FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
  Enneagram
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-01-2010, 12:50   

Rozwiązałem dwa razy, bo jak zwykle w takich testach nie miałem pewności co do niektórych zaznaczeń. 5w4 (pierwszy wynik) jeszcze ujdzie:
Cytat:
Piątka to typ introwertyczny, ciekawy świata, z potrzebą wiedzy o nim, analityczny i wnikliwy. Potrzebuje prywatności aby przemyśleć wszelkie sprawy i uzupełnić energię życiową.

No, faktycznie, trudno się z tym spierać. Ale 9w1? Typ Dalajlamy i Gandhiego.
Cytat:
Dziewiątka lubi pomagać innym, jest z natury dobra oraz wrażliwa. Poszukuje jedności z innymi ludźmi i ze światem wokół.

Dziewiątka ze skrzydłem jeden: 9w1 - "Marzyciel"

Dziewiątka z tym skrzydłem, ma zachowanie wzorowego dziecka. Instyktownie zachowuje się cnotliwie...

Yyy... No dobra, na razie nie jest źle. Nie powiedziałbym, że dobro i wrażliwość są moimi najistotniejszymi cechami, ale nic to, czytamy dalej.
Cytat:
Gdy jest szczęśliwa, posiada dużą moralność i jest dobrym liderem z dobrym sercem i uzdolnieniami do pokojowych rozwiązań.

Liderem? Ja? O_o
Cytat:
Często posiada poczucie misji do spełnienia...

Lol.
Cytat:
Dziewiątka z tym skrzydłem może być bardzo lubiana, skromna, czarująca, delikatna. Czasami posiada wielką grację...

No, przynajmniej trochę mi słodzą. Jestem czarujący i bardzo lubiany. I mam grację. Nie wiem gdzie, ale mam. Super. A poza tym, niech mnie ktoś przytuli...
Cytat:
Jak postępować ze mną:
# przytul mnie. Pokaż mi fizyczne zaangażowanie. To mnie ośmiela i łatwiej okazuję uczucia wobec Ciebie


Dziwny wynik, nie do końca go rozumiem. Well, zawsze to lepsze niż szukająca sensu życia poprzez umartwianie się czwórka. Jednak 5w4 chyba bardziej trafne.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-01-2010, 13:56   

JJ napisał/a:
A poza tym, niech mnie ktoś przytuli...
Cytat:
Jak postępować ze mną:
# przytul mnie. Pokaż mi fizyczne zaangażowanie. To mnie ośmiela i łatwiej okazuję uczucia wobec Ciebie
Trzeba było powiedzieć wcześniej, pokazałoby ci się fizyczne zaangażowanie... tfu, pomyziałoby się ciebie na Sylwku xD


A żeby było na temat: Jestem 4. Tragicznym romantykiem (dosłowny cytat). Czytając dalej doszłam do wniosku, że jestem czwórką tą mniej zdrową. A dokładnie to jestem 4w5, czyli Włóczęgą.
Cytat:
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. (...) Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
No to jest Eaś od a do z. Z dokładnością do przecinka.

A najlepsze:
Cytat:
Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
Johnny! (i Poe!)

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-01-2010, 20:23   

Easnadh napisał/a:
JJ napisał/a:
A poza tym, niech mnie ktoś przytuli...
Cytat:
Jak postępować ze mną:
# przytul mnie. Pokaż mi fizyczne zaangażowanie. To mnie ośmiela i łatwiej okazuję uczucia wobec Ciebie
Trzeba było powiedzieć wcześniej, pokazałoby ci się fizyczne zaangażowanie... tfu, pomyziałoby się ciebie na Sylwku xD


Uhuhu, JJ czy po Sylwestrze Cię ośmielam i łatwiej okazujesz mi swoje uczucia...?

A ja już wyszłam z 4w5, nadal by się zgodziło, ale tym razem już wyszło mi co innego. Czy pasuje bardziej? Nie chcę żeby pasowało bardziej... Też ma tru fragmenty, ale że cały czas się uważam za jednostkę rozwijającą się to kto wie co kiedyś ze mnie wyrośnie?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 20:46   

Cytat:
Dwójka ze skrzydłem jeden: 2w1 - "Służący"

To skrzydło daje dwójce nieco uczciwości i emocjonalnej stabilności. Gdy dwójka z tym skrzydłem jest zdrowa, pracuje według swoich zasad pomagania innym. Może się starać utrzymywać wysokie standardy. Etyka jest ważniejsza niż duma. Jest bardziej dyskretna i szanująca granice innych ludzi, a gdy jest smutna, ma tendencję do zamykania się w sobie i przeżywania silnych emocji wewnątrz. Jest bardziej melancholijna niż dwójka ze skrzydłem trzy.
Gdy jest w stresie, często myli swoje poczucie misji pomagania innym z potrzebami związanymi tylko z jej osobą. Może ślepo kierować się swoimi motywami, naruszać prywatność innych osób oraz starać się innych zdominować. Uważa, że jej akcje są zupełnie usprawiedliwione poczuciem, że pomaga w dobrej wierze. Może równiez skupiać się tylko i wyłącznie na pomaganiu innym. Jest to dla niej sposób aby unikać roztrzygania dylematu czy trzymać się swoich zasad etyczno-moralnych czy słuchać swoich własnych potrzeb.


Łałł, prawie wszystko się zgadza, chociaż chciałabym pozostać sobą, ale jednocześnie nie być "służącą".

Cytat:
Jak postępować ze mną

* mów mi, że doceniasz moje działania. Bądź szczegółowy
* dziel ze mną radosne chwile
* interesuj się moimi problemami, choć prawdopodobnie ja się skupię na twoich
* daj mi znać, że jestem dla Ciebie ważna i wyjątkowa
* bądź delikatny jeśli zdecydujesz się mnie krytykować
* mów mi, że jestem atrakcyjna i że jesteś zadowolony gdy inni Cię mogą wiedzieć ze mną


Jakie ja mam wymagania! Ta strona mnie przerasta, bo nie jest głupim teścikiem i w wielu przypadkach mówi prawdę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2010, 19:01   

4w5
Cytat:
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Prawie wszystko się zgadza.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Thirteen Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2011, 20:59   

OMG, częstu mi wychodzą głupoty, a tu się zgadzam... (tylko czemu, jak jednak wychodzi dobrze, to wszędzie mi piszą zdolności artystyczne O_O no i z tą smiercią, nie za bardzo. Przynajmniej nie własną.)

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Cytat:
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group