FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Hentaje różne i podłóżne
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-06-2006, 14:25   

IT. napisał/a:
Powiem tak. Henatje nie podlegają dyskusji. Nie da się ich "nie docenić" nie da się im nic zażucić. Żaden Anfan nie napisze o żadnym hentaju: Jak śmiesz obrażać ten przewspaniały przykład kulturalnej animacji wnoszący ogrowny wkład w kulturę i historię ludzkości!?
To baaardzo ułatwia kumunikację kiedy się wie że nijak nie da się urazić gustów rozmówcy.

ZALOZYSZ SIE? ww. anfan na innym forum dowodzil wyzszosci moralnej (czy jakiej innej hentajow) i ich glebokiego przeslania.

IT. napisał/a:
Do Yaoi, tako do Yuri, chociaż przyszło mi to trudniej, można sie przyzwyczać: "O, dwuch facetów rąbie się od tylca... Nuuda. Ale przynajmniej sie nie całują..." "Nigdy bym nie wpadła na takie zastosowanie butelek i odkużacza... Jak to możliwe że tym paniom nic nie drętwieje?"
Zastanawiam się czy cały świat ogląda tego typu rzeczy z takim nastawieniem...

ne, jest jeszcze grupa panow "wiecznie napalonych" ktorzy faktycznie uwazaja ze te tresci sa ciekawe i super (nie pytaj mnie jak, ani nie pytaj zadnego z naszych panow - prawdopodobnie oni tez nie skojarza, mimo tego ze jako faceci powinni byc bardziej podatni na bodzce wizualne)

do tego grupa piszczacych do yaojcow panienek - tu motywacji ci tez nie wyjasnie bo jej nie znam.

do tego ilosc ludzi z mniej lub bardziej pokrecona psychika
Przejdź na dół
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2006, 14:34   

Ja yaoi, zwłaszcza takie angstowe, bardzo lubię oglądać z koleżanką w celu pośmiania się, jedyne chyba anime z tego gatunku które mi się autentycznie podobała ze względu na fabułę to Gravitation kilka lat temu- choć to shonen-ai w sumie i to grzeczne całkiem.

A oglądaliście/czytaliście jakiegoś hentaja, który was autentycznie zniesmaczył i prowokował odruchy wymiotne? U mnie niedawno jedna manga takie reakcje o mało co nie wywołała- Bondage Fairy. Z tytułowymi fairies wystepowały tam różne leśne i hojnie obdarzone przez naturę zwierzątka. FUJ! Ale fabułę to miało że hoho...

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-06-2006, 15:20   

Bondage Faeries w założeniu było komedią, fakt, że dość specyficzną, ale jednak...
Widziałem hentaje w których ( szczerze mówiąc nie wiem czy o tym wypada tu pisac ) występowały elemnty fekalne - te wzbudzają we mnie autentyczny niesmak.
Do tego cockgirls - nie po to unikam jaojców żeby mnie panna z jasiem pomiędzy nogami straszyła. Pamiętam kiedyś w MA 88 parodię Gigiego z tytułem "beware the cockgirls". Kto to ogląda ?
Co do zoofilii to najczęściej też, zresztą to w animacowych hentajach pojawia się rzadko.
Aha i coś co nazywa się "futari" - czyli sceny pomiędzy futrzakami z gatunku bohaterów Sonica itp. Bleeee...
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-06-2006, 15:34   

Well, ja jakiś czas temu wpadłam na hentajowego fika z Pokemona... Pairing Mewtwo i Jakaś-Tam-Liderka-Nie-Pamiętam... No bosko, bosko...

Cóż, to już chyba świadczy o zboczeniu... ^^"

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-06-2006, 15:39   

Na greyarchive pokemony są dosyć częste, sam się nierzadko zastanawiałem kto to czyta, bo dla mnie to już podpada pod pedofilię. Jestem już w stanie załapać sailorki, bo one przynajmniej mają kształty i figury dorosłych kobiet, ale...
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-06-2006, 10:53   

Co do zboczeń i obrzydliwości w hentajach: ściągnijcie sobie 'AMV Hell 0', tam mamy przekrój przez NAJRÓŻNIEJSZE hentaje. Oraz kawałek yaoja z kukurydzą...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2006, 12:36   

Ehem no coz...Przegiiete niektore fice sa...;}}}}}}}}}}}}
IT. napisał/a:
Mamusi i Synka? Albo Coreczki i Tatusia? W grach hentayowych też czesto lata tego typu miecho

GIBO na przyklad?

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2006, 13:06   

Bianca... Przykład z anfanem był retoryczny... Jak widać czasami trzeba uważać z retoryką...

Miałam nadzieję że nikt nie przywoła Bondage Fairy... To był jeden z TYCH hentajów za jakie chciałam wieszać. I to nie za szyję albo za flaki. Widziałam tego dwa chaptery. i uważam że o trzy za dużo.

