FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
  Czy-to-tylko-ja-mam-obsesję, czyli ulubione parki XD SPOILER
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 31-01-2007, 17:03   

Użytkownik hurek proszony jest o spuszczenie z tonu i uspokojenie się, oraz o zaprzestanie pisania obraźliwych postów tego typu.
W przeciwnym wypadku dostanie ostrzeżenie.

Lila nie karm trolla.

Wszystkie trzy posty lecą jako obraźliwe i nie na temat.

IKa
Moderacja
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hurek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sty 2007
Skąd: sz-ek
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2007, 17:06   

tamahome i miyaka i tak są najfajniejszą parą [cut]

Użytkownik właśnie zarobił pierwsze ostrzeżenie.

Uprzedzałam.

Miłego dnia
IKa

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8867232
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2007, 17:16   

Lila napisał/a:
:P - juz nie mozna dawac gejowskich parek ??

Na forum, po którym szaleją byli członkowie Eksterminacji jest to dość ryzykowne. Gonia może wydawać się miła i niegroźna, ale kto pamięta "Polowanie na Bizony" ten wie do czego jest zdolna. Tak więc radzę uważać z jaoizowaniem.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-01-2007, 18:15   

Grisznak napisał/a:
Gonia może wydawać się miła i niegroźna, ale kto pamięta "Polowanie na Bizony" ten wie do czego jest zdolna.

No wiesz... nie zawstydzaj mnie. Poza tym ja _jestem_ miła i niegroźna.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-02-2007, 02:59   

GoNik napisał/a:
Poza tym ja _jestem_ miła i niegroźna.

Dodajmy że to mówi istota której pierwsza [oj nie wiem... raczej wątpię ale to dobrze brzmi] miłość była niebieska, nie miała skóry, jelit, dużej części mięśni, i dolnej szczęki a żywiła się pałętającymi się dookoła duszyczkami. Nie muszę dodawać że cech płciowych, obojętnie którego rzędu, tez nie miała? A samcem była na słowo honoru?

Poza tym jako trening polecam podenerwować ją trochę kiedy ma gorszy dzień. Może wtedy stanowić źródło miłości i oczywiście dla nikogo nie stanowi zagrożenia.

A poważnie to Liliś... Czy serio uważasz że dowolny parring yaoi jest godny uznania go za kanoniczny? Albo chociaż pretendujący do tego miana? I co byś zaproponowała? Mętne nie wiadomo co z Tokyo Babilon zakończone zupełnie innej mandze w sposób nader cudowny?
Z sufitu wzięte parringi z Alchemista o których można powiedzieć tylko tyle że niektóre samice ujrzą yaoia nawet w kałuży?
Coś jeszcze innego? No Liliś, zaproponuj coś z czym nie będę mogła się konstruktywnie kłócić i bezsprzecznie uznam twoje racje.

<<BTW: Lil jeśli popełniłam tu nadinterpretację twoich celów, wybacz mi>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2007, 11:15   

Ale IT., czasem niektóre cracki są ciekawsze od tych uznanych za kanony bądź "prawie-że-kanoniczne" XD (i właściwie to wiem, że odpowiesz, że też tak uważasz, pamiętając rozmowę z Tobą o pairingach z Bleacha, więc nie musisz się burzyć XD)
(ale jeśli chodzi o pairingi yaoi, to wiadomo, że Cię popieram, że one do bycia kanonicznych się kompletnie NIE NADAJĄ. Yaoi potrafię tolerować tylko w przypadku rzeczywiście zabawnych komedii. No i jest jeden pairing yaoi [z gry FF8], który względnie mi nie przeszkadza, i jestem w stanie przyjąć go do wiadomości XD porażający wynik)

Właśnie a propos cracków, Kingdom Hearts w nie obfituje jeśli chodzi o pairingi ze znanymi bohaterami z Finali. Squall/Aerith FTW!

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-02-2007, 21:06   

Vanille napisał/a:
No i jest jeden pairing yaoi [z gry FF8],

Dzie? OO? znaczy znam rozkład parringów yaoiowych "kanonicznych" ale dzie ty jakikolwiek widzisz?
Vanille napisał/a:
Squall/Aerith FTW!

Po pierwsze czego to skrót FTW a po drugie... Arlith/Zack! bo taki mi sie wyczesany fik trafił ze wlasciwie nie biorę już nic innego pod uwage.

Vanny... Jakbym JA miała wymieni ostatnio tolerowane parringi yaoi... to by mi wyszedl post o wiele dluższy niz bym chciała. Będzie chyba z... 10? Tragedia!!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-02-2007, 21:23   

@IT.

