FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2009 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Wakabayashi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Mar 2009
Skąd: opolszczyzna
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 17:12   

Zapowiada się dość ciekawie:

Tears to Tiara - gra, mimo tego, że była hentaiem miała naprawdę niezłą fabułę, postacie i dobry system walki. Potencjał jest, jeżeli czegoś nie skaszanią to szykuje się fajna seria fantasy dla fanów Salyersów czy Tower of Duruaga

TAYUTAMA - napewno nic ambitnego ani odkrywczego, ale zainteresowała mnie ta panna z wstążkami we włosach. Nie raz ją widziałem na różnych tapetkach, więc choćby z tego powodu warto zerknąc na pierwszy ep.

Valkyria Chronicles: Gallian Chronicles - gra na PS3 była niczego sobie. Ciekaw jestem jakie anime z niej wyjdzie. Napewno akcji nie zabraknie, ale fabuła może kuleć. Się zobaczy ;)

Higurashi no Naku Koro ni oath (Live Action) - kawaii panienki o morderczych intencjach tym razem w filmie aktorskim? Znając talent japończyków do budowania napięcia i straszenia widza (vide Klątwa ju-on, czy One mised call) może wyjść coś naprawdę interesującego.

Ogólnie jest na co czekać. Pozdrawiam
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10422021
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 20:20   

Dla zainteresowanych, dzis rano znalazlam trailer do Eden of the East ;] (NARESZCIE!)
http://www.youtube.com/watch?v=0Q4cc46wym4

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 20:27   

Issina napisał/a:
Dla zainteresowanych, dzis rano znalazlam trailer do Eden of the East ;] (NARESZCIE!)
http://www.youtube.com/watch?v=0Q4cc46wym4


Zapowiada się naprawdę ciekawie i widać charyzmatycznego bohatera (ze skłonnościami do ekshibicjonizmu ;P). Do tego opening, jak można przeczytać, to piosenka Oasis.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2009, 21:11   

Po zerknięciu na trailery, stwierdzam, że obowiązkowymi pozycjami będą Ristorante Paradiso ("nieco zwietrzałe bizony" ...) i Pandora Hearts (nie ma jak mrokogotyk!). Nieźle prezentuje się też 07-Ghost - angst + wojsko + młodzież + supermoce = nic tylko czekać na geassopodobną śmiechawkę (zresztą nawet z wyglądu, mimo że niezbyt clampowe, kojarzy mi się to radosną twórczością Sunrise). A do tego na ANN ma tag "komedia" więc może przynajniej tym razem nikt nie będzie nas próbował zabić końską dawką tragizmu (wiem, nadzieja matką głupich). Produkcji, które sprawdzę i całkiem prawdopodobne, że będę oglądał, też jest całkiem sporo. Nie jest źle.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 21:26   

JJ napisał/a:
Dla zainteresowanych, dzis rano znalazlam trailer do Eden of the East ;] (NARESZCIE!)
http://www.youtube.com/watch?v=0Q4cc46wym4

Ufff... Po tym, gdy dowiedziałem się, że Chika Umino będzie odpowiedzialna za charadesign zacząłem się obawiać, że to mi tą serię zepsuje. Ale wygląda na to, ze dziewczyna Miury dała radę. Anime wygląda jakby miało kreskę seinenową, a nie shoujową. Co i tak nie zmienia fakty, że nowy promo image ssie (ten z jabłkiem był fajniejszy).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 21:48   

vries
wypraszam sobie, moje slowa pod JJ podstawiasz... >.< ;]

co do Ristorante Paradiso
nie wiem o czym to bedzie dokladnie, ale licze ze jakas bardziej udana wersja Antiqie Bakery ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 22:18   

Issina napisał/a:
vries
wypraszam sobie, ze moje slowa pod JJ podstawiasz >.< ;]

Note to self: nigdy nie ufać cytowaniu selektywnemu >_<

(Dogs : Bullets & Carnage)
http://www.youtube.com/watch?v=IcYJbUohVRE
Wygląda nieźle.
(Slap Up Party)
http://www.youtube.com/watch?v=yFXPq6i2i5c
(K-ON)
http://www.youtube.com/watch?v=deuNbP-cRUw
(Hatsukoi Limited)
http://www.youtube.com/watch?v=cKOv4VYIqWY
Ech, jeszcze im się chce wydawać kolejne klony tego samego... (nie żebym nie oglądał tego typu produkcji z innych gatunków, ale ponarzekać mogę).