Elementy fekale w hentajach są. Do tej pory pamiętam chyba pięciominutową sekwencję z pielęgniareczką która szukała po szpitalu toalety po tym jak jej zrobili lewatywkę... I oczywiście nie znalazła. I przez zdrową minutę kamerka była wycentrowana na jej odbyt.
Ja się przyznam ze to było przeżycie po którym musiałam umyć zęby.

Cockgirl... Z Sailorek są świetne. Po prostu czysty ubaw. Stoi taka spłonioma Minako... Unosi spudniczkę a tam...
Nie... Takie rzeczy należy ściągać jak sie ma gorsze dni. Ubaw murowany.

Futari... Teraz już wiem że przed wejściem na storonę którą chciałam roznieść w tak zawane try pi*dy było ladne wyraźne ostrzeżenie którego nie rozumiałam. Trzeba sie kształcić dzieci, trzeba.
A takie zajścia Pokemonowe są częste. I bywają po prostu oblechowato pokręcone.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-06-2006, 13:25   

Cytat:
Cockgirl... Z Sailorek są świetne. Po prostu czysty ubaw. Stoi taka spłonioma Minako... Unosi spudniczkę a tam...

No właśnie, z sailorek spotkałem chyba najwięcej takich hermafrodytycznych fików. Najczęsciej wygląda to tak, że jakiś demon łapie którąś, gwałci przez dobrych kilka godzin, przejmuje nad nią kontrolę, zaopatrza w fujarę po czym nasyła na resztę.
Pomijam fiki Haruka/Michiru, w 50 % których Haruka ma "bonusa" między nogami.
Cytat:
Elementy fekale w hentajach są. Do tej pory pamiętam chyba pięciominutową sekwencję z pielęgniareczką która szukała po szpitalu toalety po tym jak jej zrobili lewatywkę... I oczywiście nie znalazła. I przez zdrową minutę kamerka była wycentrowana na jej odbyt.

Nightshift Nurses, jeśli się nie mylę. To tam też była chyba scena, w której inna "robiła laskę" ( wiecie, że po czesku "laske robic" - oznacza "kochać" ) sikającemu facetowi.
Cytat:
A takie zajścia Pokemonowe są częste. I bywają po prostu oblechowato pokręcone

A wyobraź sobie jeszcze jaojce z Pokemonami...
Powrót do góry
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2006, 13:26   

GoNik napisał/a:
Oraz kawałek yaoja z kukurydzą...


Boku no sexual harassement się to chyba nazywało. To właśnie jeden z yaoiców jakie oglądałam z koleżanką, właściwie tylko przewijałyśmy do 'scenek', bo miałyśmy wersję z hiszpańskim dubbingiem bez napisów. Jakiś czas potem zobaczyłam w necie taki wielki wibrator w kształcie kukurydzy i od razu mi się to anime przypomniało.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-06-2006, 15:08   

Taaak... Cockgirls są porażające... Pamiętam, że jak pierwszy raz takie coś obaczyłam reakcja wyglądała mniej więcej tak:

"łyp łyp. O__O''' CO TO DO KACZUSZKI JEST!!??"

Najbardzie dobiło mnie to, że ową cockgirl była Integra Hellsing.....

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-06-2006, 18:11   

Cytat:
Najbardzie dobiło mnie to, że ową cockgirl była Integra Hellsing.....

OMFG...tego tożem nie widział...i jakoś tego nie żałuję...z Hellsinga czytałem owszem kilka hentajów, ale wszystkie były "normalne" ( na tyle na ile hentaj normalny być może ).
Natomiast najwięcej chyba hentajów czytałem z Final Fantasy i tam z cockgirl spotkałem się tylko raz, kiedy Lulu z FF X wyczarowała sobie taką ozdobę. Cechą charakterystyczną tychże jest z kolei że w przeszło 60 % występuje Tifa.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-06-2006, 19:53   

Cytat:
Najbardzie dobiło mnie to, że ową cockgirl była Integra Hellsing.....


Ktoś wziął zbyt dosłownie stwierdzenie "baba z jajami"...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2006, 20:00   

To wtedy już nie jest baba. To obojnak ;p
Chyba tylko chorym ludziom moga się takie dziwactwa podobać.
Ale widac ludzie mają skłonność do obierania tych gorszych wzorców, aniżeli lepszych i bardziej wartościowych. Witaj Miriam ;]

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2006, 20:33   

Cytat:
Chyba tylko chorym ludziom moga się takie dziwactwa podobać.
Ale widac ludzie mają skłonność do obierania tych gorszych wzorców, aniżeli lepszych i bardziej wartościowych. Witaj Miriam ;]


Zdziwiłabyś się. Zwykle ludzie mający różne dziwne upodobania niczym się na codzień nie wyróżniają i nie są jakimiś psycholami. I IMHO nie ma czegoś takiego w przypadku fantazji erotycznych jak wzorce lepsze i gorsze, dopóki nie próbuje się ich realizować ze szkodą dla innych.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group