FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 18:22   

To znaczy, on tam umiera. Pytanie brzmi, czy zregenerował się za pomocą kodu.
Jednak Lulu, chyba nie mógł mieć kodu. Bo gdy otrzymuje się kod, to traci się geass, więc teoria że ma je po ojcu obalona, a od CC nie chciał kodu. Znaczy mogą powiedzieć że jest wyjątkiem, czy co, ale to będzie naciągane.

_________________
Lubię dobre Anime
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 18:39   

Mógł otrzymać bo Kod nie niweluje Geassa półki nie zostanie aktywowany przez pierwszą śmierć nosiciela i nie wiadomo jak się ma otrzymanie Kodu od innej osoby która dała Geass.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
an field marshall
Gość
PostWysłany: 07-03-2010, 19:06   

Spoiler w nazwie tematu coś tam jednak sugeruje ...

Jeden mały wyraz "Zero" w tytule, obala wszystkie przesłanki o tym, że będzie to before story. Raczej na 99,9% After.
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 19:11   

Zero? A gdzie jest niby ten tytuł bo ja widziałem tylko REBIRTH co świadczy o odrodzeniu a odrodzenie to kontynuacja :P

Zresztą, od prequeli ma być ta manga dziejąca się w Edo.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 13:41   

Ogólnie najlepiej by było, gdyby był nowy zero, który chce się dowiedzieć czym jest geass i kod, a z ukrycia pomaga mu Lulu który później się ujawnia. To by było ciekawe z 3 powodów.
1.Wyjaśniłoby się czym jest geass
2.Byłby nowy bohater i wątek.
3.Byłby Lulu o którym też jakiś wątek by był (żeby to nie był koleś pojawiający się 1 raz na 10 odc.)
Moim zdaniem pomysł z tymi 3 punktami byłby najlepszy.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2010, 14:40   

Thirteen napisał/a:
Skoro już jesteśmy w temacie o CG, to mam pytanie- newsy o 3. sezonie są, ale wiadomo coś więcej?

O kolejnym sezonie nie wiadomo na razie praktycznie nic, ale jestem pewien że na pewno będzie, ponieważ nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Dlatego też obecnie wszyscy koncentrujemy się w tym temacie na przeróżnych teoriach dotyczących fabuły nowej serii, które najprawdopodobniej będą całkowicie błędne.

Ok, teraz moja kolej. Akcja R3 będzie się toczyć po zakończeniu poprzedniej serii, gdyż wydanie prequela mocno uderzyłoby w rynek modeli mechów, z którego Sunrise czerpie tantiemy. W przypadku kontynuacji ten problem nie istniałby, a wręcz przeciwnie - zarówno nowe jak i stare modele znowu zaczęłyby się sprzedawać niczym ciepłe bułeczki. Poza tym wątpię by głównym bohaterem pozostał Lelouch, ponieważ cały tamtejszy świat na go za martwego tyrana. Zważywszy na jego absurdalną popularność w rankingach postaci jego pojawienie się jako głównego knuja i providera wspierającego z ukrycia nową główną postać, jest niemal pewne, ale na pewno nie będzie odgrywał równie wielkiej roli jak poprzednio.

W takim razie kto mógłby zająć jego miejsce? Osobiście stawiam na córkę Suzaku i Nunnally. Mam tylko nadzieję że nie odziedziczy kondycji po mamusi, inteligencji po tatusiu, oraz krwiożerczości po ciotkach i dziadku.

Natomiast nie mam pojęcia, jak mogłaby wyglądać fabuła pierwszej serii. Co prawda Schneizel, mógłby się wyzwolić spod wpływu geass, co w połączeniu z pojawieniem się twórców kodu i geass (bo raczej niemożliwe jest by to ludzie stworzyli teleporty i Miecz Akashy) mogłyby być dobrym punktem wyjścia, ale trudno na razie powiedzieć coś więcej. I tylko czemu mam wrażenie, że w nowej serii mechy zaczną walczyć w kosmosie? =="
Powrót do góry
an field marshall
Gość
PostWysłany: 08-03-2010, 17:37   

Przepraszam bardzo, skąd ci przyszło do głowy że Nunally i Susaku będą razem !!!

