FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
  Gdyby życie było anime, to ty byłbyś:
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2006, 15:47   

Ten który wszystko wie najlepiej
Typ postaci, która przeczytała wszystko co można, a w wolnych chwilach czyta co zostało. Przy tym jest przekonana o swojej wszechwiedzy i gotowa po dzielenia się z nią maluczkimi tylko w sytuacji, kiedy sama uzna ich za godnych kontaktu ze sobą.

Obdarzony chorym poczuciem humoru psychopata
Czyli skrzyżowanie prof. Tomoe i Kefki, typ knujący zagładę, masakrę, zniszczenie i kataklizm, przy czym raczej pociągający za sznurki niż samemu nadstawiający tyłek. Wszystkie co robi komentuje, okraszając swe zdania setkami dowcipnych (najczęściej jedynie w jego własnym mniemamniu) ozdobników.
Przejdź na dół
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-11-2006, 15:50   

Cytat:
Obawiam się, że Senpai ze Szkoły Głównej Bohaterki, Która - Jak Okaże Się W Połowie Serii - Jest Ostatnią Z Piątki Mahou Shoujo Kierowanych Przez GB. Okaże się dopiero w połowie, bo jak zwykle, kto by podejrzewał, że takie zwykłe, niewyróżniające się stworzenie mogłoby być mahou shoujo xD Oczywiście w odcinku 3 nastąpiła interakcja z GB, choćby na zasadzie wcześniejszego porwania/wyssania z energii życiowej przez potworka. Wstążeczka we włoskach obowiązkowa. Wygląda młodziej niż reszta ferajny, i prawdopodobnie zachowuje się tylko nieco mniej dziecinnie niż GB. Co eliminuje ewentualne bycie za starą na mahou shoujo. Posiada młodszego brata (w którym również obudziły się zdolności... magiczne? xD;), który przeciągnięty zostaje na ciemną stronę mocy i którego uratowanie to główny cel bohaterek. Brat ten z czasem, jak nietrudno zgadnąć, staje się obiektem westchnień jednej z panienek, być może samej GB.

Sorry że tak lakonicznie ale to tylko takei wrażenie do potwiwerdzenia... Jedną z twoich ulubionych postaci jest Sango z InuYashy nie?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2006, 15:56   

Patrząc obiektywnie, założę się, że w końcu zostałabym typem intelektualistki - dziwaczki, kimś z bliskiego otoczenia Głównego Antagonisty. Moja bohaterka byłaby niesamowicie inteligentna, wszechstronnie utalentowana, znająca się niemal na wszystkim, niestety, dosyć wolno łapałaby wszelkie aluzje i byłaby ostatnią, która się o czymś dowiaduje - ale jeżeli rozwiązać jakiś problem, to do niej. W gruncie rzeczy osoba o dobrym sercu, którą po stronie Zuego trzymają tylko jej wybujałe ambicje i zarozumiałość - wraz, oczywiście, z naiwną wiarą w słusznoś jego intencji. W drugiej połowie serii dzięki dramatycznemu starciu z Głównym Bohaterem zaczyna się wewnętrznie zmieniać i w końcu, w wyniku kolejnego katharsis, przyłącza się do jego drużyny. Okazuje się tam bardzo pomocna w walce przeciwko SWEMU byłemu szefowi. Jego nieuchronną śmierć przeżywa wewnętrznie, ale jest w stanie otrząsnąć się ze zmartwienia w przekonaniu, że zrobiła DOBRZE. Nie ginie przy końcu serii.

Z wad: oprócz wspomnianych wcześniej "refleksie szachisty" i pysze, posiada bardzo zmienne nastroje i skłónność do odpływania myślami w najdziwniejszych sytuacjach.. Łatwo nią też manipulować. Zalety: absolutny brak Tragicznej Przeszłości.

Atrybuty: obowiązkowe okulary i notatnik (nie, rzadko w nim cokolwiek pisze - za to nieustannie bazgrze dziwaczne rysunki).

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 13-11-2006, 17:59   

Pretendująca Do Roli Przyjaciółki Głównego Bohatera- raczej drugoplanowa, nie rzucająca się w oczy, zakochana po uszy w Bohaterze, nie mająca odwagi tudzież sposobności by mu to wyznać, blokowana Złymi Doświadczeniami Z Przeszłości, dowiedziawszy się że on kocha inną początkowo załamana, z czasem obmyślająca Chytry Plan Przejęcia, nie wiedząc do końca czy jej to wyjdzie.

