FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 27-12-2007, 01:50   

Więc nie jestem jedyną osobą, która uważa School Rumble za przereklamowane. Przyznaje, że niektóre gagi bywały nawet śmieszne ale odbywało sie to czasami kosztem momentami długiej irytacji w trakcie oglądania. Aż czasami pytałam sie sama jak można ciągle paplać o jednym i tym samym..

Rozczarowało mnie też trochę La Corda D'Oro ~primo passo~.Nuzyka trzyma fajny poziom,ale ta fabuła też mnie momentami powalała...Spodziewałam sie po prostu czegoś więcej po tak dobrych recenzjach. Muzyka świetna sprawa, grafika też - ale reszta to naprawdę dla miłośników gatunków!

Love Hina nie wytrzymałam psychicznie po jednym odcinku..

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam swoimi słowami,czasami nie potrafię być delikatna

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2007, 08:46   

krew_na_scianie napisał/a:
Więc nie jestem jedyną osobą, która uważa School Rumble za przereklamowane.

Przybij piątkę!
Głupie i nudne toto...

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2007, 12:09   

Samuraj Champloo .
Jednak hip-pop i walka na miecze nie ujęły mnie za bardzo.
Odpuściłem po 4 odc.
Dla fanów hip-hopu/rapu ta produkcja może być bardzo atrakcyjna, lecz mnie tylko dopiła do podłogi.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2007, 12:43   

Filippiarz napisał/a:
krew_na_scianie napisał/a:
Więc nie jestem jedyną osobą, która uważa School Rumble za przereklamowane.

Przybij piątkę!
Głupie i nudne toto...

To i ja się przyłącze. Bardziej nudnej "komedii" nie widziałem i mam nadzieje że już nie zobaczę - odpadłem po 6 odcinkach.

Seria która mnie ostatnio zawiodła to chyba Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan. Sam nie wiem, niby śmieszne ale swoją postawą nie prezentuje nic poza ciągle poważającym się jednym i tym samym "żartem", mam wielkie opory przed zobaczeniem sequela.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 28-12-2007, 01:47   

Przypomniałam sobie coś jeszcze! Wogóle dziwie się jak mogłam o tym zapomnieć bo naprawdę po obejrzeniu tego byłam naprawdę baardzo rozczarowana( tym bardziej jak pokładało się w tym duże nadzieje..)...więc....

Opowieści z Ziemiomorza anime. Fakt, grafika była ładna, muzyka rownież no ale...reszta była potworna. Gdybym była reżyserką to całą akcje i fabułę filmu oddałabym w 30 minutach, tam się po prostu nic nie dzieje...Domyslam się, że cała ta kraina czy krainy tętnią życiem, ale w tym filmie jest to wszystko strasznie spłaszczone, po prostu jest to na wzór bajek europejskich( nie są one złe - ale chyba każdy tutaj na forum widzi między nimi różnice?). Po prostu wielki ból i rozczarowanie, a wydaje mi się, że z tego można było zrobić coś fajnego...

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-12-2007, 13:39   

Genshiken. Jestem po dwoch odcinkach i ani razu sie nie zasmialam. Za specjalnie sie nawet nie wciagnelam. Moze z 2 razy rozpoznalam motywy z innego anime, ale to stanowczo za malo. I zalamalam sie tym Kuchiki Unbalance tak durnego anime to ja jeszcze nie widzialam. Wiem, ze to tak specjalnie, ale po prostu cisnienie mi skacze jak to widze. Zobaczymy moze pozniej bedzie lepiej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Pan B Płeć:Mężczyzna
hmm....


Dołączył: 16 Gru 2007
Skąd: ehhhh...szkoda gadać
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2007, 13:53   

Iza napisał/a:
Zobaczymy moze pozniej bedzie lepiej.

Uwierz mi że będzie. Ja siedzę w drugiej serii i się ani razu nie znudziłem.

