więc główny bohater nie zajmowałby całego czasu ekranowego. Prequel mógłby być trochę nudny, a film czy OVA - byłoby to trochę za mało :P Żyjącego Leloucha albo L.L też może przeżyję, zobaczymy, jak się spiszą twórcy.

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 17:02   

Suzaku w roli głównej ? Zdecydowanie nie, bo kogo on wtedy zdradzi ? Znowu dostanie na łeb i zbruzga symbol Zera.

Kontynuwacja po kilkudziesięciu latach. Zakładając, że lel ma code, byłoby to możliwe. Chociaż po podtytule, wnioskuję że Lelouch umarł. Sam się dziwie, że to pisze no ale cóż, tak może być. Z drugiej strony jednak, mogli dać taki podtytuł by podsycić aure niepewności, czy rzeczywiście odszedł, czy nie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 17:19   

Cytat:

Update 4: The franchise's computer website has posted a page devoted to the new project. The page has a message from Code Geass producer Yoshitaka Kawaguchi. According to Kawaguchi, the new project will feature the simultanteous releases of comic series, music, new products under development, and visual works. More details will be revealed in the January issue of Kadokawa Shoten's Newtype magazine, which ships this week.


Hm. Średnio mi się to podoba.

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 19:25   

Fall napisał/a:
Hm. Średnio mi się to podoba.

Ale czemu? Jedyne co tu pisze to tyle, że do tej nowej "serii" (o ile to seria), dodano symultanicznie wypuszczane mangi, muzyka, itd. Wiadomo było, że będą próbowali doić fanów ile wlezie.

Nowa manga to prequel do historii Code Geass, będzie tam C.C, a scenariusz napisze Taniguchi.
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-12-07/code-geass/shikkoku-no-renya-manga-to-launch-in-2010
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fall Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 19:53   

Ach, źle to zinterpretowałam ;( Myślałam, że zekranizują wychodzącą mangę... <ściana>
W każdym razie, trzeba czekać do stycznia.

_________________
Fall = Blay
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Emiley Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2009, 11:05   

Według mnie robienie następnej serii nie jest dobrym pomysłem. Każdy ma inne zdanie na temat śmierci Lulu (ja osobiście uważam, że przeżył) i tak powinno się skończyć. Po co odkrywać wszystkie karty? Jeżeli zrobią następną serię to tylko dla kasy i w sumie wątpię, żeby była świetna. No ale jakby zrobili to i tak obejrzałabym xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
361669
GreenGreen Płeć:Mężczyzna
idiota

Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Holandia
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2009, 23:18   

http://www.youtube.com/watch?v=bmoIaJLjtlM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ct5qVjPwu5U&feature=related
Polecam z calego serca, naprawde rzadko kiedy przepadam za muzyka z anime, a juz napewno nie tak bardzo jak spodobaly mi sie te dwa kawalki (a szczegolnie "stories" pod koniec 25 odcinka pierwszej serii ... Nie moglem przestac tego sluchac, a nawet lezka w oku sie pojawila). Opening i ending szczerze mowiac olewalem, jedyny opening i ending jaki lubilem i podziwialem do Trigun, tak na ogol to poprostu to omijam.

A teraz z innej beczki
R3?
Poszperalem w googlach i wychodzi na to ze kontynuacja nastapi. Poki co nie wiadomo dokladnych detali/informacji, beda one podane dopiero w 2010 jak cos.
Niestety obawiam sie ze nie bedzie to kontynuacja Leloucha, gdyz ten nie zyje ... Nie chce wszczynac klotni na nowo, chce tylko podac zrodlo - Wikipedia i notka od autora fabuly (dokladnie nie pamietam stronki, jak znajde to wkleje, natomiast na wikipedie to polecam Code Geass'owska Wiki, poszukajcie w googlach).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9023080
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-12-2009, 00:48   

Cóż moim zdaniem CG R3 był by już niesmaczny. Całe te wałkowanie wojny, która się skończyła zrobi się nudne.
Zaś mogli by zrobić Geass Chronicle, czy coś w tym stylu, które wyjaśniło by pochodzenie C.C, oraz ujawniła rąbek tajemnicy tej dziwnej rasy, jak i posiadaczy Geass <mówię o takich jak Lulu, którzy dostali od kogoś tą moc>

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-01-2010, 19:02   

Hmm, znalazłem dość fajną ciekawostkę odświeżając anime, a chodzi o to, że Spinzaku (Suzaku, jakby ktoś nie zrozumiał) jako rycerz siódemki walczył na froncie białoruskim. To dość dziwne, bo na większości pokazywanych w anime map, nawet tych wiszących w Pendragonie, Rosja i Europa środkowa są suwerenne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 19:06   

RepliForce napisał/a:
Cóż moim zdaniem CG R3 był by już niesmaczny. Całe te wałkowanie wojny, która się skończyła zrobi się nudne.


A ja uważam, że R3 byłby beznadziejny, tylko dlatego, że zniszczyli by tym zakończenie R2.
Znając ich Lelouch jakimś cudem by przeżył i całe jego poświęcenie poszłoby na marne.
Bo mi się podobało zakończenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-01-2010, 19:25   

Właściwie, to najlepszym rozwiązaniem byłby prequel, albo dalsza wojna bez Lulusza. Albo mogliby pokazać rzeczy, których w anime się nie udało, np. poczynania bohaterów pomiędzy R i R2, chętnie bym popatrzał na akcje Suzaku.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-01-2010, 01:58   

Slova napisał/a:
najlepszym rozwiązaniem byłby prequel


Slova napisał/a:
prequel


Slova napisał/a:
najlepszym rozwiązaniem


Prequel nigdy nie jest najlepszym rozwiązaniem, nienawidzę prequeli z pasją. To najgorszy wynalazek jaki istnieje. Nawet jeżeli jest dobry sam w sobie to i tak nijak nie spełnia żadnych moich oczekiwań względem czegoś_wydanego_po_serii (bądź książce, filmie, komiksie, whatever). I na pewno w przypadku Geassa prequel uczyniłby mnie bardzo smutną pandą.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-01-2010, 15:54   

Dlaczego? Mogliby nie skupiać się na Lulusiu, ale cofnąć się jeszcze bardziej w przeszłość, do momentu rozrostu Impreium Brytyjskiego, podboje Charlesa i takie tam. W sumie obecnie są nikłe szanse na rozwikłanie wielu wątków związanych z imperatorem, a przecież jego osoba zasługuje na coś więcej, niż zapomnienie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2010, 16:21   

Stawiam na to, że prequela nie będzie, bo Sunrise nie będzie wtedy mógł zrobić reklamy nowym świecącym mechom, coby na sprzedaży figurek zarobić.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 139 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group