Z jednej strony wersja z lelkiem jako kolesia gadającego co kto ma robić jest niedorzeczna, z drugiej fajną alternatywą. Niedorzeczna, ponieważ ciężko delikatnie mówiąc, zrobić go 2 planową postacią.
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2010, 18:19   

an field marshall napisał/a:
Przepraszam bardzo, skąd ci przyszło do głowy że Nunally i Susaku będą razem !!!

To mógłby być wyjątkowo sensowny rozwój sytuacji. Małżeństwo cesarzowej Świętego Cesarstwa Brytyjskiego i słynnego przywódcy rewolucji mogłoby mieć kluczowe znaczenie do przywrócenia pokoju i równowagi sił tamtego świata. Nie wspominając już o tym, że ich dzieci mogłyby odegrać kluczową rolę w fabule.

an field marshall napisał/a:
Z jednej strony wersja z lelkiem jako kolesia gadającego co kto ma robić jest niedorzeczna, z drugiej fajną alternatywą. Niedorzeczna, ponieważ ciężko delikatnie mówiąc, zrobić go 2 planową postacią.

Wersja w której Lelouch wykorzystując technologie związane z Mieczem Akashy, oraz swoich sojuszników (Orange-kun!, CC!), by manipulować sytuacją jest nie tylko fajna, ale też sensowna. To chyba najprostszy sposób, żeby wcisnąć postać Lulusza do kolejnej serii w przypadku, gdyby ktoś inny został głównym bohaterem.

ps. Czy wspominałem już, że nasze teorie dotyczące nowej serii prawdopodobnie się nie spełnią? W końcu scenarzyści Code Geass niejednokrotnie zasłynęli z umiejętności tworzenia zaskakującego rozwoju wypadków, nazywanego nieco nad wyrost fabułą. ^^"
Powrót do góry
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 20:45   

CainSerafin napisał/a:

To mógłby być wyjątkowo sensowny rozwój sytuacji. Małżeństwo cesarzowej Świętego Cesarstwa Brytyjskiego i słynnego przywódcy rewolucji mogłoby mieć kluczowe znaczenie do przywrócenia pokoju i równowagi sił tamtego świata. Nie wspominając już o tym, że ich dzieci mogłyby odegrać kluczową rolę w fabule.

Tylko że nie wydaję mi się żeby Suzaku ujawnił że jest nowym zero, a większość by się pewnie nie domyśliła tego. Co prawda Nanally to wie, ale przez to wie że on zabił Lulu, a jeśli nawet mu wybaczy, to ich małżeństwo byłoby niepoprawne na arenie politycznej. Ponieważ cały świat uważałby go za oddanego przyjaciela i sługę złego imperatora, czyli człowieka złego i niegodnego zaufania, co stworzyłoby pewnie różne spekulacje dotyczące przejęcia przez niego władzy i powrót do krwawych rządów czy coś.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-03-2010, 20:52   

ZUBEK napisał/a:
CainSerafin napisał/a:

To mógłby być wyjątkowo sensowny rozwój sytuacji. Małżeństwo cesarzowej Świętego Cesarstwa Brytyjskiego i słynnego przywódcy rewolucji mogłoby mieć kluczowe znaczenie do przywrócenia pokoju i równowagi sił tamtego świata. Nie wspominając już o tym, że ich dzieci mogłyby odegrać kluczową rolę w fabule.

Tylko że nie wydaję mi się żeby Suzaku ujawnił że jest nowym zero, a większość by się pewnie nie domyśliła tego. Co prawda Nanally to wie, ale przez to wie że on zabił Lulu, a jeśli nawet mu wybaczy, to ich małżeństwo byłoby niepoprawne na arenie politycznej. Ponieważ cały świat uważałby go za oddanego przyjaciela i sługę złego imperatora, czyli człowieka złego i niegodnego zaufania, co stworzyłoby pewnie różne spekulacje dotyczące przejęcia przez niego władzy i powrót do krwawych rządów czy coś.


ZUBEK, czy ty oglądałeś uważnie końcówkę CG? Suzaku jest oficjalnie martwy. A cały plan Lulu opiera się na tym, że jego nowa tożsamość nie wyjdzie na jaw. Nie wiem skąd wzięła Ci się idea, że ktokolwiek się o tym dowie. A Nunnally zna Suzaku od dość dawna i możliwe jest, że wybaczy mu to.

