FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  Enneagram
Wersja do druku
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-08-2006, 19:28   

Mi wyszło 4w3 i całkiem pasuje, choć niektóre opisy są zbyt jednostronne. Hehe i do tego arystokrata:)
Przejdź na dół
kelawerde Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2006, 20:46   

Wyszło mi 4w5... I chyba się zgodzę. Rany, to rzeczywiście dobrze opisuje człowieka!

_________________
"Mimo iż jest wiele ścieżek
U podnóża góry
Dopiero Ci co osiągną szczyt
Zobaczą ten sam księżyc"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sapphire Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2006, 21:03   

7w8 - "Realista"
Wszystko się zgadza. Nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2007, 21:36   

komik. Przewidująca jestem. Joker oznacza właśnie żartownisia. Pasuje niemal doskonale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2007, 22:11   

Odgrzebany dinozaur. Ale nie ma tego złego... kiedyś, daaawno temu też robiłem ten test. Wyszło mi 7w8, realista. Teraz byłęm ciekaw, jaki będzie wynik po tak długim czasie i, niespodzianka, znowu 7w8 :D Ten test jest naprawdę dobrze zrobiony i jest jednym z najprawdziwszych tego typu testów w necie. Zgadza się w znakomitej większości z tym, co wiem o sobie. Teraz (z powodu identycznego wyniku) jestem do niego jeszcze lepiej nastawiony :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-02-2007, 12:01   

Zazwyczaj nie wierzę w takie rzeczy ale ten test jest niesamowicie prawdziwy, 6w5 - "Obrońca":

Cytat:
Szóstki z tym skrzydłem są generalnie intrawertyczne i często bardzo inteligentne. Gdy są zdrowe, mają wiele zainteresowań jak również dużą znajomość rzeczy oraz posiadają wiele umiejętności. Są dobre w przewidywaniu przyszłości. Mogą mieć oryginalny punkt widzenia. Testują potencjalnych przyjaciół przez długi okres czasu, ale gdy już kogoś zaakceptują, to na dobre; do końca życia.
W stresie, szóstki z tym skrzydłem mogą okazywać emocjonalne odosobnienie. Silniej ujawnia się w nich połączenie z dziewiątką. Pokazują mało emocji, ale wyczuwa się u nich to, że czują się czymś dotknięte lub czymś poruszone. Rośnie w nich napięcie pomiędzy potrzebą bycia dostrzeganym, a potrzebą wycofania się w celu chronienia siebie. Mogą też się zachowywać arogancko, tajemniczo i cynicznie gdy się czegoś boją.
Najczęściej spotykane ze skrzydłem pięć, są fobiczne szóstki, które mogą być dyplomatyczne oraz "mówić" bez wypowiadania słów. Mogą dumać nad niesprawiedliwościami losu, spędzać samotnie czas rozwijąc teorie konspiracji przeciwko sobie i innym. Gdy są samotne okazują oznaki paranoi. Podstępnie knują zemstę, są pasywne wobec innych i obwiniające siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 08-02-2007, 12:54   

4w5...
Strasznie się ucieszyłam, że tyle osób to też "włóczędzy", bo w swoim środowisku.... jakoś nie widzę (niektórych przekonałam do zrobienia testu). Wszyscy są bardziej grupowi =,=".
W moim przypadku wszystko się zgadza niemal w 100%, z tym, że w depresji się nie pogrążam, raczej znana jestem z optymizmu.
No, ale ten mój optymizm, to też jest wmówiony, wyuczony, bo w przeszłości miałam takie stany depresyjne, że hmm... zaczeło to wyglądać niebezpiecznie. A ponieważ postanowiłam sama się podnieść (może dlatego, że nikt tak naprawdę nie wiedział, co się w tej mojej łepetynie dzieje), to postawiłam na różowe okulary. Z tą postawą trzymam się do dziś, zreszą strach pomyśleć, co by się mogło wydarzyć, gdybym straciła kontrolę....

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets



Ostatnio zmieniony przez Momoko dnia 08-02-2007, 22:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2007, 16:10   

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Niestety wiele rzeczy zgodne z prawda, taki niby test banalny, a człowieka moze wprowadzić w niezła depreche, kiedy dowiaduje sie o sobie takich rzeczy:/

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2007, 22:28   

3w4 - profesjonalista

Prawie w całości prawda. Co ciekawe, na przekroju ostatniego półrocza robiłem ten test trzy razy, i za pierwszym podejściem miałem 1w2, za drugim 3 a teraz to. Hm. Zmieniam się. :P A z każdym testem wynik jest coraz bliższy prawdy.
No i jak tak sobie czytam i czytam o sobie, to przychodzi mi na myśl, że kawał ze mnie skurczybyka. ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 31-07-2007, 07:30   

8w7

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 08:29   

2w3

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 31-07-2007, 10:54   

o_0" 4w3 i jak pasuje...

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-07-2007, 12:24   

Hihi czy ktoś się zdziwi jak powiem 4w5 i że pasuje do mnie w sposób urągający wszelkim normom, aczkolwiek 6w5 z tego co czytam też by nieźle pasowało. Cholera... nie lubię czytać tak otwarcie wytkniętych swoich wad (dla mnie nawet to co wypisane jest jako zalety jest jedną wielką wadą).

