FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Co was denerwuje i co sie wam podoba w bohaterach anime
Wersja do druku
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2007, 18:50   

Yamu-kun napisał/a:
Np. nie lubię postaci skrajnie owładniętych żądzą zemsty, arogancyjnych,


Przepraszam, jakich? O_O

Nie całkiem na temat, ale co tam: nie rozumiem, dlaczego ludzie aż tak nienawidzą Shinji'ego z Evangeliona. Albo może inaczej: nie rozumiem, dlaczego sporo osób stwierdza, że "ten koleś to jest tak beznadziejny, że bardziej nie można, ja rozumiem, że nie chcieli z niego zrobić herosa ale to już przegięcie". Czy tylko ja jedna żyję w przekonaniu, że takich angstujących, zamkniętych w sobie i mających problemy z komunikacją międzyludzką nastolatków są na świecie miliony i że Shinji wcale nie zachowywał się jak wyjątkowo skrajny przypadek?

... A może ja mam po prostu za małą wiarę w ludzkość? :)

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2007, 12:58   

Według mnie Shinji jest tak nie lubiany bo po prostu zostawił swoich przyjaciół. Olał ich bo go stary nie kochał. Z tego co pamiętam (uj dawno to ogladałem) to coś chyba mu sie wydawało ze był zmuszany do tego czy cos ?? I sie buntował. Z zwiazku z tym w gescie buntu pozwolił sowim kumplom zwyczajnie zdechnąć. Wspaniała postawa godna naśladowania. Rozumiem ze kolo miał ciezko ale zeby tak postapić ?? Bez przesady.....


Nabu napisał/a:
Dorzucę jeszcze, że denerwuję mnie motyw enigmatycznego, zimnego, jak eskimoski pocałunek i tajemniczego, jak wnętrze teczki J. Kaczyńskiego, bisza. Poza tym do listy dorzucam też wszystkie kwestie dialogowe, gdzie postacie wypowiadają tylko imię innych bohaterów i to z przesadnym dramatyzmem (rekordzistą jest Blood+, gdzie imię Sayi było wypowiedziane min. 6 razy w odcinku i często w formie krzyku).


Nie tu rekordzista jest Blue Gender. Słowa Yuji i Marlene sa tam wypowiadane tak ze 10 razy na odcinek. A że bohaterów jest dwóch to daje nam srednio 20 takich akcji. Naprawde jest tam tego zatrzęsienie.

Mi sie w bohaterach nie podoba taki brak sensu. To znaczy mamy wroga przed sobą i nie palniemy mu kuli w łeb tylko oddajemy broń bo coś tam. Co to za problem mieć za pazuchą kaliber 9mm i potem mu przywalić (w myśl zasady z ludzmi bez honoru nie walczymy honorowo ^_^) ?? W Black Lagoon chyba tylko tego sie nie spotykało. Pare kulek w łeb tam poszło od sztycha :)

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
Kazik-chan Płeć:Kobieta
Przyjaciel Muminków


Dołączyła: 31 Lip 2007
Skąd: Z Hokkaido
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 17:07   

Lubię:

-Kompletnie szalone, nieprzewidywalne postacie (Haruka)
-Bohaterów, którzy z naprawdę potężną determinacją dążą do spełnienia marzeń (Naruto, Luffy, Azuma)
-Kochane fajtyłapy, które kompletnie nie wiedzą, co się wokół nich dzieje (Osaka, Azuma)
-Energiczne dziewczęta (Saki, Tomo)

Nie lubię:

-Postaci, które wyszystkimi wokół manipulują (Sea, George)
-Tych-super-perfekcyjnych-idelnych-facetów. Nie dość, że jest niesamowicie przystojny, ma dobre serce, jest rycerski, wysportowany, jest liderem kendo, umie gotować, delikatny, romantyczny, wyrozumiały... Bleeeech.

Oj, kolego sympatyczny, anime w dużej mierze są nielogiczne. Choćby kwestia ran. Upadnie nasze nieboże, stłucze kolano i w ryk (świetny moment, żeby jej przyszły chłopak mógł zanieść na plecach do domu ;))... A odcinek później mogą jej nawet taaaaaki nóż w rękę wpakować, a ona dalej będzie dzielnie walczyć. Ale tego jest dużo, co świetnie zostało opisane w "Prawach Anime". Aha, pozdrowienia dla wszystkich fanów Ranmy 1/2, gdzie postać raz się przemienia naga, raz w ciuchach, raz może się cała ochlapać i nic jej nie będzie, a raz spłynie na nią mżawka i pyk!, jest świnką...

Pozdrowienia i niech kisiel ananasowy będzie z Wami ^^


Ostatnio zmieniony przez Kazik-chan dnia 31-07-2007, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 17:15   

/offtop, ale mnie chyba wolno czasem zaofftopić?/

Witamy na forum miłośniczkę kisielków! Twoje komentarze już od dłuższego czasu były uważnie śledzone :>

/end offtop/

Postacie które lubię... Kobiety z charakterem. Ale - jak ostatnio ładnie podsumowała Maieczka, nie typu "baba z jajami" tylko "kobieta z kręgosłupem". Czyli taka, która ma jakiś własny pomysł na życie, a jej najskrytszym marzeniem nie jest gotowanie Panu i Władcy obiadków. Oraz rasowe bizony. Najlepiej takie, które zarzucają grzywami jak arabki. Po coś ten fanserwis istnieje, nie?

A nie lubię... Tak naprawdę nie lubię wszystkich postaci-jakie-widziałam-już-w-dziesiątkach-serii, niezależnie od ich charakteru, historii i wyglądu.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 17-08-2007, 23:46   Iza

Nie lubie zlych, ktorzy nie wazne ile razy ogladali /atak/transformacje glownego bohatera to nigdy jej nie przerywaja, ani nawet nie staraja sie tego robic.

Nie lubie tych postaci w Grupie Dobrych, ktore nie maja charakterow i sa tam tylko po to, zeby wyeksponowac fajnosc tych piekniejszych i lepszych w grupie/zostac uratowanych przez tych piekniejszych i lepszych.

Lubie krzykliwe i gwaltowne postacie meskie, bedace w srodku delikatne i wrazliwe. (kazdy ma swoje zboczenia;D)

Podobaja mi sie tez dziwczyny z charakterem (najczesciej tez krzykliwe i gwaltowne), potrafiace same wyratowac sie z opresji badz same ratujac glownego bohatera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group