FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
Kantor Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2007
Skąd: Ultima Thule
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 12:16   Jakie anime was ostatnio zawiodło?

Pozwolę sobie podzielić się z wami pewną smutną myślą...

Jestem świeżo po oglądnięciu całej serii (2xTv + 2 specjale) School Rumble. Nie będę rozpisywał się nad tą serią ponieważ komedia romantyczna nie jest - nie ukrywam - moim ulubionym tematem. Jednym wrażeniem jednak muszę się podzielić: otóż jest to pierwsze obejrzane prze ze mnie anime które w ogóle nie sprawia wrażenia ewolucji fabuły. Przez dwa tygodnie przyswajałem sobie anime nie proponujące żadnego rozwiązania, zakończenia, konkluzji... (no może poza 2-ma 3-ma wątkami pobocznymi).

Stanowczo stwierdzam iż jest to najbardziej przereklamowany tytuł jaki do tej pory widziałem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-08-2007, 12:41   

Ostatni film Slayers.

Tak się składa, że nie śledzę nowości, o anime dowiaduje się głównie śledząc rozmowy ludzi, których gusta znam, cenie, lub po prostu znam i wiem, kiedy przesadzają. Najczęściej więc, jeśli jakieś anime nie było dla mnie wcześniej w stu procentach anonimowe, to wiem, czego się po nim spodziewać.

Natomiast czasem - choć rzadko - zdarza mi się znaleźć jakąś perłę, o której istnieniu wcześniej nie wiedziałem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-08-2007, 15:23   

Trigun. Nie wytrwałam dłużej, niż 6 odcinków, a spodziewałam się czegoś dorównującego Cowboy Bebop... Ten rodzaj komedii i postaci zupełnie do mnie nie przemówił.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 18:19   

Może to nie było niedawno ale mnie przychodzi do głowy Berserk a mianowicie jego końcówka jeśli nagłe "urwanie filmu" można nazwać końcówką. Po wykrzyczeniu rytualnego "Co to ma być??!!" przez dłuższy czas byłem dosłownie zżerany przez ciekawość i MUSIAŁEM wiedzieć co stało się dalej co z kolei nakłoniło mnie do sięgnięcia po mangę która jest IMO o niebo lepsza^^
PS. Z drugiej strony bardzo sprytny "chłyt maketingowy" autorów^^

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2007, 19:21   

Co prawda nie było to ostatnio, ale Gundam Seed Destiny jest ostatnim anime, na jakim się zawiodłam. Po przeczytaniu recenzji Gundam Seed i Gundam Seed Destiny pomyślałam, że może będzie to nie tak najgorsza seria na dłużej, ciągle pamiętałam Winga (którego pewnie jeszcze długo nie zapomnę).

Obejrzałam Seed i było trochę wpadek, ale ogólnie w porządku. Obejrzałam Gundam Seed Destiny i WTH? Fabuła głupia, bohaterowie beznadziejni a grafika składała się w połowie z flashbacków.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ConRed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2007, 21:13   

Ghost Hunt!!! i to z podkreśleniem
Nie widziałem jeszcze tak nudnej serii żebym musiał sie zmusic na obejrzenie 8 odcinków z 24 i w każdym momencie niecierpliwie czekac na rozwiniecie sie akcji której było prawie zero. Opowiadała o grupce egzorcystów(mroczny młodzieniec-flegmatyk,francuski ksiądz chrzescijanski,mnich-gwiazda rocka,kapłanka buddy,dziewczyna medium, oraz głowna bohaterka-mało oryginalna uczennica w szkolnym mundurku. Z początku zapowiadało sie nieźle,ubzdurałem sobie że moze będzie to jakis horror w klimatach filmu Czerwona Róża Stephena Kinga, ale gdy szczytem kulminacyjnym w rozwoju akcji okazało sie poruszane przez ducha(łał,duch;P) krzesło to wiedziałem że reszty juz nie ma sensu oglądać. Duchy w anime to juz oklepany temat, jednak znam kilka serii które są o niebo lepsze i straszniejsze od ghost hunta który miał być przeciez horrorem a nie kołysanką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-09-2007, 21:25   

Dwa słowa- Fullmetal Alchemist. Zarówno seria jak i kinówka (ta druga do kwadratu).

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-09-2007, 10:08   

Bleach jak na razie cały czas mnie zawodzi. Powinien dawno się zakończyć, ale powtarzają się i ciągną cały czas bez sensu.

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
VTrT Płeć:Mężczyzna
IV RP "FAN"


Dołączył: 26 Sie 2007
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2007, 16:03   

Eire napisał/a:
Fullmetal Alchemist. Zarówno seria jak i kinówka (ta druga do kwadratu).

Powiem tak seria też mi do gustu nie przypadła szczególnie ale film był niczego sobie xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8000367
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2007, 16:38   

eAthena napisał/a:
Bleach jak na razie cały czas mnie zawodzi. Powinien dawno się zakończyć, ale powtarzają się i ciągną cały czas bez sensu.