_________________
Życie to takie czary-mary. Rzadziej czary częściej mary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11631847
Yoomaa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 01 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-01-2008, 01:26   

Nie siedzę tak długo w anime i mandze jak wy ale już swoje widziałem...
Zero no Tsukaim z początku nie wydawało się takie straszne ale druga seria nie była już taka fajna. Jak już ktoś powiedział ta 7 milionowa armia pokonana przez Saito hmmm....
Niestety on przeżył i możliwe, że pojawi się 3 seria ja sam nie wiem jak sobie to wyobrażają, kolejne episody kręcące się wokół potwora zero i Saita;/ Ale to i tak nic w porównaniu co ostatni zobaczył. Odpaliłem pewne anime a mianowicie Love? Love? rzecz straszna sam opening odstraszy większość widzów o słabych nerwach. Anime przepełnione do granic możliwości fanserwisem, sam już nie wiem czy to jest ecchi bo do hentaja mu dużo nie brakuje. Co chwile widzimy ujęcia z wielkimi piersiami i nie tylko... Po za tym widzimy jak nie widzimy bohaterek na pół nagich to w strojach kąpielowych lub króliczki(potworność wytrzymać z tym 24 minuty bleeee;/) Nawet pisać mi się o tym nie chce sami zobaczcie ale najpierw jak to było w jednej recenzji "Wyślijcie mózg na urlop bo macie 120% szans żeby go stracić(Mózg nie urlop;p)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2208436
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 02-01-2008, 03:38   

Znowu ja musze się wyżalić..znowu mi się coś nie podobało..:)

Rozczarowało mnie potwornie "Code Geass". Anime z dobrymi ocenami, opiniami, recenzjami. A jak dla mnie to straszna porażka..Może oczekiwałam zbyt dużo, bo chciałam zobaczyć coś ambitnego, z klimatem..ale do rzeczy!

Poleje się moja ironia i jad na głównego bohatera..Studencki geniusz przedstawiony w anime, z żyłką do szachów. Jak dla mnie główny bohater wygląda jak wredny dzieciak, niby z taką złą żyłką w oku jak Lighto - ale nic bardziej mylnego! Strasznie niesympatyczna postać, która NAGLE o dziwo czego się dotknię jest w tym najlepsza na świecie np. wsiada do robota, steruje nim, ba nawet nawiązuje kontakt na niedostępnych falach i nagle potrafi wydać do żołnierzy komendy życia, w jednej chwili obmyślił niesamowity plan..jakie to proste...W tym momencie myślałam, że zemdleje..Jak jeszcze w pierwszym odcinku chciałam się wciągnąć w fabułę, tak w drugim już zastanawiałam się: czemu to tak mało realne? (jeśli wogóle takie roboty mogą być realne - sprzeczność, wiem!).

Grafika jest ogólnie fajna, przynajmniej po 2 odcinkach które obejrzałam po reszty nie planuje już włączyć. To jak dla mnie kiczowate łubu - du z wrednym dzieciakiem. Fakt, że dzieje się tam dużo i dzięki temu ma swój plus, ale mnie największe łubudu, efekty czy nawet grafika (która jest dla mnie szalenie ważna) nie zastąpia mi tego, że to anime jest dla mnie hmmm efekciarsko kiczowate?

Miało być anime godne klasyka, z klimatem i atomsferą - to już wolałabym School Rumbe obejrzeć do końca...

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 07:01   

krew_na_scianie napisał/a:
Miało być anime godne klasyka, z klimatem i atomsferą - to już wolałabym School Rumbe obejrzeć do końca...

Ciekawe... Drugi raz gromisz coś znanego i hołubionego, a w obu przypadkach te "wielkie" tytuły były rozczarowaniem również dla mnie :] Chociaż jednak jest pewna różnica - ja dałem radę obejrzeć całe CG, a "School Ruble" było jednak dużo większą mordęgą...

To sprawdź jeszcze anime "Eureka 7", ciekawe czy też się tu zgodzimy :D
Przemęczyłem się tu osiem odcinków, bez skutku próbując wyciągnąć z tej seri coś dla siebie. W tym czasie niezbyt ciekawi bohaterowie (tylko "Księżniczka" była w miarę ciekawa, bo tajemnicza) mieli same sztampowe problemy i przeżycia, a fabuła nie posuwała się niemal do przodu - to było chyba zapoznanie z bohaterami i wstęp do właściwej opowieści. Niestety, ten wstęp był zrealizowany w sposób, który mnie odpychał - reżyseria, choć sprawna, była nastawiona wyłącznie na efekciarstwo i zbyt nachalne próby ożywienia bohaterów, co u mnie niestety zawiodło. Moja ciekawość nie miała więc zaczepienia ani w fabule, która mnie nie wciągnęła, ani w bohaterach. Co więcej, główny bohater był dla mnie wręcz odpychający, jako przykład skrajnie schematycznego szonenowego protagonisty. W końcu zaś, bardzo ciekawy pomysł i cały background opowieści (surfujące mechy, trapar), choć naprawdę bardzo oryginalne i nośne, nie wzbudziły we mnie żadnego szczególnego klimatu, czy odczuć, które zachęciłyby mnie do kontynuowania seansu.
Fuj.

