FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2009 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-02-2009, 21:25   Wiosna 2009 - nowe serie i kontynuacje

Hmm, śnieg za oknem, a na blogach już rozkwitają notatki zapowiadające co to nam zaserwuja Japończycy na wiosnę tego roku. A ja poczułam nieodparta ochote przejrzenia co to może mi zapełnić luke po tym sezonie, który się właśnie kończy...

Graficzne zestawienie nowości
Rozpiska i przybliżone daty emisji
Rozpiska anime z krótkimi opisami

Znalazł się tutaj również drugi sezon Haruhi... Z tego co jednak doczytałam, to nie będzie wcale drugi sezon, a powtórka pierwszego sezonu.

A na Spice and Wolf II poczekamy sobie do lata.

Ja sobie tak przeglądam i przeglądam i... będę mieć z czego wybierać i zawsze zostanie co oglądać, MRU. A jakie są Wasze typy na wiosenkę?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-02-2009, 21:35   

Ristorante Paradiso! Ja kocham kreskę tej kobiety! Historie tworzy raczej proste, ale przyjemne i optymistyczne, a to też lubię. Czuję się zobowiązana obejrzeć to jako oddana fanka Ono Natsume alias Basso.

Oczy moje zobaczą również Sengoku Basara, 07-Ghost i jeszcze nowiuśkie odcinki Chi’s Sweet Home (mrryyy).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
shio23
Gość
PostWysłany: 17-02-2009, 21:42   

K-ON! Jeśli to KyoAni, dla mnie hicior murowany :p.
Powrót do góry
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 21:53   

Jak tak kiedyś anidb przeglądałem, to zwróciłem uwagę na Asura cryin', Higashi no Eden, Natsu no Arashi!, Tears to Tiara, jednak nie oczekuję wiele, bo wiem, że plakaty i krótkie opisy mogą być złudne, czyt. taki White album np. na który czekałem i czekałem i się doczekałem telenoweli brazylijskiej made in Japan.

K-ON też może być ciekawy patrząc na studio, po trailerze i plakacie widzę, że bliżej temu do Haruhi niż np. Kanona, więc też nie nastawiam się na cuda.


Na Winter sonatę też zerknę, z pewnością.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia 17-02-2009, 22:21, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-02-2009, 22:01   

Ok, no to moje typy :3

Must see:
Tsubasa: Shunraiki i xxxHOLiC: Shunmuki to kolejne krótkie przeniesienia mangi na ekran. Będzie mrrrrrucznie.
La Corda D’Oro ~Secondo Passo~ bo muzycznych biszów nigdy za wiele.
07-Ghost bo kreska. I ciekawie się zapowiada. I trailer. I piosenka. I ten biiiisz zuuuyy~! I te głosy...
Pandora Hearts jakoś niezmiernie nasuwa mi na myśl Earl and Fairy i jeśli będzie conajmniej tak samo kwikogenne, to oglądam! I na dodatek Jun Fukuyama będzie się przewijał w tle, a głównej bohaterce podkłada głos Ayako Kawasumi (Lafiel!~~), a za muzykę jest odpowiedzialna Kajiura Yuki (muzyka do trailera JUŻ mi się podoba). Mru.
Phantom ~Requiem for the Phantom~ studio Bee Train, scenariusz nadzorują ludzie od Gundam 00... tylko głos głównego bohatera będzie mnie prześladował (Saji).
Toppa Gurren Lagann [movie] Oooo... Drill powraca!

Zerknie się i zobaczy co dalej:
Ristorante Paradiso zapowiada się mocno średnio ciekawie, ale zerknąć można.
Tears to Tiara kolejna seria fantasy na podstawie jrpg? Można zobaczyć, chociaż zalatuje mi fanserwisem coś niepokojąco.
Valkyria Chronicles: Gallian Chronicles do mocno wątpliwego sprawdzenia (bo studio! animacja od tego samego co Kuroshitsuji robi)
Romance of the Three Kingdoms bo na podstawie książki, a starożytne Chiny brzmią całkiem ciekawie.
Hanasakeru Seishounen będzie na 99% durne i w ogóle, coś pokroju FY, ale spróbować można... Poza tym wianuszek znanych seiyuu. Najwyżej będę prychać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-02-2009, 22:08   

Graficzna plansza z większymi obrazkami i krótkimi opisami.

Zapowiada się ciekawie.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-02-2009, 22:15   



Dla porządku, pełniejsze podsumowanie.

Jak dla mnie - koszmar, porażka.

Marginalne zainteresowanie budzi Tsubasa: Shunraiki oraz Corda: Secundo Passo, ale to OAVki. Po drodze może też się trafić oczywiście kolejne Kara no Kyoukai.

Moją uwagę zwracają:
Ristorante Paradiso!
Senjou no Valkyria.

I to wszystko.

Oczywiście, będzie kolejne Hayate no Gotoku, ale nie obiecuję sobie za wiele. To samo z kolejną serią Shinkyoku Soukai Polyphonica.

Shangri-la pachnie klonem Arjuny, ale kto wie.

K-ON dostanie szansę za studio, ale pytanie co to będzie.

