FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Co was denerwuje i co sie wam podoba w bohaterach anime
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-04-2007, 21:00   

A widzisz ! Ja Love Hinę dojechałam do 17 odcinka i po zobaczeniu mojej imienniczki odpadłam. Nie mogę oglądać takiego anime. Mnie doprowadza do sząłu to jak oni bezwolnie dają z sobą wszystko robić. Żeby chociaż blokowali te ataki, jeśli nie mają zamiaru odwdzięczać się tym samym. Nie powiem jakie mam zdanie o bohaterce, która nadmiernie używa przemocy i bohaterze, który daje z sobą robić wszystko i udaje, że nic się nie dzieje. Jako jednostka zdecydowanie pamiętliwa jestem też zawsze zaskoczona, kiedy panowie kwestii nie wyjaśniają i nie są chociażby urażeni. Z imienia przypomniała mi się też jeszcze Izumi z FMA i Kagome z Inuyashy ("osuwari", chyba tylko raz uznałam za uzasadnione to co mu robiła), ale to są już osobne przypadki. Zasadniczo nie znoszę głównych bohaterów haremówek, tudzież głównych bohaterek, oraz ich drugich połówek.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2007, 21:30   

Salva napisał/a:
Nie powiem jakie mam zdanie o bohaterce, która nadmiernie używa przemocy i bohaterze, który daje z sobą robić wszystko i udaje, że nic się nie dzieje.


Złośliwość mode on: ty wiesz, że oni w mandze się porali? Teraz wyobraź sobie dalsze życie Keitaro, od małżeństwa, do tragicznej śmierci w wyniku pobicia przez żone.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-04-2007, 21:35   

O rany kota. On jest masochistą !!! Ta tragiczna śmierć sądząc z odległości na jakie latał powinna być szybka...

Przyjęłam nowy stosunek do takich. Jak się dają prać to dobrze im tak. Za głupotę się płaci.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2007, 21:56   

Cytat:
Złośliwość mode on: ty wiesz, że oni w mandze się porali? Teraz wyobraź sobie dalsze życie Keitaro, od małżeństwa, do tragicznej śmierci w wyniku pobicia przez żone.


Zeg, tak po prawdzie to anime kończy się w takim momencie, że prawie pewne jest, że się pobiorą. Co do tematu nadmiernej przemocy ze strony bohaterek to się zgodzę, faktycznie często przeginają, chociaż ja zazwyczaj nie biorę tego ich prania na poważnie:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-04-2007, 22:03   

ByTheWay napisał/a:
chociaż ja zazwyczaj nie biorę tego ich prania na poważnie:p

i tu się zgadzam z ByTheWay, Salvo słonko nie zrozum mnie źle zależy mi na dobrej atmosferze w domu, ale na niektóre rzeczy można przymróżyć oko. Love Hina zato własnie od 22 czy od 23 odcinka robi się fajne. W OVkach i filmach już nie ma tyle tłucznia, jest za to wiele uczuć.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-04-2007, 22:12   

Enkidu napisał/a:
Salvo słonko nie zrozum mnie źle zależy mi na dobrej atmosferze w domu, ale na niektóre rzeczy można przymróżyć oko.


Biorąc pod uwagę to, na co chcesz aby przymrużyć oko, to kopiesz sobie swój własny grób xD

Co do panienek lejących panów: czasem jest to zabawne (ja np. lubę FMP i to jak Chodori traktuje Sagarę), ale czasami i owszem, jest to wysoce irytujące. Szczególnie kiedy osobnik płci męskiej nie wykazuje żadnej innej inicjatywy w anime, oprócz fruwania gdzie mu pięść pokaże.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.



Ostatnio zmieniony przez Melmothia dnia 17-04-2007, 22:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2007, 22:18   

Enkidu napisał/a:
Love Hina zato własnie od 22 czy od 23 odcinka robi się fajne.


Tylko, że ta seria ma 25 odcinkow (+ dwa specjale i OAV). Troche marna to pociecha.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-04-2007, 22:46   

Czy tylko mnie jedną (i żeby było śmieszniej, dziewczynę) naprawdę denerwuje jak panowie obrywają za byle co ? Tylko Kirie z Girls Bravo MIAŁA powody żeby Fukuyama od niej dostawał (chociaż i tak zasadniczo delikatna była).


Enkidu, Ty uważaj bo ja jeszcze zmienię poglądy :) Melmothia ma rację, grób sobie kopiesz.


A i wiem czego jeszcze nie lubię !!! Bohaterek typu Tohru, ja bym z nią robiła identycznie to co robił Hiro albo i gorzej (tego loda bym jej mimo wszystko rozwaliła na szanownej główce). Jedyny rozsądny (pominąwszy jego obsesję na punkcie wybranki serca).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 00:30   

Cała ta sprawa przemocy i nawiązanie do FMP przypomniało mi, że kiedyś widziałem jak ktoś za szczególnie irytujące uznał to co zrobiła Chidori w ostatnim odcinku TSR ( scena zaraz po tym, jak Sagara usłyszał, że ona nie żyje ). Ja tam osobiście to ją rozumiem, może niekoniecznie przemoc, ale objechanie gościa byłoby ok:p Nie wiem, jak można się nie wkurzyć, gdy fatygujesz się spory kawał do innego kraju w poszukiwaniu jednej osoby ( ba i do tego zaraz po tym, jak próbowano cię zabić ) i pierwsze zdanie jaka wypowiada owa osoba jest takie : You're still alive?

Właśnie dlatego uważam, że większość sytuacji, w których bohater obrywa jest zrobiona dla jaj, albo ma jakieś uzasadnienie ( czasem obie te rzeczy ). Najczęstszym błędem jest chyba przeładowanie danego anime tego typu scenami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-04-2007, 07:57   

Zegarmistrz napisał/a:
Salva napisał/a:
Nie powiem jakie mam zdanie o bohaterce, która nadmiernie używa przemocy i bohaterze, który daje z sobą robić wszystko i udaje, że nic się nie dzieje.