Hmm... z tego, co widzę to Eureka 7 dostanie kinówkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 22:34   

Oooo i trailer do Dogsow tez jest ^^
ale taki jakis... malo zachecajacy ;]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2009, 14:18   

Jestem świeżo pod wrażeniem trailera Eden of the East, zapowiada się naprawdę świetne anime. Chyba wreszcie będę miał jakąś stuprocentową nowość do recenzji.
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2009, 15:00   

Jak na razie nie widzę zbyt wiele serii wartych uwagi. Z pewnością będę śledzić Eden of the East, muzyka i animacja robią wrażenie, bohaterów już polubiłam (a przecież to dopiero trailer!). Twórcy Honey and Clover to z definicji wysoko postawiona poprzeczka, ale mam nadzieję, że nie zawiodą. I Oasis w openingu? Dwa razy poproszę!

Oprócz tego Ristorante Paradiso ma szansę być fajną, spokojną serią. Prawdopodobnie zerknę jeszcze na La Cordę, ale raczej bez specjalnego przekonania, jako że pierwsza seria nie zrobiła na mnie jakiegoś kolosalnego wrażenia. O Dogs słyszałam masę dobrych rzeczy, ale niekoniecznie będę to śledzić na bieżąco. Najpierw muszę się zabrać za Michiko and Hatchin, zaczęte, a na razie brak motywacji do skończenia - a przecież to taka smakowita seria!

I... tyle. Trudno mi teraz mówić o czymś jeszcze, zapewne poszperam po blogach, poczytam recenzje i obejrzę pilotażowe odcinki serii, które wydadzą mi się interesujące. W poprzednich sezonach parę serii zdołało mnie w ten sposób pozytywnie zaskoczyć.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2009, 17:57   

Grisznak napisał/a:
będę miał jakąś stuprocentową nowość do recenzji



Agrrrr, nie Ty jeden się na to palisz...

A i zdecydowanie jestem ciekawa przeróbki Eureki Seven. Z tego co czytałam film ma być wersją alternatywną... Ciekawe czy lepszą.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-03-2009, 18:01   

Enevi napisał/a:
Grisznak napisał/a:
będę miał jakąś stuprocentową nowość do recenzji


Agrrrr, nie Ty jeden się na to palisz...


Co Wy nie powiecie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2009, 01:21   

Yumegari napisał/a:
Twórcy Honey and Clover to z definicji wysoko postawiona poprzeczka, ale mam nadzieję, że nie zawiodą.

Z H&C to wiele wspólnego mieć nie będzie. Chika Umino robi tylko i wyłącznie charadesign (dlatego postaci wyglądają podobnie. Zresztą jako, że ta pani rysować umie co najwyżej średnio, dobrą robotę odwaliły osoby odpowiedzialne za dostosowanie postaci do realiów anime). Co oczywiście nie oznacza, ze seria będzie zła. Wręcz przeciwnie, ale będzie to coś innego niż H&C. Za cały koncept, reżyserię i scenariusz odpowiada Kenji Kamiyama. Facet robił wcześniej GITS: SAC i Seirei no Moribito. Ku mojej uciesze za muzykę odpowiada Kenji Kawai.

vries napisał/a:
A i zdecydowanie jestem ciekawa przeróbki Eureki Seven. Z tego co czytałam film ma być wersją alternatywną... Ciekawe czy lepszą.

Ja mam tylko cichą nadzieję, ze nie przemontują i nie posklejają tego z serii tv....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-03-2009, 01:49   

Zacieram łapeczki na Eden of the East. Trailer oglądnęłam trzy razy. Udało mi się zrozumieć prawie wszystko, więc wiem czego się spodziewać po fabule. Już kocham pierwszoplanową dwójkę, a najbardziej oczywiście głównego bohatera.
Poza tym pewnie luknę na 07-Ghost i Pandora Hearts, ale to w ramach odmużdżenia. Być może Guin Saga, bo męczy mnie głód fantasy. Uszczknę też Phantom, bo trailer ciekawy, trzyma klimat. Reszty raczej nie tknę. Chociarz ze mną nigdy nic nie wiadomo, bo bywa, że parę miesięcy ślinię się na jakąś serię, po czym oglądam pierwszy odcinek i natychmiast mi przechodzi.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2009, 08:56   

Cytat:
Zacieram łapeczki na Eden of the East. Trailer oglądnęłam trzy razy. Udało mi się zrozumieć prawie wszystko, więc wiem czego się spodziewać po fabule.

a nie lepiej bylo obejrzec ten trailer z napisami? XD
http://www.youtube.com/watch?v=TfjTevd0SGw

dluzszy trailer do Ristorante Paradiso ;]
http://www.youtube.com/watch?v=FnekClw6YMg
choc taki jakis słaby jak dla mnie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group