Musze sie zgodzic z eAthena bleach jest jak niekonczacy sie tasiemiec, co prawda nie mial bym nic przeciko temu zeby bylo duzo odcinkow tej seri ale autorzy anime zbyt czesto wpychaja filery do tej seri. Zamiast robic na bierzaco z manga to oni dowalaja jakies niestworzone historie ktore kompletnie nie wiaza sie z fabula( I to chyba wlasnie jest takie wkurzajace w filerach i filmach tak dlugich seri). Oraz daja w filerach nowe postacie ktore sa dosc fajne ale dalej ich nie ma bo trzeba sie nazwijmy to zrownac miej wiecej z manga i postacie do dane w filerach gina albo znikaja z "pola widzenia" w jakis okrotnie glupi sposob. :/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-09-2007, 18:55   

Nanami napisał/a:
Trigun. Nie wytrwałam dłużej, niż 6 odcinków


Podobnie jak ja....ale co do wypowiedzi eAtheny również się zgadzam.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-09-2007, 19:45   

Z nowszych
Claymore- Tragizm może być śmieszny lub dramatyczny, ale broń boże nie był tragiczny w oglądaniu. Bardzo wkurzało mnie też machanie mieczami nie wiadomo gdzie. Zero kunsztu szermierczego. Czasem miałęm wrażenie że Claymorki liczą na fartę że kogoś trafią. Największym grzechem tego anime jest jednak Raki. Grrrrrrrrr, gdzie mój topór. Anime Dragonball o niebo lepsze.
Kaze no stigma. wiedziałęm że będzie podobne do Shany, ale na początku pojawił się Kazuma. Uosabnia on typ bohatera, którego lubię(wredny....., który ma gdzieś wszystko. Liczy sie jego interes). póżniej zaczął coraz bardziej mięknoć albo angstować. O reszcie bohaterów wole nie mówić. Na miejscu Kazumy bym ich przewietrzył, ale najpierw siebie. Fabuła tez drętwa.

Starsze
School Rumble- mam wrażenie że jest przereklamowane. Może pózniej będzie lepiej.
Bleach- nie potrafię przekroczyc 5 odcinka. Wkurza mnie ten wielgachny miecz. od razu mam ochote puścić piosenkę Da Vinci Notebook "Enormouse penis". Chyba starzaje się. jak będzie mi sie nudziło obejrze.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2007, 22:32   

No to chyba wlasnie obejrzalem najbardziej durne , debilne i bezsensowne zakonczenie seri anime :/ . Mowie tu o 2 sezonie Zero no Tsukaima.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ilosc przeciwnikow pokonana przez jedna osobe przerasta nawet dragonballa wszystkie czesci, Songo i Vegeta przez cale zycie nie zabili tylku wrogow co Saito w jednym odcinku :/ a dokladna liczba przeciwnikow to 7 milionow!!!! przy czym Saito posluguje sie mieczem a walczyl przeciwko magom trollom zolnierzom itp.


No wiekszej glupoty to ja w zyciu nie widzalem.
A jesli chodzi po tym swiecie czlowiek co widzal anime o jeszcze gorszym zakonczeniu to szczeze wspolczuje :D

Tak na marginesie to seria byla spoko no ale to zakonczenie ;/

Spoilery się ukrywa.
Czuj się ostrzeżony,
następnym razem będzie ost.
[-]
Moderatorus Rex

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-09-2007, 14:11   

Renji09 napisał/a:
No to chyba wlasnie obejrzalem najbardziej durne , debilne i bezsensowne zakonczenie seri anime :/ . Mowie tu o 2 sezonie Zero no Tsukaima.
Do końca to tu wciąż baaaaaaaaardzo daleko...
Jak zawsze w przypadku animowania tasiemcowych nowel które postanowiono posiekać na kawałki, miało być pięknie a wyszło jak zawsze.
Najśmieszniejsze jest to, że tym razem starali się nieco wierniej trzymać powieści, ale musieli 'ciągnąć' bez tego, co wycięli w stosunku do oryginału w pierwszym sezonie... zaś pewne rzeczy wtedy wycięte postanowili wstawić spowrotem (i już wiecie o czym mówię, jak porównacie "natężenie" pewnych elementów) - efekty widać. Nie wszystko co dobrze się czyta, będzie dobrze wyglądać na ekranie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-09-2007, 20:59   

Caladan, masz rację, ja też ostatnio jestem wkurzona na to "Claymore". Nie widziałam jeszcze ostatniego odcinka, ale jak pomyśle o Rakim! Zawsze wkurzały mnie w anime takie ryczące o wszystko bahory. I to ciągłe rozczłonkowywanie... Grafika, rzeczywiście śliczna, pomysł niczego sobie, zapowiadało się dobrze, a wszystko spaprali. Każda postać, jak dla mnie, zachowuje się tak samo...uch... cóż za oryginalność.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group