I mówię to jako osoba, której kiszki się skręcają na myśl o tym pairingu, więc żaden fanatyzm przeze mnie nie przemawia.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 22:11   

CainSerafin napisał/a:
słynnego przywódcy rewolucji

Czyli ktoś musiał się dowiedzieć, że jest zero skoro ma niby być "słynnym przywódcą rewolucji". O to mi chodziło, co do tej tezy o małżeństwie.
CainSerafina się zapytaj skąd się mu to wzięło.
A to że Suzaku jest martwy chyba mi umkło, a dziwne, bo końcówkę parę razy obejrzałem.
Hmmm... W każdym razie może znowu obejrzę.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 22:32   

Przecież Suzaku niby zginął w wybuchu mecha podczas walki z Kallen(dobrze mówię?). Tzn tak wyglądało, a pamiętamy przecież rozkaz Leloucha jaki wydał mu za pomocą Geassa. Podsumowując dla wszystkich zginął a tak na prawdę przeżył uciekając nie wiadomo jak. Dzięki temu przyjął miano Zero dla dobra świata jak to zaplanował Lulu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2010, 22:59   

ZUBEK napisał/a:
Czyli ktoś musiał się dowiedzieć, że jest zero skoro ma niby być "słynnym przywódcą rewolucji".

Dla większości ludzi Zero jest bohaterem który doprowadził do powstania jedenastosferowców, wielokrotnie robił z Brytyjczyków głupców i dokonywał niemożliwego, doprowadził do upadku rządów "kastratów" w Chinach, a na koniec sam utłukł cesarza imperium. Ujawnienie że to Suzaku (czytaj - zdrajca i karierowicz) jest Zero, byłoby wyjątkowo niekorzystne dla wszystkich stron, poza ewentualnymi nowymi przeciwnikami. Jedynymi osobami mogącymi zdawać sobie sprawę kim jest nowy Zero mogą być najwyżsi dowódcy zakonu, cesarzowa Świętego Imperium Brytyjskiego, oraz władze Chin, co zawęża listę osób znających ten sekret do max. kilkunastu osób w których interesie nie jest jego ujawnianie.

A teza odnośnie związku Nunnally i Suzaka to jedynie teoria, która z jednej strony wydaje się całkiem logiczna, a z drugiej chyba nie ma większych szans na spełnienie. I tak autorzy scenariusza pewnie wymyślą coś o czym nam się nawet nie śniło.

ps. No proszę. Zaledwie jeden mój post wywołał tyle flejmu, angstu i traum! Mój wewnętrzny troll jest szczęśliwy! ^^"
Powrót do góry
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 10:40   

Ale Lulu to miał mózg. Nawet jak cały plan się zawalał, to i tak wszystko szło zgodnie z planem, a nawet lepiej ;D
Rzeczywiście pewnie nas zadziwią jakimś nowym bohaterem, wątkiem i super nową akcją w kosmosie. A na końcu i tak okażę się że to wszystko było częścią wielkiego planu Lulu który sterował wszystkim z ukrycia i znów idąc po trupach uratował świat przed złem itd.
A wszyscy pewnie, albo się nie skapną że żyje, albo uznają go znów za wielkiego frajera i nabiją na pal z wdzięczności :D

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2010, 15:22   

ZUBEK napisał/a:
CainSerafin napisał/a:
słynnego przywódcy rewolucji

Czyli ktoś musiał się dowiedzieć, że jest zero skoro ma niby być "słynnym przywódcą rewolucji".


Rozumiem, że ktoś kto zamordował Złego Imperatora Lulusza na oczach miliona ludzi nie zasługuje na miano "słynnego przywódcy rewolucji"?


ZUBEK napisał/a:

A to że Suzaku jest martwy chyba mi umkło, a dziwne, bo końcówkę parę razy obejrzałem.
Hmmm... W każdym razie może znowu obejrzę.


Dziwne, ja oglądałam raz, a jego nagrobek jakoś utkwił mi w pamięci (choć to może dlatego, że drania nie lubię i miałam wielką nadzieję, że naprawdę wtedy umarł). I nie przywidział mi się, bo nawet pamiętam, że żartowałam sobie z tego z koleżanką, więc podpadałoby to pod zbiorowe omamy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 143 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group