FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Hentaje różne i podłóżne
Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 14:28   

Zastanawiam się czy on mi wlaśnie zagroził pobiciem... ale nie wiem czy chcę wiedzieć.

a swoją drogą... Czy wiecie że w Hentayach bardzo popularny jest temat Mamusi i Synka? Albo Coreczki i Tatusia? W grach hentayowych też czesto lata tego typu miecho.
Ciekawet czy to by zaintereswalao Spella...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-06-2006, 21:50   

Zdaje się, że zainteresował się swoją siostrą i zniknął....
Nie, przyznam, że chyba tylko raz w którymś z "Cool Devices" był tatuś, który częstował córeczkę pigułkami, po których tej robiło sie mokro ( i to tak, że nawet pieluszki pampers by nie pomogły ) i bawił się nią z kumplami. Ale żeby to było jakieś szersze zjawisko to nie zauważyłem...
( ja bym ci groził, Moja Jedyna i Niepowtarzalna ? No nie....Ale przyznasz, że nie jest dobrze, gdy zupa jest za słona )
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-06-2006, 21:56   

Grisz - a Super Taboo jedyna a niepowtarzalne? Tam synalek z mamusią w bardzo dobrych stosunkach żył... Z siostrzyczką zresztą też... I z nauczycielką... i z sąsiadką...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 22:00   

O Griszuś, Rozświetlony Blaskiem, Mało żeś hentajów widział.
Zwlaszcza w tych nowych to bardzo popularny temacik. Nawet dzisiaj mi pokazywal kolega tkiedo co to się brandzlowal patzrąc na mamusię i tatusia.

<<Zwłaszcza dla takiej IT. ktora wogule nie soli nic poza kartoflami i gotowanymi jakami>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-06-2006, 22:53   

Po prawdzie to nie za dużo, owszem. Sytuacje w których monster składający się z zaślinionej japy i trzydziestu fallicznych macek gwałci monstrum składające się z dwóch olbrzymich cycków, otworów z przodu i z tyłu, w które można by zmieści słoik drzemu i olbrzymich pośladków jakoś mnie nie kręcą.
Hentaje wolę czytać, w wersji mangowej jak i fikowej.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 23:41   

Wow... Posdeślij mi tego hentaya co? Może być godny prezentacji...

A w wersji Fikowej to ja mam przesyt po Adultfanfiction. Zwłaszcza po poszukiwaniach fików z Bezerka co okazało się BŁĘDEM.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-06-2006, 13:53   

Ukochana i jedyna, AFF.net jest beznadziejne, jak chcesz dobre hentajowe fiki to zerknij na www.greyarchive.org tam jest tego od groma, do koloru i wyboru. Jest tam wszytsko, klasyczna fantasy, sf, animce, komiksy. Na dodatek twórcy wyznają podobną mojej filozofię wg której yaoi = złe, yuri = dobre.
Strona od pewnego czasu jest zabezpieczona hasłem, ale tak się składa, że ja je znam i mogę dla Ciebie ( a także innych zainteresowanych ) ujawnić:
Username: golf
password: loopy
Miłego hentajenia...
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2006, 14:50   

By wyrzec prawdę to własnie do mnie dotarlo ze zabranie na Piernica Ryceżyka jest najlepszą decyzją mojego zycia... Gdyby się jakoś dziwnie zlozyło ze zusze spędzić jakiś czas ze swoim małżonkiem to przynajmniej pogadają sobie o cyckach i będą och jak happy...

A teraz niech mi ktoś wytłumaczy jakie walory ma obserwacja stosunków seksuanych damsko damskich tudzież męsko męskich. Już padlo stwierdzenie że faceci lubią jak jest dużo cycek, ale dlaczego?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-06-2006, 15:00   

Bo, cytując Hellsinga, "cycuszki fajna rzecz".
Na tej samej zasadzie kochana, jak panie podnieca widok koguta. Oczywiście, wszystko może mieć charakter dewiacji bo niektórych podniecają melony z hentajów a niektórych normalne piersi, tak jak niektóre panie podniecają bizony, a niektóre DiCaprio...
De gustbius...mówiąc krótko i w tym przypadku z pełnym uzasadnieniem.
Powrót do góry
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2006, 15:20   

