FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2007, 22:22   

Zawiodłem się na:P :
Claymore 21-26 - Dlaczego każdy wie odejście od Fabuły z mangi.

Lena100 napisał/a:
Zawsze wkurzały mnie w anime takie ryczące o wszystko bahory.

O jak ja nie nawidze takich postaci, a na dodatek jestem świety jakie naiwne.
Bleach - W tym wypadku odnosze się tylko do fillerów.
Death Note - Po fajnych 15-16 episodów zrobiła się kicha i tyle.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 17:18   

Demonbane - najbardziej kiczowata glupawa seria jaka widzialem, 1 ep na w miare jakims poziomie a potem tylko gorzej i gorzej o matulo :<
Naruto powyzej 133 do 220 - only filers, odcinek jakis poryty o gotowaniu nawet sie trafil "o co biega?"
DeathNote

Spoiler: pokaż / ukryj

po smierci L .. wszystko zmienilo sie w kiche .. i mimo ze pod koniec seri cos zaczelo sie dziac to EP 37 totalnie ale totalnie mnie zezlil i chce alternatywne zakonczenie

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Kashimu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Wrz 2007
Skąd: Okinawa
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2007, 20:57   

Claymore, początkowo bardzo dobre, praktycznie nie do popsucia, w późniejszych odcinkach przekształca sie w konretny kicz, także w 100% zgadzam się z przedmówcami odnośnie końcówki. 'Płaczek' Raki jest strasznie denerwujący, już dawno nie widziałem tak beznadziejnej postaci, taki nieporadny i zagubiony.

Spoiler: pokaż / ukryj
Także końcowa przemiana Clare w AB, beznadzieja. Coś takiego bardziej by pasowało do faceta niż do niej. Myślałem że załatwi sprawę jak Teresa, która wydała mi sie zdecydowanie ciekawszą postacią niż Clare

_________________
http://szakusek.myanimelist.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2007, 08:05   

Renji09: Mi podczas oglądania...
Spoiler: pokaż / ukryj
obiło się, że Saito stawiał czoło 70 000 żołnierzy.


Well... Sezon ogladałem z wielką przyjemnościa, choć nie miał on takiego klimatu jak poprzedni. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że będzie 3 sezon.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2007, 19:27   


Spoiler: pokaż / ukryj
No coz ja mialem ze walczyl z 7 milionami . ale nie wazne ile w kadzym razie duuuzo ich zabil :P


Ja rowniez mysle ze bedzie sezon 3 tylko kiedy ???

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kantor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2007
Skąd: Ultima Thule
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2007, 00:02   

Popieram zdanie @besmirch odnośnie Demonbane. Dla wszystkich fanów mitologii Lovecrafta (których pozdrawiam gorąco :) obejrzenie tej pozycji będzie gwałtownym szokiem neurologicznym.
Antyczne księgi okultystyczne w formie małych dziewczynek pomagają swym właścicielom w sterowaniu wielkich kiczowatych robotów....... Na Boga!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-10-2007, 14:00   

Kantor napisał/a:
Antyczne księgi okultystyczne w formie małych dziewczynek pomagają swym właścicielom w sterowaniu wielkich kiczowatych robotów....... Na Boga!!!
Na Boga,...genialne! Dawno nie widziałem niczego równie bardzo kwikogennego i fazującego. Na widok kokardek i koronek dostawałem nieodmiennie ataków spastycznego śmiechu, a im dalej w serię, tym bardziej kwikogennie pompatyczne, napuszone i dHHamatyczne stawały się dialogi. Ostatnie dwa odcinki prawie płakałem ze śmiechu, bez przerwy.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Aelita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 16:42   

Nie bić mnie, ale moim zdaniem beznadziejny był Evangelion. Końcówka była tak pop..., że szlag mnie trafił. Cała seria Lain jest bardziej jasna i łatwiejsza w odbiorze niż te kilka odcinków Evy.
Ziewałam z nudów na Arjunie. Zawód numer jeden to dla mnie okrzyczany Fullmetal Alchemist; nie dość że ciężkostrawne, z beznadziejną muzyką i nieładnymi rysunkamito jeszcze przeszło pięćdziesiąt odcinków.Czyżby braki tego anime starano się nadrobić długością?
O załamanie nerwowe przyprawiło mnie Gunslinger Girls. Rozumiem, że twórcom zależało na poważnym, dramatycznym klimacie ale tu przegięto na maksa. Co za dużo to i świnia nie zeżre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kashimu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Wrz 2007
Skąd: Okinawa
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 18:31   