FTW - for the win

A co do pairingu Aerith x Zack, to jest w sumie oficjalny...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-02-2007, 21:58   

Jak najbardziej, w końcu oni faktycznie byli ze sobą zanim jednego i drugiego szlag (a raczej Sephiroth) nie trafił.
Powrót do góry
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2007, 22:18   

IT. - Squall/Zell ... i TYLKO ten. Mniej więcej z tych samych powodów, dla których lubię paring, już nie yaoiowy, Squall/Selphie. O co chodzi? O to, że ktoś musiałby mieć odpowiednio otwarty, radosny i być odpowiednio uparty, by się przebić przez skorupę tej konserwy, jaką jest pan Leonhart - coś, co się udało Rinoi, mogłoby w innym wypadku tylko Zellowi i Selphie właśnie. Wbrew tabunom fanek Seifera ;P

Znaczy nie no, ja ogólnie też jestem za pairingiem Aerith/Zack (Crisis Core wyraźnie pokazuje też, że jest to kanoniczny pairing i całe szczęście!), mając fanficki w głębokim poważaniu nawet, rzecz w tym, że Zack w Kingdom Hearts nie występuje. A mi, jeśli chodzi o Sq/Ae, właśnie o tej grze tylko mówię...

A przy okazji, IT. - a jakie pairingi z Air Gear Ci się podobają? Tak z ciekawości... I ciekawa jestem, czy będę kojarzyć bohaterów

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2007, 14:10   

Vanille napisał/a:
A przy okazji, IT.

Wow ale zapłon mam... Ale odpowiem! A co?
Z AG to sytuacja jest taka nieprzyjemna bo autor najwyraźniej poustawiał sobie parringi całkiem inaczej niż JA chciałabym je widzieć. A jak wiadomo autor ma rację zawsze:

Oczywiście główny i tytułowy parring Ikki x Ringo którego naprawdę bardzo nie lubię. Do Ikkiego dałabym Simkę bo tak a do Ringo Akito/Agito na zasadzie przeciwieństw [naprawie by mi sie owy parring podobał] z kolei [jako że autor chyba wyraźnie optuje za saprringowanie długowłosej koleżanki Ringo do Agito i ustawieniu chłopczyka z Duchem jako love-rival Ikkiemu względem Ringo] Długowłosą i Duszka dałabym razem.

Następnie klasyka: Kazu x Emilie, Sora x Najstarsza siostrzyczka, Spitfire x Pani od Wrotek [znaczy ta ślimaczyca jak jej tam] Nie jestem pewna co do właściciela Roarów i tej pani w dziwnych spodniach ale oni chyba też. Udou Akira i ta jego flama jak jej tam [użyłam słowa flama ale jeśli arty brać poważnie to na jednym byli oboje zaobrączkowani...]

Z takich dziwaczniejszych daję różowowłosą siostrzyczkę do Aeon Clock'a. Chyba tylko z sentymentu bo ładnie mi razem wyglądali.

Aktualnie nic więcej nie pamiętam... Acz pewnie sporo tego jest bo to taka manga.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Sakura239000 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2009
Skąd: Zakopane
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2009, 15:15   Romanse

Macie jakies ulubione pary z anime lub mang? Jesli tak to piszcie swoje typy :D Moje to:
Kagome i Inuyasha (Inuyasha), Kaname i Sousuke (Full Metal Panic), Kiba i Cheza (Wolf's Rain), Fay i Chii (Tsubasa Chronicle) i Songo han i Videl (DBZ) ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10727026
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2009, 15:17   

Zanim temat się rozwinie, przypominam, że posty typu "wyliczanka" są bardzo niechętnie widziane (i bardzo mało interesujące do czytania). Warto spróbować choćby najkrócej uzasadnić każdy typ...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-01-2009, 15:53   

Wiesz, ciężko wskazać takie pary. Bo i niemal wszystkie pary w anime można spokojnie podzielić wedle kilku kategorii (gdzie liczba owych kategorii będzie dość niska) i wszystkie pary w obrębie jednej będą niemal identyczne, poza szczegółami.

Gdyby jednak tak się nad tym zastanowić no to hm. Kyon i Haruhi Suzumiya. Nie żeby ich związek w żaden sposób był oryginalny. Po prostu obie postacie są bardzo ciekawe i charakterystyczne, oglądanie zderzenia takich dwóch bohaterów jest bardzo przyjemne.

Do tego dodał bym Saki Kusakabe i Makoto Kohsaka z Genshikena. Chyba najbardziej autentyczna para jaką widziałem w anime. Co prawda na tle większości związków jakie tutaj są przedstawiane nie jest sztuką uzyskać taki tytuł. Ale mimo wszystko.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 10-01-2009, 16:09   

Scalono do tematu, który już jest na forum i dotyczy dokładnie tego samego.

Na przyszłość proszę używać opcji "szukaj".

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group