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2008, 10:38   

krew_na_ścianie napisał/a:

Miało być anime godne klasyka, z klimatem i atomsferą - to już wolałabym School Rumbe obejrzeć do końca...

Oceniać CG po pierwszych dwóch odcinkach, to trochę jak oceniać Melancholię Haruhi po pierwszym wyemitowanym (no, prawie ;). Naprawdę radzę obejrzeć trochę więcej, bo zdanie co do tego anime może się diametralnie zmienić.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Filippiarz Płeć:Mężczyzna
baka ketsu


Dołączył: 26 Gru 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 11:09   

Keii napisał/a:
Oceniać CG po pierwszych dwóch odcinkach, to trochę jak oceniać Melancholię Haruhi po pierwszym wyemitowanym (no, prawie ;). Naprawdę radzę obejrzeć trochę więcej, bo zdanie co do tego anime może się diametralnie zmienić.

Krew_na_ścianie, nie daj się wkręcić! Dopiero dwa ostatnie epy są dobre! ;P

Keii, myślę, że to może nie zadziałać, bo tu nie chodzi o scenariusz, który jest obiektywnie w miarę sprawnie sklecony, co o reżyserię i kreację bohaterów. Najwspanialszą opowieść można wykastrować za pomocą źle dobranych środków artystycznych w jej przekazie - tutaj dobrano raczej oklepane i schematyczne, typowo animkowe środki wyrazu - niestety takie coś kasuje z miejsca pewną grupę odbiorców uczulonych na takie rzeczy.

_________________
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
69048
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-01-2008, 11:24   

Cytat:
Jak dla mnie główny bohater wygląda jak wredny dzieciak, niby z taką złą żyłką w oku jak Lighto - ale nic bardziej mylnego!


Żyłką w oku... I nie, nie jest we wszystkim najlepszy - do końca serii jest słabeuszem i nie umie za dobrze sterować mechem, jest "tylko" geniuszem strategii. "Komendy życia" może dawać z powodu paktu z CC, który jest główną osią fabuły.

Cytat:
Jak jeszcze w pierwszym odcinku chciałam się wciągnąć w fabułę, tak w drugim już zastanawiałam się: czemu to tak mało realne?


Bo anime generalnie nie są specjalnie realne. Jeśli Ci to przeszkadza, to po co je oglądasz? Code Geass akurat jest jednym z najbardziej prawdziwych, ale od strony politycznej - nie każdy to zauważy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2008, 11:30   

krew_na_ścianie napisał/a:
Jak jeszcze w pierwszym odcinku chciałam się wciągnąć w fabułę, tak w drugim już zastanawiałam się: czemu to tak mało realne?

Cóż, potrafiący praktycznie przewidywać przyszłość nastolatki z DN są według mnie jeszcze mniej prawdopodobne. Zabijający notes i bogowie śmierci w sumie jeszcze mniej ;)
Filippiarz napisał/a:
Keii, myślę, że to może nie zadziałać, bo tu nie chodzi o scenariusz, który jest obiektywnie w miarę sprawnie sklecony, co o reżyserię i kreację bohaterów.

Ale równie dobrze może zadziałać. Czego zresztą jestem dobrym przykładem - Tengen Toppa Gurren Lagann, Lucky Star - obie te serie chciałem rzucić w kąt po pierwszych odcinkach, bo po prostu mnie nudziły, a okazały się jednymi z lepszych, które widziałem. CG na początku też średnio mi się podobał, ale wraz z rozkręcającą się akcją wciągnął mnie coraz bardziej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2008, 12:04   

keii napisał/a:
Oceniać CG po pierwszych dwóch odcinkach, to trochę jak oceniać Melancholię Haruhi po pierwszym wyemitowanym (no, prawie ;).


ja dotrwalam do bodajże 5-go i odczucia mam podobne co krew_na_scianie. miało byc 'ą ę niewiadomo co', a poczatek serii był nad wyraz przeciętny. gdybym miala Code tylko tyle do zarzucenia, zapewne ogladalabym to dalej - ale irytujące i naiwne postacie sprawiły, że grzecznie podziękowałam.
moim skromnym zdaniem, dobre anime to takie, które jest równe od początku do konca i nie opiera się jedynie na kilku pompatycznie tragicznie dramatycznych odcinkach końcowych.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group