FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
Koteknekowow
Gość
PostWysłany: 11-03-2014, 18:30   

1. szukam aniem gdzie byla dziewczyna i byly rajdy na dziwnych ogromnych pojazdach ktore lewitowaly miala ona kolege ufolutka ktory pod koniec seri mial umrzec ale przezyl ~~~~ stare anime z dzieciństwa help!

2. Anime o tym jak pewnego dnia naukowiec wynalazl dziewczyne robota *nie wiem czy to do konca bylo anime* no i cos tam ise dzilo bla bla i ona pod koniec filmu *tak to byl film* spadla z ogromnej wysokosci i zginela czy cos takiego a potem byla jaks scena doktora z sniegiem itp.... help
Przejdź na dół
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-03-2014, 16:07   

Gość napisał/a:
2. Anime o tym jak pewnego dnia naukowiec wynalazl dziewczyne robota *nie wiem czy to do konca bylo anime* no i cos tam ise dzilo bla bla i ona pod koniec filmu *tak to byl film* spadla z ogromnej wysokosci i zginela czy cos takiego a potem byla jaks scena doktora z sniegiem itp.... help

Metropilis

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Seba17
Gość
PostWysłany: 05-04-2014, 08:50   

Ostatnio przeglądając artykuły na JoeMonster, natrafiłem na akcję z podkładaniem "brazzers" do screenów z bajek. I rozpoznałem właściwie wszystkie po za jedną. Nie znam się, ale wyglądała mi trochę jak anime, więc wrzucam z zapytaniem co to jest?
http://joemonster.org/images/vad/img_27576/b7068685c8f117aea58a9fe59aad0997.jpg
Powrót do góry
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2014, 09:00   

Blazblue Alter Memory
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2014, 13:25   

Nah, to nawet nie jest anime Blazblue to screen z gry, konkretnie z którejś z rozszerzonej wersji Continuum Shift. I serio lepiej pograć w gry niż oglądać anime w tym przypadku.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kizvo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2014, 13:48   

Hej, szukam anime w którym główny bohater widzi linie "śmierci" jeżeli tak to można nazwać. Gdy przetnie te linie przedmiot który przecina rozpada się. Jest tam też chyba jakaś blondynka-vampir?

Dzięki jeżeli ktoś zna i się podzieli:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2014, 14:07   

Tsukihime.

(I również w tym przypadku oryginalna gra była lepsza...)

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-04-2014, 22:29   

Kizvo napisał/a:

Hej, szukam anime w którym główny bohater widzi linie "śmierci" jeżeli tak to można nazwać. Gdy przetnie te linie przedmiot który przecina rozpada się. Jest tam też chyba jakaś blondynka-vampir?

Niestety anime nie istnieje. Ale gra jest bardzo dobra (a poważnie, anime to Shingetsutan Tsukihime, ale jest ono niestety okrutnym gwałtem na oryginalnej historii. Polecam grę lub mangę).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
sztumtymprrr
Gość
PostWysłany: 22-04-2014, 17:53   

Czołem szukam tytułów dwóch anime, a to co pamiętam

1.
- stosynkowo nowe anime tzn chyba z lat 2005 - 2009, ale projekty postaci kojarzą mi się z tymi tytułami jak legend of galactic heroes albo galaxy express 999 (nie wiem jak to określić ale np takie dziwnie napuszone damskie fryzury i podobne stroje :E)
- zapowiadało się coś na space opere w której bohaterowie przemierzają kosmos w jakimś konkretnymm celu
- gówny bohater (nastolatek, jestem prawie pewien, że on albo ktoś inny wazny miał biały kolor włosów) często ma jakieś dziwne sny o przyszłości społeczeństwa w którym żyje
- wspomniane społeczeństwo samo siebie (tzn obywateli) nieustannie inwigiluje i miało to chyba coś wspólnego z wysoce rozwinięta siecią komputerową czy coś takiego, która ma za zadanie wykrywać wszelkie odstępstwa od zachowań które mogłyby społeczności w jakiś sposób zagrozić

2.
- historia dzieje się w czasach samurajów
- opowiada o samuraju który szukał pracy bo z każdej go wywalali (dlatego bo był niezdarny, albo nieśmiały czy coś w tym stylu)
- projekty postaci były dość dziwne (przypominały mi troche te z kemonozume) tzn nie znam na oprawie wizualnej w anime, ale trochę już serii widziałem i ta zdecydowanie pod tym względem się od nich różniła tzn postacie były narysowane niczym wychudzone karykatury z „pustymi oczyma” (nie wiem jak to lepiej określić)
- to raczej nie było anime akcji tylko cos spokojnego


wiem, że mało tych informacji ale może ktos skojarzy z góry dzięki
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-04-2014, 18:32   

1. Może Terra e...?
2. Saraiya Goyou.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sztumtymprrr
Gość
PostWysłany: 22-04-2014, 18:36   

Melmothia
2x tak, dzięki!
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-04-2014, 18:55   

sztumtymprrr napisał/a:
Czołem szukam tytułów dwóch anime, a to co pamiętam

1.
- stosynkowo nowe anime tzn chyba z lat 2005 - 2009, ale projekty postaci kojarzą mi się z tymi tytułami jak legend of galactic heroes albo galaxy express 999 (nie wiem jak to określić ale np takie dziwnie napuszone damskie fryzury i podobne stroje :E)
- zapowiadało się coś na space opere w której bohaterowie przemierzają kosmos w jakimś konkretnymm celu
- gówny bohater (nastolatek, jestem prawie pewien, że on albo ktoś inny wazny miał biały kolor włosów) często ma jakieś dziwne sny o przyszłości społeczeństwa w którym żyje
- wspomniane społeczeństwo samo siebie (tzn obywateli) nieustannie inwigiluje i miało to chyba coś wspólnego z wysoce rozwinięta siecią komputerową czy coś takiego, która ma za zadanie wykrywać wszelkie odstępstwa od zachowań które mogłyby społeczności w jakiś sposób zagrozić

Terra e...

Cytat:
2.
- historia dzieje się w czasach samurajów
- opowiada o samuraju który szukał pracy bo z każdej go wywalali (dlatego bo był niezdarny, albo nieśmiały czy coś w tym stylu)
- projekty postaci były dość dziwne (przypominały mi troche te z kemonozume) tzn nie znam na oprawie wizualnej w anime, ale trochę już serii widziałem i ta zdecydowanie pod tym względem się od nich różniła tzn postacie były narysowane niczym wychudzone karykatury z „pustymi oczyma” (nie wiem jak to lepiej określić)
- to raczej nie było anime akcji tylko cos spokojnego

Saraiya Goyou.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gość
Gość
PostWysłany: 07-05-2014, 15:02   

Witam serdecznie!

Chciałem zapytać czy obrazek na stronie głównej horriblesubs jest z jakiegoś anime czy to randomowy fanfik?
Powrót do góry
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-05-2014, 18:59   

Witam może mi ktoś pomóc z jakiego anime jest ta ... hmmm dziewczyna ?
Link do zdjęcia.

Dzięki !

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-05-2014, 19:52   

Podejrzewam, że z żadnego. Nie szukałem dalej, ale źródła wskazują, że pierwowzór jest stąd - http://www.pixiv.net/member.php?id=34624

Imageboard: http://safebooru.org/index.php?page=post&s=view&id=239510
Render: http://bakarenders.com/renders/displayimage.php?pid=1430

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 110 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group