Złośliwość mode on: ty wiesz, że oni w mandze się porali? Teraz wyobraź sobie dalsze życie Keitaro, od małżeństwa, do tragicznej śmierci w wyniku pobicia przez żone.

W mandze Keitaro nie dość, że jest nieśmiertelny (co sam kilkakrotnie zauważa), to chwilami obraca karate lepiej niż Motoko (Seta go nauczył). Więc niewykluczone, że kiedyś w końcu, kiedy Naru zbrzydnie, doczekamy się sceny w stylu "Bo zupa była za słona". A ze ma chłopak kilka chętnych dziewek, to i zastanawiać się nie powinien...
Powrót do góry
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 11:10   

Mnie tam Keitaro nie szkoda, skoro nie robi nic w tym kierunku (czytaj pozwala żeby Naru co i rusz fundowała mu próbne loty w kosmos z napędem pięściowym) to chyba to lubi. Faceci ofermy generalnie mnie wkurzają. To jest śmieszne, ale do czasu.

Wkurza mnie jeszcze fanserwis, zwłaszcza kiedy jest wpychany wszędzie, niekoniecznie tam gdzie pasuje. I bohaterowie z mega tragiczną przeszłością - u mnie nadmiar tragizmu wywołuje efekt odwrotny do zamierzonego - zamiast współczuć bohaterowi, irytuje mnie.

Denerwują mnie też wszelakie gadki o przeznaczeniu, bo robią z człowieka bezmózga.

Lubię bohaterów z poczuciem humoru i takich którzy dążą do wytyczonego celu. Ogólnie bohaterów anime lubię za to, że wyzwalają prawdziwe emocje - oglądając komedię potrafię sturlać się ze śmiechu, a przy dramacie się popłakać

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2007, 14:03   

Tragiczna przeszłość - z umiarem, bo czasem to jest naprawdę beznadziejne.
Przeznaczeni - Osobiście nie wierze w przeznaczenie, i nie lubię jak ktoś gada o przeznaczeniu, jedynie co mi się podoba z przeznaczeniem to to że od czasu do czasu ktoś się wykaże inwencją twórczą.
A czego najbardziej nie lubie to jest podziału na dobrych i złych, dlatego też nienawidzę wszlekiego rodzaju postaciu o anielim sercu, wole świat szary.
Co do złch postaci - czasem są fajne, ale jak są złe do szpiku kości w tak bezsensowny sposób to jest wkurzające. Ale zawsze istnieje jakieś optymalne rozwiązane.
Ogólnie rzecz biorąc jeśli jest coś na poziomie i z umiarem to zazwyczaj dobrze wypadnie.
O i co do anime gdzie baby leją chłopa za byle słowo to jest irytujące, a jeszcze bardziej irytujące jest, gdy owy chłop się nie broni.
A co lubie w anime, postacie sarkastyczne tu przytoczę głównego bohatera z "Kanon 2006", naprawde świetna robota. Ponadto gdy bohater/ka potrafi wyciąga wnioski, i prowadzi refleksję. O i co do postaci złych lubie jak mają skrzywioną psychikę panują nad własnymi emocjami, zmieniają je wtedy kiedy im to potrzebne, np. z Bleacha Ichimaru Gin.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-04-2007, 19:27   

-ważniacy
-te osoby, które chcą walczyć ze wszystkim co zyje zeby stwierdzić jacy oni są joł
- dziewczyny, które biją chłopaków za to że ujrzał majteczki. Zastanawia wiec mnie czemu ich nie biją ich na plaży jak one są w strojach kąpielowych. przecie to samo
-ciągła głupota, bez uroku
-gaduły, które mówią bez sensu i cały czas
-bezpodstawne jęczenie (hentaje). zazwyczaj się śmieje w takich momentach
-nie rozsądne działania mimo rangi i dojrzałości
- dekoracje nic nie wnoszące. stoja i nic nie robią
-nastoletni bohaterowie, którzy naraz odnajdują ścieżkę potęgi, a dziewuchy obok mówią niesamowite, jak on to zrobił bez treningu, a ja tak długo trenowałam, chyba sie zakochałam.
- gadających co jest dobre a co złe

dobre strony bohaterów.........długa cisza. nie bede ułatwiał zycia scenarzystom

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Mikori Płeć:Kobieta
hmm nie wim co napisać.


Dołączyła: 18 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-04-2007, 14:32   

Często w anime są takie piskliwe głosy często mnie one tak denerwują, że nie wytrzymuje!!
Denerwuje mnie też, że jak na przykład jeden ludek mówi to reszta często jest nieruchoma i stoja jak słupy, później jak ktoś inny mówi i tamten robi się nie ruchomy to takie jest takie nie naturalne i czasem mnie wnerwia. Ale chociaż żeby te postacie które akurat nie mają nic mówić czy cos robić konkretnego. to niech chociaż się podrapią, zgarną włosy i inne czy nawet mrugną. Cokoliwek bo często jak jakieś zamrożone stoją i sie patrzą.

A tak to nie wim co dokładnie mi sie podoba zalezy od odcinka, czy anime.

_________________
hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2007, 18:02   

Właśnie sobie przypomniałam, że u bohaterów denerwuje mnie zbytni dramatyzm. Ich mimika wyraża wiele emocji, równie wiele z nich jest przesadzonych. Przeczytają np. jakiś list, zrobią minę, jakby świat się walił, a potem okazuje się, że tak naprawdę nic w tym liście nie było takiego strasznego. To tylko jeden przykład, ale takich momentów jest sporo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group