Co do pokręconej koncówki NGE, obejrzyj sobie End Of Evangelion. Być może zakręci Ci jeszcze bardziej, być może nieco wyjaśni. Z tego co wiem różnie jest odbierany przez ludzi. Ja doceniłem wielkość NGE dopiero po drugim razie i z niecierpliwością czekam aż ktoś wpadnie na genialny pomysł ekranizacji w postaci live action (plotki niby jakieś już są). Co do Full Metal Alchemist zgodzę się w zupełności, do końca nie dotrwałem... na szczęście :)

_________________
http://szakusek.myanimelist.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogubox Płeć:Mężczyzna
Bushido Follower


Dołączył: 26 Wrz 2007
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2007, 14:37   

Co do Full Metal Alchemist to nie moge sie zgodzic z wami, sama seria byla odpowiednio dluga i dobrze przedstawiala sytuacje za to film to byla dopiero kaszanka i kompletnie niepotrzebna, to tak jakby zrobic do death note alternatywe albo sprostowanie.
End Of Evangelion wiecej komplikuje niz tlumaczy ;]. Slyszalem ze robia remake NGE czy to prawda ??

_________________
"The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2007, 16:48   

Renji09 napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Ilosc przeciwnikow pokonana przez jedna osobe przerasta nawet dragonballa wszystkie czesci, Songo i Vegeta przez cale zycie nie zabili tylku wrogow co Saito w jednym odcinku :/ a dokladna liczba przeciwnikow to 7 milionow!!!! przy czym Saito posluguje sie mieczem a walczyl przeciwko magom trollom zolnierzom itp.

Hm.... Mnie się zdaje czy Ty nie zrozumiałeś co zostało powiedziane PO owej akcji....


Spoiler: pokaż / ukryj
Saito zginął po pokonaniu paru przeciwników (to widzimy na własne oczy). A ożywiony czy wskrzeszony (nazywajmy to tak jak chcemy) został przez Elfkę czy jakieś inne boskie stworzenie.... wszystko było jasno powiedziane.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2007, 21:09   

DiziXagi napisał/a:
Hm.... Mnie się zdaje czy Ty nie zrozumiałeś co zostało powiedziane PO owej akcji....

No fakt moze mnie ponioslo z liczba
Spoiler: pokaż / ukryj
bo wszystkich nie pokonal jednak nie zmienia to faktu ze zabil ich sporo . A to mozna sie domyslic po tym jak pokazany jest on na wzgórzu a wokół niego leża trupy zabitych przeciwnikow

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-11-2007, 04:46   

może nie ostatnio ale jakiś miesiąc temu oglądałem .hack-i i musze powiedzieć że anime na którym zawiodłem się najbardziej w całej mojej historii anime było .hach//rots

jak wszystkie poprzednie serie były pozytywne ładne i poruszały ciekawy aspekt gier online tak roots było po prostu nudne poza tym realja zupełnie zachwiane a wersja 2.0 "the world" pełna agresji i oszustw (nie mówiąc już o pk)
dodatkowo luki w fabule i kompletnie niejasne zakończenie- nie tego sie spodziewałem

dlatego jeśli komuś spodobają sie pierwsze 3 .hack-i odradzam oglądanie roots
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-11-2007, 08:31   

Zakończenie nie tyle nawet jest niejasne, co jest bezpośrednim wstępem do trylogii gier G.U.. Nie wiem czemu autorzy poszli w tą stronę, ale nie wyszło to serii na dobre (chociaż nawet bez tego byłaby tragiczna).

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
piżmak Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2007, 02:03   

A ja sobie pomyślałam jakiś czas temu,że nie ma anime,które by mnie uśpiło.Otóż jest - nazywa się Mokke. Szukałam naprawdę wzruszającej historii o siostrach - znalazłam jedynie hostoryjke o siostrach z wątkami paranormalnymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group