Aktualnie niezbyt sympatyczny ze względu na swoją prawdziwość wynik (przez TO ja powinnam popaść w depresję...) napisał/a:
Czwórki należą do ludzi, którzy żyją głównie we własnej wyobraźni i własnych uczuciach. Mogą być artystycznie uzdolnieni, przejrzyści i inspirujący, lub też mogą być narzekający, wywyższający się i negatywnie nastawieni.
Tak jak jedynki, czwórki porównują rzeczywistość z tym co mogłoby się zdarzyć. Podczas gdy jedynki mają zwyczaj do wyszukiwania własnych niedoskonałości, próbując je poprawić, czwórki często odwracają się od rzeczywistości i żyją we własnym świecie wyobraźni, uczuć i nastrojów. Czwórki często są również mylone z piątkami, zwłaszcza tymi, które uważają, że posiadają silne uczucia nie identyfikując się z ekstremalnym, pozbawionym uczuć wizerunkiem piątek. Jednakże piątki, w przeciwieństwie do czwórek, odczuwają dyskomfort gdy przychodzi wyrażać im ich własne odczucia, podczas gdy czwórki mają skłonność do samoodkrywania się przed innymi i czują się pewnie opisując swoje emocje. Czwórki razem z dwójkami i trójkami, dążą do utworzenia próżnego i mylnego wizerunku o sobie, choć mogą paradoksalnie ukazywać zupełnie coś przeciwnego.
Czwórki identyfikują się często z wizerunkiem niepełnowartościowej osoby, zwłaszcza gdy nadaje im to cech unikalności i wyjątkowości. Czwórka może dla przykładu opłakiwać swoją niemożność osiągnięcia sukcesu każdego dnia, ale to narzekanie niesie delikatne odczucie przechwalania się tym. Czwórki mogą posiadać własne odczucia, że są tragicznymi romantykami, ale również mogą odczuwać poczucie traktowania się jako osoby bardzo wyjątkowej.


Wstyd przyznać, wszystko prawda...

Jak wyżej napisał/a:
Zdrowe czwórki mają skłonność do bycia idealistami, posiadać dobry smak i doceniać wartość piękna. Patrzą na rzeczywistość poprzez pryzmat subiektywności i są dobrzy w myśleniu metaforycznym. Zdolność czwórek do widzenia rzeczy jako symbole, jest poszerzona przez ich głęboką emocjonalność. Samo wyrażanie się i dążenie do samo-poznania się to są wysokie priorytety u ludzi z tym typem. Czwórka wkraczając w nową sytuację, może dostrzec coś co dotknie ich duchowo, co z kolei pobudzi ich uczucia, co z kolei przywoła wspomnienia zapachu, smaku, odczuć itd. Nastroje czwórek i ich odczucia współgrają ze sobą niczym farba wodna w deszczu, tworząc jak w kalejdoskopie, obrazy i wyrażające się w reakcji na najmniejsze doznania.
Zdrowe czwórki przeobrażają przykrości w coś bardziej znaczącego, poprzez kreatywną pracę wszelkiego rodzaju. Czwórki są uzdolnione w wyrażaniu odczuć i mogą być świetnymi nauczycielami i psychoterapeutami. Mogą być również przyjaciółmi pełnymi wpółczucia, zdolnymi do zrozumienia problemów innych. Z powodu siły swojej wyobraźni, ludzie tego typu są często opisywani jako artyści. Wiele spełnionych artystów światowych to czwórki i prawie wszyscy ludzie z tym stylem potrzebują lub znajdują kreatywne ujście.


Rany kota, to jest naprawdę dobre. Bardzo dobre... trochę ZA dobre, ale dobre... Z tym że ja nie mogłabym być nauczycielem ani psychoterapeutą, pozabijałabym dzieci i pacjentów. Jestem kompletnie pozbawiona empatii w gruncie rzeczy. Nie umiem naprawdę współczuć, zimna jednostka ze mnie.

hihi jak wyżej... napisał/a:
Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.


Pierwsze zdanie prawda, ale następne powaliły mnie na ziemię xD Ja dużo rzeczy o sobie nie wiem... xD

O mamuniu... Co czwórka mówi o sobie

Cytat:
"Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia"


xD

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-07-2007, 13:17   

Jestem zaskoczony tym testem. W pewien sposób trafił w mój w obecny stan życia, ale jak kazdy inny pokazuje małą cząstkę mego jestestwa.

Cytat:
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Dzieci nie idzcie na studia, nie wiadomo co tam zrobią z waszymi głowami:P

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Yamu-kun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 19:10   

"Służący"- 2w1 (jak Vizir xD)

No nie wiem czy tam zaraz służący ^^, ale test jest co najmniej dobry. Niektóre cechy są naprawdę trafne. Swoją drogą chyba za wcześnie na mnie, żeby wykonywać ten test. Z tego co mówi autor wszystko się jeszcze może zmienić.

_________________
Pozdrawiam^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group