Albo
Szalona Sempajka - umiejąca i lubiąca słuchać, służąca radą, pomocna w rozwiązywaniu problemów, czasem jednak nieprzewidywalna, szalona, z miną pod tytułem "Ja nie chcę dorosnąć"
Powrót do góry
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2006, 20:47   

Dobry temat ;)

Ja od zawsze widzę się jako postać w typie Sailor Mercury czyli: nieśmiała kujonka. Miła, uprzejma, dobrze zorganizowana, zawsze pogodna, ugodowa i skromna. Chorobliwie ambitna. Mimo że odnosi same sukcesy, ciągle jej się wydaje, że mogłaby lepiej. Trapi ją nieustanne poczucie winy (jakaś tragedia z przeszłości?? niezdrowy charakter?), jednak za żadne skarby tego nie okaże. Z zasady nie marudzi, bo nie chce zanudzać innych swoimi problemami, za to chętnie wysłucha. Raczej machnie ręką niż się zezłości, a wszystkie negatywne emocje tłumi w sobie.

Z tego też względu jest podatna na agitację złego/opętanie/ewentualnie samorzutne rozwinięcie złych mocy i rozdwojenie jaźni. Jej mroczne alter ego to pozbawiona uczuć maszyna do zabijania z pewną dozą perwersji. Na zasadzie przeciwieństw przyjaźni się z hiperaktywnymi gadułami, do których prawdopodobnie zalicza się również GB, bo tylko przebywając z takimi osobami nie ma zagrożenia Krępującym Milczeniem, które jest jej zmorą przy zawieraniu nowych znajomości. Na szczęście w gronie zaufanych przyjaciół potrafi się wyluzować.

Ewentualnie mogłabym być dziewczyną androidem, która mimo że wygląda, myśli i czuję jak inni ludzie, bez przerwy kwestionuje swoje człowieczeństwo i zastanawia się nad swoim miejscem w świecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-11-2006, 21:34   

A zauważliście, że poza jednym wyjątkiem nikt nie pretenduje do Głównych Bohaterów?:D

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-11-2006, 21:38   

Vanille napisał/a:
A zauważliście, że poza jednym wyjątkiem nikt nie pretenduje do Głównych Bohaterów?:D


Za starzy już jesteśmy... Główni bohaterowie są w wieku 12-16 lat. My jesteśmy emerytami.

Głównym bohaterem mógłby być Nezumi, zwłaszcza takim ze sterczącymi, szpiczastymi włosami, wielkim mieczem i czystym sercem.

Głównymi postaciami mogłyby też być Martita i Lila, jeśli seria byłaby o Magic Girls.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-11-2006, 21:46   

Proszę państwa, już prawie stworzyliśmy całkiem niezłą animke! Zebraliśmy tyle postaci, założymy jeszcze temat 'wszechbibliowe rpg', przez miesiąc będziemy tam pisać i wziuu, wysyłamy nasze wypociny do Gonzo/Bones'a/GAINAXu czy inszej TelewizjiPolskiej. Razem zrobimy furore ;x a na dodatek jaka wszechstronnośc tej animki by była... mechy, magic girls, romanse, strzelaniny, samuraje i maskotki. Każdemu by się spodobała ;P

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-11-2006, 21:53   

<Autoreklama mode on>It' been done;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 13-11-2006, 22:13   

Vanille napisał/a:
A zauważliście, że poza jednym wyjątkiem nikt nie pretenduje do Głównych Bohaterów?:D


ja w sumie na pierwszo planowa postac... no bo mam 15 lat ;P i mi z tym dobrze... za to nie za bardzo... wiem... czy to przeszlo przez ludzi... bo nie wiem czy opinia publiczna nie zdepcze mnie z blotem :<

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-11-2006, 22:38   

Właśnie, Ysen już tego dokonał... :P acz z pominięciem paru bohaterów i innymi rolami niekiedy (ale b. rzadko) XD

Lila, właśnie Ciebie jako wyjątek miałam na myśli ;P

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2006, 05:38   

Vanny, czym się martwisz? Wilk aktywnie postrzega ten temat, wczytuje się w nasze wypociny, knuje.... aż strach się bać, co wymyśli ^^


Cytat:
Za starzy już jesteśmy... Główni bohaterowie są w wieku 12-16 lat. My jesteśmy emerytami.
Nadajemy się, o ile seria budziet mhroczna emo, z dużą ilością tragicznych historii (TM).
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 14-11-2006, 11:54   

Ja sie boje! co sie ze mna stanie? i co sie tu dzieje... to jakis kolejny spisek Wilka...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2006, 11:56   

..::Lila::.. napisał/a:
Ja sie boje! co sie ze mna stanie? i co sie tu dzieje... to jakis kolejny spisek Wilka...

Nezumi cię obroni. Do do roli boahterki w opałach naddawałabyś się idealnie.
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 14-11-2006, 12:11   

Grisznak napisał/a:
Nezumi cię obroni.


To ja moze podziekuje... szukam silnego i madrego faceta z duzym Mieczem... :>


Grisznak napisał/a:
Do do roli boahterki w opałach naddawałabyś się idealnie


Och, dziekuje... zawsze w cos wdepne... czasem nawet w jeszcze swieze... A to jakies plany macie w zwiazku ze mna? tylko mnie nie wiazac bo sie boje... I nie zabijac BO Moje sie SMIERCI>>>

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group