FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 119, 120, 121  Następny
  Co to za anime? / Czy ktoś pamięta tytuł...
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-08-2015, 09:05   

linki może ktoś ma ale na forum nie poda bo ... do nielegalnych treści na forum nie wolno się odwoływać
radzę przepatrzeć darmowe archiwa crunchrolla lub innych legalnych streemerów, z polskimi napisami lub lektorem może być trudno, gdyż polska dystrybucja anime leży i trzeba sobie radzić samemu

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
It's Me Again
Gość
PostWysłany: 04-10-2015, 01:03   

ktoś coś? [IMG] http://cdn.akamai.steamstatic.com/steamcommunity/public/images/avatars/9c/9cf92ff8a5671174141568c7656cd4bff0e1b999_full.jpg[/IMG]
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-10-2015, 07:37   

Tu masz pełną wersję tego obrazka (wyplutą z jednego reverse image search)
http://yuzas.deviantart.com/art/Comm-467525292

Wygląda na to, że autorka postanowiła zrobić kocią wersję alter-ego innej użytkowniczki deviantarta.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dyonise
Gość
PostWysłany: 08-10-2015, 16:08   

Znalazłem was przypadkiem i jesteście moją ostatnią nadzieją :P

Było sobie swego czasu (lata 90.) pewne anime (?, tak mi się wydaje), z którego pamiętam tylko dwie sceny i to, że leciało na którymś z polskich kanałów, chociaż niekoniecznie była to niedoceniana Polonia 1.

Scena pierwsza: protagonistka widzi wysoką górę à la chińskie Huangshan (tego typu), musi po coś dostać się na sam szczyt (albo kogoś tam posyła), później zdaje sobie sprawę, że to nie ta, tylko podobna góra.

Scena druga: protagonistka przed czymś ucieka i chyba ma się przedostać do innego świata / wymiaru. Protagonista zmienia się / zostaje zmieniony w humanoidalną roślinę (przypominającą kaktusa albo ogórki) i pomaga jej uciec.
Powrót do góry
kero Płeć:Kobieta
Fanka

Dołączyła: 27 Mar 2015
Skąd: Polska
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2015, 12:51   

A trochę więcej szczegółów ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tykol122 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lis 2015
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2015, 20:58   

Witam ;p kurde pomocy ludzie .. ;c kiedys ogladalem anime i mam zamiar poogladac je jeszcze raz.. to bylo dosc znane anime nie znam duzo szczegolow, powiem co pamietam .. walczyli tam ze soba ludzie z mocami nadprzyrodzonymi glownie to byly miecze lecz wlasnie tu jest to ze z tych mieczy wydobywaly sie moce i np. dziewczyna blondynka uzywala zywiolu wody byla postrzegana jako jedna z najsilniejszych dziewczat w tym anime rowniez byly one dzielone na rangi i ona sie zakochala w tym glownym bochaterze i bylo tez tak ze jak nasz bochater bedzie walczyl z owa dziewczyna to ona musi byc mu posluszna lecz ona sie do niego przylaczyla bez walki ... wtedy glowny bochater juz mial 2 partnerki z ktorymi wygral i z nim podrozowaly. to tyle :( ta scene najbardziej pamietam ale bylo to anime mega i dlatego musicie mi pomoc .. licze na pomoc : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-11-2015, 00:58   

Może Sekirei albo Campione ?

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tykol122 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lis 2015
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2015, 06:58   

tak sekirei to jest to czego szukałem xd kurde co do tych mieczy trochę słabo ale ważne że jest ;p dzięki wielkie jeszcze raz :)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-12-2015, 00:49   

pytanie
Czy ktoś może orientuje sie czy to ma jakiś tytuł? Wypatrzyłem to kiedyś przeglądając kategorie gender bender na jakimś katalogu mang i powiązanych z nimi anime.
Była to jakaś futurystyczna szkoła w której niektóre zajęcia odbywały się w cyberprzestrzeni. Coś się tam działo niedobrego i jakiś koleś został wysłany na przeszpiegi w przebraniu uczennicy. Niestety ku jego zdziwieniu awatar w cyberprzestrzeni był dużo bardziej gender bender niż jego codzienna forma przebrania.
Kojarzy mi się to z odcieniami błękitu, czerni i bieli oraz masą kafelków. Anime lub ova/special z całą pewnością istnieje, bo urywki widziałem na youtubie, chyba nawet dub angielski? i było to na podstawie mangi. plus jest to coś z ery hd już.
Pojęcia nie mam jak to drugi raz znaleźć.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dragoon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2016
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2016, 23:09   co to za anime

witam. jesli gdzies byl podobny temat prosze o przeniesienie.