Zamierzam też spróbować Asura Cryin' - z czystej ciekawości - i Tears to Tiara, to ostatnie to legenda gier ^^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-02-2009, 22:15   

Lupin III vs. Detective Conan - kfiiiiiiiik

Znowu za dużo serii, które chcę sprawdzić... Oczywiście sporo z nich porzucę, ale też pewnie kilka obejrzę do końca. Wydaje mi się, że tymi ostatnimi będą:

Ristorante Paradiso (kreska! pomysł! to może być całkiem ciekawe)
La Corda D’Oro ~Secondo Passo~ (jak tylko skończę pierwszy sezon...)
Fullmetal Alchemist

I jeszcze trochę serii do sprawdzenia i zdecydowania po paru pierwszych odcinkach, np. Guin Saga (o tym już słyszałam... to będzie miało tylko 26 odcinków? khy?), Eden of the East, Sengoku Basara, Romance of the Three Kingdoms, 07-Ghost, Shangri-La, Pandora Hearts (jaka mroczna muzyczka - będzie zabawne XD), Winter Sonata, Hanasakeru Seishounen (kolorowe bizoooony~~~, kwiaaatki~~~).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 23:11   

Dobra, moja kolej.

Pewne typy:

Toppa Gurren Lagann [movie] – mam nadzieję, że Gurren Brygada mnie nie zawiedzie :3
La Corda D’Oro ~Secondo Passo~ - stada bizonów, odrobiny magii i muzyki klasycznej nigdy za wiele.
Fullmetal Alchemist

Do sprawdzenia:

Ristorante Paradiso (zapowiada się spokojna i lekka seria, może być całkiem sympatycznie), Guin Saga, Romance of the Three Kingdoms (starożytne Chiny? Jestem jak najbardziej za), 07-Ghost, Tears to Tiara, Pandora Hearts (kojarzę trochę mangę, znaczy, zaostrzyłam sobie na nią ząbki), K-ON! (tutaj liczę na studio), Phantom ~Requiem for the Phantom~, Natsu no Arashi, Asura cryin'.

I pewnie jeszcze parę innych serii dźgnę z ciekawości, jak zwykle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RappaR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 23:24   

Zapowiada się świetnie. Na pewno obejrzę nowe FMA, Gallian Chronicles i 07 Ghost. Ponadto rzucę przynajmniej okiem na Natsu no Arashi i Hanasekeru Seishounen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2071260
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2009, 23:31   

Przede wszystkim nowe FMA, czekam na to z taką niecierpliwością, że na samą myśl nie mogę w krześle usiedzieć :p Ło matko, ależ genialnie będzie zobaczyć animowaną historię z mangi >< Oczywiście poza tym wszystkie kontynuacje, których wcześniejsze sezony widziałem (nawet, jeśli to będzie jakiś crap - patrz, To LOVE-Ru). I ten remake DBZ brzmi ciekawie :O Fajnie będzie sobie przypomnieć :)

A co do filmu TTGL, to przydałoby się najpierw pierwszy obejrzeć... tzn. trza na DVD=sub czekać :/

A co do pozostałych nowych tytułów, to Shangri-La, K-ON! (za pierwszym razem nawet na to nie spojrzałem, serie o muzyce jakoś mnie nie przekonują, ale KyoAni... muszę sprawdzić :O) Senjou no Valkyria, Pandora Hearts, Basquash!, Queens Blade, Natsu no Arashi, Phantom, Hatsukoi Gatei (to jest na podstawie mangi, right??), 07-Ghost, Tears to Tiara, Asura Cryin', Fight Ippatsu!, RAINBOW, Tayutama wyglądają wystarczająco... ciekawie? Pewnie ponad połowa z tego okaże się niezłymi badziewiami, ale i tak zamierzam obejrzeć ^^

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"


Ostatnio zmieniony przez viesiu dnia 18-02-2009, 16:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2009, 00:33   

Guin Saga - dla mnie pewniak.
tak samo FMA i TTGL
Ristorante Paradiso - to może być ciekawa obyczajówka. I nie jest robiona na podstawie gry całe szczęście.

do sprawdzenia:
Eden of the East - dobre studio, dobry reżyser, kreska dziewczyny Miury, hmm...
Basara - będzie sieczka z przyzwoitą fabuła, to będę oglądał. Jeśli nie będzie, to dam sobie spokój.
Phanom i Rainbow Nisha - bo wyglądają ok.
Hayate no Gotoku - o ile będzie tak dobre jak S1.

Resztę trudno mi ocenić.

offtopic: przeglądnąłem sobie link studia IG i okazuje się, że Oshi będzie robił (z kupą znanych innych ludzi) film o Masashim. Premiera latem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 18-02-2009, 10:10   

W zainteresowaniach:
FMA - jeśli będzie szło zgodnie z mangą, ma szansę być lepsze od pierwszej serii.
07-Ghost - mogłoby być ciekawe... ale te wątki shounen-ai.... raczej jednak sobie odpuszczę.
Tears to Tiara - zobaczymy, brzmi nieco ciekawie. Najwyżej, jeśli się zmieni w nudnego szojca to odpadnę.
Valkyria Chronicles: Gallian Chronicles - ma szanse (sądząc po opisie). Cóż, zobaczymy...
Pandora Hearts - pierwszych kilka chapterów mangi nie było najgorszych, więc też dam temu szansę.
Natsu no Arashi - z opisu trudno coś wnioskować. Trzeba będzie sprawdzić.

...ale w sumie dość cienko, nic co by tak od razu interesowało.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-02-2009, 10:43   

Jak pisali Bezimienny i Totem - bida. Valkyria Chronicles, Pandora Hearts i Tears to Tiara mogą okazać się interesujące (ta pierwsza ma ciekawy świat, ale jeśli fabuła i bohaterowie zawiodą to cóż z tego?), ale wcale nie muszą.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-02-2009, 11:39   

La Corda, FMA
Romance of the three kingdoms, Valkiria
To nawet nie bieda-to nędza.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group