Wszystko zależy od upodobań ;] Niketórzy faceci lubią stosunki damsko - damskie, bo ich to zwyczajnie w świecie podnieca. Co nie oznacza, że zdecydowaliby się na taki układ z ich jeszcze udziałem w rzeczywistości. Z czego wynika że wyobraźnia, a rzeczywistość nie idą ze sobą w parze. Osobiście widok dwóch facetów w stosunkach więcej aniżeli tylko przyjacielskich jakoś nie budzi we mnie wrażenia ;]

_________________
At night, the town is quiet like the bottom of the ocean
I continue down the road by myself
Guided by the distant voice
I keep searching for the soft blue light

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-06-2006, 15:43   

Bo ciało kobiety jest dużo piękniejsze od męskiego, tu chyba nawet większość pań zgodzi się ze mną.
Swoją drogą, nie miałem okazji nawet czytać fika henatjowego po polsku, widział ktoś takie ?
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-06-2006, 16:07   

Grisz - owszem, ja widziałam, całe dwa. Marne straszliwie... Poza tym kilka takich na poły hentajowych...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2006, 16:31   

Widział. Dwa ze slayersów. I powiem wam że były naprawdę całkiem, całkiem. Naskrobane przez Hentai Mazoku. Na Fanslayers to to było.

A z pieknem caiała to własnie rzecz dziwna. Jedni wolą panie, inni wolą panów. Ale są też tacy co lubieją patrzeć na kotki. Tlumaczono mi że zboczenia sie nie aktywują samym widokiem piekna, trzeba czegoś więcej. Każdy potrafi ocenić piekno konika, ptaszka, budyneczku, obrazka i jeśli nie ma to podtekstów seksualnych to jest normalne.
No i nasze czasy hołubią kobiece piękno. Gosć od WOKu nawet nam o tym wyklad strzelił. Tylko z tego wykladu to jak dla mnie nic nie wyniklo.

A co do panow w stosunkach wiecej niż przyjacielskich... Są tak samo obrzydliwi jak panie w stosunkach wiecej niż przyjacielskich. A już wogule źle kiedy mamy dzieci w stosunkach więcej niż przyjacielskich. Albo "przyjaźnie" międzyrasowe.

<<Silent. Dziekuję ci za ten eufemizm. Jest piekny.>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2006, 16:45   

Dla kogo obrzydliwe dla tego obrzydliwe.
Ja specjalną znawczynią i fanką hentai nie jestem, ale jak już mam oglądać to lubię i te damsko-damskie. Kobiety są ładne i estetyczne, z facetami różnie bywa. No, ci rysunkowi są akurat zwykle przystojni i w ogóle, gorzej z realnymi, mnie tam wystarcza oglądanie ich w bieliźnie, pominąwszy własnych ;p

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 04-06-2006, 17:03   

Jeśli chodzi o związki między bratem a siostrą... To chyba wynik desperacji. Tyle ludzi na świecie i akurat zakochać się w rodzeństwie? Nie prościej i nie zdrowiej po prostu znaleźć sobie partnera podobnego z charakteru do siostry/brata? Przynajmniej później nie trzeba się gocić.

Ja się tam na hentajach nie znam, czasami brat mi opowiada co ogląda. Ostatnio "Black Bible". Z tego co mówił, to banda dziewczyn za pomocą seksu używa czarnej magii, a ta zła to nawet w hermafrodytę umie się zmieniać. Jupi....
Mi yaoi i yuri nie przeszkadza, jak ma fabułę to czytam. Mnie tylko wkurzają fanatyczki co rysują facetów w ciąży, 10- latków robiących to między sobą i takie tam. Jeszcze piszczą jakie to kawaii==
Ostatnio myślałam, że padnę , jak jedna z fanatyczek zaczęła tłumaczyć początkującemu fanowi mangi, że yaoi są lepsze od mang shojo bo mają bardzo głęboką i fascynującą fabułę.
No takie się zdarzają, ale jakoś większość tego co mi się ściągnęło to, głębokie coś miało, ale na pewno NIE fabułę i osobiście nie widzę nic fascynującego w kantach.
Czyli... albo tamta dziewczyna sama nie wiedziała co mówi, albo... trafiałam na zakamuflowane mangi shojo!XD

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group