no wiec do rzeczy. chodzi mi o anime w ktorym koles nabyl w jakis sposob (wszedl w posiadanie, nie wiem nie znam szczegolow) dziewczyne ktora byla robotem cyborgiem lub innym "czyms". pamietam tylko ze miala rozowe wlosy. on ja uczyl wszystkiego itp pozniej sie pewnie w niej zabujal jak to w aniem;d wiem ze opis jest zbyt skapy bo znam to anime tylko z przeczytanej recenzji po obejrzeniu AMV. pogooglowalem troche w tym temacie i tez bez wiekszych rezultatow wiec zapytalem tutaj. wie ktos moze co to za anime? z gory dziekuje


Ostatnio zmieniony przez dragoon dnia 03-01-2016, 23:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-01-2016, 23:11   

Chobits?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-01-2016, 10:30   

jeżeli włosy były by brązowe to Hand Maid May
jeśli blond to Chobits
a jeśli różowe to Sora no Otoshimono
honorable mention granatowo-czarne Mahoromatic
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-01-2016, 10:58   

Szczerze mówiąc jeśli nie masz pewności czym panienka dokładnie była to opis w sumie pasuje też trochę do Elfen Lied.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ines96
Gość
PostWysłany: 24-01-2016, 15:12   

Hej mam problem dotyczący tematu. mianowicie kiedy byłam mała widziałam troche z odcinków jakiegoś anime który oglądał mój starszy brat leciało to w telewizji na jakimś mało znanym przynajmniej mi kanale. Anime było o dziewczynie najprawdopodobiej aniele, ale nie było to tak wprost pokazane z tego co pamiętam ale wiem że ta dziewczyna nie pochodziła z ziemi. Miała bardzo jasne włosy prawie na pewno białe czy szare, dosyć długie zapadły mi w pamięć. Dziewczyna ta po przybyciu nic zbytnio nie pamiętała o sobie miała amnezje chyba, a opiekował się nią młody chłopak (chyba brunet) który był chyba jakimś nauczycielem czy coś takiego. Dziewczyna była strasznie nieporadna i nie umiała niczego sama zrobić przynajniej na początku z tego co pamiętam on chyba musiał ją nawet ubierać ale mniejsza z tym. Chociaż wyglądała jak nastolatka zachowywała się jak dziecko. On nie wypuszczał jej z domu żeby nic się jej nie stało alew szybkim czasie zdał sobie sprawe że nie może zostawiać jej samej w domu bo przychodziła do szkoły w której był i robiłam mu problemy, więc zaczeła chodzić do tej szkoły rzekomo jako jego siostra czy coś ale wszyscy zaczeli potem myśleć że oni mają ze sobą romans. Ta dziewczyna miała chyba takie dziwne tzn nie ludzie uszy i dlatego ten chłopak zawsze kazał jej je chować chodziła najczęściej też ubrana w jakąś chyba białą sukienke czy coś w tym stylu. A i najważniejsze nie była to żadna komedia. Było to bardziej "poważne" anime cały czas przewijała się tajemnica związana z tą dziewczyną i było takie inne niż wszystkie. Jeśli komuś przychodzi coś do głowy to prosze pomóżcie bo ja straciłam już wszelką nadzieje szukam tego anime już naprawde wiele lat i nie potrafie znaleść bo nie jest one raczej jakoś bardzo znane. Oczywiście nie wszystko musi się w 100 procentach zgadzać z opisu bo było to naprawde dawno temu z 10 lat około ale to mniej więcej to co zapamiętałam. Czekam na wszelkie pomysły. :)
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2016, 17:03   

Chobits?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 116 z 121 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 119, 120, 121  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group